Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolega @Sf_svs ma trochę racji z twierdzeniem, że ludzie kupują ponad stan i zamiast jechać z rodziną na wakacje to kupują zabawki audio, wszystko jest jednak kwestią wyznawanych wartości i priorytetów. Nie raz wdać, że chata z wystrojem PRL a sprzęty za dziesiątki tys. Ale z 2 strony każdy ma prawo być bezdomnym i posiadać słuchawki za kilka tys zł. @STELVIO też ma prawo dokonywać swoich wyborów i w ogóle dyskusja o NIM i jego decyzjach nie powinna mieć miejsca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze po czesci wielu czytelnikow/forumowiczow zbyt latwowiernie podchodzi do przytaczanych tutaj relacji, jakie to superduper klocki coniektorzy forumuwicze we wlasnych czterech scianach  „przerabiali“, posiadali, testowali, i pod tym wrazeniem sa pod presja nabywania podobnych, po czesci zbyt drogich i zbednych klockow.

 

Spojrzmy prawdziw w oczy. Polskie realia to nie sa sami multimilionerzy, ktorzy zmieniaja Levinsony, Krele, Gryfony jak rekawiczki. A na proby i testy zaden sklep takich ustrojstw byle chlopkowi-roztropkowi tez nie pozyczy. Wiec nie mieszajmy/mylmy tego domniemanego „przerabiania“ tych klockow (de facto / najprawdopodobniej krotkiego przesluchania na corocznym AudioShow) z realnym   posiadanie i rzeczywistym  doswiadczeniem z takimi ustrojstwami

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zaczął ten striptiz emocjonalno/finansowy kiedy to żalił się na publicznym forum na swoją sytuację finansową czy depresyjne wpisy w takim właśnie tonie ( poczytaj jego stare wpisy ) a potem dziwne że mu tak odpisuje ? Sam informował w taki sposób o swojej słabej materialnej sytuacji jak się ślinił na czyjeś zabawki przez co można było wywnioskować właśnie jak bardzo mu na takich zależy. Nagle inwestuje i to sporo więc logiczne pytanie same się nasuwa - kosztem czego ???  Nie pytam Bipo, Fetka czy Lolo2 skąd mają projektory czy drogą elektronikę bo od początku opisują zakupy i ich planowanie czy zasoby finansowe w zdawkowy sposób,  bez wywodów jak to jest ciężko odłożyć czy zarobić w Polsce.  Widzicie w tym różnicę??? Mając rodzinę i dzieci można kasę wydać na 100 różnych sposobów a 99 z nich będzie lepsze i z większą korzyścią dla rodziny niż projektor za 15k dla taty który tłumaczy ten zakup zamiłowaniem rodziny do kina hahahaha proszę Cię.....

Sam wywalił swoje prywatne życie i problemy na widok publiczny ( forumowy) a potem pretensja że ktoś o tym pamięta? Hipokryzja aż ciurkiem po was wszystkich spływa....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2019 o 14:18, burz napisał:

Bardzo jestem ciekaw brzemienia tej końcówki w porównaniu z marasiem. Myślę o "dopałce" frontów, ale miałem w planie marantza mm7025. Emotiva A300 namieszała mi w głowie, cenowo także ?

mm7025 bym nie kupowal. Moim zdaniem szkoda pieniedzy. 

 

Chcesz odpalke dla samych frontow - - kup wzmacniacz z funkcja koncowki. 

 

Chcesz koniecznie koncowke - to zamiast mm7025 szukaj mm7055. Nie odroznisz w brzmieniu a praktycznie za ta sama cene masz 5 kanalow. 2 razy w roku pojawiaja sie na olx w cenie okolo 2500zl.

 

Na temat emotivy nie wypowiadam sie - nie znam tematu. 

 

 

A ci znowu sie kloca. xD Macie za duzo pieniedzy to mozecie mi podeslac. Kupilbym sobie wkoncu wymazonego Mcintosha a nie ja biedny siedze na starych gratach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się koleś z nowym nickiem i znowu rozpier... wątek . Ciekawe ile wątków rozwali nim dostanie sromotnego bana . 

Subfan , Ty nigdy się nie zmienisz . Zawsze będziesz ... 

