Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Marcinos89 napisał:

bez niego dostałem upomnienie od urzędu

Bez subwoofera dostałeś upomnienie o głośnym użytkowaniu sprzętu? Co za chamy :)

Nie dałoby się jakoś wygłuszyć pomieszczenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam koledzy!

Jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałem „zaprezentować” mój setup. Moje małe mieszkanie z jedna sypialnia i salonem nie pozwala na bardzo rozbudowane instalacje.

TV: 65” 4K
Wzmacniacz: ONKYO TX-NR676
Xbox one x
Polk Audio S55
Polk Audio S35
Pilot Logitech Harmony Elite
Google home mini
Stary Apple TV



c762db40543e8fa5fb0305e89f662800.jpg595a2ac2beca0cf4c27d89d41637cc26.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak dwa lata temu to był Klipsch R-115SW a pół roku temu sub był pożyczony od kolegi Eltax Atomic A-10 ale bez niego dostałem upomnienie od urzędu wiec oddałem i nie kupowałem... bez suba tez szło oglądać, długo nie czekałem i znowu upomnienie, sprzedałem w diabły i kupiłem Focal Dimension soundbar. Tak muszę teraz z tym żyć. Jak to mówią lepszy rydz niż nic wiec mi on wystarcza w 25 m2
Kiedyś miałeś połączenie monitor audio i klipsch z tego co dojrzałem. U mnie docelowo też tak ma być. Silver 10 front centralny także Silver. Białe. No i trafił się klipsch którego wcześniej nigdy nie brałem pod uwagę. Dziwnie się to nieraz układa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki subwoofer zainwestować przy moim skromnym zestawie? Moje kolumny do 40hz grają mocno ale poniżej 40 jest już słabo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W jaki subwoofer zainwestować przy moim skromnym zestawie? Moje kolumny do 40hz grają mocno ale poniżej 40 jest już słabo
Te s55 sprawdzają się w stereo? Myślałem też o s60 tylko opinii brakuje w necie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Te s55 sprawdzają się w stereo? Myślałem też o s60 tylko opinii brakuje w necie.



Dźwięk jest naprawdę przyjemny, nie męczący... wcześniej miałem klipsch r620f, wytrzymałem 3 tygodnie i wymieniłem na te i jestem zadowolony...

Chciałem nadmienić ze jestem raczej entuzjasta audio, napewno nie audiofilem. Poza tym staram się żeby wybierać stosunkowo dobra jakość za stosunkowo rozsądne pieniądze. Moim docelowym zestawem ma być Wharfedale Diamond 240 oraz 220C

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dźwięk jest naprawdę przyjemny, nie męczący... wcześniej miałem klipsch r620f, wytrzymałem 3 tygodnie i wymieniłem na te i jestem zadowolony...

Chciałem nadmienić ze jestem raczej entuzjasta audio, napewno nie audiofilem. Poza tym staram się żeby wybierać stosunkowo dobra jakość za stosunkowo rozsądne pieniądze. Moim docelowym zestawem ma być Wharfedale Diamond 240 oraz 220C
A jaki masz metraż na ten sprzęt?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz metraż na ten sprzęt?


Cały salon ma około 45m2 w proporcji +/- 10x4,5
Kolumny stoją około 4 metrów do pozycji słuchania, jak już pisałem wcześniej jest to małe mieszkanie (salon kuchnia sypialnia łazienka)


31c4c2fbb1683b129c44c87ba54e4214.jpg
A jaki masz metraż na ten sprzęt?


Cały salon ma około 45m2 w proporcji +/- 10x4,5
Kolumny stoją około 4 metrów do pozycji słuchania, jak już pisałem wcześniej jest to małe mieszkanie (salon kuchnia sypialnia łazienka)


31c4c2fbb1683b129c44c87ba54e4214.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 1/26/2019 at 9:41 AM, Marcinos89 said:

Hifibloke ty jeszcze żyjesz ??? Dawno cię nie widziałem w wypowiedziach..., 

Cos się w twojej salce zmieniło ???

Ale tu jest burdel he he powinno się zmienić tytuł na inny... pierwsze 100 stron nie ma zdjęć a od 140 przepychanki o niczym, kłótnie itp. Jak po tem znaleźć jakiś post jeżeli trzeba wszystko czytać...

Taaa zyje... jakos sie tam kolybie ;) 

Fakt wypadlem z obiegu, inne zajecia mnie pochlonely.

Salka bez zmian zbiera kurz... aczkolwiek prawdopodobne jest, iz w tym roku zrobie comeback :) 

Zapowiada sie na nowa salke... wieksza bardziej ustawna, wiecej mozliwosci na jakis mebel...np taki barek z popcornem% , pomieszczenie cos ala duzy garaz. Wtedy tez spokojnie wejda dodatkowe dwa mono+ na kwartet. 

Zaczynam zagladac czesciej na fora... wpadam looknac na jekies foto a tu skoki....do gardeł. Paaanowie luzzz. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie, czy do mojego zestawu dołożyć tylne głośniki czy subwoofer. W tym momencie jest 3.0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie, czy do mojego zestawu dołożyć tylne głośniki czy subwoofer. W tym momencie jest 3.0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Central i sub najwięcej się w kinie udzielają więc jeżeli masz fronty i central to czas na ....


Czyli odpowiedz jest prosta, pojadę do sklepu wezmę to i to... co mi będzie bardziej odpowiadało to zostawię

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Central i sub najwięcej się w kinie udzielają więc jeżeli masz fronty i central to czas na ....


Czyli odpowiedz jest prosta, pojadę do sklepu wezmę to i to... co mi będzie bardziej odpowiadało to zostawię

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.02.2019 o 06:19, subfan napisał:

Sub bierz największy i najmocniejszy na jaki Cię stać,  z tanich i dobrych polecam klipsch 115.

