Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Dlaczego tak chce bardzo założyć osobny temat o naszych kinach? A no dlatego ze już mnie zaczyna to drażnić i nie tylko mnie ... to czepianie się ze coś jest źle ustawione, zły kolor ścian, szafki pod sprzęt nie takie jak powinny być itp. itd. 

Dlatego mój pomysł uważam za słuszny i dzięki niemu będzie się fajnie przeglądało taki temat... podam przykład gdzie to ma miejsce   http://www.strefacaraudio.pl/topic/1422-nasze-subwoofery-foto/page-16

ludzie maja tam swoją pasje i uwierzytelniają to zdjęciami i krótkim opisem, jest to bardzo przyjemne w oglądaniu i czytaniu co zostało zastosowane... 

teraz jestem w pracy ale po południu napisze do moderacji czy nie będą mieli nic przeciwko jak założę taki temat i z każdym ahem, echem nie na temat będę do nich to zgłaszał by usunęli „śmietnik”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawno temu wrzucając swoje fotki KD wrzucałem je nie dlatego aby się pochwalić jakie to mam ach i ech "zajefajne" KD...tylko zmieściłem je po to aby dostać wskazówki co można poprawić...liczyłem na krytykę i taką delikatną dostałem , zastosowałem się do kilku uwag i poprawiłem dzięki temu jakość dźwięku...
I dlatego uważam , że krytyka i uwagi są jak najbardziej na miejscu...
Bo to nie jest kółko wzajemnej adoracji....jest czas na pozytywne opinie i na negatywne...
Takie moje zdanie... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Yodas napisał:

Bo to nie jest kółko wzajemnej adoracji....jest czas nba pozytywne opinie i na negatywne...
Takie moje zdanie... :)

Dobrze mowisz, mistrzu Yoda! Zgode swoja rada ci daje :-)

Konstruktywna krytyke realizujesz, dekonstruktywna ignorujesz i sprawa zalatwiona...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

@Yodas masz racje, z tym ze zobacz jest dużo amatorów klasy podstawowe co nie interesują się sprzętem wogóle, i taki wejdzie se na forum zobaczy co i jak można poustawiać jak czegoś nie wie to w tedy się dopyta i sprawa załatwiona 

ogolnie rzecz biorąc są plusy i minusy... jednemu i drugiemu nie dogodzisz choć byś nie wiem co miał zrobić zawsze w dupę jest się jeb...ym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Jak dla mnie to pomysł bardzo dobry , temat dla zdjęć i opisów ich właścicieli i tyle. Jest tyle tematów istniejących równolegle że można spokojnie poradę ewentualną otrzymać gdzie indziej plus prywatne wiadomości. 

Może istnieć przecież jedno i drugie . Zakładaj Marcin i tylko poproś z góry o nią zamieszczanie komentarzy i innych niepotrzebnych wywodów i tyle , temat nazwij  " nasze instalacje KD niech nas zobaczą,  niech nas TYLKO zobaczą! Hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z samymi zdjęciami systemów bardzo dobry. Tutaj jest tyle stron dyskusji nie na temat, że odechciewa się szukania czegokolwiek. Ktoś będzie chciał podyskutować to niech się wypowiada w tym temacie, a w tym nowym byłyby wyłącznie zdjęcia... jestem za.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ale koledzy w czym problem?

Założenie nowego tematu to 10s roboty.

Po założeniu wrzucajcie zdjęcia i tyle. A każdy z forumowiczów sam zdecyduje czy chce swoje fotki umieścić w temacie gdzie się o nich rozmawia czy tam gdzie to nie jest mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie temat ze zdjęciami , anie z wywodami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym wypadku żeby tam faktycznie powstał tylko i wyłącznie album ze zdjęciami to mały komentarz można wrzucić tutaj. Chyba? Czy bez sensu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)
11 minut temu, kivlov napisał:

I będzie temat ze zdjęciami , anie z wywodami :)

Już jest :)

Serdecznie zapraszam wszystkich do dodawania swoich zdjęć z zacnymi Kinami które posiadamy... Mile widziany opis posiadanego sprzętu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Temat ,, Galeria'' już jest założony. Tylko wcale nie jestem przekonany, że jest zgodny z regulaminem.

Tzn. sam temat oczywiście nie łamie regulaminu, ale już założenia autora tematu chyba tak.

Autor tematu napisał, że niepotrzebne komentarze będą zgłaszane moderacji. Tylko na jakiej podstawie moderacja ma karać kogoś za komentarz? Bo autor tematu sobie tego życzy?

