Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

==> Jesko

 

3 z okladem to prawie jak 4 ;)

Ja mialem KD rozlozone w 3,6 i ekran 100'' + kolumny jakos upchnalem.

Nie mialem natomiast cierpliwosci wykonczenia pokoju a'la KD jak Ty to robisz.

Obecnie przemeblowuje swoje zycie i pokoje wiec zobacze jak sie to skonczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

nie chcę zawalać tego wątku.....ale nie mogę się powstrzymać......:) obiecuje że to już ostatnie, następne zdjęcia wrzucę już w osobnym wątku po dopięciu wszystkiego na ostatni guzik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-242-100003308 1170304620_thumb.jpg

post-242-100003309 1170304619_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesko, gratuluję !

 

W końcu projekt komputerowy doczekał się realizacji.

Z przyjemnością stwierdzam, iż pokój wygląda bardzo przyjemnie i przytulnie - w końcu to nie sala kinowa, a Kino w domu, w którym egzystujemy na codzień :-). Mam nadzieję, że to nie wszystkie zdjęcia.

 

Pozdrawiam

Pixeel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że nie wszystkie...........:) ale musze poczekać na mocowanie do projektora, kwiaty, plakaty, sofe, fotel, półki, regały, kotary, troche wiecej nastrojowego oświetlenia, i co najważniejsze ogromną masę książek. A potem w razie potrzeby trzeba będzie zbudować ładne dyskretne ustroje akustyczne...........nic na pokaz..........absolutnie praktyczne i minimalistyczne podejście.......:) mam nadzieje że już same "naturalne" ustroje, zrobią z dźwiękiem porządek...................zobaczymy.........paradigm narazie podporządkować się nie ma zamiaru............:) skubaniec

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jesko

ładne wnetrze, wypada pochwalić,

a od strony funkcjonalnej, ergonomii,

czy ekran aby nie za wysoko?

zresztą wiekszość popełnia ten błąd,

żeby się wygodnie i przyjemniej oglądało to centrum ekranu powinno wypadac mniej wiecej na wysokosci glowy osob siedzacych, teraz to stolik na bok, albo wymienić na niski szeroki i klocki bliżej ziemi, z glośnikiem centralnym mały problem, ekran powinien byc nisko ok. 40 cm nad ziemią, max 60

 

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzypek

 

a jest na 82 cm bodajże...........Moim zdaniem idealnie. Wzrok nie jest tak wymagający jak słuch, dlatego też postawiłem na możliwie najlepsze ustawienie głośników, i dostosowałem do tego odpowiedni ekran. Udało się osiągnąć dwa metry odległość widza od ekranu to 3 metry. Naprawdę nie widze potrzeby pakowania tam czegoś większego, a wrażenia że patrze cały czas w niebo a po seansie mam bule kręgosłupa.........?...........nie raczej nie.....:)

 

 

Gdybym zdecydował się na obraz, to owszem mógłbym mieć go niżej a nawet byłby większy !! ale różnica w przypadku jak ty podałeś 60cm(głośnik kończył by się na 56-58) kontra 90cm (taką wysokość mają Q5+ kolce) daje raze około 32cm.................takiego kompromisu w życiu bym nie przełknął :) no chyba że zmieniłbym kierunek ale wtedy to przeprowadzka na forum HDTV np. :)

 

Szerze to ciśnie mi się na usta to samo stwierdzenie, dlaczego praktycznie wszyscy ludzie montujący swój dedykowany system kd umieszczają na środku gł. centralne a do tego znacznie niżej niż głośniki frontowe ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć, ale to problem z aparatem. U mnie zaszły kolejne zmiany zarówno w temacie audio jak i video. W przedmiocie tego drugiego pragnę podziękować forumowiczom którzy namawiali mnie do zakupu projektora. Mieliście rację, jest to najlepsze rozwiązanie a tym bardziej w moich warunkach. Dziwię się jak mogłem wytrzymać oglądanie z odległości 3m na telewizorku 29cali??? Obecnie jestem wręcz w niebo wzięty bo zarówno jakość jak i rozmiar obrazu z projektora przyprawia o ciarki z wrażenia a każdy seans jest teraz przeżyciem znacznie lepszym niż w kinie. Widzę, że nie jestem jedynym miłośnikiem aranżowania piwnicznej przestrzeni na potrzeby KD z rocznika 83:))) ( pozdrawiam Cię jesko) tylko, że u mnie salka KD jest dużo bardziej budżetowa( zwłaszcza w kwestii nakładów na estetykę). Jedyne na czym nie oszczędziłem to sprzęt:) Tak czy siak jak gasną światła to szczęka opada....POLECAM wszystkim projektor BENQ W 100 do zastosowań Home Cinema. Jak dla młodego studenta to muszę powiedzieć, że jest nawet za dobry:) Zasobniejsi i tak kupią Panasa 900:) Zestaw z markowymi akcesoriami wyszedł mnie około 3.5kzł a obraz mam ponad 70 cali więc szybko nie będę potrzebował nic lepszego....akustyka wreszcie opanowana....zestaw audio generalnie domknięty....zadanie zrealizowane głównie dzięki informacjom z tego forum:) A pomyśleć, że chciałem się szarpnąć na jakiegoś marnego LCD 42 cale:)) oj bym żałował!!!

