Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2020 o 19:18, Martin Rejek napisał:

Miałem od 15” do 8” i za każdym razem było źle, w miejscu odsłuchu nigdy nie miałem idealnie, za to w innych pokojach, mieszkaniach to miażdżyło... teraz gdzie siedzę jest idealnie a po za tym pokojem nie słyszę nigdzie basu... 

Z tego co pisałeś wynika że na dobrą sprawę nie słyszałeś w kinie dobrze ustawionego i skalibrowanego suba a już twierdzisz że jest lepiej bez niego w kinie . Osobiście nie wiem czy nie wolał bym dobrego soundbara z subem od twojego zestawu ( taki byle jaki ale słabo napędzany,  skalibrowany i rozmieszczony i bez suba ) A można za to kupić soundbar z kilkudziesięcioma malutkimi głośnikami który przestrzenią i czystoscią zabiją pewnie twój zestaw a tzw bas refleks chyba nie wiesz co to jest montując głośniki w taki sposób. Nie da się nie oceniać tego czego fotki dobrowolnie zamieszczasz a krytyka bierze się stąd że brak w tym pomysłu. Od kiedy usłyszałem soundbar senheisera to nie dam tak szybko na nie złego słowa powiedzieć względem słabych systemów.  To już nie te plastikowe badziewia co kiedyś,  można do dziś tak uważać jeżeli nie usłyszy się czegoś jak wyżej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Tak to kiedyś wyglądało... wiec miałem suba Klipach r-115sw wcześniej miałem inne i nawet 4 sztuki były na chwile... 

Stare dobre czasy forum @Magog, @Bipo, @max720 i inni... to były dobre czasy forum.. teraz to naśmiewanie się przez @Xpedite999, @WARMSTONE, @Lolo2, @fetek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego chłopie skoro piszesz że " nigdy nie było idealnie " . Faktem jest że bas lepiej się rozchodzi po pomieszczeniu niż wyższe tony ale nie znaczy to że jest jego źródło łatwiej ustawić,  odwrotnie właśnie niż się wydaje . Źle ustawisz i będzie boom  boom i Bóg wie jakie rezonanse tak jak piszesz nawet w drugim pomieszczeniu czy piwnicy więc twierdzę z przekonaniem że nie słyszałeś dobrze grającego suba .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
9 minut temu, Xpedite999 napisał:

I co z tego chłopie skoro piszesz że " nigdy nie było idealnie " . Faktem jest że bas lepiej się rozchodzi po pomieszczeniu niż wyższe tony ale nie znaczy to że jest jego źródło łatwiej ustawić,  odwrotnie właśnie niż się wydaje . Źle ustawisz i będzie boom  boom i Bóg wie jakie rezonanse tak jak piszesz nawet w drugim pomieszczeniu czy piwnicy więc twierdzę z przekonaniem że nie słyszałeś dobrze grającego suba .

Być może i masz racje.., bo w tedy nie było minidsp do subwooferów... później długo nic nie miałem tz były próby z różnymi subami ale poległem przez sąsiadów... i dla tego teraz go nie chce mieć... by nie mieć problemów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Martin Rejek napisał:

Tak to kiedyś wyglądało... wiec miałem suba Klipach r-115sw wcześniej miałem inne i nawet 4 sztuki były na chwile... 

Stare dobre czasy forum @Magog, @Bipo, @max720 i inni... to były dobre czasy forum.. teraz to naśmiewanie się przez @Xpedite999, @WARMSTONE, @Lolo2, @fetek...

Ale sam sobie jestes winny. Ignoruje ciebiebi twoja "madrosc" a ty i tak co chwila musisz kogos nicka wpisywac aby kogos powiadamialo. 

 

Sam oczekujesz aby inny wkolko ciebie komentowali. Masochista jestes czy jak?  Po co mnie linkujesz w swoim durnym poscie w ktorym kolejny raz sie zalisz? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lolo2 napisał:

Ale sam sobie jestes winny. Ignoruje ciebiebi twoja "madrosc" a ty i tak co chwila musisz kogos nicka wpisywac aby kogos powiadamialo. 

