Skocz do zawartości
IGNORED

Wplyw lamp pre na brzmienie zestawu


nikaudio

Rekomendowane odpowiedzi

Czy rosyjskie 2A3 występują pod oznaczeniem 2A3, czy jakimś lokalnym typu 1Ż24B ? I przy okazji, czy były europejskie odpowiedniki oznaczane odmiennymi symbolami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koteczku

Dzięki za info. Kupowałeś Full Music od RCM?

A masz może jakieś wieści o tych czeskich 2A3?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-8530-100009428 1170280864_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koteczku, z tych trzech odmian (lita, mesh, węglowa), która ma najlepszą rednicę i najbardziej słodkie brzmienie ? Czy jako sterującą można znaleźć coś jeszcze lepszego niż 6SL7 ? Jeśli nie, w jakiej odmianie ta jest najlepsza ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, Full Music nabylem od Ryszarda z Foto-Pub. Super facet. Nie mowiac, ze jest autoryzowanym dealerem na Polske.

Czeskie 2a3 nie slyszalem osobiscie. Ale slyszalem o nich od kolegi, ktory mowil, ze sa dynamiczne ale deczko techniczne.

Zaznaczam, ta ostatnia informacja jest z drugiego ucha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudivanie,

Znam osobiscie lita i meshowa, weglowa jest przedprodukcyjna, wiec za wczesnie gadac. Wiec porownujac mesh do litej:

definitywnie srednica meshowej jest najsubtelniejsza. Zaznaczam, ze obserwacja ta dotyczy li tylko aplikacji SE w Sun Audio 2a3, sterowanej kaskadowo 6sn7. Raz jeszcze Rosyjskie sa tez dobre, troche cieplejsze. Troche ciemniejszy dzwiek vs. TJ.

Pytasz czy jest cos lepszego od 6SL7. Uwazam, ze tak: 6SN7. Obydwie sa 2xtrioda, oktale o identycznym pin-out, wiec mozna je "potencjalnie" wymieniac, zmieniajac oczywiscie punkt pracy lampy. Maja inna charakterystyke elektryczna,inny prad zazenia, inne wzmocnienie, etc. ale tez inny odcisk dzwiekowy. Wole, jako rodzine, dzwiek 6SN7 raczej niz 6SL7. Jest bardzej zrelaksowanu, mnej techniczny. 6SL7 stosuje sie czescej do pre-phono raczej niz sterowniki do SE. Ich jedyna techniczna przewaga nad 6SN7 to wyzsze wzmocnienie: 70 vs 20.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, pytales Dudivanie o Radzieckie 2a3 o innym oznakowaniu. Jest taka jedna, na imie ma 6C4C (cyrulica), jak samo oznakowanie mowi to 6voltowa trioda. Elektrycznie podobna jest do 2a3, ale jest na 6v, nie 2.5v, oraz ma oktalowa podstawke a nie jakas kapitalistyczna cztero-dziurke. Ma ona zalety dla wielu, bo jest wiecej transformatorow zasilajacych z 6.3 V zarem a nie jakims tam 2.5v, no i oktalowych podstawek mnogosc, wiec chlopcy DIY'owcy je lubia. Jak brzmia: bardzo dobrze jak przystalo na pelnokrwista DH triode. O ile moge ufac lamowemu CIA, nie ma jej obecnie w produkcji ani po tej ani po tamtej stronie jeziora Atlantyckiego. Dostepna tylko ze strychow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jrymar,

 

a gdzie się zaopatrywałeś w swoje lampy?

