Jump to content
IGNORED

Rozczarowanie płytowe 2005

zildjian

Recommended Posts

Na razie 1 lokatę okupuje Mark Johnson z Shades of Jade. Płytkie,nieomal smu(-r)f-dżezowe granie. Nie obraziłbym się gdyby wydano to w,z szacunkiem, Blue Note lub Verve ale ECM? ( i pewnikiem nie kupiłbym w ciemno). Nudny już Lovano jadący na (zszarganej już) opinii i wtórujący mu Scofield z ogranymi unisonami a la na współnych poprzednich płytach. Sytuację ratuje Baron,ale i tak musi się nagiąć do smu(-r)fowania. Johnson również bez blasku tak jak kiepściutka relizacja (potwierdziło to moje zdanie o nagraniach ECM'u w studio Avatar w NYC: w tym samym studio spartaczonio Class Trip Abercrombiego).

Czyżby potwierdzenie znaku naszych czasów ?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja moze troszke inaczej, nie to ze to kiepska plyta, ale zastanawia mnie fakt wydania podwojnej plytki przez Kate Bush. A dlaczego zastanawia - a mianowicie dlatego, ze jak sie ja polaczy w 1 to wychodzi nieco ponad 80 minut, co przy zrezygnowaniu z ptaszkow na plycie daje sie spokojnie zmiescic na 1 CD - czy to stara metoda na podreperowanie funduszy. Co jakis czas slyszy sie o ,,reaktywacji'' jakiegos zespolu - czytaj o konczacycg sie funduszach. Oj, ale to tylko taka moja opinia.

Pozdrawiam kaszanka7

Hidden Content

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Horses/horses Patti Smith, po szumnych zapowiedziach i doskonałych letnich koncertach żenująca jakość nagrania. Może pora kupić discmana i słuchać w metrze?

I Jonas Hellborg, po dwóch latach przerwy się nie popisał. Kali's Son jest miernie nagrana, bez błysku, monotonny sitar, brzmiący jak kiepska gitara, Selvaganesh pukający w pudełko...

Dobrze, że Buckethead niezmiennie w dobrej formie :)

Hidden Content

Liczyłem w tym roku na Michała Tokaja. Bird Alone to było dla mnie olśnienie. Liczyłem, że skręcą coś jeszcze z Oleszkiewiczem, ale się przeliczyłem.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.