 

Sam oczekujesz aby inny wkolko ciebie komentowali. Masochista jestes czy jak?  Po co mnie linkujesz w swoim durnym poscie w ktorym kolejny raz sie zalisz? 

To bardziej terapia dla kolegi i szukanie poparcia wśród innych niż " KINO DOMOWE " i stąd te żale jak coś komuś nie leży zamiast klepać po plecach i chwalić . Prosi o  ocenę a jak jest nie po jego myśli to zaraz " plujecie jadem " i CHAMY itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja i pewnie kilku innych ma ciebie i twoje kino gleboko w tylku. Jejku... 

 

To sie ciesz. Jeden, maks dwa posty wystarcza na temat tego ze sie cieszysz. Na cholere co piaty twoj post jest o tym ze sie cieszysz?  Chcesz aby inni klepali cie po plecach czy co? To jest forum wsparcia? 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie ma obowiazku czytania wszystkiego i wszystkich. Jesli pewne odpowiedzi nas nie interesuja, mozna je po prostu przeskoczyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mała zmiana - jeszcze nie zdążyłem podłączyć, ale już u mnie są kolumny zamienniki moich Focal Chorus 705V na Focal Chorus 706V. Wizualnie ogromna zmiana - (dużo większe te nowe monitory)  No i wreszcie mam czwarty subwoofer Focal Chorus 800V.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
26 minut temu, kivlov napisał:

U mnie mała zmiana - jeszcze nie zdążyłem podłączyć, ale już u mnie są kolumny zamienniki moich Focal Chorus 705V na Focal Chorus 706V. Wizualnie ogromna zmiana - (dużo większe te nowe monitory)  No i wreszcie mam czwarty subwoofer Focal Chorus 800V.

Myślałeś kiedyś by zrobić sobie centralny na revelatorze pod te xaviany ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paul klacska tak myślałem, ale niestety nie widziałem oryginałów, a nie widzę chętnego co dobrze by to jako DIY zrobił - sam central.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 minut temu, kivlov napisał:

@paul klacska tak myślałem, ale niestety nie widziałem oryginałów, a nie widzę chętnego co dobrze by to jako DIY zrobił - sam central.

Jak to mówią wszystko jest kwestią ceny, zagadaj do Pawła z YB audio. Ostatnio zrobił komuś na elliptikorze , ja jak tylko odbiorę to co mi robi ,zbieram kasę na to samo( No prawie ?). U ciebie wyjdzie taniej bo inne głośniki , kupi ci te same średnie co masz u siebie plus gwizdek i masz głośnik high level.

 

 

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paul klacska oznacz się jako branża skoro tak naganiasz na tą garażową manufakturę za którą płacicie jak za złoto.  Od kiedy to użyte głośniki gwarantują dobry central do kina a nie doświadczenie firmy to robiącej  ? YB ma tyle pojęcia o kinie co pies napłakał i zrobią ci go na zasadach na których robią kolumny stereo , plus cena kosmos . Jaki sens mieć dwie kolumny za 90( paul tak twierdził) do kina domowego skoro jako procesor gra low endowa emotiva za 4 tysie ??? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, Xpedite999 napisał:

@paul klacska oznacz się jako branża skoro tak naganiasz na tą garażową manufakturę za którą płacicie jak za złoto.  Od kiedy to użyte głośniki gwarantują dobry central do kina a nie doświadczenie firmy to robiącej  ? YB ma tyle pojęcia o kinie co pies napłakał i zrobią ci go na zasadach na których robią kolumny stereo , plus cena kosmos . Jaki sens mieć dwie kolumny za 90( paul tak twierdził) do kina domowego skoro jako procesor gra low endowa emotiva za 4 tysie ??? 

Lepszy procek za 4 tys ,niż używane ampli za 1,5. Chłopie pisałem ci byś bawił się z dziećmi w piaskownicy a nie z dorosłymi .