Zobaczcie tylko od czego zaczynałem ( pierwszy wpis) tego tematu ( taki rodzaj nostalgii założyciela:)) Wiem, wiem, nadal mam prymitywnie ale pod względem funkcjonalności jest OK. Mogę np. 1 rano włączyć koncert Depeche Mode z Milanu na połowę mocy i nikt mi nie marudzi bo jestem w piwnicy:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym zapomniał o zdjęciach tak się rozczuliłem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-2567-100003274 1170304665_thumb.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie śmiejcie z tego, że głośnik centralny jest na półce w prawym rogu bo postawiłem go tylko chwilowo w celu zrobienia zdjęcia gdyż zostanie on sprzedany bo nie widzę sensu w używaniu typowego głośnika centralnego w konfiguracji takiej jak u mnie. Raczej będę się skłaniał do kupienia Paradigm Mini Monitor albo Monitor 3 i ustawię je dokładnie na środku pod ekranem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jesko

 

Jeżeli głośniki brzmią w miarę przestrzennie to możliwe, że ten centralny nie jest konieczny, do końca się nie znam jeśli idzie o to czy musi byc czy nie, w kinie się specjalnie nie specjalizuje, ale też mam coś podobnego w klimacie, tyle, że u mnie gra stereo. Powiedzmy, że chcesz spełnić zalecenia umieszczania centralnego na wysokości frontów, ale nie trzymasz się już zasady, że tylne głosniki efektowe powinny być po bokach wyżej nad siedzącymi. W sumie do słuchania muzyki centr. głośnik jest zbędny, nie przywiązywałbym do niego większej wagi, jeśli gra w miarę przestrzennie to obniżenie nie zakłóci odbioru (moim zdaniem). Ważniejsze jest to, żeby grał dźwiękiem podobnym do frontów.

 

Docelowo zawieszanie wysoko ekranów w mieszkaniu jest wbrew logice i ergonomii, twój błąd jest popełniony w fazie początkowej założenia, projektu i nie chcesz się już z tego wycofać.

 

Piszesz, że wzrok nie jest ważniejszy niż słuch? Zastanowił bym się wcześniej co faktycznie jest ważniejsze. Zapytaj kogoś, a może siebie najpierw co byś wolał - nie słyszeć, czy nie widzieć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem świeżo po seansie, więc humor dopisuje ...........:)

 

skrzypek

 

Krótko i na temat...:)

 

- mimo tego że dobre głośniki odtworzą to co ma być na środku, to jednak wraz z głośnikiem centralnym tej samej serii koniecznie maksymalnie zbliżony parametrami do frontów, da dużo lepszy czytaj realny efekt. Nie ma się tu o co spierać.......

 

-jeżeli chodzi o tyły, masz racje. Nie jest to moje wymarzone ustawienie............jednakże w tej sytuacji zostałem raczej przyparty do muru (dosłownie), cena jaką wyliczyli panowie inspektorzy bud. za usunięcie filaru trzymającego cały dom to 6 koła złotych..........słowem dziękuje bardzo....:) Tak czy siak udało mi się uzyskać 2 metrową odległość od tyłów przy 3 metrach odległości od frontów (to nie taki zły wynik), przy dopuszczalnym kącie około 120 stopni, do tego są na idealnej wysokości, na dobrych podstawkach odsunięte od scian przynajmniej o 70 cm...........zrobiłem wszystko co się tylko dało...............przynajmniej narazie......:)

 

miało być krótko....

 

norwidos

 

heh 83 potrafi po prostu...................:) co do swojego kina nie przesadzaj, estetyke można bardzo łatwo poprawić.................

