Skocz do zawartości
IGNORED

Czy McGyver oddaje sprzet?


pentaton

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie już spokój McGyverowi!!!

To jest przyzwoity człowiek który czy ktoś chce czy nie jest fachowcem w jak najlepszym tego słowa znaczeniu...

Mam pewne sugestie dotyczące zmiany charakteru prowadzonej przez niego działalności marketingowej ale suma sumarum jest pozytywnym wyjątkiem tego forum ( oczywiście nie jedynym)...

Nie chciałbym żebyśmy na fali Darkula stawiali tych panów na jednej szali bo McGyver załuguje na jak najżyczliwsze traktowanie i mimo iż nie znam tego człowieka to nie pozwolę żeby jego dobre imię było szargane bo jeśli nie McGyver to kto?

Zastanówcie się czy aby na pewno zależy wam żeby go kąsać...

Zdradzę wam że akurat moja obecność na forum często była podtrzymywana ze względu na wpisy właśnie tego Pana...bywało tak że tylko od niego można było się czegoś sensownego dowiedzieć...

Nie wiem co ten człowiek mógł wam zaszkodzić ale ja odbieram go jak najbardziej pozytywnie chociaż przyznaje się do kilku ostrych wpisów dotyczących prowadzonej przez niego darmowej kampanii reklamowej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - przyjmijcie że obydwaj macie dobre intencje - tylko pewne sprawy widzicie inaczej, czasami nie da się wzajemnie zrozumieć i należy odpuścić sobie i innym.

Nikt nie jest doskonały.

Nikomu nie jest łatwo - więc nie walczmy ze sobą bo i tak czas udowodni kto ma rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.G. zgodnie z sugestia N. zaprzestaje. Swym wpisem dowiodłes, że jestec facet z jajami. Nie ukryłes o co ci chodzi. I o to mi chodziło. Pokazałeś, że prócz pasji jest chęć zycia.

Pozdr. i zyczę sukcesów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norwidos dobrze prawi

 

Od McGyvera dowiedziałem się że moje kolumny Paradigm Monitor to szajs, tylko on napisał prawdę;)

 

McGyver wnosi sporo dobrego na forum, jeśli nadal będzie się starał (i będzie starał się robić dobrą, uczciwą robotę za uczciwą kasę), jeśli lubi to co robi i lubi swoich klientów a oni są zadowoleni - to jest dla mnie ok.

 

Forum powinno też pełnić rolę "antyaferową" i "wczesnoostrzegawczą", wolność wypowiedzi jest bardzo potrzebna - równie potrzebna jest merytoryczna dyskusja.

 

Szanujmy się nawzajem - nerwowo jest czasami, a to nie służy nikomu - łatwo coś popsuć, potem trudno naprawić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam ze Mcgyver jest niezły specjalista od kolumny i wczesniej czy puźniej pewnie oddam mu moje kolumny do podrasowania bo cos czuje ze zrobi z nich jeszcze duzo lepiej grajace kolumny,i propozycja jaka mi opisał mailowo jest bardzo atrakcyjna,a jak sie to potwierdzi (czy tez nie) w praktyce co mówił,to napewno pisze to tu na forum.A mam cicha nadzieje ze sie potwierdzi.I tez to powtórze,dajcie mu spokój........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver to okrutny grabiezca i zboj. Wogole lepiej nie wysylas zadnego sprzetu do niego a o gramofonie nie wspominac ze sie wogole posiada. Bo jak ten podstepny bandyta wykryje ze ktos jest przypadkiem posiadaczem audiofilskiego modelu pt Bambino to gotow jest wyludzic wszelkimi sposobami ten drogodenny sprzet i ukrywac sie potem w niedostepnych gorach i lasach a nie odda nawet w obliczu smierci, bezwzgledny lupiezca gramofonow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zydelek:

Natomiast podjałem inicjatywę wyplenienia i ujawnienia dorobkiewiczów forumowych, czyli żeraczy. Niby robia dla pasji a jednak działania ich maja na celu zarobienie kasy.

 

 

Szkoda Twojego czasu na takie działania (no chyba ze robisz to by odreagowac),bo po pierwsze, wszyscy oni sa nam juz od dawna dobrze znani. Po drugie,ludzie na tym forum i nie tylko, poki beda mieli zaufanie do kogos takiego jak Mc, bede równiez mieli daleko w dupie czy osoba ta poprawiła im cos w sprzecie z czystej pasji czy tez z checi zarobienia sobie.Tak wiec,wszystko zalezy wyłacznie od owych wytwórców( patrz sprawa darkula),nie od Ciebie,bez wzgledu co napiszesz i zrobisz.

 

ps. a Mc zapewne wolałby zapewne troche stracic na dobrej opini,bo wówczas zaczeły by przychodzic do niego jakies normalne ilosci maili na ktore mozna by odpisac jeszcze za zycia ;")

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od soboty jestem szczesliwym posiadaczem kolumn DIY zrobionych przez McGyvera. Chociaz mieszkam we wroclawiu kolumny zostaly mi podwiezione przez Mcgyvera pod sam dom.

Wybralem model Minas Anor na wooferach Vifa M18WH i tweeter Morel MDT29. I gra to naprawde super (wczesniej sluchalem np roznych Proac studio 120/130, takze BW czy Triangle, ktore sa duuuzo slabsze od tej konstrukcji)

 

Cale zamowienie od poczatku do konca bylo jak najbardziej ok. Rzetelnie, i uczciwie.