Na oczy nie widziałeś np. Revelatora a tym bardziej go nie słyszałeś . Nie masz pojęcia jak gra topowy głośnik to się nie wypowiadaj. 
Nie masz pojęcia o czym mówię i tyle w temacie. A to czy Paweł mu zrobi głośnik czy ktoś inny to już prywatna sprawa kolegi.

 Ja będę robił tam gdzie robiłem fronty bo Paweł ma pomiary frontów zapisane i zgra je z centralem w komorze. Idź teraz z tym się prześpij.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie jakość kolumn i sprzętu ma jak najbardziej wpływ na końcowy efekt czy to w kinie czy stereo. W kinie czy dużej salce potrzebne są kolumny o wysokiej efektywności i pochodzą rodowodem z świata pro czy są to tanie czy drogie konstrukcje zależy od inwestora. Prawda jest taka, że każda marka ma swój narzut i ceny nie są małe dlatego do nas należy wybrać tą odpowiednią ale do tego potrzebne jest duże doświadczenie i osłuchanie. Jesli kolumny zagrają rewelacyjnie w stereo to w kinie poradzą sobie z nawiązką ale pamiętajmy, że małymi monitorami nie nagłośnimy poprawnie dużej sali kinowej i odwrotnie za duże kolumny w małym pomieszczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Xpedite999 napisał:

Nie ogonił byś się od ich fotek i wrzucał by je nawet na bocznicy w tematach o kościele katolickim czy innymi. Wszyscy jesteście tu po to bo coś was łączy i każdy ma chęć pochwalenia się tym co ma i za ile ma , nie oszukujmy się. 

A ty myślisz, że kolumny za 300kzł i wiecej to kosmiczna technologia i krytykujesz polskie manufaktury gdzie konstrukcja na topowych scanach kosztuje 50kzł to poczekaj aż zaczną wielcy klepać na tych komponentach będzie kosztować ponad 200kzł i wiecej taki Wilson Audio z swoimi chronosami kosztują majątek a co tam siedzi scany revelatory i iluminatory faktycznie hiper hajend dla bogatych snobów takie życie nie znasz się to płacisz za to. Trzeba podchodzić do tego realnie i można sobie kupić procka za 15kzł i do tego końcówki na każdy kanał osobno np. w klasie D i masz mega wydajność a koszty realne ale trzeba potrafić tego poszukać i skonfigurować odpowiednio a nie iść do salonu i kupić praktycznie to zamo za 10 razy tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Xpedite999 napisał:

każdy ma chęć pochwalenia się tym co ma i za ile ma , nie oszukujmy się. 

I co w tym złego? Po co o tym pisać? Po to został założony ten wątek, aby się pochwalić i aby inny mogli coś z tego wynieść. Niestety spieprzyliście temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
16 minut temu, zibii napisał:

A ty myślisz, że kolumny za 300kzł i wiecej to kosmiczna technologia i krytykujesz polskie manufaktury gdzie konstrukcja na topowych scanach kosztuje 50kzł to poczekaj aż zaczną wielcy klepać na tych komponentach będzie kosztować ponad 200kzł i wiecej taki Wilson Audio z swoimi chronosami kosztują majątek a co tam siedzi scany revelatory i iluminatory faktycznie hiper hajend dla bogatych snobów takie życie nie znasz się to płacisz za to. Trzeba podchodzić do tego realnie i można sobie kupić procka za 15kzł i do tego końcówki na każdy kanał osobno np. w klasie D i masz mega wydajność a koszty realne ale trzeba potrafić tego poszukać i skonfigurować odpowiednio a nie iść do salonu i kupić praktycznie to zamo za 10 razy tyle.

On nie ma zielonego pojęcia o czym ty piszesz, szkoda czasu. To jest czarna magia dla niego.

A może czas zacząć robić kolumny na GDN i olać ss i accutona ??????