To przecież każdy może założyć swój temat i napisać, że każdy wpis który jemu nie będzie się np. podobał, albo będzie nieprzychylny będzie karany:-)

Można owszem poprosić forumowiczów o to, żeby wrzucali same zdjęcia ale chyba nie można straszyć karą za to, że jednak ktoś tam zamieści jakiś komentujący wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Masz uzgodnione z moderacją, że wszelkie komentarze w tym temacie będą ,, nagradzane''?

Moderacja się na to zgodziła? Ma to umocowanie gdzieś w regulaminie tego forum?

Założenie tematu w którym mają być karane osoby które ośmielą się coś skomentować na ogólnym forum, to byłby spory precedens, stąd moje wątpliwości.

No chyba że w ,, Klubach''. Tam może by to przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak wszyscy w tym drugim wątku będą wstawiać takie sprzęty to mi będzie wstyd wstawić to co mam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2019 o 13:54, gość napisał:

Temat ,, Galeria'' już jest założony. Tylko wcale nie jestem przekonany, że jest zgodny z regulaminem.

Tzn. sam temat oczywiście nie łamie regulaminu, ale już założenia autora tematu chyba tak.

Autor tematu napisał, że niepotrzebne komentarze będą zgłaszane moderacji. Tylko na jakiej podstawie moderacja ma karać kogoś za komentarz? Bo autor tematu sobie tego życzy?

To przecież każdy może założyć swój temat i napisać, że każdy wpis który jemu nie będzie się np. podobał, albo będzie nieprzychylny będzie karany:-)

Można owszem poprosić forumowiczów o to, żeby wrzucali same zdjęcia ale chyba nie można straszyć karą za to, że jednak ktoś tam zamieści jakiś komentujący wpis.

 Najwyzej dostaniesz bana na tamten watek i gra. 

Wiesz po co sa Regulaminy, Zakazy, Nakazy itp?   Ano wymyslane sa one dla ludzi, ktorzy nie potrafią żyć w zgodzie. 

Trzeba zrobic zakaz/nakaz pt. "NiE KRADNIJ" aby  zrozumieli ze nie mozna krasc. Bo jak nie ma zakazu to wedlog niektórych wolno krasc. 

 

Wiec jak ladnie prosza aby w danym temacie nie komentowac, a wstawiac tylko zdjecia. Dodatkowo MASZ!!! mozliwosc  swobodnego komentowania w innych blizniaczych tematach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)
3 godziny temu, Lolo2 napisał:

Najwyzej dostaniesz bana na tamten watek i gra. 

A od kogo i na jakiej podstawie?

Wedle Twojego widzimisię? Nie sądzę.

Nie zabieram głosu w tamtym temacie i nie mam nic przeciwko temu żeby taki tutaj istniał. I nie mam zamiaru robić na złość założycielowi tej galerii i nie będę tam niczego komentował. Niby dlaczego miałbym to robić?

Zwracam tylko uwagę na to, że straszenie karami od moderacji za zamieszczanie tam komentarzy jest bzdurą kompletną.

Nie ma żadnego regulaminowego uzasadnienia za karanie w tym przypadku. 

Autor ma pełne prawo poprosić forumowiczów,  żeby uszanowali jego pomysł i jak to właśnie zrobię, ale jednocześnie nie ma prawa straszyć nakładanymi karami osoby które nie będą skłonne na jego pomysł na ten temat przystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

HQ do moderacji zostało zgłoszone ze założyłem taki temat w ktorym podałem o co chodzi i do czego zmierzam... chyba źle zrozumiałeś to co napisałem? 

Mi chodzi tylko o to by nikt tam nic nie komentował i wytykał palcami, jaki kolwiek kom czy cokolwiek nie na temat zostanie usunięte i tyle nie pisałem ze dostaniesz bana czy coś w tym stylu.

Szacunek jednak mam do Ciebie i dziekuje Ci bardzo za to co napisałeś odnośnie komentowania z twojej strony

@STELVIO dawaj zdjęcia, nie masz się czego bać tam ci nikt nie powie ze masz np. szrot ampli czy nie takie ustawienie kolumn , czy pusto w całym pokoju... po to właśnie założyłem taki wątek by śmiało wklejac fotki z tego co się ma i z czego się jest zadowolony, ja nie oceniam ludzi bo jednego stać na sprzęt za 1000 zł a drugiego za 30000 zł czy więcej, chodzi o pokazanie twojej pasji z krótkim opisem co się  znajduje w danej chwili u kogoś z czego się jest zadowolonym, oczywiście nie jestem nachalny jeżeli nie chcesz oki zrozumiem ale wiedz jedno ze nie masz się czego bać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie bedziemy komentowac? 