 

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie skrzypku zapomniałem, mam wrażenie że się troche unosisz. Jeżeli jakość obrazu jest ważniejsza niż jakość dźwięku............ Nie zapominaj że kino to jedno, koncerty to drugie, a w niedalekiej przyszłości sacd daje nam 3(wiem że ustawienie tyłów powinno być wtedy inne.....popracuje nad tym). Jako że jesteśmy na forum audio a dodatkowo jeden argument za obrazem boleśnie upada w zderzeniu z 3 argumentami za dźwiękiem, odpowiedź jest prosta, buduje kino nastawione przede wszystkim na uzyskanie jak najlepszego dźwięku, wydając przy tym jak najmniejsze pieniądze..........narazie udaje się świetnie...:) Zresztą jak mogę przyznawać się do błędu, skoro 2 lata temu na tym forum wspólnie z kilkunastoma osobami zastanawialiśmy się co zrobić i jak żeby potem nie było przykrych niespodzianek...........i to między innymi sprawa ekranu była dość skrupulatnie omawiana...........

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie skończyłem oglądać "Dom nad jeziorem" polecam.

Co do projektów to niestety po dwóch latach nadaja się do poprawki, lub zwykle się do nich nie wraca.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzypek

 

nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi projektorami??

piszesz zgryźliwie o żywotności lampy czy o czymś innym???

jeśli o żywotności to wytłumacz mi skąd wziąłeś te 2 lata jeśli ja wyświecam tygodniowo 10 do 15 h a żywotność mojej lampy to spokojnie 3000h natomiast nawet jak się ona przepali to koszt nowej w tym momencie to jak dla mnie 700zł a wymianę mogę zrobić sam.....

poza tym niebawem ceny tych lamp jeszcze polecą w dół więc może źle zrozumiałem Twoją wypowiedź?????? oświeć mnie niczym lampa:D

mam prośbę, że jeśli potrafisz liczyć w pamięci, ewentualnie za pomocą kalkulatora to napisz tu na tym forum ile lat będę musiał czekać zanim zapłacę nawet te 700zł za lampę??????? bardzo jestem ciekaw ile Ci wyjdzie??????:)

 

P.S. A tak wogóle to czy wkleiłeś nam Swoją aranżację bo jestem bardzo ciekaw jak jest u Ciebie?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, skrzypek pokaż nam swoją instalacje..............jeśli możesz oczywiście

 

norwidos dostałeś pw..............:) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norwidos, chodzi o projekt adaptacyjny pomieszczenia nie o projektor. Dotyczyło to projektu Jesko który notabena bardzo mi się podoba jednak, podobnie jak skrzypek, mam zastrzeżenia co do zbyt wysokiego umieszczenia ekranu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wytłumaczyć dlaczego ekran wisi na tej wysokości już nie mogę. Sprawdziłem dzisiaj. Ekran właściwy (nie ramka)zaczyna się na wysokości 82cm, mój łepek wisi natomiast na wysokości 98-100 cm, więc jak by na to nie patrzeć różnica między moimi "patrzałkami" a środkiem ekranu to pół metra. Zróbcie sobie szanowni koledzy test, podnieście ekran o pół metra, i obniżcie centralke o ponad 30cm, no chyba że już tak macie, wtedy zróbcie odwrotnie............ja nie wiem może głuchy i niedowidzący jestem, ale różnica w dźwięku jest nieporównywalnie większa niż strata (nie wierze że wogóle jest) jakości obrazu, czy też jak to określacie gorsza ergonomia. Zapraszam również do drugiego dość idiotycznego testu.........który jednak dotyka sedna sprawy. Zaznaczcie sobie na ścianie odcinek 50cm, rozpoczynając od poziomu wzroku i kończąc pół metra wyżej. I patrzcie się przez 3 minuty najpierw na dolną krawędź a potem tyle samo czasu na górną krawędź...................mnie szczerze mówiąc kark tak boli po tym teście że się przejdę chyba do apteki po jakąś maść...................:) Ekran miał wisieć dokładnie w ten sposób.............jest to najlepszy możliwy kompromis, zważywszy na to że moje kino jest nastawione nie tylko na odbiór filmów. Oczywiście gdybym miał większy budżet zajął bym się również sprawą jak na lepszego ustawienia obrazu............niestety nie mam.............ale też mogę być nie miły i stwierdzić, że przynajmniej mam "prawdziwy" ekran a nie jakąś "marszczącą się roletę" której to miażdżąca większość tego forum jest właścicielem.............mógłbym ale nie jestem złośliwy............i myśle że po prostu nie mogliście tego zrobić inaczej.

