Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

@Xpedite999 mój odbiór mojego kina mi odpowiada, tobie nie musi i nic mi do tego... ty masz swoje po swojemu zrobione ja mam po swojemu i kropka... to mi ma się podobać nie Tobie, to ja to słyszę nie ty, to ja oglądam nie ty wiec zamilcz w tej sprawie... tak samo @WARMSTONE następny specjalista za grosze... tylko jadem pluje... @Sf_svs nie widziałem od 10 lutego wiec albo dostał bana na miesiąc albo zmienił Konto... szczerze to mnie to nie interesuje, jego pałeczkę ubliżania widzę ze przejeli teraz @WARMSTONE oraz @Xpedite999...

 

2 godziny temu, RAF77 napisał:

 

 Tak poza tym, to ładnie to zrobiłeś.

Gratuluję.

 

 

Dziękuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@RAF77 wymienić wymienię tylko tylnie na Heco Celan GT 202, Victy do Atmosa się nadają... tam nie dzieje się dużo, to jest tylko tło, dopełnienie... są wystarczające, jedynie co zmienię to na pewno jeszcze w tym roku TV na większy i to wszystko... jestem zadowolony z tego co mam... teraz to tylko oglądanie... 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Martin Rejek napisał:

@RAF77 wymienić wymienię tylko tylnie na Heco Celan GT 202, Victy do Atmosa się nadają... tam nie dzieje się dużo, to jest tylko tło, dopełnienie... są wystarczające, jedynie co zmienię to na pewno jeszcze w tym roku TV na większy i to wszystko... jestem zadowolony z tego co mam... teraz to tylko oglądanie... 

Pozdrawiam 

Mogę Ci tylko powiedzieć, że nastukałem około 150godz na projektorze. Wiec filmów i seriali w piz*.. Atmos żyje bardziej niż Ci się wydaje. Sam byłem trochę zdziwiony, bo miałem wcześniej podobne zdanie. Także koncert który oglądałem Hansa Zimmera daje czadu. Może coś powinieneś jeszcze pokombinować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Martin Rejek napisał:

. tak samo @WARMSTONE następny specjalista za grosze... tylko jadem pluje...

Co z tobą ? Okres? Przecież pochwaliłem twój kącik filmowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hifibloke napisał:

Ten temat, jak i wiekszość...zaczyna osiągać dno dna....

Brawo wy ! 

Trzeba zmienić tytuł w wątku :

,,Nasze instalacje KD niech nam wybaczą,,.  ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darulok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, STELVIO napisał:

Skąd my znamy te mądrości kolego. Nic w wypowiedziach się nie zmieniło. Cały czas ta sama śpiewka. Kotary, Jvc, Heco, żony, kasa, kredyty, biedne rodziny, wyprzedaże, amatorzy itd itd. Ja pier**l.. rzygać już się chce. Cały czas ta wyższość nad innymi.

jedno już wiemy, subfan i sw svs czy jakoś tak nie ma schizofrenii. Ludzie ze schizofrenią mogą mieć 2 zupełnie niezależne od siebie odrębne osobowości, włącznie z odręcznym podpisem i wszystkimi cechami po których możemy identyfikować daną osobę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
32 minuty temu, STELVIO napisał:

Mogę Ci tylko powiedzieć, że nastukałem około 150godz na projektorze. Wiec filmów i seriali w piz*.. Atmos żyje bardziej niż Ci się wydaje. Sam byłem trochę zdziwiony, bo miałem wcześniej podobne zdanie. Także koncert który oglądałem Hansa Zimmera daje czadu. Może coś powinieneś jeszcze pokombinować.

Na chwile obecna widziałem :

1. Midway

2. Player One

3. Ad Astra

4. Gemini Man

5. Pan i Władca:Na krańcu świata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
35 minut temu, STELVIO napisał:

Mogę Ci tylko powiedzieć, że nastukałem około 150godz na projektorze. Wiec filmów i seriali w piz*.. Atmos żyje bardziej niż Ci się wydaje. Sam byłem trochę zdziwiony, bo miałem wcześniej podobne zdanie. Także koncert który oglądałem Hansa Zimmera daje czadu. Może coś powinieneś jeszcze pokombinować.

Załatw sobie gdzieś ten koncert

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
36 minut temu, WARMSTONE napisał:

Co z tobą ? Okres? Przecież pochwaliłem twój kącik filmowy.

Nie nazwał bym tego pochwaleniem... tylko ubliżasz, zreszta nie tylko mi...

