Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Sf_svs napisał:

T

Tiaa ciekawe tylko co ta rodzina by powiedziała na wybór pomiędzy projektorem a : nowym skuterem,  rolkami,  wyjazdem zagranicznym itp itd, no i czuje że ten wspaniały rodzinny prezent będzie się całej rodzinie czkawką odbijał przez następne....hmmm 23 raty ? ??

Stelvio kupił proja i spoko niech sie chłopak cieszy. Nie rozumiem po co domysły jak kupił czy na raty itp. Jego sprawa.

Oczywiscie ze zrozumieniem hobby bywa roznie, ale rodziny bywaja bardziej wyrozumiałe niż sie wydaje i czesto wspoldzielą bakcyla projekcji ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MartyMcFly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@Sf_svs to jest jego sprawa, widziałem że nowe meble też wjechały więc pewnie wziął duży kredy, i szczerze nic mi do tego. Niech się cieszy z projekcji... dla mnie to on w ciągu roku zrobił więcej niż nie jeden na tym forum, ba niektórzy to zakładają tematu z wielkimi pytaniami i oczekują porad itp. człowiek pomaga a później nic z tego nie wychodzi a tu widać że @STELVIO poszedł HARDKOROWO i powinno nas to Cieszyć że dzięki nam ma to co ma ? ty też można by powiedzieć w krótkim czasie żeś wszystko ogarnął... dla Ciebie też brawa się należą... tylko ty wybrałeś TV bo będzie działał cały czas a on z pewnością zostawi Oled-a do tv a projektor tylko do seansów kinowych... tak myślę...

 

Gratulacje dla was obydwóch

Zdrowych i Wesołych Świąt życzę wszystkim 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
[mention=71574]STELVIO[/mention] tak na marginesie to ktoś wysoko ubezpieczony ci się w rodzinie wyhuśtał czy jakiś biznes otworzyłeś bo za każdym razem jak coś kupujesz pamiętam twoje wcześniejsze biadolenie o tym jak to w Polsce ciężko odłożyć ,wpisach w depresyjnych nastrojach i wzdychaniu za lepszym sprzętem...a tu nie tak długo potem suma sumarum lekko 30k zainwestowane . Z pracy z własnych rąk tak ciężko jak masz rodzinę no chyba że przysłowiowo " padasz na ryj " .
Widzę, że nie możesz tego przeżyć. Trochę to smutne. Żebyś mógł dzisiaj zasnąć to Ci napiszę. Raz jest tak raz jest siak. Trzeba korzystać z danej chwili. Życie jest tylko jedno. Ciężka praca jest i w Polsce i zagranicą. Wiadomo pieniążki inne. W tym roku faktycznie trochę wydałem. Ale taki był plan. Nie od wczoraj. Nic nie musiałem brać na raty. Co i tak nie uważam tego za zbrodnię. Po to to jest aby z tego korzystać. W domu wszyscy wszystko mają, niczego nie brakuje. I nikt nie musi się wyprowadzać. Aha. I . Tak nie raz padam na pysk.
Pamiętaj, że rodzina to jedność.
Zajmijmy się świętami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum o audio video czy o finansach?

Niech sobie kupuje jak uważa za moje nie kupił po co wogóle ta dyskusja.

To już chyba z zazdrości te docinki

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rodzina to jedność a tu widzę że swoje hobby stawiasz na pierwszym miejscu bo wątpię że dzieci są tak najarani  na projekcje jak tata. Mnie zaś stać na takie hobby i w znaczeniu dosłownym jak i dlatego że nie mam dzieci więc mogę być egoistą pełną gebą.  Już ci kiedyś napisałem co myślę o tym hobby w twoim wykonaniu i jak właśnie takie klepanie po plecach jak wyżej działa na Ciebie.  Siedzisz na forach i czytasz , patrzysz i marzysz...a dzięki temu przerodziło się to prawie w obsesję żeby MIEĆ i w pewnym stopniu dorównać lub nawet przebić innych. Ja ci mówię i sam to doskonale wiesz że na takie zabawki Cię po prostu nie stać bo wyznaczając sobie tak drogie cele , szukasz oszczędności w innych gałęziach życia rodzinnego a wiemy że do majętnych nie należysz.  Z jednej strony to smutne a z drugiej wspaniałe że tak to robisz ale jak dla mnie zapędziłeś się i to bardzo .  Pomógł by ci może miesiąc czy dwa odpoczynku od forum i nagonki koleżeńsko/ branżowej na właśnie tak drogi i wspaniały sprzęt.  Pozwalam sobie na tak szczery wpis tylko dlatego że też sam pracowałem ciężko na wszystko co mam i miałem w życiu i wiem jak to jest no i nie zapominaj że trochę Cię zdążyłem poznać przez kilka lat na forum. Nie zazdrości tu nie ma bo są lepsze i droższe systemy , to po prostu głos rozsądku i tego ci życzę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sf_svs napisał:

Już jest niesamowicie a jeszcze lekkie zmiany w akustyce/ adaptacji no i finalna kalibracja z pomiarami i temat audio zamykam , zostanie wizja .