 

Sorki że się troche emocjonuje, ale te wszystkie rady dotyczące ekranu, są mi niepotrzebne, budowę tego kina wałkowaliśmy z bratem przez ponad 2 lata.........i wiem że zrobiliśmy wszystko co się dało przy tak minimalnym budżecie jakim dysponujemy. Będę wdzięczny za każdą radę dotyczącą poprawy tego co teraz jest, natomiast dziękuje bardzo za komentarze w stylu, wywal centralkę, kup niższą półkę i połóż ekran na ziemi (w przypadku skrzypka takie komentarze zahaczają o "wieśniactwo" nie zna się a gada).................chociaż może w przyszłości zrobie sobie zdalnie sterowaną podstawkę na centralkę, która będzie w miarę potrzeby dostosowywać się do żądanej wysokości wow..................to by było dopiero rozwiązanie...................:)

 

"keep it real"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko

 

na początek chciałem pogratulować tak pięknego pokoiku i zapytac jakich wymiarów masz ekran (tak jak to bylo w projekcie 1x2?) Jakiej firmy on jest i czy bardzo droga jest taka przyjemność:) Ja podobnie jestem rocznik '83 :) i również myślę o projektorze ale to musiałbym jakoś estetycznie umieścić w salonie. Jeszcze mam czas bo planuje zacząć prace jak wszystko dobrze pójdzie za ok 1,5 roku po studiach:). Narazie dysponuje ampli Cambridga 540rV2, odtwarzaczem CD 640CV2 i frontami radiotechniki (na marginesie poszukuje centralnego radiotechniki X-Line CS-4.1) może ktoś ma do sprzedania albo wie jak mogę go nabyć w Polsce...

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądam całej dyskusji wokół aranżacji Jesko i dochodzę do wniosku, że..

Dobrze się stało jak się stało – tzn., że Jesko podzielił się z Nami swoją aranżacją, a wokół niej pojawiły się głosy, które uwidaczniają pewne „mankamenty” – tak właśnie powinno funkcjonować FORUM dyskusyjne.

W końcu (o ile dobrze pamiętam  ) początki tej aranżacji sięgają spekulacji na łamach tegoż forum, a i same uwagi, spostrzeżenia, oraz wszelkie dywagacje znalazły (mam nadzieje) odzwierciedlenie w tym projekcie.

Prawda jest taka, że nieustannie się uczymy, dzięki tego typu dysputom jesteśmy mądrzejsi o te „cenne” informacje – a co „n” głów, to niejedna 

Niemniej jednak, przyznaje (o czym pisałem wcześniej), że aranżacja bardzo przypadła mi do gustu.

Chcąc jednak wnieść coś do samej dysputy, mam pytanie do Jesko:

Czy rozważałeś zbudowanie „podestu” pod siedzisko ?? – bowiem problem umiejscowienia ekranu jest problemem dość powszechnie spotykanym – świadczą o tym (chociażby) właśnie widoczne na licznych zdjęciach „podesty”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , które jak się później okazuje, można też wykorzystać w innym celu 

Ciężko jest naprawdę stworzyć „idealną” aranżację. Dążymy zatem do „doskonałości” uwzględniając ułomności naszych mieszkań/pokojów, ograniczonych budżetów itd. Niejednokrotnie spotkałem się z zachwytem osób, których czynnością codzienną stało się polerowanie widniejącego na komponentach zestawu KD logo „THX” (wydając przy tym naprawdę ogromne kwoty, a jednocześnie unosząc się przy tym „pychą” i pogardą wobec zestawów nie posiadających wspomnianego „odznaczenia”), kompletnie nie przejmując się akustyką pomieszczenia, która to powinna spełniać rygorystyczne warunki by móc w pełni cieszyć urokiem dźwięku, jaki niesie za sobą rygorystyczny certyfikat THX. Kilka lat temu na THX trzeba było naprawdę zapracować (sprzęt był dostępny dla bardziej zamożnych), dziś głośniczki za (uwaga strzelam) 250,00 zł maja certyfikat.

 

Zatem dyskutujmy, rozważajmy, uczmy się, a przy tym spędzajmy ten czas przyjemnie starając się nie sprawiać innym przykrości – pamiętając, iż często nasze realizacje dostosowane są do Naszego ograniczonego budżetu. Warto w tym momencie wspomnieć też o kreatywności, która wraz z umiejętnością i chęcią realizacji wnosi bardzo dużo.

 

Żeby niebyło nieporozumień: zawsze staram się spoglądać na „sprawę” z perspektywy, która pozwala mi dostrzegać argumenty zarówno przeciwników jak i zwolenników – co pozwala mi zabrać głos.

 

I tym podsumowującym akcentem pragnę się z Wami pożegnać, bowiem czas kończyć pracę i udać się na zasłużony wypoczynek 

 

Pozdrawiam

Pixeel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesko

Po co te nerwy.

Prezentując swoją instalację poddajesz ją osądowi innych forumowiczów, oraz ewentualnej dyskusji o niej.

