Jump to content
IGNORED

CD Musical Fidelity E60 - opinie

vetori

Recommended Posts

Witam!

Jestem ciekaw prktycznej opini z odsłuchu ww. modelu, przejrzałem net i nie wiele znalazłem (przetwornik YDC-103), ale jestem bardziej ciekaw oceny z bezpośredniego odsłuchu. Na stoliku stoi wzmak Musical Fidelity A2, który bez pośpiechu poszukuje partnera na nadchodzące mroźne (według zapowiedzi) długie wieczory i noce. Dzięki za wszystkie wskazówki.

Bardzo mily cedek. Pamietam z dlugotrwalych odsluchow u Zegarmistrza. Od strony mechanicznej bez zarzutu, nie powala szybkoscia ale ma dobra korekcje bledow. A brzmienie.. chyba typowy stray musical nasycona srednica, dynamika na niezlym poziomie. Generalnie mily w odsluchu. Jedyny zgrzyt byl wlasnie z A2 po podlaczeniu masy zaczely sie wzbudzac wiec moze lepiej bedzie jka sprawdzisz przed zakupem. moze to by jakis felerny egzemplarz a moze bylo cos z instalacja nie tak?

P

--> vetori

Przed zakupem konieczne sprawdź też inne marki. Zarówno A2, jak i E60 to świetne klocki, ale niekoniecznie razem. W mojej opinii mocno ograniczysz sobie dobór kolumn, które będą musiały być energetyczne i szybkie.

Spróbuj może z jakimś Arcamem lub Rotelem.

• 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.