Jump to content
IGNORED

Jak M. Ravel sprawdza sprzęt...

bojaco

Recommended Posts

Cześć!

Na gorąco, pod wpływem wrżeń aczkolwiek całkowicie przytomnie:

Testuję sobie od jakiegoś czasu nową konfigurację sprzetową (zakładka o mnie). Pomimo, że poszukuję wzmaka, bo AA Mimasy potrzebują prądu, doznałem dzisiaj iluminacji.

Zapusciłem parę dawnych płytek, w tym Bolero M. Ravela. Po właćzeniu Play konsternacja - co mi u diabła stuka w prawej kolumnie? Ano instrument perkusyjny, który dotąd był ukryty na płycie. Z wrażenia usiadłem i przesiedziałem ponad 15 min. na 4 literach. Szok. Teraz wiem, dlaczego facet zaistniał w historii. sluchałem tego wiele razy ale dopiero teraz mogłem posłuchać w swoim domu to, co kompozytor miał na mysli. Nie bedę się długo rozwodził.

Nawet mój poczciwy Denon PMA 725R, którego chce upłynnić, po ustawieniu gałki na godz. 9 pozwolił mi sie cieszyc radością ze słuchania muzyki. Miałe przed sobą scenę z konkretnyki instrumentami i wspaniale wrażenie dawało to, jak po koliei wchodziły one do utworu, coś niesamowitego!

Tutaj wielkie uznanie dla p. Michała z A, gdyż bez zwątpienia moje Mimasy II były znaczącym twórcą ww. wrażen, pomimo, że upchałem je na niespełna 13 m2.

nie mam talentu do opisywania swych wrażeń jak inni koledzy z forum, ale musiałem się podzielić swoimi wrażeniami.

Jeżeli więc będziecie chcieli porównac swoje dawne zabawki z nowymi, gorrrąco polecam włączyć Bolero.

Przypuszczam, że wielu z was ma takie swoje własne testowe płytki, który odsłuch daję prawdziwą frajdę. A przecież o to w tym wszystkim chodzi, nieprawdaż?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.