29 minut temu, Markus77 napisał:

Dawaj fotkę proja z dzisiejszą gazetą... 

Spytaj się go raczej czy ma twój produkt, o ile wie co masz w ofercie ?????

 

 

 

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, Markus77 napisał:

Szczerze to wielkie G, mnie obchodzi co ten koleś ma i co będzie miał. Jak ktoś się baranem urodził to kanarkiem nie zdechnie...

Tak przy okazji, wiesz może przypadkiem ile dokładnie wynosi długość taśmy led przy ekranie 120 cali?
 Nie chce mi się ściągać i mierzyć , staram się ograniczyć ilość kabli w domu . Mam sterownik Philips hue i chciałbym wymienić taśmę led pod hue ,nie wiem ile metrów kupić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zibii napisał:

pamiętajmy, że małymi monitorami nie nagłośnimy poprawnie dużej sali kinowej i odwrotnie za duże kolumny w małym pomieszczeniu.

Uważasz, że wielkość kolumn powinna rosnąć proporcjonalnie do wielkości pomieszczenia ? Co z imprezami na świeżym powietrzu ?  Jak duże są głośniki w prawdziwym kinie ? Czy monitorki na biurku w pomieszczeniu np 100m2 będą grały gorzej od monitorków na biurku w pokoju 10m2.

Godzinę temu, paul klacska napisał:

A może czas zacząć robić kolumny na GDN i olać ss i accutona ??????

Wypad do działu DIY . Tam się będziesz mógł pomądrzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, WARMSTONE napisał:

Czy monitorki na biurku w pomieszczeniu np 100m2 będą grały gorzej od monitorków na biurku w pokoju 10m2.

Mylisz pojęcia w tym przypadku masz monitory bliskiego pola. 

7 minut temu, WARMSTONE napisał:

Uważasz, że wielkość kolumn powinna rosnąć proporcjonalnie do wielkości pomieszczenia ? Co z imprezami na świeżym powietrzu ?  Jak duże są głośniki w prawdziwym kinie

Tutaj potrzebny jest zdrowy rozsądek możesz mieć monitory które w danym pomieszczeniu zagra porostu źle a w ich miejsce możesz wstawić podłogówki i zagrają rewelacyjnie. Jak ktoś zpierdzieli kolumny(lub same głośniki) to tak zagrają. Zależy co rozumiesz prawdziwe kino zobacz jakie tam monitory wiszą z 12" lub 15" głośnikiem teraz powies tam kolumienki z 13cm głośnikiem tylko schyl głowę abyś nie dostał membraną?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zibii napisał:

Myślisz pojęcia w tym przypadku masz monitory bliskiego pola. 

Nic nie mylę. W małym pokoju 6m2 fronty są dostawione do ścian, surroundy 1,2 m od głowy jak u Rejka i brakuje miejsca na tyły. W 10x większym pokoju fronty są oddalone od słuchacza raptem o  1m więcej , boczne i tylne w odległości  nieco mniejszej od frontów. Czyli mi wychodzi, że w salonie 60 m2 mogą zagrać głośniki takie jak u Rejka w 6 m2.  Z tą różnica, że Rejek powinien na surroundach zamontować głośniki wyciągnięte z słuchawek.  Zaraz zacznie się pitolenie o ciśnieniu, równomiernym nagłośnieniu itp. Czekam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, Xpedite999 napisał:

W kinie stawiasz na realizm i na nikim wrażenia nie zrobisz 8" nisko tonowym w tej samej obudowie co tweeter i sredniotonowy . STEREO z tego zrobisz ale nie kino , kino potrzebuje powera i realizmu czego nie uzyskasz samymi podlogowkami

W reakcjach na posty zdecydowanie brakuje emotki face-palm ?‍♂️

 

Oczywiście że Suba potrzebujesz aby pierdolnąć ale ch..we kolumny to ch..we kolumny nie ważne czy używasz ich w kinie czy stereo. Dobre kolumny stereo są dobre i w KD. Różnica jest taka, że w kinie pewnie z 50% efektu/wrażenia namacalności i realizmu o którym mówisz to LFE, w muzyce skrajnie niskie częstotliwości to mimo wszystko mała część muzyki. Ok, mamy organy, mamy fortepian ale kto oczekuje że granie fortepianu będzie dmuchać w nogawki???

