Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No hehe :) bilet do spa żonie kup i masz z3-4h na malowanie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Do RAF77

Ja u siebie rozwiązałem problem białego sufitu przez rozwieszanie płachty z czarnej agrowłókniny.Pomysł zaczerpnąłem chyba z tego wątku.

Wygląda to tak:

Agrowłóknina na wymiar sufitu,obszyta wkoło(zwinięty materiał dwukrotnie w celu wzmocnienia),doszyte w rogach podkładki lub zaoczkować jak baner,w suficie dwa niewielkie haczyki i dwa wkręty pomalowane na biało(prawie nie widać),wieszasz płachtę i gotowe.

Przyrost kontrastu i zmniejszenie rozświetlania pomieszczenia.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mówią że białe kolumny dają poświatę :D

Ściany i sufit czarna farba elewacyjna, matowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ja mam to już za sobą, Raff współczuję też to przechodziłem ale teraz jestem mega zadowolony z sufitu i estetyki, na szczęście moja kobitka nie wtrąca się do mojej części salonu i mogłem robić samowolkę (hi,hi kobietę trzeba dobrze podejść i wychować)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAF77 - zerknąłem sobie kilka stron wcześniej aby zobaczyć o czym mówimy odnośnie Twojego pokoju i problemu z przemalowaniem ścian.

Bez obrazy, ale to co zobaczyłem jest OGÓLNYM brakiem koncepcji na wystrój pomieszczenia.

Drażnią oczy:

- poduszki na kanapie (dla mnie koszmarne kolorystycznie)

- dzieło zawieszone nad kanapą (samo w sobie oraz to, że w chwili obecnej "podpiera" projektor)

- lampa stojąca (do niczego nie pasuje swoim stylem)

- ściana po prawej stronie (wprowadza jeszcze więcej zamieszania) i komoda (zbt ciężka)

- kwiatki upchane na parapecie

- gniazdka zlokalizowany zbyt wysoko - niepotrzebnie widać kable, które powinny być zupełnie schowane

 

Dodatkowo ... zbyt duża ilość kolumn surroundowych. Po jaką cholerę poszedłeś na ilość z tym tyłem? Nie mówię już o fakcie zasłonięcia kolumn przednich ekranem.

 

 

Kombinacja typu podwieszane czarnej płyty MDF to kolejne udziwnienie, które jest moim zdaniem bez sensu.

 

Wydaje mi się, że ścianę tylną powinieneś pomalować na ciemno. Ta przytłaczająca ilość kolumn trochę by się zgubiła.

Dalej z tym ciemnym kolorem pojechałbym identycznie jak to zrobił darek2 - chodzi o sufit.

Jak już tak bardzo lubicie swoją prawą ścianę - lewa powinna byc identyczna, lub obie powinny być innego koloru (najlepiej) - na pewno nie białe.

Nie wiem jak wygląda ściana za ekranem, więc trudno się mi wypowiadać.

Zmiana kolorystyki pomieszczenia daje możliwość pozbycia się plątaniny kabli - to powinno być jakimś argumentem dla żony ;)

 

No i na koniec....Musisz popracować nad swoją żoną i postawić na swoim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie mam, ale czy podłoga może być czerwona? Chce pomalowac ściany na czarno, ale dla kontrastu chcialbym miec chociazby czerwoną podloge tzn wykladzinę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mówią że białe kolumny dają poświatę :D

Ściany i sufit czarna farba elewacyjna, matowa.

 

Ja mam czarne w polysku i zobacz co sie dziejie:

 

I tera pomysl co sie dziejie jak ogladam film z napisami. Szmatka na centrala obowiazkowa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Foto bardzo kiepskiej jakosci bo telefon i ciemnia no i material 360p z YT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam czarne w polysku i zobacz co sie dziejie:

 

I tera pomysl co sie dziejie jak ogladam film z napisami. Szmatka na centrala obowiazkowa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Foto bardzo kiepskiej jakosci bo telefon i ciemnia no i material 360p z YT

Ja mam tez heco ale wersje biała. Niby jest na dłuzszej szerokosci biały wysoki połysk,ale u siebie nie zauwazyłem tego zjawiska.

