Skocz do zawartości
IGNORED

I po spotkaniu:)


Hiena-podrobka

Rekomendowane odpowiedzi

a mial byc taki mily watek...

przepraszam, ze w sobote bylem tak krotko, ale ostatnio praca, praca, praca, praca....

dobrze, ze przynajmniej robie to co lubie bo w innym przypadku juz bym byl frustratem. fajnie bylo Was zobaczyc - wszyscy wygladacie inaczej niz sie psodziewalem...

a pytanie - czy obsluga harendy oddala zarekwirowanego carlsberga?

szkoda ze nie sluchalem tego gramofonu - sam nie uzywam, cidik wygodniejszy, plyty latwiej dostepne, etc... a byla sie okazja przekonac na wlasnej skorze i to z jakim sprzetem...

pozdrowienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie wyglądacie na tych zdjątkach !

Tylko dlaczego cały czas chlejecie piwsko ???

Od audiofilizmu tylko krok do alkoholizmu...,hi,hi !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

A ktos tu kiedys ganil wykorzystywanie uzywek przy odsluchach. Nawet dymek sie nie podobal. Bo to wplywa na obnizenie poziomu krytycyzmu, mowili. To teraz, jak juzescie sie panowie i panie wygadali, prosze o najwazniejsza informacje - przy KTORYM systemie szlo wspomaganie? Zaraz wyjdzie, ze to nie Qaudio swietnie zagral, tylko zespol oceniajacy byl na lekkiej bance! Ale zarty na bok! W koncu dla obiektywizmu powinno wystarczyc, ze przy odsluchu kazdego klocka wspomaganie bedzie takie samo. Carlsberg, mowicie, i brzmienie bylo ok? Jest to pewna wskazowka na przyszlosc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa - chyba za bardzo sie przejales tym sms-em:) Ten phono to tylko jeden maly skladnik calego systemu. Rownie dobrze moglo byc RiAudio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to piwko, było już po odsłuchach QAudio, a nie w ich trakcie. Postawili je Panowie z HiFiClubu na zakończenie pracowitego dla nich dnia. Potem zagrał jeszcze Mac (dla romkap i Glass).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, ja i glass nie mielismy już okazji do porównania dużej i małej płyty, bo coś sie cały system rozsterował... next time. choć po pierwszej butelce już grało pieknie. hmmm... a może to dla tego, że maca podłączono? a może zależy z kim się słucha? ;)

 

Papamek, a jeśli chodzi o zarekwirowana butelczynę, to szkoda gadać, irytujący akcent. lokal podpadnięty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwyczajnie... podszedł gościu, podpieprzył butelczyne i bezczelnie burknął, że " nie mamy podpisanej umowy z Carlsbergiem" - szok :))))

knajpe radze omijać jeśli zdarzają się tam takie incydenty - rozumiem, gdyby cała wycieczka przylazła tam z własnym piwem i kanapkami, ale jeśli ktoś wchodzi z ulicy do grona siedzącego wewnatrz (zamawiajacego co chwila coś nowego) to jest to już nietaktem.. nie popisali się w Harendzie... oj, nie popisali...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak:)

Najpierw u Ciebie posluchamy kolumienek (akurat za jakis czas beda super wygrzane) a potem wezmiemy glass girl, jej siostre i...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. A żebyś ty wiedział, jak się w trakcie wygrzewania zmieniają... Czekam z cyzelowaniem wytłumienia, bo nie wiem, czym mnie jeszcze zaskoczą. Ja się przez ten audiofilizm wrzodów nabawię... Po powrocie z HiFiC bałem się ich włączyć, na całe szczęście przeszły próbę pomyślnie - tzn. dużego szoku nie było. Co innego mnie za to podłamało - nabrałem ze sklepu ustrojów i próbowałem walczyć z pokojem - porażka... jak ustawiłem scenę na koncercie skrzypcowym i włączyłem Take6 - wszystko się rozsypało. I odwrotnie. Ten mój saloon to większa robota będzie, zdaje się...

 

a, hienka, skąd wiesz, że ma siostrę, hę??? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.