Czyli suby dopieramy pod kątem wielkości i mocy? Ma naparzać mocą i tyle? Wiem że lubisz bas, ale niektórzy cenią też jakość i nie koniecznie sub mocniejszy zagra lepiej. Serio. Przełam się i uwierz. Albo jak Ty to lubisz doczytaj a później napisz

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipsch 115 stoi właśnie u mnie :) Jest na dłuższych testach

I kolego to ty na każdym kroku szukasz ze mną zaczepki. Problem polega na tym że kiedyś nasze zdania się rozminęły. Później poleciał epitet z Twojej strony. Teraz na każdym kroku szukasz zaczepki. Brak merytorycznych wypowiedzi tylko zaczepki.

Czemu nie odpuścisz? Nie możesz napisać coś wiążącego konkretnego? Forum, zwłaszcza to jest dla ludzi z pasją gdzie wymieniają oni zdania. No jakoś z Toba tych zdań się wymieniać nie da. Nie rozumiem co Cie gryzie? Masz problemy w szkole czy jak? Zacznij ze mną pisać normalnie na zasadzie wymiany zdań. Nie gryzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)
3 godziny temu, 5z0p3n napisał:

Klipsch 115 stoi właśnie u mnie :) Jest na dłuższych testach

I kolego to ty na każdym kroku szukasz ze mną zaczepki. Problem polega na tym że kiedyś nasze zdania się rozminęły. Później poleciał epitet z Twojej strony. Teraz na każdym kroku szukasz zaczepki. Brak merytorycznych wypowiedzi tylko zaczepki.

Czemu nie odpuścisz? Nie możesz napisać coś wiążącego konkretnego? Forum, zwłaszcza to jest dla ludzi z pasją gdzie wymieniają oni zdania. No jakoś z Toba tych zdań się wymieniać nie da. Nie rozumiem co Cie gryzie? Masz problemy w szkole czy jak? Zacznij ze mną pisać normalnie na zasadzie wymiany zdań. Nie gryzę.

To może ja zacznę ;) 

Jak długo testujesz 115 już ??? Możesz coś o nim wstępnie napisać ??? W jak dużym pomieszczeniu gra, z czym? Może jakieś zdjęcie byś dodał było by fajno;) a nie tylko pyskówki i nic po za tym nikt tutaj nic nie wnosi... miałem go jakiś czas temu (2lata temu) i dowiedziałbym się od innych osób jak na niego się zaopatrują?? Czy jest adekwatny do ceny/jakość...

przelam passę i skrobnij coś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum i dodaje zdjęcie mojego skromnego zestawu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Witam na forum i dodaje zdjęcie mojego skromnego zestawu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )



Wyglada bardzo dobrze! Powiedz coś więcej na temat tego zestawu, wzmacniacz i odtwarzacz Marantz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wzmacniacz :). To aplituner nr1509 + odtwarzacz CD 5005. Pozostałe klocki to mede8er 600x3d. I Xbox one s (chyba - to dziecka zabawka). Głosniki frontowe - dali zensor 5 + vokal i sub taga harmony. Dla mnie gra to ok - chociaż wiem, ze dla wielu to raczej takie skromne minimum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)
30 minut temu, Krzysztof M napisał:

 

 


Wyglada bardzo dobrze! Powiedz coś więcej na temat tego zestawu, wzmacniacz i odtwarzacz Marantz?

 

 

Nie tam jest ampli Marantza 1608 chyba i odtwarzacz Blu Ray, Xbox one S, set Dali Zensor 7,1,Vocal i pewnie sub tagi

O patrz dużo się nie pomyliłem 

panowie więcej zdjęć mniej kłótni !!! pięknie się ogląda, dajcie więcej...

Edytowane przez Marcinos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To nie wzmacniacz :). To aplituner nr1509 + odtwarzacz CD 5005. Pozostałe klocki to mede8er 600x3d. I Xbox one s (chyba - to dziecka zabawka). Głosniki frontowe - dali zensor 5 + vokal i sub taga harmony. Dla mnie gra to ok - chociaż wiem, ze dla wielu to raczej takie skromne minimum.
Ja mam cały czas set 5.1Taga Harmony. Dopiero niedawno kupiłem nowy sub klipscha. Różnica kolosalna do suba od Tagi.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)
55 minut temu, Marcinos89 napisał:

To może ja zacznę ;) 

Jak długo testujesz 115 już ??? Możesz coś o nim wstępnie napisać ??? W jak dużym pomieszczeniu gra, z czym? Może jakieś zdjęcie byś dodał było by fajno;) a nie tylko pyskówki i nic po za tym nikt tutaj nic nie wnosi... miałem go jakiś czas temu (2lata temu) i dowiedziałbym się od innych osób jak na niego się zaopatrują?? Czy jest adekwatny do ceny/jakość...

przelam passę i skrobnij coś ...

Subfan co w tym śmiesznego ??? W tej mojej wypowiedzi... Ochłoń i zejdź na ziemie dobra?!?!?! Bo to ze ty masz SVS-y to nie znaczy ze jesteś pępkiem świata zreszta jak co niektórym tutaj na forum się wydaje ze są...

Kurcze te Zensory 5 wyglądają jak 7 a 7 są takie same jak 3 szerokie które miałem i w porównaniu do centrala takie odniosłem wrażenie bo są dużo szersze...

Zadowolony jesteś z tego setu? Długo już na nim jedziesz ? Co jest z tylu? Zensory 1??? Układ 5.1 czy coś więcej ???

Edytowane przez Marcinos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.