Juz wiem dlaczego ... Mam heco w lini ekranu a nie przed ;)

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Juz wiem dlaczego ... Mam heco w lini ekranu a nie przed ;)

 

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

 

He hehe. To fakt ze wtedy nie bedzie ci sie odbijac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
RAF77 - zerknąłem sobie kilka stron wcześniej aby zobaczyć o czym mówimy odnośnie Twojego pokoju i problemu z przemalowaniem ścian.

Bez obrazy, ale to co zobaczyłem jest OGÓLNYM brakiem koncepcji na wystrój pomieszczenia.

Drażnią oczy:

- poduszki na kanapie (dla mnie koszmarne kolorystycznie)

- dzieło zawieszone nad kanapą (samo w sobie oraz to, że w chwili obecnej "podpiera" projektor)

- lampa stojąca (do niczego nie pasuje swoim stylem)

- ściana po prawej stronie (wprowadza jeszcze więcej zamieszania) i komoda (zbt ciężka)

- kwiatki upchane na parapecie

- gniazdka zlokalizowany zbyt wysoko - niepotrzebnie widać kable, które powinny być zupełnie schowane

 

Dodatkowo ... zbyt duża ilość kolumn surroundowych. Po jaką cholerę poszedłeś na ilość z tym tyłem? Nie mówię już o fakcie zasłonięcia kolumn przednich ekranem.

 

 

Kombinacja typu podwieszane czarnej płyty MDF to kolejne udziwnienie, które jest moim zdaniem bez sensu.

 

Wydaje mi się, że ścianę tylną powinieneś pomalować na ciemno. Ta przytłaczająca ilość kolumn trochę by się zgubiła.

Dalej z tym ciemnym kolorem pojechałbym identycznie jak to zrobił darek2 - chodzi o sufit.

Jak już tak bardzo lubicie swoją prawą ścianę - lewa powinna byc identyczna, lub obie powinny być innego koloru (najlepiej) - na pewno nie białe.

Nie wiem jak wygląda ściana za ekranem, więc trudno się mi wypowiadać.

Zmiana kolorystyki pomieszczenia daje możliwość pozbycia się plątaniny kabli - to powinno być jakimś argumentem dla żony ;)

 

No i na koniec....Musisz popracować nad swoją żoną i postawić na swoim.

 

Hehe.

Forum "pani domu" jest Twoje.

Albo "twoj styl"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RAF77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że łatwiej i taniej wychodzi wymiana sprzętu niż własnej kobity :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez spinacz66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAF77 ja cze akurat nie przejmował się Tym co kolega wyżej napisał.

Dedykowane pomieszczenie a pokój z którego się korzysta na codzień i spełnia kilka funkcji to są dwa różne światy.

W salce robisz co chcesz a w takim pokoju nie bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

Forum "pani domu" jest Twoje.

Albo "twoj styl"

 

RAF, no więc właśnie chodzi o ten styl. Jak już robić to dobrze. Widać, ze w tym pokoju wszystko jest z dziełem przypadku. Brak spójności formy.

Przy odrobinie pomysłu można stworzyć funkcjonalny i estetyczny kompromis - pokój i kino domowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z pewnością pokój nie był od początku planowany jako pokój do systemu 7.4.4 i kina z projektorem i ekranem 131".

Ale dalsza rozmowa na ten temat nie ma sensu.

 

 

Właśnie wróciłem ze sklepu budowlanego.

Z mdf dam chyba spokój, za wiodki jest.

Agrowłóknina, niby ok ale delikatna bardzo.

Chyba kupię materiał, czarny aksamit, 2m szeroki.

Zrobię taki parawan podparty na 4 słupkach drewnianych, na wcisk lekki pod sufit.

Będę miał górę i boki w jednym kawałku a na podłogę osobny kawałek tego aksamitu.

Powinno być w miarę łatwo założyć i łatwo schować po projekcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl jeszcze temat. Moim zdaniem rozwijanie tego całego majdanu przed każdym seansem, a potem zwijanie będzie upierdliwe. Po iluś tam razach pewnie sam się zniechęcisz tym całym rytuałem.

