Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 3.02.2019 o 11:30, don111 napisał:

To błędny punkt widzenia. Ten DD12 nie jest wart 20 tys. i nigdy nie był, nawet gdy konkurencja kulała, choć mogli go na tyle wyceniać wariaci :) Na obecny czas byłby średnio opłacalny nawet gdyby kosztował 6 tys. Cenowo w Polsce na obecną chwilę rządzi SVS (jakość, jakość do ceny, moc). Żadne komercyjne suby  (nie liczę innych amerykańskich, niedostępnych w PL czy Europie) nie mają na chwilę obecną szans, odstają w jakości do ceny (pomijam te kosztujące > 20 tys.). Jakbyś chciał porównać swój subwoofer z komercyjnym w jakiejś sensownej, osiągalnej cenie to tylko z największym i najdroższym SVS (ten 16-calowy, 1.5kW). Ze swoim DIY wyszedłeś najlepiej i tak, bo to... DIY ;) Nawet jeśli wywaliłeś sporo kasy to jest trochę taniej od tego SVS a subwoofer jest z pewnością lepszy.

Tu jakoś się nie stawiałeś. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 11.02.2019 o 09:20, subfan napisał:

Tu jakoś się nie stawiałeś. 

No a dlaczego niby miałbym oponować skoro don111 pisał o tym ile jego zdaniem jest wart DD12 a Ty o czymś zupełnie innym.

Było to godzinę temu ale już ,, zapomniałeś'' więc przypomnę:

W dniu 11.02.2019 o 08:30, subfan napisał:

I już ktoś niedawno wyjaśnił ci ile twój velo kosztował by w dzisiejszych realiach i konkurencji  nawet nowy z czym się zgodzę- 6-7 tysi max tak że nie galopuj z tymi 20k w 2019.

No to pokazałem Ci ile w dzisiejszych realiach i konkurencji nowy w 2019 roku kosztuje. Prawie 22000zł

Tyle są warte Twoje wywody.

W dniu 11.02.2019 o 08:43, subfan napisał:

Hahaha nie bądź śmieszny,

Widzę, że dzień bez punktów karnych od moderacji to dla Ciebie dzień stracony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Ty dalej nie rozumiesz  ? Pisał ci don111 i ja napisałem Ci to samo a ty dalej że kosztuje 22000 nawet, nie wyczułeś o co tu chodzi z tym 2019 ? To co sobą prezentuje na tle konkurencji w 2019 ! I dalej powtarzasz jak mantrę że twój DIY  jest lepszy od velo no i velo przecież kosztuje 20 no to ten co zrobiłem jakieś 120 tysi. Wtedy pisałeś o wspaniałości jednego pisząc o cenie drugiego chcąc tym samym podkreślić jego wartość i robisz to znowu (atak personalny).

Chcesz uświadomić jego wspaniałość poprzez uświadomienie ile może być wart skoro bije na łeb sub za 22000tys.

I tym samym skoro inni zachwycają się subami jak pb4000 czy pb16 , dajesz do zrozumienia że to co dobrego napisano o nich do tej pory należą się razy kilka w kierunku do Twojego. 

Na tym kończę bo trzeba by założyć naprawdę oddzielny temat na twoje przechwałki no i punkty niby dla mnie ....ba no są skoro tacy jak ty mnie zgłaszają jak ciśnienia nie wytrzymują i argumentów brakować zaczyna.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 08:23, gość napisał:
Jasne, tylko że jakiś punkt odniesienia i ja i oni mieli bo obaj słyszeli u mnie ten sam zestaw kina domowego z subem za 20000zł .
Więc już co nieco słyszeli. A teraz porównywali obaj do tego co jest w dobrym kinie.
Ja rozumiem, że drugi subwoofer może pomóc w lepszym rozkładzie basu w pomieszczeniu odsłuchowym. Może też przy odrobinie szczęścia pomóc zniwelować mody w paśmie.
Tylko u mnie za to zadanie był odpowiedzialny profesjonalny pomiar przez specjalistę, obliczenia i nastawy DSP. I po tych obliczeniach bas i fala uderzeniowa jest imponująca a subwoofer gra na ułamek swoich możliwości. To co w moim przypadku może dać dołożenie drugiego? 

Jak masz dla niego dobre miejsce, to w Twoim przypadku raczej drugi nie jest potrzebny.
18", ja pierniczę, wielki ten głośnik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzecior.

Tylko znajdź mu dobre miejsce.

Jak dla mnie, w miarę blisko środka, bo ludzie piszą że nie słychać kierunku skąd bass idzie, ja słyszę i nie lubię jak idzie z jednego boku.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy , to jest wątek o sub-ach ? 