Nie zaprzeczam, robi na mnie wrażenie jako całość. Jedynym mankamentem jak dla mnie jest ten za wysoki ekran, zaznaczam "jak dla mnie". Sam mam ekran ramowy, 100" z którym przed powieszeniem trochę jeździłem. Wyszło mi że najlepszy efekt mam jeśli wisi nie wyżej niż 60cm od podłogi. Znów zaznaczam że jest to mój subiektywny wybór. Dla Ciebie ważniejsze jest odpowiednie umieszczenie głośnika centralnego i dobrze.

Zastanawia mnie jeszcze po co to wyzywanie od "wieśniactwa" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>norwidos

dzieki, że przeczytałeś moje komentarze, mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem twoje pytanie... ;) wiec wywołany do tablicy podaje link

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zaznaczam, że słucham w stereo, może kiedyś na wiecej kanałów się zdecyduję, w kinie to jest nawet zalecane... :), najbardziej to mi suba brakuje w filmach, bo wiecej kanałów niespecjalnie, przestrzenny obraz u mnie z głośników mógłby pewnie konkurować z niejednym wielokanałowym, myślę o niedrogich rozwiązaniach :)

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ciesze się że Wam się podoba .....

 

roger

 

Ekran to ramowa Projekta 200x112cm kosztowała ok 1200zł.

 

 

krzyku, skrzypek

 

 

żadnych zaczepek już..............:) skrzypek sam sie o to prosił.........jak przyznaje sam nie zna sie za bardzo na kd, ale temat drążyć lubi, więc ciągnie dalej swoje tezy, i sugeruje że niby stawiam na dźwięk a tu tyły źle rozstawione.......wytłumaczyłem mu grzecznie, to się już nawet ustosunkować nie raczył........ja takie klepanie językiem nazwałem gadaniem, z wieśniactwem przesadziłem wybaczcie.......a poszkodowanego przepraszam.

 

wracając do meritum, jasne w pełni się zgadzam..........każdy ma inne priorytety i wymagania co do nich.....u mnie obaz to zdecydowanie najsłabsze ogniwo!!!zobaczymy jak długo............:)

Krzyku mógłbyś zamieścić tutaj zdjęcia swojego systemu? chętnie zobacze jak ty to rozwiązałeś.....

 

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pixeel

 

Sprawa jest otwarta, jeszcze wiele kwestii co do wystroju wnętrza jest nie wyjaśnionych. Podest owszem, rozważałem to już wcześniej..............Ogólnie rzecz biorąc myślę że nad tym wszystkim będziemy mogli się zastanowić w zakładce którą wkrótce założę. Wydaje mi się że tutaj powinny znajdować się zdjęcia i co najwyżej krótkie wymiany zdań na temat konkretnego systemu. Na temat mojego (zresztą szalenie mi miło) zrobiła się już cała strona wpisów..............nie wiem czy to dobrze wpływa na oglądanie tego wątku....................oddaje wam wniosek pod ocenę.....:)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jesko

każdy robi jak uważa, więc jesli odważyłes się na prezentację to się wdałem w dyskusję, napisałem, ze podoba mi sie to co zrobiłeś, ale nie jestem bezkrytyczny. Tak nawiasem to sie nie obrażam :)

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co do projektów to niestety po dwóch latach nadaja się do poprawki, lub zwykle się do nich nie wraca"

 

No nie to było do mnie....................oj skrzypek............jednak odniosłeś się do mojego komentarza..........zamiast mnie zaboleć, twa odpowiedź przemkneła jakoś bez echa. Może dlatego że jak pewnie się domyślasz przez te dwa lata projekt przeszedł milion przeróbek i powrotów do oryginału...........ale żeby nie wracać do tego projektu po 2 latach?........nierozumiem...............myślałem że dopiero po 3...........głupie to było skrzypek :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam oryginalna interpretacja mojego tekstu, dziękuję za wysiłek. Co autor miał na mysli…, możliwe, ze chodziło mi o cos bardziej ogólnego.

Pozwoliłem sobie na takie stwierdzenie ponieważ na co dzień mam do czynienia z projektami, a w każdym zawsze coś można zmienić na lepsze. Nie ma ideałów, chyba rozumiesz? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Udało mi się dorwać cyfrówkę i strzeliłem kilka fotek mojego kina. Sorry za jakość zdjęć ale wszystko robiłem z ręki bez flasha. Dodatkowo musiałem skompresować....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-6333-100001074 1170307815_thumb.jpg

post-6333-100001075 1170307813_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kilka....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-6333-100001060 1170307837_thumb.jpg

post-6333-100001061 1170307836_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.