Jump to content
IGNORED

W poszukiwaniu słuchawek

Lok

Recommended Posts

Widze ze temat sluchawek tu sie czesto przewija

Dojrzalem do zmiany sluchawek. Chcialbym wybrac jakies sluchawki do HV-1. I tu jest problem. W Poznaniu jedyne jakie udalo mi sie przesluchac

to Beyerdynamic DT831 i Grado SR 125 odsluchu dokonalem w Hi Corner. Nic innego jak na razie juz nie mieli. W Modit tylko HD 590 reszta na zamowienie.

Ale dzwonilem dzis do Audiomedia i na jutro maja juz byc HD 600. W Top hi fi tylko koss i to w cenie do 500 zl. Kurcze nie sadzielm ze moze byc taki problem z

przesluchaniem sluchawek. Jeszcze sie na tym skonczy ze bede musial hd 600 przesluchac w Media Markt....:)

Musze jeszcze napisac ze bardzo podobal mi sie dzwiek Grado otwarty dynamiczny bardzo szczegolowy. Duza glebia jesli o czxyms takim mozemy mowic w przypadku sluchawek.

A moze jakie sa wasze typy oczywiscie oprocz HD -600. Moze jeszcze poczekam i w Hi Corner moze pojawia sie tak zachwalane w Hi FI i muzyka Beyerdynamic 880.

Oraz Technics dający superwysokie tony. Z resztą już gorzej :-)

Ja mam Beyery DT990. Spróbuj też HD600 chociaż Skorpion paradoskalnie jest neutralny i nie ma znaczących naleciałości lampowych. Tańsze Beyery są także bardzo dobre - HV1 nie jest wydajny prądowo więc spróbuj DT770 - to zamknięte konstrukcje o wielkiej dynamice. Przy tej lampie mogą się świetnie sprawdzić.

HD 600 polecam, zakochalny jestem w nich po dzis dzien. Piekny konturowy bas, doskonala integracja wszystkich czesci pasma. Doskonaly komfort noszenia.

Warto doplacic do HD850, roznica dla mnie znaczna. Jak ktos lubi jasniejsze brzmienie to polecam najwyzsze Bayerdynamiki bodajze 990DT

Przepraszam ze tak pozno odpisuje ale korzystam z modemu i nie zawsze mam czas. Przesluchalem dzis HD 600 musze powiedziec ze bardzo mi sie podobaly niestety nie sluchalem ich na HV-1 tylko na prosiaczku. Wydaje mi sie ze jednak HV-1 duzo lepszy od prosiaczka. Prosiaczek tylko tak jakos sobie plumkal bez zycia. Brakowalo mi takiej zywiolowosci jak w HV-1. Nie wiem jak to opisac. Moze prosiaczek to takie troche lepsze wyjscie sluchawkowe. Ale HD-600 bardzo wygodne. Wypozycze jeszcze je do domu i przeslucham na HV-1 i zobaczymy.

cześć

do papamka

odsłuchiwałem różne modele akg i kosa w przedziale cenowym 200 - 500

modeli nie pamiętam

grram na integrze faze performance 4.1

ergo wyglądają ko{s}micznie ale są naprawdę bardzo wygodnymi słuchawkami , spokojnie bez zmęczenia mozna słuchać przez kilka dobrych godzin :))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.