Powtórzę się jeszcze raz... „ Jestem zadowolony ze swojego Kina!!!!” 
 

i nic nikomu do tego czy jest źle czy dobrze... mi pasuje... 

Dodałem zdjęcia bo jestem Dumny z Siebie i z tego co osiągnąłem... i na tym poprzestańmy 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
[mention=63713]RAF77[/mention] wymienić wymienię tylko tylnie na Heco Celan GT 202, Victy do Atmosa się nadają... tam nie dzieje się dużo, to jest tylko tło, dopełnienie... są wystarczające, jedynie co zmienię to na pewno jeszcze w tym roku TV na większy i to wszystko... jestem zadowolony z tego co mam... teraz to tylko oglądanie... 
Pozdrawiam 
Swoją rolę zapewne spełniają, tylko dziwacznie to wygląda, takie głośniki na suficie.
Płaskie by lepiej wyglądały. (Tak jak Bipo ma).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Martin Rejek napisał:

Nie nazwał bym tego pochwaleniem... tylko ubliżasz, zreszta nie tylko mi...

Napisałem :

Sprzętowo bardzo rozsądnie podszedłeś do tematu a stoliczek kup sobie wiszący mocowany do ściany, bo stojącym wizualnie zagracisz tak małą powierzchnię.

A ty oskarżasz mnie o ubliżanie i plucie jadem tak jakbym nazwał cię np. prymitywnym małym chamem.

Komu to ja ubliżam ? To oszczerstwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, RAF77 napisał:

Aaaa i jeszcze jedno.

Centralny ustawiłeś na pełne pasmo?

W jakim celu?

 

 

 

 

 

Chyba dlatego, że nie było jakiejkolwiek kalibracji (bo niby po co), oprócz te ze starej szkoły sprzed 20 lat (było już wtedy choćby DD5.1?) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RobertG7 napisał:

Chyba dlatego, że nie było jakiejkolwiek kalibracji (bo niby po co), oprócz te ze starej szkoły sprzed 20 lat (było już wtedy choćby DD5.1?) ?

Stara szkoła polegała na odcięciu czyli wyborze large lub small, wklepaniu odległości od głośników do słuchacza oraz opóźnień. Takie to cudo było. Na przełomie lat 90 i 2000 pojawiło się DD 5.1. Wcześniej tacy nadziani i nowocześni goście jak ja bawili się w Dolby Pro Logic i kasety VHS. A centralny w pierwszej kolejności trzeba odciąć ponieważ niskie tony ograniczają zrozumienie mowy szczególnie w polskich filmach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, RobertG7 napisał:

Chyba dlatego, że nie było jakiejkolwiek kalibracji (bo niby po co), oprócz te ze starej szkoły sprzed 20 lat (było już wtedy choćby DD5.1?) ?

Doucz się kiedy weszło Dolby Digital i DTS... myślałeś ze zabłyśniesz a tu zonk...

Godzinę temu, WARMSTONE napisał:

Stara szkoła polegała na odcięciu czyli wyborze large lub small, wklepaniu odległości od głośników do słuchacza oraz opóźnień. Takie to cudo było. Na przełomie lat 90 i 2000 pojawiło się DD 5.1. Wcześniej tacy nadziani i nowocześni goście jak ja bawili się w Dolby Pro Logic i kasety VHS. A centralny w pierwszej kolejności trzeba odciąć ponieważ niskie tony ograniczają zrozumienie mowy szczególnie w polskich filmach. 

No i tak zrobiłem... jak oglądasz polskie filmy to masz problem... 

Tak jak mam ustawione mi odpowiada... nie podoba się wasz problem nie mój... 


 

 

5 godzin temu, WARMSTONE napisał:

Napisałem :

Sprzętowo bardzo rozsądnie podszedłeś do tematu a stoliczek kup sobie wiszący mocowany do ściany, bo stojącym wizualnie zagracisz tak małą powierzchnię.

A ty oskarżasz mnie o ubliżanie i plucie jadem tak jakbym nazwał cię np. prymitywnym małym chamem.

Komu to ja ubliżam ? To oszczerstwo.