Co do ElectroHarmonics'a dojście jest, ale to nie NOS, tylko obecna rosyjska produkcja; interesowały by mnie te RFT, gdyby cena nie była zaporowa...skoro "wszyscy" tak chwalą te NOSy i chwalą:)

W sekcji pre mam 2x ECF82 i też bym wymienił chętnie, i szukam czegoś godnego polecenia,

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Nosze się z zamiarem wymiany moich lampek sterujących i wejściowych ( z chińskich które mam oryginalnie ) na coś lepszego co poprawi słyszalnie brzmienie mojego wzmaka , a zarazem nie zrujnuje kieszeni. Mowa tutaj o lampkach 6SN7 i 6SL7. Chciałbym zapytać o jakieś propozycje wyboru lamp ludzi którzy mają doświadczenie w tym kierunku i mogą mi doradzić odnośnie wyboru. Lampy końcowe mocy które posiadam to 6550 EH. Proszę o wyrozumiałość i ewentualną pomoc - z góry dziękuje i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn nie pocieszę Cię ale swego czasu probowłem wraz z kolegą wymiany lamp Ecc 83 w sekcji pre zananego przez wszystkich wzmacniacza Audio Note Oto SE.Powiem tylko że lampy JJ to najgorsze co mogło by się trafić w tym urzdząniu.Przy okazji testów porównywaliśmy jeszcze lampy Brimar,Simens i Telefunken te ostatnie są bezkonkurencyjne.Oprócz tego że grają najgłośniej to biją konkurencję na lata świetlne pod każdym względem.Jeśli chodzi o pierścienie antywibracyjne jest to fajna sprawa , sprawdza się wuwczas kiedy któraś z lamp ma tendencję do mikrofonowania.Po założeniu pierścienia efekt ten znika natychmiast i słychać wiekszy porządek w scenie muzycznej.Ja jednak polecam wymianę podstawek na rosyjskie wraz z aluminiowymi pokrywkami ,o ile komuś taka estetyka nie będzie przeszkadzać,to efekt działania jest podobny .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

italus, jezeli masz ograniczone finansa (o kto nie ma), za kilka zlotych sprobuj radzieckie 6H8, 6H9 (cyrulica) na chinskich z metalowymi podstawkami sa oznakowane 6N8, 6N9, a po zachodniemu 6SN7, 6SL7. Te stare radzieckie nie sa wcale takie zle jak Ci nasi snobi-Lukarowcy beda chcieli wmowic. Pare nowych-starych 6H9 mozesz miec za 10 PLN'ow. Nie jest to mistrzostwo swiata, ale tez za 10 zl trudno nakarmic kota. Jak masz troche wiecej kapitalu obrotowego to z lat 70-80 mozesz zakosztowac Philipsy, RCA, etc za ok. 25-30 USD za pare. Sa lepsze od Radzieckich, ale nie duzo, troszke. Uslyszysz dyskretne roznice na gorze, soprany beda troche mnej agresywne, etc. Wieksze roznice uslyszysz jak zaczniesz bawic sie starymi Sylvania, Ken-Rad, RCA z lat 40-50. Zwlaszcze te z serii W (od war) albo militarne Sylvania Vt-231 , znane rowniez jako Sylvania JAN CHS 6SN7GT. ( JAN, to od joined army and navy), ale te ostatnie to juz kilkaset USD/ pare. Wiec tylko dla takich oszolomow i snobow jak autor tego postu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- > Wasylak

Swoje ElectroHarmonixy kupilem od znajomego ktory uzywal ich krotko natomiast odstapil mi je za polowe ceny:) A mozna je kupic w RCM'ie bodajze nawet mozna zrobic to przez net Jesli chodzi o NOSy RFT to w Wawie sa dwa sklepy z lampami Mysle ze tam znajdziesz Rfciaki Ponizej masz adresy

SKLEP "LAMPOWY"

Warszawa, Mińska 25

pon.-pn: 1000-1400.

W sprawie aktualnej oferty proszę dzwonić:

kom: 603711968

tel/fax : (22) 323-14-80

oraz

P.W. AHA Logistyka Sp Zoo

ul. Kasprowicza 41/6

01-817 Wawa

tel.228342427

No i czasem Rfciaki pojawiaja sie na Allegro

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koteczek

Dzięki za informacje , myślałem nad zmianą na Electro Harmonicsa ( seria Gold ) badź na Svetlane ale z bieżącej , obecnej produkcji gdyż ceny są jeszcze znośne. Jakie jest Twoje zdanie na temat takowych lamp ?? Co wniosą do muzyki , co zmienią , czy może nie będzie żadnych zmian ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka sztuk Svetlana z wspolczesnej produkcji. Kiedys porownywalem je do starych Radzieckich jako sterowniki do 2a3 oraz w innym wzmacniaczu jako sterowniki, wtorniki katodowe i odwracacze fazy w PP na el34. Dzwiekowo byly praktycznie nie do odroznienia od siebie. Ten sam dzwiek: troche ciemny, cieply. pelny, obszerna dolna oktawa, troche malo subtelna gora, ale ogolnie nie sa zle. Poniwaz stare Radzieckie sa duzo tansze od biezacych w produkcji, nie widze sensu by nabywac nowe-nowe. Jezeli masz u uszach dzwiek chinskich odpowiednikow, po wymianie na radzieckie czy rosyjskie uslyszysz zmiane w barwie dzwiekow. Nieco mnej jasnej gory, ktora, na moj gust jest troche za bardzo w chinskich triodach.

Dobrego sluchania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrymar,

 

to się nazywa pomocna odpowiedź:))

 

Bardzo jestem ciekaw, jak dalece może się zmienić brzmienie po wymianie lamp!

 

A jak już zmienię, to nie omieszkam wspomnieć, co się wydarzyło,

 

pozdrawiam i życze miłej niedzieli;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wielkie dzięki Robtango.

 

Wracając do brzmienia lamp robilem eksperymenty z EL 84 i ECC 83. Mam jeszcze cale pudlo roznych lampek ktore kupowalem na Allegro. Najlepiej z EL 84 wypadly rosyjskie, militarne z rombem. Produkowane w latach 70 (dostepne za 10-12 PLN) Cieple, gęste brzmieni trochę przymglone na wysokich tonach. W moim wzmacniaczu wyprzedzily Philipsa, RFT i Tungsola. Natomiast z ECC83 najfajniej zagrala ECC 83 RFT, pobila na glowe rosyjskie i JJ. Fajna zabawa jeśli mamy lampki z max 50 PLN sztuka. Potem faktycznie warto wybierac z wieksza rozwaga

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robtango:

 

Pierścienie na 300B można dostać np. u Jaca van der Valle'a

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

Italus:

 

Jeśli chodzi o 6SN7EHG, to pierwszym przymiotnikiem, który przychodzi mi do głowy, gdy mam opisać ich dźwięk, to "tranzystorowy" ;) - nie traktuj jednak tego zbyt negatywnie. Po prostu: dość mocny, zwarty bas, odważna góra, środek lekko suchy, niezbyt kwiecisty w barwie... ale żeby to usłyszeć musiałem porównać je do Sylvanii z lat 40 ;) Ogólnie uważam te bańki za niezły wybór, zwłaszcza po uwzględnieniu ceny i dostępności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS, zgadza sie, radzieckie El84 sa super. Polskie el84 tez sa OK. Odnosnie ECC83, raz na jakis czas mozna trafic Telefunkena ECC83 po przejsciach za 10 zl, ale z przyzwoita emisja. To jest to.

PS: jak sie spisuje Sun Audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin(g) poporównywałem w domu z klientem z resztą na jego prośbę 6sn7 EH-Gold i powiem, że z produkcji bierzącej te lampy są w miarę przyzwoite i chyba jedne z lepszych . I tak jest jest jak pisałeś bas ,świeża góra itp są, ale się je zamieni chociażby na Sylvanie GTA czy GTB to niestety te lampy są jeszcze minimalnie wyjałowione , odfitrowane lekko głuche i wyrażnie zacierają dalsze plany .Brak im nasycenia w średnich tonach i za szybko kończą wybrzmiewać wysokie tony.Z moich oberwacji wynika że 6sn7 EH są to kopie jednych z najlepszych lamp tego typu wogóle ,a mianowicie Mullard QB-65 CV-161.

koteczek EL 84 rosyjskie są tylko lepsze od czeskich JJ ale super to przesadziłeś. Jak jak byś posłuchał TF to byś miał nietęgą minę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robtango,

tak,tak, jezeli TF oznacza Telefunken, nie mam zludzen, inna liga i poezja w porownaniu do Radzieckich EL84.

