Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, kivlov napisał:

Co lepsze od SR6010 w ciekawych pieniądzach i obsługuje 13.2

Ty się pierwej pytaj co obsługuje 13.2 i zacznij grać w Lotto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, WARMSTONE napisał:

Ty się pierwej pytaj co obsługuje 13.2 i zacznij grać w Lotto.

Wychodzi na jaw że chłopy ostre postanowienia na 21 poczynili względem rozbudowy systemów i upgradu rozumianego szeroko ale obawiam się że tyle z tego wyjdzie co z Martynowego majaczenia.  Zamiast ogarnąć dobrze co mają to celują w ilość głośników jakby to miało załatwić sprawę,  pochylić się może czas nad akustyką i kalibracją pro ? !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz SR6010 obsługuje 13.2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, kivlov napisał:

Marantz SR6010 obsługuje 13.2

Zapłacę za niego 5000 zł  jeśli obsługuje 13.2. Właściwie to już możesz go pakować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, kivlov napisał:

13.2 lub minimum 11.2 (z dodatkowymi końcówkami).

Jak duzą masz jaskinie ze w taką instalacje chcesz isć?

+40m2 ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieci:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie trzeba wcale dużej jaskini, aby używać tylu głośników wystarczy 7.4.6 i już masz 13 kanałów plus 4 subwoofery. Mam aktualnie 7.4.2, a niebawem będę miał 7.4.4

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kivlov napisał:

Nie trzeba wcale dużej jaskini, aby używać tylu głośników

Chodzi mi bardziej o zasadność stosowania.Ile to wniesie przy małych pomieszczeniach rzędu 20m2.Moim zdaniem nie za wiele.

Czy takie systemy nie sa kierowane do wiekszych pomieszczen?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, hank napisał:

Chodzi mi bardziej o zasadność stosowania.Ile to wniesie przy małych pomieszczeniach rzędu 20m2.Moim zdaniem nie za wiele.

Czy takie systemy nie sa kierowane do wiekszych pomieszczen?

To się nazywa " syndrom Martyna " I polega na tym że nie wiesz co zrobić żeby coś poprawić i chwytają się czego tylko żeby coś spaprać i najczęściej właśnie kończy się dodaniem kilku głośników.  Martyn chce teraz czepiać głośniki na oknie czy drzwiach bo się zmieścić nie może z 11 w 9 mkw . Kivlow dodaje też głośników i do tego ma 4 suby a dalej podstawowej adaptacji brak i pomiarów co w przeciwieństwie dało by najlepszy skutek . Komedia noworoczna postępuje. Nie ogarneli dobrych 5.1 a za 7.4.4 się łapią.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin czym jesteś zmieszany?

Moją wypowiedzią ?

Jeżeli się mylę naprowadz mnie na odpowiednie tory.Nie obraz się bo nic do Ciebie nie mam ale przy Twoim metrażu to robi się parodia.

Nie jestem z tych zaczepnych ale czytając Twoje wpisy od paru miesięcy to w dobrym kierunku nie idziesz.Ile można w ciągu roku zmieniać koncepcje? Kiedyś Ci pisałem żebyś te pieniądze odkładał na nowe pomieszczenie a nie ładował w 9m2,ale widzę ze masz inną wizje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kivlov napisał:

Oj dzieci:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tam jest wyraźnie napisane 9.2 kanałowe przetwarzanie, s***u jeden. Z tymi dwoma kanałami to też ściema, LFE to jeden kanał. Na tym  ampli można uzyskać 5.1.4 lub 7.1.2. a ilość subwooferów nie ma nic do rzeczy. Także 1000 zł daję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
moderacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę z Nowym Rokiem znowu ścigacie sie na długości swoich siusiaków ???

? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, hank napisał:

Chodzi mi bardziej o zasadność stosowania.Ile to wniesie przy małych pomieszczeniach rzędu 20m2

Szczerze to mi z 7.1.4 w 23m2  wyszło niewiele lepiej jak 7.1. Myślę, że wielkość pomieszczenia można zastąpić dobrymi i dobranymi głośnikami oraz adaptacją akustyczną. Z kolei w 70m2 7.1.4 prosi się o następne 4 głosniki.