Nie zauważyłem tego posta... za tem dzięki co do sprzętu... stoliczek będzie 40x40cm wiec malutki na kółkach by był mobilny jak wjedzie fotel ale to tylko na kawę i piloty... Co do kalibracji nie robiłem mikrofonem, ręcznie... nie lubię tych wszystkich ulepszaczy itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Xpedite999 napisał:

I wracasz do tego o czym pisałem,  kino to nie tylko fronty . Nawet dalej można się posunąć,  central jest ważniejszy niż fronty , suby są ważniejsze niż fronty itp itd dalej myślisz w kategorii  " STEREO" . Kino to współpraca że sobą więcej niż 2 głośników,  dlatego pomiary i adaptacja będzie inna niż w wypadku stereo . Znalezienie właściwego miejsca odsłuchu w kinie jak i rozmieszczenie głośników jest nawet ważniejsze niż w stereo  bo ma tworzyć realne 360 stopni ( o ile mamy atmos)  a nie wrażenie bycia na koncercie gdzie scena jest przed słuchaczem . Stereo stawia na barwę,  jakość komponentów i magicznych kabli i w zasadzie jest sposobem na wyciągnięcie astronomicznych kwot przez tzw audio voodoo gdzie w kinie sprawa postawiona jest nazwijmy to " uczciwiej " bo chodzi  "tylko" o jak najbliższe odwzorowanie tego co chciał przekazać reżyser ( co prawie pokrywa się realiom) . Przeceniasz tym samym wagę frontów w kinie przechodząc z zaawansowanego stereo.  Zagadnienia niby podobne a jak różne,  twoje zachowanie jest tego najlepszym przykładem ( jeszcze kilku by się znalazło myślących podobnie ale padło na Ciebie skoro raczysz zabierać w ogóle głos w tej zakładce).

Ps. Nie wiem jakie masz fronty i wątpię w to że warte są więcej niż jakieś 90tys zł,  z drugiej strony masz sytuację nie do pozazdroszczenia bo na resztę systemu będziesz musiał wydać ( central jakieś 30-40 k + 15-20k surroundy,  suby min 20k , plus oczywiście procesor i końcówki jakieś 40-50k żeby kroku dotrzymać frontom) i to tylko 5.2 ?? , sorry biorąc pod uwagę sztukę kina domowego LCR mają być jednakowe więc poszukaj trzeciej kolumny na central ( ok 45k w twoim wypadku ) dodaj do tego projektor , ekran no i pomieszczenie i masz bracie niewątpliwie najdroższy system kina w Polsce - może teraz zdasz sobie sprawę jakie głupoty wypisujesz panie STEREO ?

nie wiem co jarasz ale na pewno nie jest to legalne.

Widać że nigdy niczego sensownego nie słuchałeś, nigdy niczego nie porównywałeś albo jesteś po prostu głuchy i placebo leczysz wirtualną kasą.

10 godzin temu, WARMSTONE napisał:

Ja mam prośbę, aby koledzy posiadający hajendy opisali i uzasadnili wyższość stereo od multichanell oraz przydatność zdolności kreowania sceny przez dwie kolumny vs multichanell. Warto opisać  drogich głośników basowych w hajendowych kolumnach i opisać siermiężność subwooferów. Przypomina mi się Amiga vs PC.

do kitu masz podejście, doświadczenia zero.

Dobre stereo z dobrym masteringiem to lepsza przestrzeń niż większość filmów 5.1 na przeciętnym sprzęcie. Wbrew pozorom pozycjonowanie w muzyce jest znacznie lepsze a kino ma bardzo duże problemy z ogólnie rozumianą jakością. Dźwięk jest generowany cyfrowo, co niestety bardzo słychać i nie raz psuje seans.

Ktoś z dobrym stereo jak czyta wasze brednie o centralu to się zastanawia o co wam chodzi bo on takich problemów nie ma. Nie narzeka na gówniany mastering nawet polski.. słyszy i rozumie co mówią aktorzy.

Bas w kolumnach powinien być szybki i muzykalny, dobre konstrukcje zejdą podobnie jak subwoofery ale nie będą miały takiego wychylania a w kinie dodatkowo wszystko popsuje elektronika. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Do wiadomości kolegi @Xpedite999,

Nie twoja sprawa ile wydam na zestaw KD, chcę mieć zestaw na ellipticorze i będę go miał i tobie nic do tego.

Jak już zauważyłeś fronty i końcówkę już mam, procesor i drugą końcówkę wielokanałową też już mam , projektor i ekran też już jest.

Prawdopodobnie w tym miesiącu odbieram z yb Audio monitory 3way (na ellipticorze). Będzie to zestaw aktywny oz na hypexach. Zobaczymy jak to zagra . Głośnik centralny też raczej będzie aktywny. Wystarczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@paul klacska ja bym mu się nie spowiadał... bo cały czas będzie szukał dziury w całym... ja się cieszę ze dążysz by mieć jak najlepiej, nikomu nic do tego... trzymam Kciuki za jak najlepszy system, ja króliczka już złapałem i na tym poprzestanę... pozdrawiam 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, Martin Rejek napisał:

@paul klacska ja bym mu się nie spowiadał... bo cały czas będzie szukał dziury w całym... ja się cieszę ze dążysz by mieć jak najlepiej, nikomu nic do tego... trzymam Kciuki za jak najlepszy system, ja króliczka już złapałem i na tym poprzestanę... pozdrawiam 

Ja tam nie żywię urazy do innych osób, chciał wiedzieć,to mu powiedziałem. W sumie on nie za wiele  i rozumie. Prosty przykład.