Ale, czy znasz lepsza EL84 ponizej 10 PLN/sztuke. Ja nie. Dlatego uwazem, ze sa super.

Jakis czas temu porownywalismy z kolegami el84 o roznych rodowodach: stare Siemensy, Telefunkeny, Polskie z dwoch roznych fabryk, Radzieckie te z EB i bez EB, tesle i chyba cos jeszcze, ale nie pamietam. To co pamietam z odsluchow na PP wzmacniaczach Dynaco ST35, Pilot 232, ze stare militarne EL84 byly zaskakujaco przekonywujace. Nie bylo powietrza i klarownosci Telefunkenow, ale byl pelen soczysty dzwiek. Poniewaz NOS'y Telefunkena sa wielokrotnie drozsze od Radzieckich wiec to dlugosc kieszeni decyduje czy skorka warta wyprawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiec tylko dla takich oszolomow i snobow jak autor tego postu.

albo po prostu wilebicieli high-endu nie mid-hifi :) z EH,Sovtekami moj amp brzmi jak mid-hifi ... (zasada waskiego gardla - zestaw brzmi tak jak jego najgorszy element)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikaudio, e tam, nie jest tak zle. Kocham lampy, i zabawa nimi daje wiecej frajdy niz wszystkie kable swiata. Ale nie jest moim doswiadczeniem, ze roznice miedzy EH a super drogimi NOS'ami sa tak duze jak Mid-Hi a Hi-end. Wiem, ze wszystko to sprawa kontekstu w jakim jest lampa. Moje doswiadczenie zabawy lampami zarowno po stronie sterownikow jak lamp mocy nie sa tak dramatyczne.

Ostatnio kreci mnie nie znalezienie najlepszej lampy, ale znalezienie takiej ktora jest stosunkowo tania i dobra dzwiekowo. Uwazam, ze jest to duzo trudnejsze od wydania duzej ilosci dinaros. Wydawac duzo, kazdy potrafi, ale znalesc cos dobrego i ekonomicznego to dopiero zabawa. Oczywiscie sa sytuacje, ze nie ma wyjscia i trzeba nabyc lampki ktore kosztuja tyle ile tona owsa, ale nikt nie jest perfekt. Jednoczesnie uwazam, ze cena lampy to wypadkowa popytu i podazy. A popyt scisle zwiazany jest z moda. Np.: 6sn7, ecc83. ecc88, 300b, etc. sa modnymi lampami. Zabawne jest, ze jest wiele rownie pysznych lamp ktore dla tych ktorzy wiedza po ktorej stronie uchwycic lutownice sa do zastapienia wprowadzajac stosunkowo trywialne zmiany Ra i Rk. Przyklad: klasycznym sterownikiem do SE 300b jest 6sn7. Mozna zabawic sie i wprowadzic np. pentodowy sterownik ( wymaga to dzielnika napiecia i kilku innych zmian), efektem jest ogromna roznica w dzweku. Roznice sa o niebo wieksze od roznic miedzy EH 6sn7 a KenRad 6sn7. Jak ktos wymieni tridowe drivery na pentodowe straci ochote porownywac jedna triode do drugiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koteczku=> sun audio ma sie coraz lepiej, (chyba nigdy nie zapomne pierwszej sluchanej na 300B plyty i niesamowitego wrazenia) ale to dluga historia. Probowalem sie skontaktowac z toba przez Pal55 ale chyba trudno cie zlapac a ja szanuje prywatnosc.

W skrocie:wymienilem transformatory. Dostalem nowe transformatory z Hong Kongu oryginalnie montowane w wersji nieekonomicznej. Zamontowalem i zagralo jeszcze lepiej, potem gibaly sie lampy i trzeszczalo wiec poprawilem. Teraz z lekka buczy ale i to porawie. W tym piecu jest potencjal i czar i mysle, ze uda mi sie wyeliminować niechciane dodatki dzwiekowe w stylu niski pomruk malego niedzwiadka w kolumnach.