Łatwiej chyba faktycznie popracować nad żoną, nie żeby zaraz cały sufit na czarno malować, ale faktycznie jakiś pas, nawet nie koniecznie czarny, tylko jakiś ciemniejszy farbą antyrefleksyjną, tylko trzeba by przemyśleć jak to ładnie wkomponować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z pewnością pokój nie był od początku planowany jako pokój do systemu 7.4.4 i kina z projektorem i ekranem 131".

Ale dalsza rozmowa na ten temat nie ma sensu.

 

 

Właśnie wróciłem ze sklepu budowlanego.

Z mdf dam chyba spokój, za wiodki jest.

Agrowłóknina, niby ok ale delikatna bardzo.

Chyba kupię materiał, czarny aksamit, 2m szeroki.

Zrobię taki parawan podparty na 4 słupkach drewnianych, na wcisk lekki pod sufit.

Będę miał górę i boki w jednym kawałku a na podłogę osobny kawałek tego aksamitu.

Powinno być w miarę łatwo założyć i łatwo schować po projekcji.

... a wystarczyło poczekać i powiesić rozwijanego MS-a.... a teraz bedziesz kombinował ....;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie martwicie o odbicie lakieru, a ja bedę walczyć z oświetleniem przez monobloki i pre lampowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yodas czekanie to nie dla mnie.

Cena też minimum razy dwa. Ale to bym jeszcze ogarnął, jak by towar był odpowiednio przetestowany opisany, zaprezentowany.

A tego nie ma, chyba że czegoś nie wiem.

Pozata tym ten ekran też nie jest bez wad.

Z jasnymi projektorami podobno srebrzy.,.

Dlatego bez odpowiedniego sprawdzenie bym go nie kupił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze fotka z nakrytym wzmacniaczem i bez nakrycia. Na caly seans materialem nie moge zakryc, wiec kombinuje nad jakims czarnym dziurkowanym alu do przykrycia wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-50975-0-89461200-1488033313_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Stivi89

(Konto usunięte)

nie napisałeś jakich paneli, ale jeśli odnosisz sie do mnie to rozumiem, że wełna w ramie obita materiałem dekoracyjnym :)

ja opisałem dość wyczerpująco o swoich doświadczeniach i jestem zadowolony z efektu ale pamiętaj że u nie jeszcze jest zagospodarowany sufit.

Na zdjęciu widać, że pokój jest raczej pusty. Moim zdaniem uzyskasz poprawę przede wszystkim w obniżeniu pogłosu jeśli chodzi o kino będzie ważne.

 

poza tym zwieszony komfort codziennego użytkowania mieszkania, ocieplenie wnętrza a i estetyczne mnie to odpowiada :)

 

radziłbym raczej zdecydować się na jeden układ paneli, np poziomy i wypełnieć cała ścisanę, również za TV, chyba że go bedizesz wieszał

 

Przepraszam zapomniałem napisać, tak bedzie tak jak u Ciebie z tym że panele będą 15cm a za nimi pustka powietrzna 15cm dla poprawienia basu, za ścianą mam sąsiadów po 60-tce więc dlatego chcę sie na takie coś zdecydować choć nie wiem czy to coś pomoże skoro za subami nic nie będzie, będą bezpośrednio przy ścianie. Kolega mi mówił żebym cos takiego zastosował ale za miejscem odsłuchowym. Hmmm.... sam już nie wiem chyba będzie trzeba zgłosić się do działu ''akustyka" o poradę w tej sprawie.

 

 

TV ma być powieszony we wnęce którą wytworzą panele czyli 30cm na czas seansu będę tv zasłaniał panelami mobilnymi. Tyczy się to głównie filmów z BD na projek, tv bedzie służyć do NC+ i konsoli ps4.

 

PS. Sciana jest pusta bo ma wisieć projek dlatego nic tam nie montuję/wieszam.