Sam nie mam suba w swoim systemie ale wiem, że wynosi kino na inny poziom. Jednak mówiąc, że stereo nie są do odtwarzania realizmu...

40 minut temu, Xpedite999 napisał:

Kolumny w stylu YB to marnotrawstwo i głupota w kinie skoro i tak nie będą wykorzystane w 100% skoro będzie sub . Pomyśl logicznie jeden z drugim ...

nie kumam właśnie Twojej logiki. Jeżeli @paul klacska słucha muzyki to przecież wykorzystuje w 100% zakres jaki dają mu YB. Jeżeli włącza kino to może równocześnie uruchomić LFE na wyjściu main i sub.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
43 minuty temu, WARMSTONE napisał:

Nic nie mylę. W małym pokoju 6m2 fronty są dostawione do ścian, surroundy 1,2 m od głowy jak u Rejka i brakuje miejsca na tyły. W 10x większym pokoju fronty są oddalone od słuchacza raptem o  1m więcej , boczne i tylne w odległości  nieco mniejszej od frontów. Czyli mi wychodzi, że w salonie 60 m2 mogą zagrać głośniki takie jak u Rejka w 6 m2.  Z tą różnica, że Rejek powinien na surroundach zamontować głośniki wyciągnięte z słuchawek.  Zaraz zacznie się pitolenie o ciśnieniu, równomiernym nagłośnieniu itp. Czekam.

Nie 6m2 a 9m2... fronty nie musiałem wieszać, mogły by stać na standach i spokojnie dać im 30-40cm z tylu, ale to i z ekranem bym musiał zjechać na dół , a nie chciałem po drugie wole mieć lewy i prawy po bokach ekranu a nie oglądać i słyszeć wszystko z dołu a obraz u góry, a tak obraz i dźwięk jest na wysokości obrazu... popatrz na inne instalacje, tyły tez wiszą nad kanapa lub są po bokach a kanapa najczęściej wędruje pod sama ścianę...

ja jeszcze nie mam fotela(foteli), jak już będzie(bedą) to tez nie będzie(bedą) stał(y) pod ściana tylko będzie(będą) bliżej...
 

z tego powodu tez kolumny wyładowały na ścianie by przy rozłożonym fotelu nie wadzić nogami w głośniki... 

aha i na tyły miejsca jest wystarczająco... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, PawelMitsu napisał:

Sam nie mam suba w swoim systemie 

Kolega nie powinien zbyt wiele pisać w dziale Kino Domowe

 

30 minut temu, PawelMitsu napisał:

Jeżeli @paul klacska słucha muzyki

Kolega klaczka także nie powinien pisać w tym dziale. Powątpiewam też w słuchanie muzyki przez niego. Klaczka słucha stereo a to nieco inna sprawa co słuchanie muzyki. Zresztą on nic nie słucha, tylko kolekcjonuje DIY wykonany cudzymi rękoma za małe pieniądze i udaje, że ma egzotyczny sprzęt za grubą kasę. 

1 minutę temu, Martin Rejek napisał:

Nie 6m2 a 9m2...

Sorka Marcinku mój błąd. To się nie powtórzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, WARMSTONE napisał:
55 minut temu, PawelMitsu napisał:

Sam nie mam suba w swoim systemie 

Kolega nie powinien zbyt wiele pisać w dziale Kino Domowe

Bo nie mam suba? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PawelMitsu napisał:

Bo nie mam suba? ?

Kiedyś też nie miałem i wydawało mi się, że jest git. Ale tylko się wydawało. I nie chodzi tu o wyczynowy bas ale ustawienie suba w odpowiednim miejscu i odciążenie amplitunera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.