Bardzo jestem ciekaw brzemienia tej końcówki w porównaniu z marasiem. Myślę o "dopałce" frontów, ale miałem w planie marantza mm7025. Emotiva A300 namieszała mi w głowie, cenowo także ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emotive możesz wypożyczyć tzn testować 60dni więc załatw sobie marasia i masz porównanie łeb w łeb a nie poleganie na czyimś zdaniu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rodzina to jedność a tu widzę że swoje hobby stawiasz na pierwszym miejscu bo wątpię że dzieci są tak najarani  na projekcje jak tata. Mnie zaś stać na takie hobby i w znaczeniu dosłownym jak i dlatego że nie mam dzieci więc mogę być egoistą pełną gebą.  Już ci kiedyś napisałem co myślę o tym hobby w twoim wykonaniu i jak właśnie takie klepanie po plecach jak wyżej działa na Ciebie.  Siedzisz na forach i czytasz , patrzysz i marzysz...a dzięki temu przerodziło się to prawie w obsesję żeby MIEĆ i w pewnym stopniu dorównać lub nawet przebić innych. Ja ci mówię i sam to doskonale wiesz że na takie zabawki Cię po prostu nie stać bo wyznaczając sobie tak drogie cele , szukasz oszczędności w innych gałęziach życia rodzinnego a wiemy że do majętnych nie należysz.  Z jednej strony to smutne a z drugiej wspaniałe że tak to robisz ale jak dla mnie zapędziłeś się i to bardzo .  Pomógł by ci może miesiąc czy dwa odpoczynku od forum i nagonki koleżeńsko/ branżowej na właśnie tak drogi i wspaniały sprzęt.  Pozwalam sobie na tak szczery wpis tylko dlatego że też sam pracowałem ciężko na wszystko co mam i miałem w życiu i wiem jak to jest no i nie zapominaj że trochę Cię zdążyłem poznać przez kilka lat na forum. Nie zazdrości tu nie ma bo są lepsze i droższe systemy , to po prostu głos rozsądku i tego ci życzę. 

O głosie rozsądku pisze Ten, co przed chwilą chciał do średniej wielkości pomieszczenia wstawić dwa kolosy, jednak się trochę opamiętał i wstawił "tylko" dwa olbrzymy, zamiast kolosów

 

Piszę to z humorem, nie żeby Ci dopiec.

 

To hobby audio-video, przybiera różne formy i ja jak najbardziej szanuję twoją zajawkę z subami, też szedłem w tą stronę ale trochę odpuściłem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pb4000 czy pb16 to obyło by się bez wyborów czy poświęceń kosztem rodziny bo NA TO WŁAŚNIE MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ JAKO BEZDZIETNY SAMIEC Z DOSYĆ DROGIM HOBBY...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego rodzina....

Hobby to hobby.

Nas naprawdę nie interesują sprawy osobiste i rodzinne.

 

Od tego chyba są inne fora...

 

To co ja wydałem na sprzęt, to pikuś, przy tym ile moja żona wydaje na ciuszki.

Ostatnio ją sprawdziłem i mi szczęka opadła, tyle powiem.

 

Dodam, że sprzęt, można odsprzedać, a ciuszki, to do wora i tyle z nich pożytku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie was nie obchodzi co stelvio robi albo jak musi zapier...ć żeby kupić to czy tamto tylko to że wrzuci fotkę z nowym zakupem ...w pewnych sprawach jednak mam inne podejście i za takie wychowanie dziękuję rodzicom 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze chodzą mi po głowie svs sb3000 2szt Lub nowe pb2000 pro także 2szt. I tu mam dylemat. Najwyżej po nowym roku wyślę rodzinę zagranicę do roboty, a ja coś na miejscu dodatkowego ogarnę. Subfan dał mi do myślenia. Czemu tylko ja mam zapierdzielać na wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sprawy sobie nie zdajesz jak niedojrzałe jest twoje postrzeganie rodziny i Twojego hobby. Zakładam że ktoś z czytających to wie o co mi chodzi i będą to pewnie też osoby mające własne rodziny bo ja może pisze to jako kawaler ale z wyobrażnią . 

Tak niech rodzina wyjedzie do roboty bo jak chcą mieć zabawki to muszą sobie kupić skoro na ojca nie mogą liczyć, żartujesz ale śmieszne to nie jest robaczku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligentna osoba będzie wiedzieć, że to było z przymrużeniem oka. A twoje wypowiedzi na temat partnerstwa czy małżeństwa czy rodziny to tak jak Kościół, związki i aborcja. Nie ma z tym nic wspólnego ale mądrości wiele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sf_svs napisał:

Nawet sprawy sobie nie zdajesz jak niedojrzałe jest twoje postrzeganie rodziny i Twojego hobby. Zakładam że ktoś z czytających to wie o co mi chodzi i będą to pewnie też osoby mające własne rodziny bo ja może pisze to jako kawaler ale z wyobrażnią . 

Tak niech rodzina wyjedzie do roboty bo jak chcą mieć zabawki to muszą sobie kupić skoro na ojca nie mogą liczyć, żartujesz ale śmieszne to nie jest robaczku .