7 minut temu, pmcomp napisał:

z Nowym Rokiem

Z Nowym Rokiem compek masz amnestię za D-classe a zabieram się za trzynastokanałowego kiblowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, hank napisał:

Martin czym jesteś zmieszany?

Moją wypowiedzią ?

Jeżeli się mylę naprowadz mnie na odpowiednie tory.Nie obraz się bo nic do Ciebie nie mam ale przy Twoim metrażu to robi się parodia.

Nie jestem z tych zaczepnych ale czytając Twoje wpisy od paru miesięcy to w dobrym kierunku nie idziesz.Ile można w ciągu roku zmieniać koncepcje? Kiedyś Ci pisałem żebyś te pieniądze odkładał na nowe pomieszczenie a nie ładował w 9m2,ale widzę ze masz inną wizje.

 

Kompletowanie samemu całego zestawu i dogrywanie akustyki / kalibracji + rozmieszczenie to tak jak interesować się autami ale samemu skrecać je od podstaw z najmniejszych śrub i kawałków.  Można ale po co ryzykować jeżeli najwidoczniej talentu do tego brak . Plany , projekty , zawody,  stres , krótko trwałe zadowolenie i znowu plany od początku.  Martyn jest w tym wyjątkowy a inni zamiast brać z niego przykład i robić odwrotnie to idą tą samą drogą i też komplikują sobie życie na własne życzenie myśląc że podołają.  Zagadnienie niby proste ale wasze zachowanie pokazuje co innego . Zacznijcie od podstaw albo zmiana hobby .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, WARMSTONE napisał:

7.1.4 w 23m2  wyszło niewiele lepiej jak 7.1

Właśnie o to mi chodzi.

Ja zrobiłem tak samo z 7.1 na 7.1.2 i powiem ze u mnie podobnie.Naczytałem sie na tutaj o atmosie i nie ukrywam ze sie troche nakręciłem i wymieniłem specjalnie ampli

Jeżeli bym miał ponownie pruć sufit to bym atmosa  odpuścił  i pozostał przy 7.1.

Akustyka do podstawa a nie ilość głośników

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Xpedite999 napisał:

Kompletowanie samemu całego zestawu i dogrywanie akustyki / kalibracji + rozmieszczenie to tak jak interesować się autami ale samemu skrecać je od podstaw z najmniejszych śrub i kawałków.  Można ale po co ryzykować jeżeli najwidoczniej talentu do tego brak . Plany , projekty , zawody,  stres , krótko trwałe zadowolenie i znowu plany od początku.  Martyn jest w tym wyjątkowy a inni zamiast brać z niego przykład i robić odwrotnie to idą tą samą drogą i też komplikują sobie życie na własne życzenie myśląc że podołają.  Zagadnienie niby proste ale wasze zachowanie pokazuje co innego . Zacznijcie od podstaw albo zmiana hobby .

Tylko, wiekszosc sie boi. Zamowisz profesjonalna kalibracje do czego? Do zestawu za 5 czy 10k. Troche lipa. 

Musisz wziasc pod uwage jakies absorbery, odpowiednie suby i ci taki profesjonalista nawymysla za kilkanascie tysiecy. 

 

W wiekszosci jest to forum dla amatorow. Mial Jamo, wymieni na zensory, klipsche czy heco, rozbije skarbonke i kupi nowy amplituner. Po roku czasu taki "ktos" podnieci sie czy da sie zmanipulowac (ne bede po imieniu wskazywal) i kupi ciut lepsze glosniki lub lepszy amplituner.

Po pol roku znowu pomysly aby kolejne glosniki dodawac, a to wzmacniacz dolozyc, a to avr nie obsluguje pre out i znowu wymiana.... 

Suma sumaru wiekszosc z nas zbiera i wymienia sprzet latami. Po tych kilku latach prawie kazdy dochodzi do wniosku ze:

Nazbieralo sie sprzetu za kupe kasy a gra to nic lepiej niz wzialby specjaliste, ktory "byc moze  - zgaduje nie znam sie" , dobralby i skonfigurowal sprzet o podobnej wartosci ale grajacy dwa razy lepiej. 

 

Roznica taka. Ze przy specjalniscie trzeba wydac z 15k odrazu, a my w tym "ja" dlubiemy jak ten mechanik samochodowy od podstaw ale przez kilka lat. 