Tylko nie straszne mnie na PW ! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzę inaczej na to drogi max720, jako jedyny napisałem prawdę ( nawet jeżeli wielu z was podobnie uważa tylko woli poprawnie " politycznie " .. gratulacje itp wazelina no bo święta)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@Sf_svs ma 100% racje co do @STELVIO... ze zwykłego zjadacza chleba nagle zrobił się milionerem... coś tu jednak jest na rzeczy ? bo pamietam jak szkoda było mu kasy na kupno drugiego suba a tu po pół roku wymienia wszystko, ba nawet projektor za 20 kafli się pojawił... ogólnie wali mnie to ale jest to zastanawiające... bank okradł, sprzedał dom na poczet kina... na co dzień nie jest to normalne... 

no i to jeszcze namawianie kup to będzie lepiej ale do tego dołóż jeszcze to i będzie jeszcze lepiej... i tak się nakręcał i nakręcał dzięki wam!!!

Ogólnie nie mam nic do niego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu są jednak chorzy ludzie widzę. Czy wy nie macie nic innego do roboty. Ktoś trochę postękał bo chciał, mógł miał ochotę na to. A ci teraz mają problem. Normalnie spisek USA kontra Rosja. Jak on to kurva zrobił? Po prostu w ch..ja nas zrobił. I kto tu został zmanipulowany? Kto jest podatny na to co się pisze? Żenada do potęgi. Teraz drugi się obudził. Ja pier.. olę. To jakieś gówniarstwo to jest. Popracujcie uczciwie to też będzie was na wszystko stać.
Subfan Ty mnie znasz? Tak poznajesz ludzi? Po stękaniu. Ty już niżej nie upadniesz. Szacunku u ludzi nie odzyskasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy częściowo przy projektorach;) czy ktos z was porównywał w akcji x500 i x5000?

Mam zamiar zmienic moje X3 czy jest duza roznica,czy warto dołozyc do x5000?

Zaznaczam chce kupic za gotówke a moja rodzina ma co jeść??

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stelvio na zimno skręcił intrygę , przez 2 lata beczał że kasy brak i ślinił się na hajendy żeby teraz napisać że wszystkich w konia zrobił i tylko debile w to uwierzyli że ma krucho z kasą haha czy Ty widzisz co chcesz wmówić wszystkim ? To jest gość... Taki Stelvio co zamknął się w domu ale sobie tłumaczy że tym sposobem zamknął innych i całą resztę świata na zewnątrz. Teraz satysfakcję ma że ludzie się zastanawiają skąd ma kasę,  bez podpięty Stelvio , ja wytlumaczylem o co mi w tym wszystkim chodziło. Nie wątpię że ciężko na to,pracujesz ale żyj za tą kasę pełną gębą bo jakie wspomnienia zostawisz dzieciakom jak dupsko zaciskasz żeby na system uzbierać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sf_svs napisał:

Ja patrzę inaczej na to drogi max720, jako jedyny napisałem prawdę ( nawet jeżeli wielu z was podobnie uważa tylko woli poprawnie " politycznie " .. gratulacje itp wazelina no bo święta)

Nie znam @STELVIO po prostu staram się nie osądzać ludzi i podtrzymuję to co napisałem wcześniej. Wszystko to kwestia priorytetów, a każdy robi to co chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez PawelMitsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Sf_svs przestań po prostu o tym pisać i tyle. Jak interesujesz się Stelvio to popisz mu na priv.

Największym pożytkiem będzie jak wstawisz zdjęcie Twojej modyfikacji pokoju/salki kinowej bo jestem strasznie ciekaw jak to wyszło...

Pamiętam poprzednie zdjęcia Twojego pokoju...

Szkoda, że zostały Ci "tylko" suby SVSa a nie te drugie z podwójnym przetwornikiem. Tym drugim był Monolith M-215?

I w gwoli ścisłości to "tylko" piszę z przekąsem rzecz jasna ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć nie wrzucę i pisałem dlaczego ...

Nie wiem też o jakich subach mówisz skoro od początku mam SVS,  jako jeden z pierwszych na forum ( kwiecień czy maj 2018) . Pisałem o opcji zakupu PSA s3611 ale po ówczesnej ewentualnej sprzedaży pb4000 co nie było możliwe z powodu braku modeli w Europie ( już s3612) . Promocja w Soundclubie była brutalna co uniemożliwiało mi sprzedaż pb4000 więc sam z niej skorzystałem i dokupiłem drugi zamiast na siłę pozbywać się pierwszego pb4000 i zakupu pb16 ultra . Sam jestem ciekaw jak te potwory grają ale 2 x pb4000 to złoty środek w moim 20mkw pokoju biorąc nawet pod uwagę końcowy ich koszt ( 9k łącznie) a do 2xpb16 musiał bym dołożyć 8-9k . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne kolumny , tyle że jak pisałeś w twoich 15mkw trochę za duże i w kinie się marnują ale piękne są.  Wiem że już kilka razy to pisałem ale nowa seria klipscha brzmi super a jak dodasz do tego łatwość wysterowania to idealny kandydat . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Tak zgadza się u mnie w 15mk2 tez są wielkie ale giną przy TV 75cali, nie ma sensu dawać tak wielkie kobyły na front w kinie. Strata kasy no i się marnują bo Cięte na 80hz... byłem zauroczony nimi jak zobaczyłem je u @RAF77, grać źle nie grają ale są za wielkie dlatego idą pod młotek razem z Centralnym... a na ich miejsce mam już upatrzony zestaw typowo kinowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Żeby zmienić temat... 

