Jump to content
IGNORED

Kameleon 6 nie działa z Yamaha rxv450

jajors

Recommended Posts

Problem polega na tym że mam kino yamahy na ampie rxv450 i wszystko jest pięknie i ładnie ale wpisując kod 0354 który jest w instrukcji kameleona do amplitunerów yamahy mój amp kompletnie nie reaguje i nie wiem czy to jest problem z kodem czy ten pilot poprostu nie obsługuje tego amplitunera

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja miałem to samo na początku z Philipsem. W przypadku Philipsa zgodnie z instrukcją zrobiłem tak:

1. Musisz przeszukać automatycznie tj. np. włączasz amplituner kladziesz pilota nastawiasz auto i zaczyna on puszczać wszystkie kody z pamięci dot. ampów i gdy wyłaczy ci ampa to znaczy ze to właściwy kod i go zatwiedzasz.

2.Klawiszów funkcyjnych uczysz go z oryginalnego pilota kładziesz oba na przeciw siebie i się nauczy kazdego klawisza - dokładnie beziesz miał to opisane w instrukcji.

3. Najlepiej poczytaj instrukcje obsługi Kameleona - powinien miec te funkcje i funkcje "Makry" jest przeciez droższy od Philipsa :) a Philips ma te wszystkie funkcje i ponadto jest wykonany w chromie z czerwonym podświetleniem :)).

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.