 

Mi osobiscie kino juz sie znudzilo, mysle ze mam odpowiedni poziom kina, brakuje moze dobrych subwoferow ale te co mam wystarczaja, i tak nie moge dac czadu na poddaszu - - dzieciaki male. 

Teraz jakbym mial cos zmieniac to chyba tylko remont, profesjonalista i zrobienie raz a dobze bez kompromisow...  ale na co mi to xD

16 minut temu, hank napisał:

Właśnie o to mi chodzi.

Ja zrobiłem tak samo z 7.1 na 7.1.2 i powiem ze u mnie podobnie.Naczytałem sie na tutaj o atmosie i nie ukrywam ze sie troche nakręciłem i wymieniłem specjalnie ampli

Jeżeli bym miał ponownie pruć sufit to bym atmosa  odpuścił  i pozostał przy 7.1.

Akustyka do podstawa a nie ilość głośników

Nie wiem czemu tak slabo wam atmos dziala.  Ja jestem bardzo zadowolony.  Fakt ze tych filmow jest z 5 na rok, ale jest ok.  W szczegolnowci jak wupuszczaja cos w DTS:X - - - wg mnie gra to zdecydowanie lepiej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczescie, ze "syndrom subfana"  ma , tylko subfan ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu tak slabo wam atmos dziala.  Ja jestem bardzo zadowolony.  Fakt ze tych filmow jest z 5 na rok, ale jest ok.  W szczegolnowci jak wupuszczaja cos w DTS:X - - - wg mnie gra to zdecydowanie lepiej. 
Dokładnie. A filmów z atmosem jest wystarczająco dużo. Pomijając ostatni czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lolo2 napisał:

Nie wiem czemu tak slabo wam atmos dziala.  Ja jestem bardzo zadowolony.  Fakt ze tych filmow jest z 5 na rok, ale jest ok.  W szczegolnowci jak wupuszczaja cos w DTS:X - - - wg mnie gra to zdecydowanie lepiej. 

Nie mówię ze gra słabo,ale nie jest to jaki mega przeskok o jakim większość pisze.U mnie może to wynikać z lokalizacji głośników surround.Mam je powieszone około 20cm powyżej uszu wiec może zlewają się trochę z atmosami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Lolo2 napisał:

Nie wiem czemu tak slabo wam atmos dziala. 

U mnie w kwadratowych 23 m2 jest słabo ponieważ wiem jak powinno być dobrze. Inną sprawą jest, że korzystam głównie z Surround.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, hank napisał:

Akustyka do podstawa a nie ilość głośników

Wow, krótkie zdanie a ile w nim treści - jak w ekonomii:  dobro rzadkie w tym dziale ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez will66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lolo2 napisał:

Tylko, wiekszosc sie boi. Zamowisz profesjonalna kalibracje do czego? Do zestawu za 5 czy 10k. Troche lipa. 

Musisz wziasc pod uwage jakies absorbery, odpowiednie suby i ci taki profesjonalista nawymysla za kilkanascie tysiecy. 

Właśnie i takie opowieści i przekonania idą w świat bez żadnych konkretnych dowodów i podstaw . Po prostu bzdury powtarzane jak opowieści o żelaznym wilku z pokolenia na pokolenie . Dużo kosztuje , dużo sprzętu będzie to wymagać i zamian itp itd i w ogóle to dla ludzi z zestawami za gruby hajs ble ble ble. 

 

8 godzin temu, Lolo2 napisał:

 

W wiekszosci jest to forum dla amatorow. Mial Jamo, wymieni na zensory, klipsche czy heco, rozbije skarbonke i kupi nowy amplituner. Po roku czasu taki "ktos" podnieci sie czy da sie zmanipulowac (ne bede po imieniu wskazywal) i kupi ciut lepsze glosniki lub lepszy amplituner.

Po pol roku znowu pomysly aby kolejne glosniki dodawac, a to wzmacniacz dolozyc, a to avr nie obsluguje pre out i znowu wymiana.... 