Zdjecie z tamtego tematu zacytujemy w tym i sprawa zalatwiona xD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładałem nigdy nowych tematów, ale czy przypadkiem jego autor nie ma możliwości usuwania wpisów? To by załatwiło sprawę komentarzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Nie wiem dlaczego nagle jest tyle kontrowersji co do tak niewinnie skonstruowanego zagadnienia i o tak prostych założeniach.  Czemu nie budzą tyle emocji tematy w stylu " głośniki do kina za pińcet " czy " całe kino domowe z tv za 1200" . Wytłumaczenie jest jak najbardziej zrozumiałe i proste - WSTAW SAME ZDJĘCIA , żeby właśnie nie było szydery z powodu użytego sprzętu czy ustawienia kolumn czy innych błahych powodów do guwnoburzy. 

 HQ czemu tak ciężko ci to zaakceptować i zrozumieć lub po prostu olać i przejść dalej do pożądku dziennego i rozbierasz zagadnienie na czynniki typu " ban za komentarz, jakim prawem ". Każdy z forumowiczów umie czytać skoro się tu znalazł i zakładam że większość zrozumiała " co autor ma na myśli " choć wcale nie muszą się z nim zgadzać. 

Oczywiście można zgłaszać moderacji naruszenie zasady nie dodawania komentarzy ale czy to naprawde konieczne i czy moderacja nie ma innego zajęcia( kiedyś cierpliwość im się skończy) i czy ludzie nie mogą uszanować tak prostej prośby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Zastanawiające...

w ciągu 24 godzin od czasu wystawienia tematu obejrzało go prawie 400 osób( wyświetleń) z czego dodało tylko trzech swoje instalacje, w prywatnych wiadomościach pisałem do grona użytkowników( nie będę publikował do kogo) z prośba o zamieszczenie swoich zdjęć kina domowego które posiadają, żaden się nie odezwał, po prostu olał to...

Rozumiem ze to specjalnie by temat pograrzyć, no cóż widać ze niektórzy to nawet nie dorośleli, cały czas są dziećmi którzy tylko potrafią wytykać palcami i się mądrzyć jacy to oni są madzi... 

a dopiero ktoś tu niedawno napisał ze dodaje zdjęcia po to by się czegoś dowiedzieć co można lepiej poprawić a tak szczerze to przeglądałem dziś ten temat ze dwa razy ale zatrzymywałem się przy zdjęciach i co??? W większości wszyscy to zachwalali owe zdjęcia( same podziwy oraz zachwyty) ale co ja tam wiem, jestem zielony i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Myślę że nie wszyscy odebrali powód założenia tego tematu tak jak ty , ja też.  Niektórzy mogą myśleć że to temat w którym się tylko chwalimy i nie chcemy żadnej krytyki ale zapominają o czysto spontanicznych powodach. Ludzie wchodzący na forum ( nawet nie zarejestrowani ) mieli by wizualizacje ogólnie tego o czym mogą myśleć lub chcieć.  Jeden temat z samymi fotkami jak podejść do zagadnienia kina domowego , różne budżety,  różne stopnie zaawansowania , różne rozwiązania i pomysły ludzi z całego kraju . Ogólnie chcąc znaleźć jakieś interesujące kogoś fotki trzeba się naszukać i to nie mało bo info i fotki to różne miejsca do poszukiwań a tak przynajmniej wiadomo gdzie szukać samych fotek.

Szkoda że się nie przyjęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Może się ruszy... poczekajmy tydzień jeżeli nic nie wyjdzie z tego to hmmm... 

 

fajno by było gdyby jednak ci najmądrzejsi przejrzeli na oczy i by się ugięli w tedy mogło by być tak jak mówisz, mi głównie na tym zależało no ale realia wydają się inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w weekend więcej ludzi będzie miało na to czas. Podejrzewam że Ci " mądrzy " lub Ci co się tym zajmują na co dzień, nie mają tak jak my w domu (w pokoju) z racji często wymieniającego się sprzętu. I może nie chcą tego pokazywać.
Ja jeszcze też dorzucę fotkę na tą stronę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mylisz o mnie, to prawda. 

Olalem temat. Wstawiac fote bo wstawiac bez mozliwosci krytyki czy dyskuji na jej temat to bez sensu moim zdaniem. Zreszta nie mam czym sie chwalic sama bieda. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suma summarum powiedziałem to bardziej ogólnie.

Jezeli mylisz o mnie, to prawda. 
Olalem temat. Wstawiac fote bo wstawiac bez mozliwosci krytyki czy dyskuji na jej temat to bez sensu moim zdaniem. Zreszta nie mam czym sie chwalic sama bieda. 
A Heco Celan to co? Sprzedałeś? Przecież właśnie nie chodzi o uchwalenie się. Wystarczy wstawić fotkę z centralnym punktem i gra. Nie musi być od razu całe mieszkanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 27

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.