Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W salonie mozna sie ratowac ekranem typu ALR 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest ze sprzetami z wyższej półki aby docenić walory to trzeba mieć już zaadoptowane pomieszczenie. Identycznie jest w audio jak masz kolumny za 100kzł to musisz się liczyć aby wyciągnąć z nich max możliwości to na resztę toru wydasz kilka krotnie wiecej niż na same kolumny a nie wspomnę już o akustyce pomieszczenia. Można w obu tych dziedzinach audio i video pójść na kompromis i złożyć super sprzęt za mniejsze pieniążki np.taki Epson tw9400 to dego dobry ekran ramowy już wspomniany arl i można się bawić. Reszta toru czyli audio to już od zasobności portfela i preferencji. Ja wychodzę z założenia, jak potrafię to dużo rzeczy robię sam aby zaoszczędzić pare grosza i zrobić kolumny i suby pod konkretne moje wymagania i wtedy jest dopiero radość. W moich warunkach w zupełności wystarczył by 9400 bo nie mam jaskini?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w mocno zaciemnionym salonie nie ma co przekłamywać ekranem ALR. Ale schody się zaczynają jak ktoś staje przed wyborem swojego pierwszego projektora. Mocne full hd, podrzędne 4k czy już właśnie Epson 9400, Jvc 5900 i już blisko Jvc 7900. I tu można się spierać czy różnice między nimi są warte dopłaty. Każdy powie,że jak masz już tyle to dopłać tylko tyle i już masz lepiej. Ale czy na pewno? I tak bez końca.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy lepiej trzeba odpalić i samemu zobaczyć czy widzisz różnice bo jak nie to po co?. Ja mam tak w audio jeśli nie słyszę znacznej poprawy i mi się nie podoba to nie kupuję bo kosztuje więcej. Drożej nie zawsze znaczy lepiej mowa tutaj o wysokiej klasie urządzeniach wiadomo, że proj za 35kzł będzie lepiej świecił niż taki za 3kzł. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tu nikomu za dużo mieszać.
Jak zrobię pełne zaciemnienie pokoju, to różnicę widać, szczególnie w filmach z HDR. Oczywiście na plus dla JVC.
Ale jak zrobię tylko częściowe zaciemnienie, to ta różnica topnieje szybko.
Przy braku zaciemnienie, wogole nie ma sensu wydawać kasy na JVC.
Ekran alr, no nie wiem, mnie nie przekonuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RAF77 napisał:

Nie chcę tu nikomu za dużo mieszać.
Jak zrobię pełne zaciemnienie pokoju, to różnicę widać, szczególnie w filmach z HDR. Oczywiście na plus dla JVC.
Ale jak zrobię tylko częściowe zaciemnienie, to ta różnica topnieje szybko.
Przy braku zaciemnienie, wogole nie ma sensu wydawać kasy na JVC.
Ekran alr, no nie wiem, mnie nie przekonuje.

Przy braku zaciemnienia to nie ma sensu kupować żadnego projektora bo i Benq i Optoma i Epson za kilka tys zł tak jak Sony czy JVC za kilkanaście tys zł nic nie pokażą i obraz będzie do bani, to wtedy zostaje tylko telewizor.

Nawet na najtańszy projektor do kina domowego na rynku typu Epson czy Optoma musisz mieć przynajmniej częściowe zaciemnienia albo najlepiej całkowite, i nie że tylko JVC kwota urządzenia nie ma tu nić do rzeczy.

Warunki w pomieszczeniu muszą być idealne dla każdego projektora takie same dla projektora za 3 tysiące zł i takie same dla projektora za 36 tysięcy zł.

3 godziny temu, RAF77 napisał:

Nie chcę tu nikomu za dużo mieszać.
Jak zrobię pełne zaciemnienie pokoju, to różnicę widać, szczególnie w filmach z HDR. Oczywiście na plus dla JVC.
Ale jak zrobię tylko częściowe zaciemnienie, to ta różnica topnieje szybko.
Przy braku zaciemnienie, wogole nie ma sensu wydawać kasy na JVC.
Ekran alr, no nie wiem, mnie nie przekonuje.

Przy braku zaciemnienia to nie ma sensu kupować żadnego projektora bo i Benq i Optoma i Epson za kilka tys zł tak jak Sony czy JVC za kilkanaście tys zł nic nie pokażą i obraz będzie do bani, to wtedy zostaje tylko telewizor.

