Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz Sound Art Country


PILOT

Recommended Posts

Jak oceniacie brzmienie tej nowej integry. Na mnie ten klocek zrobił bardzo pozytywne wrażenie na Audio Schow w zestawieniu z VA. Grało bardzo plastycznie, z dobrą barwą, miekko i przyjemnie.Zasłuchałem się dłużej i sądzę , że w cenie 6,5 kzł ( tyle ma kosztować) to jest bardzo ciekawa propozycja warta bliższego zbadania.

Ktoś napisał, że to był dźwięk dla emerytów, bo za wolny. Ja się nie zgodzę.Owszem 80 % nagrań na wystawie to muza dla emerytów, ale po włączeniu dynamicznego kawałka akustycznego zespołu KROKE (akordeon,skrzypce, kontrabas) nie czułem niedostatku dynamiki czy kontroli. Było ok. Choć bas nie był zbyt ciężki, a góra zbyt wyrafinowana, to ogólne wrażenie było mocno pozytywne. Nareszcie jakiś dobry wzmacniacz na horyzoncie. A jak Wy go odebraliście ?

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedz jest bardzo prosta....na audio szole ludzi ktorzy lubia klasyke jest jakies 5-10%...trudniejszy jazz to moze 10-15% a np pana Stinga, Abbe etc lubi pewnie 95%...wiec miałem 3 płytki z klasyka a i tak ludzie wychodzili jak usłyszeli pierwsze takty ;-(. Natomiast jak ktos chce kupic sprzet do klasyki ( lub go przetestowac) to prawie zawsze miał płytke ze sobą.

U mnie w domu klasyka siega tak do 30-40% całości granej muzy

 

P

Link to comment
Share on other sites

Nie przesadzajcie akuratnie klasyki troche leciało na AS i nie powiedział bym że 5% - bo w pewnym momęcie zaczęło mnie denerwować że nic innego w niektórych pomieszczeniach nie można było usłyszeć . Juz nie pamietam co słuchałem w pokoju SA , klocki kosmiczne ale grało świetnie :).

Link to comment
Share on other sites

A ja w ogóle nie trafiłem na klasykę w tym pokoju. Szkoda.

 

Czyli wygląda na to, że opiniie mamy jednoznacznie pozytywne i o powolnym graniu wzmacniacza Country nie ma mowy. Raczej była to opiniia pojedyncza, może pochopna o co na wystawie nietrudno.

 

Czy ktoś miał przyjemność słyszeć na wystawie bezpośrednie porównanie Rocka i Country ?

>Pawelm - czy takowe w ogóle było ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.