Moderator wrócił już z długiego weekendu ? Czy ma wy... jak ten temat wygląda ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 16:30, gość napisał:
U mnie nie ma szans żebyś usłyszał skąd jest bas. 
To znaczy słyszysz ale raz jest to tył pokoju za plecami słuchacza a raz całkiem inne miejsce. 

Prawda. Nieraz też słyszę jakby był z tyłu choć subwoofery są z przodu. Ale jak bym miał jeden z boku bardzo, to słyszę że bass idzie z boku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Ja pamietam jak miałem Klipscha R-115SW to gdy stał z prawej strony miał zejście ale wiedziałem ze jest on z prawej natomiast jak go ustawiłem na środku a na nim tv to basu wogóle nie słyszałem tz był ale bardzo delikatnie natomiast nie mogłem go zlokalizować skąd on się wydobywa choć membrana chodziła jak szalona basu było tyle jak z monitorów na 16 cm głośniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 17:37, gość napisał:
Do ilu Hz u Ciebie idzie pasmo na suba?

U mnie... No lfe tak jak zwykle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie....co Wy z tą ilością subwooferów...?...hehe ;)

 

Inwestujecie w takie elektrownie niskich tonów a tam jakieś telewizorki 55 czy 65 cali u Was stoją...jak to się ma do ogólnych wrażeń przy filmach ...chyba słabo...słyszycie wielki wybuch a widzicie wystrzał kapiszona...hehe

 

:) ;)

 

Zamiast zwiększać ilość subwooferów i ilość głośników zainwestujcie tą kasę w wielki calarz żeby Wasze audio współgrało efektami z video... :) ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 20:09, gość napisał:
Czyli 80?

LFE jest do 120Hz i to jest osobny kanał, a ty chyba myślisz to, z odcięciem głośników frontowych.Odcięcie frontowych mam na 60Hz.

W dniu 11.02.2019 o 22:10, Yodas napisał:
Panowie....co Wy z tą ilością subwooferów...?...hehe ;) 

Inwestujecie w takie elektrownie niskich tonów a tam jakieś telewizorki 55 czy 65 cali u Was stoją...jak to się ma do ogólnych wrażeń przy filmach ...chyba słabo...słyszycie wielki wybuch a widzicie wystrzał kapiszona...hehe

 

:) ;)

 

Zamiast zwiększać ilość subwooferów i ilość głośników zainwestujcie tą kasę w wielki calarz żeby Wasze audio współgrało efektami z video... :) ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chyba nie do mnie ten komentarz.... 

W salonie jest tv 79" i 120" 21:9 ekran plus projektor.

No i auro3d 9.2

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wpis napewno dotarł do Adresatów... :)

 

O Tobie nawet nie pomyślałem pisząc tamten post... :)

 

Masz "dojrzały" system jedno idzie w parze z drugim...

 

Zabawa zaczyna się od 100" +... ;) :)

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Dotarł wpis do adresatów tylko co po tym? Ja np wolę mocarne suby i 55" niż 120" i jedną popiedułkę jak masz ty ale do Ciebie nigdy nic nie miałem @Yodas więc po co to chcesz zmienić? Myślisz że twój wpis sprawi że zacznę myśleć o proju? Po co to robisz w ogóle? Doradzanie przez wyśmiewanie a potem uwagi jak to wrogo i wulgarno na forum.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)
6 godzin temu, RAF77 napisał:

LFE jest do 120Hz i to jest osobny kanał, a ty chyba myślisz to, z odcięciem głośników frontowych.Odcięcie frontowych mam na 60Hz.

To jest przecież jasne jaki jest zakres LFE. Ja pytam jak dzięki ustawieniom w amplitunerze( różne są ustawienia w różnych amplitunerach w tym zakresie) i w subie masz ustawiony zakres pasma które puszczasz na suba? W całym zakresie możliwości ścieżki LFE czyli do 120Hz?

Ja u siebie mam ograniczony ten zakres do 80Hz. Od 80Hz reszta głośników.

Może w tym tkwi przyczyna możliwości lokalizacji subwoofera? 

8 godzin temu, Yodas napisał:

Inwestujecie w takie elektrownie niskich tonów a tam jakieś telewizorki 55 czy 65 cali u Was stoją...jak to się ma do ogólnych wrażeń przy filmach ...chyba słabo...słyszycie wielki wybuch a widzicie wystrzał kapiszona...hehe

 

Można odwrócić to określenie i zapytać po co komuś super wypasiony projek i ekran gdy strzela na ekranie ogromny okręt z działa z lufą jak wiadro a u niego słychać kapiszon:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, subfan napisał:

Dotarł wpis do adresatów tylko co po tym? Ja np wolę mocarne suby i 55" niż 120" i jedną popiedułkę jak masz ty ale do Ciebie nigdy nic nie miałem @Yodas więc po co to chcesz zmienić? Myślisz że twój wpis sprawi że zacznę myśleć o proju? Po co to robisz w ogóle? Doradzanie przez wyśmiewanie a potem uwagi jak to wrogo i wulgarno na forum.

