Skocz do zawartości
IGNORED

CD Musical Fidelity E60 - opinie


vetori

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem ciekaw prktycznej opini z odsłuchu ww. modelu, przejrzałem net i nie wiele znalazłem (przetwornik YDC-103), ale jestem bardziej ciekaw oceny z bezpośredniego odsłuchu. Na stoliku stoi wzmak Musical Fidelity A2, który bez pośpiechu poszukuje partnera na nadchodzące mroźne (według zapowiedzi) długie wieczory i noce. Dzięki za wszystkie wskazówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mily cedek. Pamietam z dlugotrwalych odsluchow u Zegarmistrza. Od strony mechanicznej bez zarzutu, nie powala szybkoscia ale ma dobra korekcje bledow. A brzmienie.. chyba typowy stray musical nasycona srednica, dynamika na niezlym poziomie. Generalnie mily w odsluchu. Jedyny zgrzyt byl wlasnie z A2 po podlaczeniu masy zaczely sie wzbudzac wiec moze lepiej bedzie jka sprawdzisz przed zakupem. moze to by jakis felerny egzemplarz a moze bylo cos z instalacja nie tak?

 

P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiek wielkie dzięki za cenną uwagę.

 

Bbbardzo... powoli rysuje się ewentualny kształt współpracy A2 z E60. Mam jeszcze jedną prosbę jeśli mogłbyś przyrównać lub któś inny z forumowiczów ww. model do jakiegoś bardziej popularnego CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziomem byl mniej wiecej zblizony do marantza 63SE. W jednych systemach troche lepiej w innych troche gorzej ale zawsze byl bardziej muzykalny ;) Z tego co pamietam to nowy kosztowal ok 300 funtow.

 

P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> vetori

Przed zakupem konieczne sprawdź też inne marki. Zarówno A2, jak i E60 to świetne klocki, ale niekoniecznie razem. W mojej opinii mocno ograniczysz sobie dobór kolumn, które będą musiały być energetyczne i szybkie.

Spróbuj może z jakimś Arcamem lub Rotelem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Pozwolcie, ze odswieze nieco temat, widzialem ostatnio takiego na sprzedaz i zastanawiam sie ile on jest wart na dzien dzisiejszy. Jak byscie opisali jego brzmienie? Czym sie rozni e60 od e61?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.