Skocz do zawartości
IGNORED

Marek Perepeczko nie żyje :(


BRODA

Rekomendowane odpowiedzi

PS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się - byłem w siłowni,a chciałem zrobić ten wpis.

M.Perepeczko - nie wiem czy wiecie był audiofilem ,nawet ubiegł mnie kiedyś w zakupie tunera McIntosha.

Należę do pokolenia ,na które jego role filmowe mniały bezpośredni wpływ ,to on grając w "Janosiku" czy "W panu Wołodyjowskim" ,zagonił mnie do siłowni ,gdzie walczę twardo do dziś. Ile to już lat.

Szkoda tylko ,że życie mu się tak potoczyło ,że zrezygnował ze sportu, może gdyby wytrwał byłoby inaczej i byłby wśród nas ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odszedl jeden z Nas.Znal sie na klockach,sluchal i cudownie opowiadal.pozwolcie,ze przytocze jedna z jego anegdot.Jako mlody,piekny aktor ,wracal wraz ze swym teatrem z wystepow dla polonii z Ameryki.Na pokladzie byla Stefanie Powers ,taka aktorka znana z ckliwych seriali.Kiedy dowiedziala sie,ze w samolocie sa polscy aktorzy zagaila do nich,z tego co pamietam,w jej zylach plynie odrobina polskiej krwi.Kiedy zobaczyla ze Marek sciska dumnie w rekach swiezo zakupione sluchawki (dla technicznych: nie podal pasma przenoszenia ani marki),mowi : Pan aby slucha? Ja tez ,mam macintosha.Janosik nie wiedzial co ten mac czy cos tam,ale po wielu,wielu latach,po powrocie z australii,kiedy zostal dyrciem tatru w czestochowie,za pierwszych kilka pensji kupil sobie takiego wzmaka i caly dumny przyniosl go do mnie w kocyku,no i posluchalismy.Taki byl .Swietny kompan i kochany czlowiek,boje sie ze umarl troche z samotnosci.Bedzie brakowac jego humoru,tubalnego glosu i blyskotliwosci.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda. Bardzo przykra wiadomość. Kilkakrotnie spotykałem Pana Perepeczko w Audiofilu prowadzonym jeszcze przez obecnych "starych znajomych" z HFC. Tam również zaglądał.

Ale jakby nie było z tym audifilizmem. To przecież Janosik umarł...

Dzisiaj w radio (Radio Jazz?) po informacji o jego śmierci poleciał temat z filmu. Ech...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

Dowiedziałem się od żony. Też audiofil. Widziałem go nawet na którymś z AS. Zorientowłem się wcześniej, że słucha, bo sprzątnął mi Eposy sprzed nosa (z ogłosznia). Widać tak było pisane. Lubiłem go (jak wielu z nas).

[*]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe Perepeczko Audioflem. Szkoda ze media sprzedaj nam tylko namiastke prawdziwej osobowosci.

Cytat z ktorys wiadomosci..." (..)dla mlodych widzow aktor ktory wystepowal w 13tym posterunku(..)"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie dowiedzialem i jestem w szoku. Jeszcze rok temu w Audio Lazurze jedlismy pizze z Markiem i rozmawialismy o sprzecie audio :(((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, szkoda, że nie miałem przyjemności go poznać osobiście. Widziałem wiele jego występów w talk show i wiem, że to był równy gość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czyżbym już wkroczył w taki wiek, że coraz częściej będą pojawić się informacje o śmierci znanych i lubianych przeze mnie osób? Przykre to wieści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre że odszedł ten bardzo dobry aktor i człowiek.

Miał wspaniałe poczucie humoru.

Kiedys bedąc w Audio arts /audiopunkt spotkałem ponownie P.Marka [wczesniej wielokrotnie rozmawialiśmy o starych dobrych szpulowcach... naszym wspólnym koniku]...

Pan Marek poznał córeczke [kilkuletnia] kolegi z A.A. i zwrócił sie do niej tymi o to słowami;

>Podejdz tu dziecko... tak,to ja Janosik, przepraszam ciebie dziecko za to ze jestem gruby i brzydki... daj buziaka Janosikowi...

Pan Marek był melomanem i miłosnikiem techniki nagraniowej.

Tylko o rok starszy od mojego ojca i odszedł...

[']

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokuj jego duszy .

 

Lubił ciastka z pewnej cukierni widywałem go w niej często w Warszawie .

 

Jako Janosik na ekranie zostanie wiecznie żywy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.