Ja nic nie chce zmieniać... napisałem swoje zdanie...skoro nie chcesz iść w proja to o tv ,powiedzmy 80" powinieneś mysleć dwa suby temu...;)..to jest moje zdanie...

...za żadną szydere się nie "biere"....źle interpretujesz mój wpis...daleki jestem od wyśmiewania kogokolwiek...bo wiem ,że pakujemy ciężko zarobioną kase w nasze hobby i Nas to hobby duzo wyrzeczeń kosztuje...przynajmniej mnie...

A co do moich bipoli to próbowałem wszystkich ustawień i przy takim jak teraz  ustawieniu, mam dźwięk najbardziej przestrzenny i spójny z resztą...taka akustyka mojego pomieszczenia,że teoria nie zadziałała...

... moja popierdułka jakoś sobie radzi...stoi prawie na srodku pokoju w miejscu najlepszym dla niej...nie kazdy sobie moze pozwolić ustawić suba gdzie najlepiej mu "idzie"....ja mam to szczeście.... ;)

 

W moim wpisie chodziło mi o jedno słowo....RÓWNOWAGA... Jakaś Równowaga powinna być zachowana...aby oko i ucho odbierało bodźce na tym samym poziomie... ale kazdy robi jak uważa...bo to jego system...ja tylko napisałem swoje zdanie...mam prawo tak jak Ty do swojego ,że wolisz swoje tv okienko i mocarne suby...i wysmiewasz moja popierdółkę... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2019 o 07:00, gość napisał:

Można odwrócić to określenie i zapytać po co komuś super wypasiony projek i ekran gdy strzela na ekranie ogromny okręt z działa z lufą jak wiadro a u niego słychać kapiszon:-)

....nie przesadzaj ,aż tak słabego suba nie mam...hehe ;)

 

...U Was jest tyle niskich tonów i są tak mocne ,że dla równowagi potrzeba ekran z 200 cali..u mnie jednak jest tam jakaś zachowana równowaga doznań audio wizualnych.... :) ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...troszkę przesadziłeś z tym super wypasionym projkiem...jest to po prostu przyzwoity sprzęt za tą cene...super wypasy to minimum cena dwu lub trzykrotnie wyższa... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)
32 minuty temu, Yodas napisał:

....nie przesadzaj ,aż tak słabego suba nie mam...hehe ;)

 

...U Was jest tyle niskich tonów i są tak mocne ,że dla równowagi potrzeba ekran z 200 cali..u mnie jednak jest tam jakaś zachowana równowaga doznań audio wizualnych.... :) ;)

 

No ja uważam, że u mnie też jest.

Dodatkowo jesteśmy tu w gronie audiomaniaków więc się nie dziw, że walory audio są tu na pierwszym miejscu.

Ale masz rację, że do pełni szczęścia to tylko projektor. Ja już niedawno nawet jakąś próbę u siebie robiłem. Najpierw jednak rolety o potem reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak w siłowni, flexing trwa, kto ma większy biceps.....

Fakt, że jak juz ktoś mówi kino domowe to ja  (IMHO) spodziewałbym się zobaczyć instalację zbliżoną do kin publicznych: duży ekran i siedziska w tym wypadku uzytkowników domowych i ich gości.....ewentualnie jakiś podręczny barek i nic więcej.

W przeciwnym razie jak dla mnie to jest system kina domowego :)

Każdy pownien się cieszyć z tego co ma ot i tyle :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yodas

Tak równowaga to podstawa czy to w kinie czy w stereo. Uważam, że każde pasmo powinno być wyrównane i moc niskich tonów nie powinna zagłuszać reszty dźwięków pasma bo robi się wtedy ogólny hałas. Jestem zdania, że większa ilość subów to bardzo dobre rozwiązanie np.4 szt ustawione oczywiście z umiarem i w takiej sytuacji mamy mniejsze zniekształcenia i lepsze odpowiedzi impulsowe co przekłada się na jakość basu. Oczywiście moim marzeniem jest mieć swoją jaskinię w dedykowanym pomieszczeniu no ale cóż trzeba iść na kompromis w życiu. Życzę wszystkich udanych seansów.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

O wyrobach jakiej równowagi i dopasowaniu my w ogóle mówimy. Jesteśmy ludźmi grubo powyżej 20 roku życia i jak zakładam zdrowymi na umyśle więc jeżeli ktoś coś w życiu w ogóle widział i testował to jego system odwzorowuje to na czym mu najbardziej zależy i jego upodobania . Najchętniej dali byście się podporządkować firmom produkującym sprzęt do kina ( nagłośnienie, proja, ekrany , farby itp) i jeszcze żeby one za was mówiły wam co i na jakim etapie macie kupić.  " masz to no to teraz musisz to i tamto bo takie są wymogi i kalkulator ogólnej zajebistosci kina domowego ".