Kolejna bolaczka sa glosniki, ktorych przewalam ze dwie pary w tygodniu. Stare JBL, Loth-X, Epos ES14, Lowther... ciagle nie to. Szykuje sie do odsluchu TANNOY CHESTER t165 i licze, ze te mnie zaskocza bo poki co, przerabiane Phonary bronia sie dzielnie. Mysle tez o panelach (sledzilem watek PHY - glosniki...) i dlatego szukalem kontaktu. Jesli dalbys sie skusic na dobra kawe na Saskiej Kepie to zapraszam, bedzie mi milo. Moj mail w o mnie.

Obecnie szykuje sie na zmiane obecnych 300B na TJ 300B Mesh Anode Globe. Kumpel przywozi je z Chin za rozsadne pieniadze wiec podziele sie wrazeniami choc mam ogromny sentyment do EL84 i lubie posluchac na nich spokojnej muzki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS, jak tylko przewali sie przedswiateczny amok sprawozdawczo-sprawozdawczy w pracy i kulinarno-rodzinny w domu, z ogromna przyjemnoscia poslucham muzyki na Saskiej Kepie. Zacznij parzyc kawe.

Wracajac do Sun Audio. Nie powinny buczec. Czy bawiles sie potencjometrami na katodach 300b? Jezeli mimo wszystko hummm jest slyszalny z odleglosci 1m od glosnikow, czy bawiles sie z ziemia. Bywa, ze polaczenie przewodem masy wzmacniacza i zrodla pomaga. Jak nic z w/w nie pomaga, mozna sprobowac wyprostowac grzanie 300b. Sun audio grzeje lampy mocy AC. Krzemowy mostek prostowniczy spowoduje grzanie DC. Jest to duzo cichsza metoda grzania. Ale, ma to pewne implikacje na ton. Nic za nic. Ciekaw jestem rowniez dlaczego wymieniles transformatory ( rozumiem, ze mocy i wyjsciowe?).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - Jak tylko otrzymalem wzmacniacz zdziwilem sie, ze przy troche glośniejszym sluchaniu nie daje sobie rady z kolumnami 91 dbl. Po sprawdzeniu okazalo sie, ze z deklarowanych 8 watt piecyk daje ledwie 3. No to wale ja z mailem do Pana z Hong Kongu a on mi mowi, że nie bardzo wie dlaczego ale moze tak sie dzieje bo montuja tansze transformatory SOT-850 zamiast SOT-525. Poprosilem wiec by wyslal mi w ramach przyjazni polsko-chinskiej pare poprawnych transformatorow a ja mu odesle SOT-850. Oczywiscie w obu przypadkach mowimy o transf. Tamura. Wymienilem parę traf czyli jak rozumiem tylko mocy. Orlem nie jestem

Wymienilem transormatory w Linnart i zrobilo się z tego 7 watt a wzmacniacz zaczol sobie radzic z kolumnami. Roznic w dzwieku ogromnych nie bylo, ciut wiecej ciala i dynamiki.

Koteczku=> Nie bawilem sie bo potencjometrami ale dzis sprobuje go uziemić i dam znać.

Grzeje wode na kawe i do zobaczenia poświątecznymszaleństwie.

Dzięki za rady panowie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koteczku

Za parę Full Music 2A3 dałeś 1000 zł, czy mniej? Właśnie stoję w obliczu ich zakupu i chciałbym to wiedzieć. Foto Pub Ci je parował, czy faktycznie tego nie potrzebują, jak słyszałem? Widzisz dla nich jakąś lepszą alternatywę w cenie do powiedzmy 2 tysiące zł?

Ciekawa jest sprawa z 2A3, które mam oryginalnie w ASL Twin-Head. Dystrybutor sądził, że to Sovteki. Ale wyglądają na stare i nie są identyczne z żadnymi 2A3, jakich zdjęcia udało mi się zobaczyć. Nie mają jakichkolwiek oznaczeń. Grają dość chłodnym jak na lampy, szczegółowym i naturalnym dźwiękiem. Podobno tak właśnie grają Sovteki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.