Nawet na najtańszy projektor do kina domowego na rynku typu Epson czy Optoma musisz mieć przynajmniej częściowe zaciemnienia albo najlepiej całkowite, i nie że tylko JVC kwota urządzenia nie ma tu nić do rzeczy.

Warunki w pomieszczeniu muszą być idealne dla każdego projektora takie same dla projektora za 3 tysiące zł i takie same dla projektora za 36 tysięcy zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro za blu-ray CXUHD dałem prawie 4 tys zł to raczej to kino powstanie na pewno, teraz jestem na etapie doboru pozostałych komponentów kina. A 20 płyt wystarczy na ten haj end.

Przy braku zaciemnienia to nie ma sensu kupować żadnego projektora bo i Benq i Optoma i Epson za kilka tys zł tak jak Sony czy JVC za kilkanaście tys zł nic nie pokażą i obraz będzie do bani, to wtedy zostaje tylko telewizor.

Nawet na najtańszy projektor do kina domowego na rynku typu Epson czy Optoma musisz mieć przynajmniej częściowe zaciemnienia albo najlepiej całkowite, i nie że tylko JVC kwota urządzenia nie ma tu nić do rzeczy.

Warunki w pomieszczeniu muszą być idealne dla każdego projektora takie same dla projektora za 3 tysiące zł i takie same dla projektora za 36 tysięcy zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo się z tobą zgadzam.
Ale...
Wydanie 3tys i słaby obraz można przełknąć, wydanie 23tys i słaby obraz, jest trudne do przełknięcia.

Bynajmniej ja tak to widzę.

To co wcześniej napisałem, to tak dla informacji przyszłych kupujących.
Jeśli chcecie JVC, to trzeba się liczyć ze 100% zaciemnieniem pokoju. Wtedy widać za co się zapłaciło. Przy częściowym zaciemnieniu lepiej kupić Epson Tw 9...... Lub nawet tw 7......
Przy zerowym zaciemnieniu to chyba ekran alr i jakikolwiek projektor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie widzę różnicy i chyba nie do końca rozumiem tę waszą filozofię, jeżeli ktoś chcę JVC to kupi nawet jak ma biały sufit i białe ściany, jeżeli ktoś chcę Epsona to kupi go do jaskini gdzie ma 100% zaciemnienia i ściany i sufit w ciemnym kolorze, ewentualnie na odwrót i tyle.

I nie wiem kogo w przypadku projektora miała by boleć strata 10 czy nawet 20 tys zł tylko dlatego że nie ma 100% zaciemnienia i ew. jasny kolor ścian, KOGOŚ KOGO NA TO STAĆ nie będzie mu to robiło różnicy że mógł kupić projektor za 7 tys zł a nie za 20 tys zł skoro obraz się za wiele nie różni ze względu na brak adaptacji pod projektor.

Jeżeli ktoś chcę Porsche to kupi nawet jeżeli ma się ograniczać w przebiegach bo dużo pali i paliwo drogie i zrobi 5 tys km rocznie, jeżeli ktoś kupi Skodę to zrobi ogromny przebieg ok 50 tys km rocznie bo mało spali i ogólnie eksploatacja samochodu jest znacznie tańsza i więc co za tym idzie będzie dużo korzystał i nie będzie się ograniczał.

Tak samo z lampami do projektorów do JVC kosztuje z modułem 2 tys zł, a do Epsona zaledwie 600 zł. Więc w przypadku JVC trzeba ograniczyć się z oglądaniem tak z 200-300 godzin rocznie bo drogo kosztuje ta zabawa ale w przypadku Epsona można iść na całość bo wymienna lampa jest tania i zrobić nawet 1-1,5 tys godzin rocznie. Dobrze to rozumuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fhvbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Zachowujesz się jak nowobogacka rosjanka lub córka jakiegoś oligarchy,  niby lata Rollsem,  ubrana w LV, YSL, GUCCI,  DG ale wszystko to spasowane jak świni siodło i bez znaczenia że drogie ...no i krasiwyje usta ?

Wypadało by wiedzieć co się chce i dlaczego a jak się nie wie to zlecić komuś kto wie skoro kasa to nie problem .