Suma sumaru wiekszosc z nas zbiera i wymienia sprzet latami. Po tych kilku latach prawie kazdy dochodzi do wniosku ze:

Nazbieralo sie sprzetu za kupe kasy a gra to nic lepiej niz wzialby specjaliste, ktory "byc moze  - zgaduje nie znam sie" , dobralby i skonfigurowal sprzet o podobnej wartosci ale grajacy dwa razy lepiej. 

Decyzja o pomocy profesjonalisty to bardzo poważny i duży krok na przód i naprawdę nie wielu dojrzało do niego i często dzieje się to na końcu działań,  po tym jak inne pomysły i rady forumowych znawców nie daje rezultatu . Nawet przy podstawowym zestawie warto to zrobić bo to właśnie przy tanich glosnikach są największe postępy i różnicę ( niestety podstawy pomieszczenia wymagane i nie będzie to miało sensu w 9mkw czy w salonie gdzie mieszka pół rodziny i miejsca brak żeby swobodnie usiąść)

Specjalista nie wybiera ci sprzętu czy nie śmieje się z ciebie za to co kupiłeś tylko wyciąga tyle ile można na max z tego co masz .

 

8 godzin temu, Lolo2 napisał:

Roznica taka. Ze przy specjalniscie trzeba wydac z 15k odrazu, a my w tym "ja" dlubiemy jak ten mechanik samochodowy od podstaw ale przez kilka lat. 

Wybacz ale znowu bredzisz i tworzysz błędne przekonania nie wiadomo na czym oparte ...skąd te 15k ???

 

8 godzin temu, Lolo2 napisał:

Mi osobiscie kino juz sie znudzilo, mysle ze mam odpowiedni poziom kina, brakuje moze dobrych subwoferow ale te co mam wystarczaja, i tak nie moge dac czadu na poddaszu - - dzieciaki male. 

Teraz jakbym mial cos zmieniac to chyba tylko remont, profesjonalista i zrobienie raz a dobze bez kompromisow...  ale na co mi to xD

Znudziło ci się bo nawet nie masz pojęcia ile tracisz . Myślisz że suby cokolwiek zmienią ? Kupisz ustawisz,  podjarasz się na początku jak hifiblok bo nowe i ładne ale dalej nie usłyszysz nawet 70% z tego co mógłbyś za ułamek ich ceny przy starym zestawie . To jak ćwiczyć boks samemu bez trenera na worku w piwnicy,  zostaniesz po tym mistrzem nawet po 30 latach treningów? Nie masz na to szans bo nie wiesz co zrobić żeby robić progres bo to co wiesz jest nie wystarczające,  jest ktoś co wie na ten temat duuuużo więcej od ciebie i wie jak Cię pokierować ( trener) ale musisz mu zaufać i robić to co każe.  Wiedza to podstawa a nie twoje domysły i eksperymenty. Masz zestaw x lat a nawet dobrego kina nie słyszałeś bo się po prostu boisz zrobić krok w przód,  nie wierzysz w zmiany więc nie ruszysz z miejsca a poprawy nie będzie ot tak . Po prostu masz sprzęt i kable tzn zbieranina głośników,  ampli , kabli itp ale logiki w tym wszystkim brak bo twoje podejście ma ograniczenie jedno i ważne- Ciebie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, o jakich cenach my rozmawiamy przy naszym sprzęcie. Żartujecie sobie. Kalibracja audio/video nie pogrąża maniaków. No bez jaj. Nikt nikomu nie karze tego robić od razu. Po trochę do przodu. Ale wielu z Nas wie, że warto. Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być coś nowego jak odłożyć da radę trochę kasy a nie to samo co mam tylko inaczej ustawione i z paroma panelami akustycznymi itp to oczywiste podejście i w taki sposób zmian nie będzie. Masz salonik / pokój i swoje poczciwe 5.1 które gra tyle o ile . Niech będzie że to podstawowy zestaw klipscha /heco I ampli np onkyo/ Denon średnia półka i do tego sub np klipsch 112. Coś plumka na filmach i muzy idzie posłuchać ale do zadowolenia pełnego dużo brakuje , pojawia się ww nuda i duzo osób tu po prostu rezygnuje z inwestycji bo nie wierzy że to co mają może dać zadowolenie i poprawę. Jeżeli już mają chęć na ruch do przodu to przy luźnych 5k zł  co zrobią ??? Albo zmienią ampli czy kupią droższy sub i będą się spodziewać nie wiadomo jakich zmian . Ustawiają nowy sub np SVS  w tym samym miejscu co stary i ....no jest różnica ale dalej reszta gra po staremu a tylko na scenach z lfe pojawia się różnica i....dalej kicha i beznadzieja i wiary brak w to że można lepiej . Pojawia się przekonanie że duże zmiany wymagają dużych inwestycji ( ale dalej zrobione wszystko własnymi rękami jak u wiadomego kolegi z forum ) no i pchamy 10k w nowe głośniki a i ampli z czasem też się zmieni ale dalej nic dookoła się nie zmienia i tak dochodzi jeden z drugim do wniosku że zmiany są może i możliwe ale to drogie i nie pewne i w ogóle dla wybrańców i nie dla mnie.  Kółko się zamyka i znudzenie wraca ale dalej nawet podstawowej konsultacji brak w sprawie np akustyki czy kalibracji bo to w co najłatwiej uwierzyć to zakup nowego sprzętu a nie zabawa z tym co mam już kilka lat w salonie bo to przecież już zagrać nie może na poziomie . Dupsko w troki zabrać i jaj zapuścić z nowym rokiem , zanim beczeć i narzekać- zacząć działać w tym temacie . Tyle w nowym roku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, will66 napisał:

Wow, krótkie zdanie a ile w nim treści - jak w ekonomii:  dobro rzadkie w tym dziale ?

Pominąłeś grę wstępną i zapakowałeś szorstki jęzor prosto w d...

 

19 godzin temu, hank napisał:

Nie mówię ze gra słabo,ale nie jest to jaki mega przeskok o jakim większość pisze.

Ja doszedłem do takich wniosków :

1. Ciulate akustycznie pomieszczenie + Atmos = W dalszym ciągu ciulato, nie warto atmosować .

2. Przeciętne pomieszczenie + Atmos = Trochę lepiej.

3.Dobre pomieszczenei + Atmos = Dużo lepiej, warto zrobić 7.1.4 .

4. Dobre akustycznie i duże pomieszenie + Atmos = Dużo lepiej x 3 i warto zrobić 9.1. 6 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.01.2021 o 15:29, WARMSTONE napisał:
W dniu 3.01.2021 o 14:49, kivlov napisał:

Oj dzieci:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tam jest wyraźnie napisane 9.2 kanałowe przetwarzanie, s***u jeden. Z tymi dwoma kanałami to też ściema, LFE to jeden kanał. Na tym  ampli można uzyskać 5.1.4 lub 7.1.2. a ilość subwooferów nie ma nic do rzeczy. Także 1000 zł daję.

Edytowane 15 godzin temu przez McGyver
moderacja

McGyver to dopiero numerant. W oryginale było smyku jeden. Kivlov, przepraszam ale to nie jest moja robota.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Pominąłeś grę wstępną i zapakowałeś szorstki jęzor prosto w d...

że niby Tobie ?? chłopie nie siedź tak dużo przed KD, dozuj i włącz sobie kontrole na Phonie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.01.2021 o 15:29, WARMSTONE napisał:

Tam jest wyraźnie napisane 9.2 kanałowe przetwarzanie, s***u jeden. Z tymi dwoma kanałami to też ściema, LFE to jeden kanał. Na tym  ampli można uzyskać 5.1.4 lub 7.1.2. a ilość subwooferów nie ma nic do rzeczy. Także 1000 zł daję.

LFE ma jeden kanal, ale amplituner pozwala skalibrowac oba suby niezaleznie od siebie. Stad mozna powiedziec ze wypuszcza dwa kanaly. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Lolo2 napisał:

LFE ma jeden kanal, ale amplituner pozwala skalibrowac oba suby

No nie, w dalszym ciągu jest to jeden kanał.To niepodlega żadnej dyskusji.

36 minut temu, will66 napisał:

że niby Tobie ?? chłopie nie siedź tak dużo przed KD, dozuj i włącz sobie kontrole na Phonie?

Nie mam ajfona, nie stać mnie dlatego rowa  nie mi obrobiłeś tylko Hankowi, bo gość kasiasty.  No szkoda ale takie życie.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.