Jesteś certyfikowanym terapeutą i zostałeś upoważniony przez Stelvio do uprawiania krytyki jego osoby i jego decyzji??

Pisz o audio tematycznie i zastanów się nad sobą, a nie nad decyzjami innych - to nie obciąża Twojego rachunku bankowego??
Chyba, że jest inaczej ??????

pozdrawiam Świątecznie ?????????????

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Warm Hoxton napisał:

To jakiś skandal. Chyba z pińset + . Czy Ty się nad kimś znęcasz ? Jestem pod wrażeniem.

widzisz to już będą dwa JVC w szafie ?

wesołych świąt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sf_svs napisał:

Czy pb4000 czy pb16 to obyło by się bez wyborów czy poświęceń kosztem rodziny bo NA TO WŁAŚNIE MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ JAKO BEZDZIETNY SAMIEC Z DOSYĆ DROGIM HOBBY...

Sf_svs co Ty masz do Stelvio gość wydaje co o ile chce . Jesteś sam to  wydajesz  na co chcesz A on musi pogodzić wszystkich.... chłopie nie Twoja sprawa.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jego przypadku i sytuacji rodzinno/materialnej to czyste - " zastaw się a postaw się " , i jestem w wielkim szoku jak to zostało odebrane i zrozumiane , to właśnie wy jesteście winni jego dążenia do celu bez względu na wszystko podpuszczając go swoimi propsami . Z drugiej strony ciężko jest znaleźć charakter aż tak podatny na manipulacje jak on sam ale się udało jak wszyscy widzimy . Uzależnienie od forum i życie chęcią dorównania innym jak i sama chęć posiadania czegoś ekskluzywnego choć w jednej gałęzi życia doprowadziła do tego ale czy stało się to uwzględniając potrzeby wszystkich w drodze do celu ? Sami sobie odpowiedzcie jeżeli macie rodziny i wydatki z tym związane,  kwestia priorytetów i tego co kto uważa za ważne i jak podchodzi się do pewnych spraw. Ot szczera opinia patrząc z boku przez kilka lat przez które to zdążyłem poznać jego samego jak i wpływ forum i sprawy z nim związane na niektórych użytkowników.  W przypadku gościa z lepszą sytuacją finansową miał by u mnie plusa ale niestety nie tędy droga, to że nie mam rodziny czy dzieci nie znaczy że w moim wieku nie wiem co jest priorytetem dla mnie w danym momencie mojego życia. 

Tyle w temacie do którego więcej nie wracam bo mam nadzieje ze wyraziłem się jasno. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
18 godzin temu, Sf_svs napisał:

Wrzuć jakieś zdjęcie z flashem bo bardzo ciemno ..

U mnie brodaty zostawił tylko końcówkę ??

20191224_042908.jpg

Jakaś taka biedna ta półka twoja. ?????

Rozumiem , że mieli tylko w lombardzie na sprzedaż ?????

Miałbyś rodzinę , dzieci ,500+ ,to i może półeczka byłaby lepsza.  Zastanów się poważnie nad tym.

Biedny @STELVIO ma JVC, a obieżyświat subfan coś tam z garażowej wyprzedaży?????. Jakie to smutne ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli ktoś kupuje jakąkolwiek rzecz to nie jest nasza sprawą czy kupił to na kredyt, za gotówkę czy nawet za sprzedane butelki. Są to jego i jego najbliżej rodziny sprawy i nic nam do tego.

Jest to forum audio-video i skupmy się na tej tematyce. 

Stelvio ja Ci gratuluję kolego, że realizujesz swój wymarzony cel i życzę Ci aby się cieszył każdym jednym seansem bo w końcu dopiąłeś swego. Kino w komplecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, paul klacska napisał:

Jakaś taka biedna ta półka twoja. ?????

Rozumiem , że mieli tylko w lombardzie na sprzedaż ?????

Miałbyś rodzinę , dzieci ,500+ ,to i może półeczka byłaby lepsza.  Zastanów się poważnie nad tym.

Biedny @STELVIO ma JVC, a obieżyświat subfan coś tam z garażowej wyprzedaży?????. Jakie to smutne ?????

Dokładnie,  jeszcze wsio nie dopięte na ostatni guzik i nawet nie stoi na swoim miejscu a przypominasz i utwierdzasz dlaczego nie wrzucać tu zdjęć,  dzięki bo zapomniałem się trochę. 

No i gdzie ty tam szafkę widzisz ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wytrzymię...

Jest tu w ogóle jakaś moderacja???

Czy wszyscy moderatorzy jeszcze śpią... od kilku miesięcy...

Teraz też będzie kilka stron kłótni???

Sf_svs po co  poruszasz takie tematy jak rodzina STELVIA i to skąd miał kasę na projektor?

Jesteś jego zazdrosnym kolegą czy może teściem lub szwagrem, że martwisz się o to czy teraz będzie miał na życie???

Kurdę, sprawdź to bo może swoje dziecko sprzedał za ten projektor...

Ręce opadają...

Wesołych Świąt Życzę, wszystkim bez wyjątku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.