Zastanawia mnie skąd np masz te swoje teorie zaciągnięte? Z jakiś for czy ze sklepów bo brzmi to trochę jak bełkot marketingowy . Inwestujcie ludziska i grube miliony ale żeby efekt potwierdzał wydane sumy. Papcio też na mój gust źle zrobił z jedną rzeczą a raczej jej brakiem , profesjonalna kalibracja i pomiary to absolutna absolutność w takich pomieszczeniach a tak to gra no bo gra ale jak mogło by grać. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej nie widzę różnicy i chyba nie do końca rozumiem tę waszą filozofię, jeżeli ktoś chcę JVC to kupi nawet jak ma biały sufit i białe ściany, jeżeli ktoś chcę Epsona to kupi go do jaskini gdzie ma 100% zaciemnienia i ściany i sufit w ciemnym kolorze, ewentualnie na odwrót i tyle.

I nie wiem kogo w przypadku projektora miała by boleć strata 10 czy nawet 20 tys zł tylko dlatego że nie ma 100% zaciemnienia i ew. jasny kolor ścian, KOGOŚ KOGO NA TO STAĆ nie będzie mu to robiło różnicy że mógł kupić projektor za 7 tys zł a nie za 20 tys zł skoro obraz się za wiele nie różni ze względu na brak adaptacji pod projektor.

Jeżeli ktoś chcę Porsche to kupi nawet jeżeli ma się ograniczać w przebiegach bo dużo pali i paliwo drogie i zrobi 5 tys km rocznie, jeżeli ktoś kupi Skodę to zrobi ogromny przebieg ok 50 tys km rocznie bo mało spali i ogólnie eksploatacja samochodu jest znacznie tańsza i więc co za tym idzie będzie dużo korzystał i nie będzie się ograniczał.

Tak samo z lampami do projektorów do JVC kosztuje z modułem 2 tys zł, a do Epsona zaledwie 600 zł. Więc w przypadku JVC trzeba ograniczyć się z oglądaniem tak z 200-300 godzin rocznie bo drogo kosztuje ta zabawa ale w przypadku Epsona można iść na całość bo wymienna lampa jest tania i zrobić nawet 1-1,5 tys godzin rocznie. Dobrze to rozumuje.

Może jednak jest ktoś taki, co stać go na projektor za 20tys i chciał by widzieć obraz za 20tys. A nie dysponuje akurat salką projekcyjną.

To dla tych osób jest moja informacja.

A ty teraz to już pitolisz jak jakiś nawiedzony.

Będzie następny mądryjał do zablokowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce to niech kupuję jvca w końcu on widzi różnice nawet w jasnym pomieszczeniu. Ja większość oglądam z netflixa, pomieszczenie mieszkalne pokój dzienny i kupiłem epsona tw6600 plus ekran ramowy 90" i mi na chwilę obecną wystarczy, za tą kwotę co wydałem to dostałbym przeciętnego 65" tv. A że ogladam jedynie wieczorem to obraz jest akceptowalny. Jak będę miał kiedyś swoją salę kinową to już w dobrej cenie będą projki laserowe?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 hours ago, RAF77 said:

Nie chcę tu nikomu za dużo mieszać.
Jak zrobię pełne zaciemnienie pokoju, to różnicę widać, szczególnie w filmach z HDR. Oczywiście na plus dla JVC.
Ale jak zrobię tylko częściowe zaciemnienie, to ta różnica topnieje szybko.
Przy braku zaciemnienie, wogole nie ma sensu wydawać kasy na JVC.
Ekran alr, no nie wiem, mnie nie przekonuje.

Raf ja ekran zmienialem 3x.... nr4  powiesilem alr  i w koncu jestem zadowolony :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Raf ja ekran zmienialem 3x.... nr4  powiesilem alr  i w koncu jestem zadowolony :) 
Wow. A czemu tak dużo? ALR to do jakiego projektora i pomieszczenia?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

Mam pytanie.

pokój ma wymiary 5x3,20x2,60m i teraz tak chciałbym zrobić z połowy pokoju kącik do kina który miałby wymiary 260x320cm, chciałbym tam wstawić 5.1.2 oparty na kolumnach Monitor Audio seria RX i tak 3x RX-center przód, tył 2x RX-1 a na sufit jako auro Radius90HD sub to svs-pb1000 ampli denon ale jeszcze nie wiem czy 3300 lub nowy 3500? teraz tak warto montować tego atmosa na takim małym placu? Wiadomo ze kanapa/fotel będzie pod ściana, nie wiem jedynie czy te atmosy dać po środku pomieszczenia czyli jakoś 160cm czyli jeżeli dobrze myśle i liczę to były by 100 cm przed kolanami... 

warto atmos montować czy pozostać przy 5.1 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Denona X3300 bardzo dobry i stabilny sprzęt. Absolutnie się nie przegrzewa. Mogę Ci śmiało polecić.

