Skocz do zawartości
IGNORED

HELP PIONEER CT-S740SB USTAWIENIE GŁOWIC


niespokojny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj został wylicytowany przez Syna Zbyszkowego Pioneer CT-S740S niestety jego pierwszy właściciel zaniósł go kiedyś do firmowego serwisu i tam partacze grzebali przy ustawieniu głowic, dlatego jeden z kanałów nieco

ciszej nagrywa. Problem buczenia mikrofonu rozwiązałem pin uziemienia przylutowany do wtyczki [DIN 545]

gorący bezpośrednio na cewkę wkładki ze środkowego styku wyłącznika bezpośrednio na obudowę mikrofonu i

obudowę wkładki z pierwszego styku wyłącznika pozycja ON na drugi biegun cewki i cisza jak makiem zasial .

Polecam nie wiem poraz już który na tym forum układ INA 103 w internecie jest kilka świetnych konstrukcji wzmacniaczy na nim zbudowan.ych.

 

A KUBA DESANT niechaj wyśle do nas swój adres silniki do jego magnetofonu czekają już od kilku dni pozdrawiam

Piotr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem literaturę, pożyczyłem kasetę testową, zrobiłem proste oprzyrządowanie, mały zgrabny generator

częstotliwości akustycznych przywiozą mi jutro w poniedziałek go oddam a oscyloskop < buł, jest' i wsiegda

budiet>.

Pozdrawiam i przepraszam , że niepoptrzebnie rozpocząłem ten temat na forum.

Piotr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.