Skocz do zawartości
IGNORED

diora ws 704 problem z jednym kanałem


sony

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich prosze pomocy mam diorke ws 704 postanowiłam wymienic w nim wszytkie małe kondziorki z elwy na jamicony główne napieciowe orginalne samsunga i co dziwo po wymianie pokazoło sie jakies dziwne zachowanie wzmacniacza to znaczy jeden kanał tu podam ze to kanał lewy obojetnie czy na przełacziku a czy b ten jeden nieszczesliwy kanał lewy ma odbicia tzn po właczeniu jest oki ale po 15 min grania jest jakies stukanie i przestaje grac jeden głosnik ale jak go podgłosze jest wszystko oki prosze pomocy co moze byc czy to mozliwe ze kondziorki złe pojemnascia sie zgadzaja nawet takie same sa na 2 kanałach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Niedawno w moje ręce trafił cd technics sl-ps70. Po włożeniu płyty pisało "no disc". Przeczyściłem laser izopropanolem i zaczął widzieć płyty. Zaczął odtwarzać cd jednak z cd-r są problemy. Pokazuje jaki jest jej czas ale są problemy z zaskokiem. Coś w środku chodzi ale cd-r y nie zaskakują. Czy to wina mechaniki bo kieszeń dość głośno się wysuwa? Czy ten laser jest sprawny i nadaje się jeszcze do przełożenia do innego cd? Czy tego cd należy już tylko dać na częsci lub ewentualnie wyzłomować? Dziękuję za wszelkie informacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Niedawno w moje ręce trafił cd technics sl-ps70. Po włożeniu płyty pisało "no disc". Przeczyściłem laser izopropanolem i zaczął widzieć płyty. Zaczął odtwarzać cd jednak z cd-r są problemy. Pokazuje jaki jest jej czas ale są problemy z zaskokiem. Coś w środku chodzi ale cd-r y nie zaskakują. Czy to wina mechaniki bo kieszeń dość głośno się wysuwa? Czy ten laser jest sprawny i nadaje się jeszcze do przełożenia do innego cd? Czy tego cd należy już tylko dać na częsci lub ewentualnie wyzłomować? Dziękuję za wszelkie informacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Niedawno w moje ręce trafił cd technics sl-ps70. Po włożeniu płyty pisało "no disc". Przeczyściłem laser izopropanolem i zaczął widzieć płyty. Zaczął odtwarzać cd jednak z cd-r są problemy. Pokazuje jaki jest jej czas ale są problemy z zaskokiem. Coś w środku chodzi ale cd-r y nie zaskakują. Czy to wina mechaniki bo kieszeń dość głośno się wysuwa? Czy ten laser jest sprawny i nadaje się jeszcze do przełożenia do innego cd? Czy tego cd należy już tylko dać na częsci lub ewentualnie wyzłomować? Dziękuję za wszelkie informacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Do Sony przeczytalem Twoje ''o mnie'' jakie zamieściłeś-jeśli tak podchodzisz do sprawy to ja nie chce mieć nic wspolnego z Twoim watkiem !!!

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

to by było na tyle Panie Sony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.