Każdy wie albo się dowiaduje o opcjach zaraz na początku przygody z KD o takich cudach jak projektory jak i duże suby czy nagłośnienie i zdaje sobie doskonale sprawę z korzyści płynących z ich użycia i jeżeli wybierze to i tamto a bez tego to znaczy że tak będzie dla niego ok albo takie są możliwości finansowe w tym momencie ( zapomnieliśmy o tym czynniki) .

Tyle w temacie,  a zaczyna to oceniać gość który ma fronty jak wierze 280rp (klipscha z dwoma 20cm każdą) i suba 225W I 12", gołe ściany i bipole w rogu.

W dniu 12.02.2019 o 07:00, gość napisał:

 

Można odwrócić to określenie i zapytać po co komuś super wypasiony projek i ekran gdy strzela na ekranie ogromny okręt z działa z lufą jak wiadro a u niego słychać kapiszon:-)

I tu się zgodzę pierwszy raz od.....dawna haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hq, może i dlatego słyszę kierunek basu ale jak sobie odetniesz LFE na 80Hz, to pozbędziesz się części tego pasma, bo ono jest tylko dla subwoofera.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, subfan napisał:

Jesteśmy ludźmi grubo powyżej 20 roku życia i jak zakładam zdrowymi na umyśle więc jeżeli ktoś coś w życiu w ogóle widział i testował to jego system odwzorowuje to na czym mu najbardziej zależy i jego upodobania .

 

15 godzin temu, subfan napisał:

Najchętniej dali byście się podporządkować firmom produkującym sprzęt do kina ( nagłośnienie, proja, ekrany , farby itp) i jeszcze żeby one za was mówiły wam co i na jakim etapie macie kupić.  " masz to no to teraz musisz to i tamto bo takie są wymogi i kalkulator ogólnej zajebistosci kina domowego ".

 

zdecyduj sie: to jak w koncu ma byc ? 

Chcesz to grzeb sobie wg własnych „standardów”, natomiast pozwól innym czerpać z dobrych i potwierdzonych rozwiazan. 

 

15 godzin temu, subfan napisał:

  a zaczyna to oceniać gość który ma fronty jak wierze 280rp (klipscha z dwoma 20cm każdą) i suba 225W I 12", gołe ściany i bipole w rogu.

A skąd wiesz jak to gra? Ze zdjecia? Byłeś tam?

Yodas moze mieć lepszy balans na wskroś pomoeszczenia niz u Ciebie, wiec teges....ja w każdym bądź razie nie szastał bym tak opiniami na temat co i kto. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 13.02.2019 o 00:12, RAF77 napisał:

Hq, może i dlatego słyszę kierunek basu ale jak sobie odetniesz LFE na 80Hz, to pozbędziesz się części tego pasma, bo ono jest tylko dla subwoofera.

 

RAF77

Mylisz się:

" W praktyce kanał LFE nie jest osobnym kanałem w tym samym rozumieniu jak kanał lewy czy kanał prawy w dwukanałowej stereofonii. Z jednej strony zawartość zapisana w kanale LFE może być odtworzona w systemie całkowicie pozbawionym subwoofera. System dekodowania dźwięku wielokanałowego może bowiem rozdzielić zawartość kanału LFE na szeropasmowe głośniki frontowe, szerokopasmowy głośnik centralny czy nawet szerokopasmowe głośniki tylne. Z drugiej strony w wielokanałowym systemie z subwooferem dekoder może do subwoofera skierować nie tylko zawartość kanału LFE, ale także część sygnałów niskotonowych zapisanych w kanałach szerokopasmowych. W ten sposób można zmniejszyć obciążenie niskimi tonami kolumn przednich, głośnika centralnego i głośników tylnich.

 

W dwukanałowych systemach stereofonicznych za podział pasma pomiędzy subwooferem i kolumnami lewą-prawą odpowiada zwrotnica. W systemach wielokanałowych z zarządzeniem basem sygnał przychodzący na wejście subwoofera może co prawda być przepuszczany przez filtr dolnoprzepustowy subwoofera, ale zasadnicze znaczenie dla podziału sygnału ma nie tyle zwrotnica, co dekoder dźwięku wielokanałowego. Dekoder syntezuje i filtruje sygnały dla poszczególnych kolumn, w tym także sygnał dla subwoofera. "

 

Cytat ze str. :

 

http://www.hifi.pl/slownik/lfe.php

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

HQ Ameryki żeś nie odkrył tym wpisem, przecież to normalne jak ustawiamy na small i cięcie na 80hz to bas z tych kolumn przejmuje sub... w stereo nigdy suba nie używałem przy stereofonicznym wzmacniaczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.