Pisał coś , że ma Yamahę 3080 i końcówkę emotivy. Fajne,ale jest jedno ale. O ile Yamaha jest ok, to jej pre pod końcówkę to kpina. Jak się nie mylę to od serii xx20 pre jest na zasadzie dzielnika napięcia. Ja osobiście dziękuję bardzo za takie pre pod KD.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

No tak tylko ty już masz system za grube pieniądze a on nie rozumie ze u niego ograniczeniem jest ampli zamiast procesora...

Ja dziś zamówiłem tylnie Heco Celan GT 202 i już jutro maja być... Cieszę się z tego... Atmosy tez miałem wymieniać na 102F ale szczerze dupy to nie urywa lepsze było Auro na Dali Zensor 3

PS: spadam oglądać Planetę Małp , nie tylko forum człowiek żyje...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, paul klacska napisał:

Ja tam nie żywię urazy do innych osób, chciał wiedzieć,to mu powiedziałem. W sumie on nie za wiele  i rozumie. Prosty przykład.

Pisał coś , że ma Yamahę 3080 i końcówkę emotivy. Fajne,ale jest jedno ale. O ile Yamaha jest ok, to jej pre pod końcówkę to kpina. Jak się nie mylę to od serii xx20 pre jest na zasadzie dzielnika napięcia. Ja osobiście dziękuję bardzo za takie pre pod KD.???

My tak mamy, że wszystko mówimy. I przynajmniej nie trzeba kłamać i zmyślać bo prędzej czy później wszystko wychodzi. Emotive ma, suby svs też tylko nie te i zmienił ampli żeby nie podpadało. I myśli, że wszystkich zmylił. Nasza zestawy i konfiguracje nie każdemu pasują. I to jest normalne. Ale każdy dąży do własnego, możliwego pułapu. Grunt, że nam to pasuje. Przecież to nam ma czas umilać. A, że mamy jakieś braki to nie znaczy, że mamy być obrażani i poniżani. Tego nie zdzierżę. Ja tam lubię zmiany. I nie tylko audio. Pewnie za jakiś czas coś zmienię. I niekoniecznie na wyższy model. A co tam.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
[mention=12769]paul klacska[/mention] ja bym mu się nie spowiadał... bo cały czas będzie szukał dziury w całym... ja się cieszę ze dążysz by mieć jak najlepiej, nikomu nic do tego... trzymam Kciuki za jak najlepszy system, ja króliczka już złapałem i na tym poprzestanę... pozdrawiam 

A ja właśnie zakupiłem TV Samsunga Qled 75 Q90R.

 

Schodzę z rozmiaru 79" na 75" ale lepszej jakości.

 

W tej chwili sobie kliknąłem taki zakup  

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, RAF77 napisał:

A ja właśnie zakupiłem TV Samsunga Qled 75 Q90R.

 

Schodzę z rozmiaru 79" na 75" ale lepszej jakości.

 

W tej chwili sobie kliknąłem taki zakup emoji1.png 

 

 

 

 

 

 

 

 

No i gratulacje??? ... ja jak bym miał iść w Oleda lub Qleda to wybrałbym Sonego 77cali... nie wiem czemu ale tv tej marki zawsze do mnie przemawiają, ojciec ma szajsunga i jak widzę te menu i inne z nim związane to mnie krew zalewa i jeszcze ten pilot... miejmy nadzieje ze będziesz Pan Zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę z tym żyć ? nie pierwszy i nie ostatni zabierajacy głos " bez zdjęć ".

Co one zmienią ? Tyle że taki Martin Rejek da mi serduszko i napisze  " gratulacje w pogoni za króliczkiem,  super system ojej świetny...."  Nawet są tu tacy który nie napisali co mają nie wspominając o zdjęciach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Te 3 tweetery w kolumnach M&K nie znalazly sie tam bez powodu i nie zapominaj proszę o tym względem swoich STEREO

oczywiście że nie,  jeśli stosujesz słabe głośniki to po prostu zwiększasz ich ilość. Samo centrum akustyczne tych konstrukcji jest tragiczne i trzeba sprawdzić w dokumentacji jakie się dopuszcza minimalne odległości.

