Skocz do zawartości
IGNORED

Informacje nt DŹWIĘKU Denona DCD-1420


gregin

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ciężko jest uzyskać jakiekolwiek informacje dotyczące CDków Denona musiałem zalożyć nowy temat;) Dokładniej chodzi o model DCD-1420 i ogolnie o jego możliwości muzyczne...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Wg mnie ma bardzo marne. Zreszta uderz na priva do houka - on mial cos bardzo podobnego bo 1460. Ja mialem DCD 1420 i tak szybko jak kupilem tak sprzedalem. Krotko: mydlo mulace dzwiek nawet podpiete do takiego wzmaka jak 1560 gdzie o muleniu nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregin ...podczas wyboru CD nie kueruj siętylko tym że skoro masz pilot do Denona to CD też musi być Denona. Posłuchaj innych sprzętów. Za małą kase można kupić jakiś stary model SONY który podobno świetnie nadają się do tunningu. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz prawie po temacie...Rozmawialem z Houkiem ale wtedy jego 1420stka byla wystawiona na aukcji wiec wiadomo ze byla "ok"

wovo>nie chodzi tylko o pilot ale i jeszcze ladny wyglad jak i przyszlosciowa mozliwosc wstawienia przetwornika pana Stelmacha.

 

Wychodzi na to ze chyba zrezygnuje z tego modelu ale dalej niewiem jaki CD bylby najlepszy do mojego wzmacniacza, juz dlugo walcze z tym problemem ale mam nadzieje ze kiedys uda sie znalezc jakas konretna rade, pomoc, w ogole uda sie wyjasnic jaki CD do Denona...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> gregin

 

Ja kupiłem Denona właśnie ze względu na możliwość wstawienia Daca Stelmacha

Dobry trwały napęd i tani laser do wymiany jak padnie a do Daca Stelmacha to najważniejsze żeby był trwały i tak po wstawieniu zostaje tylko napęd zasilanie i tor jest już nowe .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.