Edytowane przez Stivi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wywalilem dwa tylnie plakaty. Nie wiem czemu ,ale te ramki z ikei co pewien czas wydawaly z siebie trzask tak jak ktos obcina paznokcie :/ to bylo tak w.. ze juz nie strzymalem. Powiesilem wzamian dwa panele. Przy nastepnym malowaniu zjada troche nizej i cofne boczne fxy bardziej do tylu. Dojdzie jeszcze jeden centralny fotel dla szefa i czarne listwy przypodlogowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda. Wrzucałeś gdzieś więcej fotek?

 

Jak z akustyką? Ja mam u siebie nisko sufit (2.2m) i walczę trochę z dudniącym basem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze fotka z nakrytym wzmacniaczem i bez nakrycia. Na caly seans materialem nie moge zakryc, wiec kombinuje nad jakims czarnym dziurkowanym alu do przykrycia wzmacniacza.

 

Też kiedyś kombinowałem jakby zakryć tą całą elektrownię z przodu w końcu się wku.....! i wywaliłem wszystko na sam tył pomieszczenia.

Dzisiaj już nie wyobrażam sobie mieć tych milion światełek pod ekranem podczas seansu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Lepiej z przykryciem.
Pokaż żonie zdjęcie obrazu z Twojego pomieszczenia i pomieszczenia kolegi z ciemnym sufitem. Może ją to przekona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na gwiazdkę sprawiłem sobie benq1070, po nowym roku kupiłem ekran adeo 110cali, wszystko sobie zamontowałem i teraz zostały mi tylko dziury w suficie. Sprzęt spakowany w garażu i będzie służył do eventów. Jednak w warunkach mieszkania, gdzie salon to salon, a nie osobne salka do kina projektor i ekran mija się z celem. Nie dość, że wygląda to wszystko mocno średnio pod względem estetycznym, to porównując jakość jaką miałem w zwykłym pokoju do tego co niektórzy z Was mają u siebie w dedykowanych pomieszczeniach to przepaść. Wole pozostać w takich warunkach przy tv 55cali. Oczywiście mógłbym zamalować cały pokój na czarno itd. ale to jednak salon dla wszystkich, nie wyobrażam sobie przerabiania jedynego salonu na sale kinową. Próba się odbyła, ale szczerze pierwsze kilka filmów efekt wow, wielki ekran, ale potem zaczęły przeszkadzać wszystkie rzeczy o których piszecie. Podsumowując, według mnie projektor mega ale tylko w pomieszczeniu dedykowanym. A robienie na siłę w mieszkaniu w salonie sali kinowej czarnej to totalne przegięcie. Lepiej wydać kase na lepsze audio albo tv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek L3.

 

Raczej, nie. Ona sprzęt do Muzyki lubi ale do seriali, tv jej wystarczy, nie chce wogóle ze mną oglądać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez RAF77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na gwiazdkę sprawiłem sobie benq1070, po nowym roku kupiłem ekran adeo 110cali, wszystko sobie zamontowałem i teraz zostały mi tylko dziury w suficie. Sprzęt spakowany w garażu i będzie służył do eventów. Jednak w warunkach mieszkania, gdzie salon to salon, a nie osobne salka do kina projektor i ekran mija się z celem. Nie dość, że wygląda to wszystko mocno średnio pod względem estetycznym, to porównując jakość jaką miałem w zwykłym pokoju do tego co niektórzy z Was mają u siebie w dedykowanych pomieszczeniach to przepaść. Wole pozostać w takich warunkach przy tv 55cali. Oczywiście mógłbym zamalować cały pokój na czarno itd. ale to jednak salon dla wszystkich, nie wyobrażam sobie przerabiania jedynego salonu na sale kinową. Próba się odbyła, ale szczerze pierwsze kilka filmów efekt wow, wielki ekran, ale potem zaczęły przeszkadzać wszystkie rzeczy o których piszecie. Podsumowując, według mnie projektor mega ale tylko w pomieszczeniu dedykowanym. A robienie na siłę w mieszkaniu w salonie sali kinowej czarnej to totalne przegięcie. Lepiej wydać kase na lepsze audio albo tv.

 

Też myślałem że się nie da ale kilka patentów i można pogodzić kino z Dolby atmos, posluchac muzyki w osobnym zestawie stereo i normalnie użytkować salon jako jadalnie i pokoju dzienny. . ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.