Ale masz rację sprzęt kinowy ma inne priorytety, może dlatego gra tak słabo.,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, fetek napisał:

Dobre stereo z dobrym masteringiem to lepsza przestrzeń niż większość filmów 5.1 

 To jest teza na osobny temat. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, że stereo jest symulacją trzech głośników. Taki był zamysł twórcy systemu. Przestrzeń scena, nie zaprzeczam, ale zmierzyć tego nie można tylko bajdurzyć.  Fetek, ty się zdecyduj czy piszesz o zaledwie dobrym stereo czy o o hajendzie za pół melona. Bo dobre stereo będzie naśladować dobre 5.1. Jeżeli piszemy o o przestrzeni to miernie. O hajendzie za pół melona nie wiem nic ale mam nadzieję,że zrobi loda, opierze i ugotuje.

 

11 godzin temu, fetek napisał:

Dźwięk jest generowany cyfrowo, co niestety bardzo słychać i nie raz psuje seans.

No odleciałeś. Kilkanaście lat temu dzisiejsi dyskutanci działu High End zauważali cyfrowy nalot dźwięku z płyty CD, coaxiala i optyka. To nie było coś o co chłopcy się spierali tylko powszechnie znany i akceptowany fakt.

 

9 godzin temu, paul klacska napisał:

Prawdopodobnie w tym miesiącu odbieram z yb Audio monitory 3way (na ellipticorze). Będzie to zestaw aktywny oz na hypexach

Hypex cyfrowy nieprawdaż ? I po hajendzie.

 

11 godzin temu, fetek napisał:

Ktoś z dobrym stereo jak czyta wasze brednie o centralu

Masz na myśli zapewne stereo z pół melona. Każdy posiadacz owego hajendu traci czas i pieniądze na poszukiwanie odpowiedniego centrala. I nie znajduje. 

 

11 godzin temu, fetek napisał:

Ktoś z dobrym stereo  Nie narzeka na gówniany mastering nawet polski.. słyszy i rozumie co mówią aktorzy.

To po co szuka centrala.  I  nie rozumie tylko wydaje mu się, że rozumie. Jedynie domyśla się.

 

11 godzin temu, fetek napisał:

w kinie dodatkowo wszystko popsuje elektronika.

 Z tej wypowiedzi oraz poprzednich jasno wynika, że jesteś orędownikiem  kina domowego 2.0 z lampowym amplitunerem. Za pół melona.

Fetek, albo pijesz albo piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, fetek napisał:
14 minut temu, WARMSTONE napisał:

coaxiala i optyka. To nie było coś o co chłopcy się spierali tylko powszechnie znany i akceptowany fakt.

lol... a co ma piernik do wiatraka ?

Przecież uzasadniłem. Przy okazji podliczyłem cenę katalogową swoich głośników na froncie. Wyszło 24k. Zagra to jak dobre stereo, czy dalej cyfrowa lipa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, WARMSTONE napisał:

Nie zdajesz sobie sprawy z tego, że stereo jest symulacją trzech głośników. Taki był zamysł twórcy systemu

Nie. Stereo w zamyśle Blumleina to były dwa głośniki. Trzeci musiał po czasie zostać dodany w kinie i to był błąd twórcy, że chciał tylko dwa. W domu zwłaszcza jak ktoś siedzi sam w dobrym miejscu środkowy jest niepotrzebny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No i gratulacje ... ja jak bym miał iść w Oleda lub Qleda to wybrałbym Sonego 77cali... nie wiem czemu ale tv tej marki zawsze do mnie przemawiają, ojciec ma szajsunga i jak widzę te menu i inne z nim związane to mnie krew zalewa i jeszcze ten pilot... miejmy nadzieje ze będziesz Pan Zadowolony...

Myślę że będzie zadowolony.

Niedawno kupiłem Samsung Qled 55" q9fn (flagowiec 2018), do grania na konsolach, w innym pokoju i wszystko mi pasuje w nim.

I menu i piloty (są dwa, metalowy i plastikowy).

A ten 75" ma wszystko tak samo.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, WARMSTONE napisał:

Wymanewrowałem Cię. Chciałeś mi pysknąć a napyszczyłeś antycyfrowemu Fetkowi. Mnie osobiście odpowiada wyłącznie klasa D. Z tymi instrukcjami to się powtarzasz. Nudziarz.

Może nudzę ,a może chcę ci wjechać na ambicje byś w końcu coś kupił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.