McGyver odpowiadal na moje wszstkie maile, a do tego meczlem go jeszcze moimi laickimi pytaniami na GG. Za kazdym razem dostawalem rzetelna odpowiedz. Dzwonilem tez do niego kilka razy, nie mialem problemu z polaczeniem. Heh moze do tego wszstkiego mialem szczescie, ale naprawde nie mialem problemu co do kontaktu.

 

Polecam wszystkim tunning czy kupno kolumn DIY u McGyvera

 

Rekomendacja :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze potencjalni zainteresowani doczekaja sie w koncu stronki producenta z opisem poszczegolnych modeli oraz oferta uslugowa, tak jakby bardziej elegancko podana oferta niz w rozproszonych lukarowych watkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem Kogo broniłem przed szaleńcami

Bo najpierw należy wymagać spełniania wszystkim norm współżycia od samego siebie a potem dopiero od innych. Są trzy prawdy góralskie: Prawda. Naprawdę Prawda, i Guwno Prawda. Że nie ma obecnie na polskim rynku kolumn lepszych niż te robione przez McGyvera to jest ta druga Prawda a że mogą istnieć gdzieś od nich lepsze to jest trzecia, dla siebie zostawiłem pierwszą bo prawdą

jest, że przy każdej okazji muzyki na której mi szczególnie załeży słucham właśnie u znajomego na McGyver-owskich kiedyś nie zważając na fakt, że jestem zagorzałym słuchawkowcem dokładnie takie same sobie sprawię

Pozdrawiam

Piotr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hybrid popracuj troche nad sprzetem

kolumny sa super ale niestety yamaszka do nich troche bidna:) i ten cedek tez nie rewelacja.

Przygladaelm sie jego wnetrzu i nie za bardzo warto w nim cos mocno grzebac choc kazdy rozsadny tuning przynosci poprawe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tdrozd w moim profilu jest konkretnie napisane, ze planuje yamahe wymienic. Dopiero zaczalem budowac "prawdziwszy" system-audio. Co do Cd, jeszcze nie wiem co zrobie mam propozycje przerobki sony CDP750.

 

Niestety nie mam pieniazkow, jestem "tylko" studentem, i zeby pozwolic sobie na cokolwiek musze ciezko na to zapracowac. Mysle, ze jak na moje mozliwosci, moj wiek, to calkiem nie zle zaczynam. Przypomnijcie sobie swoje pierwsze audio ;-)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 lat później...

No i co z tego że McGyver robi dobrego dac'a. Skoro takie podejście razi na kilometr.

Jak się prowadzi biznes i to w dodatku tego typu. To trzeba być świętszym niż sam papież.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, kolega bum1234 rekomendował jakiś dac ?

 

Byłem przekonany że jedyny DAC godny rekomendacji to ten który siedzi w jego głowie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany że jedyny DAC godny rekomendacji to ten który siedzi w jego głowie :)

Praca w toku. Jak na razie wymyśliłem tylko nazwę - eDAC-Nirvana. Prawda, że piękna?

 

P.S.

Acha, zapomniałbym. Obudowa będzie miała gustowny insert. Bo bez niego eDAC-Nirvana nie może grać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...

Czy ktoś orientuje się czy McGyver mieszka dalej w Sosnowcu na xxxxxxxxx ? Czy telefon do niego: xxxxxxxxxx jest nadal aktualny ?

Ponad półtora roku temu wziął DAC'a do naprawy i teraz nie mam ani kasy, ani Dac'a, ani kontaktu z Adamem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasowy nigdy nie był ale przekrętów też nie robił, spróbuj [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy McGyver mieszka dalej w Sosnowcu na xxxxxxxxx ? Czy telefon do niego: xxxxxxxxxx jest nadal aktualny ?

Ponad półtora roku temu wziął DAC'a do naprawy i teraz nie mam ani kasy, ani Dac'a, ani kontaktu z Adamem.

Ulotnił się z matką Madzi.....nikt nie wie gdzie wyjechali....

 

czasowy nigdy nie był ale przekrętów też nie robił

1,5 roku nie zwraca sprzętu i nie mam z nim kontaktu to nie przekręt ? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy McGyver mieszka dalej w Sosnowcu na xxxxxxxxx ? Czy telefon do niego: xxxxxxxxxx jest nadal aktualny ?

Ponad półtora roku temu wziął DAC'a do naprawy i teraz nie mam ani kasy, ani Dac'a, ani kontaktu z Adamem.

 

Nadal mieszka tam gdzie kiedyś więc możesz go osobiście odwiedzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 roku nie zwraca sprzętu i nie mam z nim kontaktu to nie przekręt ? :D

zyzio, a co komu do domu jak dom nie jego? nie masz własnych kłopotów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio, a co komu do domu jak dom nie jego? nie masz własnych kłopotów?

Zastanawia mnie po prostu co się dzieje i jak ta można robić idiotów z ludzisków - brak sprzętu, brak kontaktu, brak kasy, ale to nie przekręt przecież, więc wracam do własnych, przyziemnych kłopotów, bo takie jazdy mnie przerastają :D

 

Ulotnił się z matką Madzi.....nikt nie wie gdzie wyjechali....

Madzia się już znalazła, ale niewiadomo na razie czy ten chłop, z którym była to McGyver ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mieszka tam gdzie kiedyś więc możesz go osobiście odwiedzić.

Byłem dwa razy w maju i pocałowałem klamkę. :-(

Ile można latać za swoim sprzętem !? Chyba trzeba wspomóc się Policją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.