Tak oglądam u rodziców... Te Heco są olbrzymie w 20mk2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przez ten TV są takie olbrzymie ?

To 24 cale?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Martin Rejek napisał:

Nie to jest 32 cale Blaupunkta

Fajne te Heco,  ale TV 32" wygląda przy nich jak tablet ?  Zamiast zmieniac kolumny nie lepiej zainwestowac w wieksza przekątną ekranu ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MartyMcFly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, MartyMcFly napisał:

 

Fajne te Heco,  ale TV 32" wygląda przy nich jak tablet ?  Zamiast zmieniac kolumny nie lepiej zainwestowac w wieksza przekątną ekranu ?

 

Przecież to nie są głośniki mojego ojca tylko moje... a przywiozłem je do Polski bo chce je sprzedać, decyzja zapadła już wcześniej, jak byś dobrze czytał a nie przeglądał to byś wyczytał ze tv u mnie to 75 cali... moim rodzica wystarczy taki TV-tani i dobry... może za rok im kupię Oleda 50cali jeżeli takie wyjdą... 

Powtórzę ostatni raz! 

Te kolumny marnują się w Kinie odcięte na 80Hz, niech komuś sprawia radość z odsłuchu stereo w pełnym paśmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2019 o 12:12, darulok napisał:

Mój mały pokój kinowy, OLED w nocy w takich warunkach spełnia oczekiwania. Reszta sprzętu w opisie .Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_20191224_110048.jpg

Bardzo ładny sprzęt. Bardzo mi się podoba ten central - ciekaw jestem jak on gra. Wysoka półka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Martin Rejek napisał:

Przecież to nie są głośniki mojego ojca tylko moje... a przywiozłem je do Polski bo chce je sprzedać, decyzja zapadła już wcześniej, jak byś dobrze czytał a nie przeglądał to byś wyczytał ze tv u mnie to 75 cali... moim rodzica wystarczy taki TV-tani i dobry... może za rok im kupię Oleda 50cali jeżeli takie wyjdą... 

Powtórzę ostatni raz! 

Te kolumny marnują się w Kinie odcięte na 80Hz, niech komuś sprawia radość z odsłuchu stereo w pełnym paśmie...

Spoko. Dobrze ze tak podchodzisz do sprawy. Warto czasem sprawdzic cos innego jesli sie nie wykorzystuje jakiejs funkcjonalnosci. A co wybrałeś do KD zamiast Heco ?

Chociaz ja uwazam akurat ze nawet w malych przestrzeniach lepiej zastosowac mocniejsze kolumny.

Rzeczywiscie nie czytam tego tematu od deski do deski, wiec nie wiem ze masz inny setup.

Ot luźna uwaga o dysproporcji obrazu i dzwieku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MartyMcFly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kivlov napisał:

Bardzo ładny sprzęt. Bardzo mi się podoba ten central - ciekaw jestem jak on gra. Wysoka półka.

Dziękuję. Miałem kolumny centralne z monitor audio od Silver 2,  Gold gxc350 i teraz platinum,  każda zmiana na plus..  Ten obecny platinum Plc350 to kolos 80cm szerokości , waga 33kilo i głośniki dwa 8calowe.Według testów schodzi 

ze spadkiem do 33Hz. Ogólnie jestem mega zadowolony z niego , bas jest super (bas reflex od ściany 8cm i nie ma żadnego dudnienia,pięknie maluje dół w pewnych sytuacjach )  wokale  w muzyce wielokanałowej są bardziej naturalne i ten bas jest zupełnie inny niż w moim poprzednim  zamkniętym gxc350, po kupnie wielokrotnie kalibrowałem i testowałem na przemian.. Gold Gxc 350 grał o wiele ostrzej i jakby deko  chudziej,bardziej kartonowy bas, ale to też był super centralny.. Napędzam go marantz ma700 i wydaje mi się że ten monoblock go wysterowuje bardzo dobrze.. 8ohm 200wat , 4ohm 300wat Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darulok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.