Atmosa polecam i to bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Kolega @Marcinos89 zbankrutował czy inwestycja niewypaliła skoro powraca z pytaniami o sprzęt z tak niskiej półki? Pisałeś jakiś czas temu o secie Dali za kilkanaście tysi i o tym że ampli pokroju denka to szmelc i anthem dopiero zaczyna dopiero grać w kinie ...Co się stało koleżko?? Nie poznaje Cię a raczej tych przedziałów cenowych .....

Jakoś szybko Cię życie zweryfikowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinos89

(Konto usunięte)

 

45 minut temu, subfan napisał:

Kolega @Marcinos89 zbankrutował czy inwestycja niewypaliła skoro powraca z pytaniami o sprzęt z tak niskiej półki? Pisałeś jakiś czas temu o secie Dali za kilkanaście tysi i o tym że ampli pokroju denka to szmelc i anthem dopiero zaczyna dopiero grać w kinie ...Co się stało koleżko?? Nie poznaje Cię a raczej tych przedziałów cenowych .....

Jakoś szybko Cię życie zweryfikowało 

Nie ze zweryfikowało tylko są inne priorytety bardziej potrzebne w codziennym życiu... wolałem zainwestować kasę w auto niż w kino domowe z którego pożytku nie będę miał za dużego w codziennym życiu, a wybrałem to co wybrałem by mieć coś tam więcej niż dźwięk z soundbara Focal Dimension choć zły on nie jest to brakuje mi rzeczywistych głośników tylnich. Tak ze wiesz sam kiedyś pewnie zmienisz priorytety... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód, to też żadna inwestycja, no chyba że towarowy jakiś albo bus, do zarabiania pieniędzy.

Ja na moich dwóch autach jakieś 70tys w plecy jestem, bo latka lecą i cena spada.

Mam z nich frajdę i nie żałuję że kupiłem ale inwestycją bym tego nie nazwał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód, to też żadna inwestycja, no chyba że towarowy jakiś albo bus, do zarabiania pieniędzy.

Ja na moich dwóch autach jakieś 70tys w plecy jestem, bo latka lecą i cena spada.

Mam z nich frajdę i nie żałuję że kupiłem ale inwestycją bym tego nie nazwał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak Raf latka leca a Ty juz sie powtarzasz hihi 

 

Podpowiedz mi lepiej jak zawiesic tylne surroundy ? tzn. wszystkie efektowe wysokosc miedzy 170/180 to mam opanowane i dziala super a tylne jak szeroko od siebie jak daleko od rogow pokoju ? 

W poprzednim pomieszczeniu mialem okno, wiec musialy byc w okreslonym miejscu a tu tylnia sciane mam cala wolna. Sofa tez bedzie troche odsunieta od tylniej sciany szer. 4,20m 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wina forum. Ja nacisnąłem przycisk wyślij jednokrotnie, wysyłało, wysyłało aż znudziło mi się czekać, anulowalem wysyłanie a tu teraz wyszło na to że dwa razy się wysłało.


Co do głośników, to są schematy ustawień dla 7.1 i to jest określone w zakresie kątowym dla każdego głośnika. Ja bym dał po 1.2m od ściany.

To wina forum. Ja nacisnąłem przycisk wyślij jednokrotnie, wysyłało, wysyłało aż znudziło mi się czekać, anulowalem wysyłanie a tu teraz wyszło na to że dwa razy się wysłało.


Co do głośników, to są schematy ustawień dla 7.1 i to jest określone w zakresie kątowym dla każdego głośnika. Ja bym dał po 1.2m od ściany.

Znów to samo.
Masakra z tym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są poprawne rozstawienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, hifibloke napisał:

tak tak Raf latka leca a Ty juz sie powtarzasz hihi 

 

Podpowiedz mi lepiej jak zawiesic tylne surroundy ? tzn. wszystkie efektowe wysokosc miedzy 170/180 to mam opanowane i dziala super a tylne jak szeroko od siebie jak daleko od rogow pokoju ? 

W poprzednim pomieszczeniu mialem okno, wiec musialy byc w okreslonym miejscu a tu tylnia sciane mam cala wolna. Sofa tez bedzie troche odsunieta od tylniej sciany szer. 4,20m 

Czemu nie chcesz ustawiac zgodnie z zaleceniem dolby? 

img_1337-png.864988

 

ececd8d4169f98dd3fc8fa2092ca95cc.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zakres katowy jest ok, szkoda tylko, ze pokazuja zwykle bookshelf na stojakach a ja wieszam fx. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.