Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, STELVIO napisał:



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

@STELVIO...mam pytanko....po co Ci kolego, to powyżej...? :)

 

Wysłane z mojego Kibla przy użyciu Srajfona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Yodas napisał:
@STELVIO...mam pytanko....po co Ci kolego, to powyżej...? :)
 
Wysłane z mojego Kibla przy użyciu Srajfona

Bo to domyślna sygnatura w programie Tapatalk i trzeba to wyłączyć ręcznie żeby nie było tego podpisu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w 99% z telefonu. I tak to wyskakuje. Powiem szczerze, że nie wiedziałem, że to można wyłączyć.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Bo to domyślna sygnatura w programie Tapatalk i trzeba to wyłączyć ręcznie żeby nie było tego podpisu.  Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka     

 

 

 

Niesłychane....  

 

Doskonale wiem co to jest bo z Tapatalk piszę od zawsze...  

Widzę, że sygnaturę włączyłeś specjalnie by mi odpisać...hehe...niesamowite jak jesteś błyskotliwy...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kloca sie o byle g. nawet o podpisy z taptalka. 
Nikt się nie kłóci...
Zwracam uwagę na pewne sprawy...ale nie każdy musi mieć takie zdanie jak ja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, subfan napisał:

Lepiej zwróć uwagę jak często jest widoczny twój psycho-obrazeczek z Twojego nicku, prawie przy każdym temacie

Pokaż mi tematy w którym mój psycho obrazek jest ostatnio widoczny. Pokaż. Nie udzielałem się tu około roku :P

A zobacz u siebie. Żeby nabić posty potrafisz pisać post pod postem. Na poprzedniej stronie 2 przypadki. Już 4 nabicia :D

12 godzin temu, subfan napisał:

Tak na marginesie - panie szopen i bl4ck chciałbym zobaczyć wasze rozmieszczenie i ogólnie to co macie w salonach tzn zestawy kina. Przy zakładaniu tego wątku to powinno być zaznaczone grubym drukiem: wypowiadać w temacie mogą się tylko ci którzy zamieścili tu zdjęcia swoich projektów, teoretyków i trolli żegnamy!

Przeglądnij od początku koleżko. Swój system zamieszczałem jeszcze przed głęboką modernizacją. W audio ty jeszcze spijasz mleczko spod noska a ja już trochę siedzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 5z0p3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 5z0p3n napisał:

 Nie udzielałem się tu około roku :P

... ja już trochę siedzę.

Brzmi to jednoznacznie... ;) .. hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Szopen dla mnie dyskusja z gosciami Twojego pokroju i sposobie zachowania nie ma sensu , reaguje zbyt nerwowo . Przypomina to sytuacje kiedy kobieta skacze wokół Ciebie, drze gębę, wyzywa cię i prowokuje dodając- uderz, uderz ,kobiete uderzysz? Potrafi nawet wyciągnąć ręce do Ciebie w przekonaniu o braku twojej reakcji jeżeli jednak wymierzyć takiej solidnego liścia z backhandu,  wraca do postawy bardziej feministycznej i zaczyna płacz i lament jak prawdziwa księżniczka.  To samo jest w tej całej sytuacji ze mną w roli głównej. Brak szacunku,zero pokory ,nabijanie postów,prestiż cham, bydlak terrorysta i Bóg wie co jeszcze . Podciagacie kogoś do granic wytrzymałości kompletnie ignorując bądź nie czytając w ogóle tego co pisze tylko nakrecacie się wiedzą teoretyczną (co do ewentualnego rozmieszczenia 402s) i efekty są jakie są.  Ten za którym stoi wiedza( Cinema pro)  zarówno teoretyczna jak i praktyczna ( montuje taki shit na codzień) odpuszcza z klasą wyraźnie dodając "jak ci tak pasuje to ok" ale do was znafcóf to nie dochodzi . Po co odpuścić skoro ktoś twierdzi że tak jest najlepiej bo to sprawdził, jeżeli można wywołać guwno burze podsycajac no bo po co odpuszczać skoro tak łatwo mu bezpiecznik wyskakuje . Może dajcie do przeczytania dwie ostatnie strony komuś bliskiemu ,bezinteresownie i obiektywnie a was oświeci od czego się zaczęło. 

Kino to moje hobby ale jeżeli coś osobiście sprawdzałem lub testowałem to będę za tym obstawał i trzymał się tego rękami i nogami podczas gdy wy rzucacie cały czas poglądy i opinie z instrukcji głośników lub ze strony producenta która ma się do moich warunków  jak Konczita Wurst czy to do Brata Pita czy to do Angeliny Jolie  czyli "PRAWIE".

Szopen dla mnie dyskusja z gosciami Twojego pokroju i sposobie zachowania nie ma sensu , reaguje zbyt nerwowo . Przypomina to sytuacje kiedy kobieta skacze wokół Ciebie, drze gębę, wyzywa cię i prowokuje dodając- uderz, uderz ,kobiete uderzysz? Potrafi nawet wyciągnąć ręce do Ciebie w przekonaniu o braku twojej reakcji jeżeli jednak wymierzyć takiej solidnego liścia z backhandu,  wraca do postawy bardziej feministycznej i zaczyna płacz i lament jak prawdziwa księżniczka.  To samo jest w tej całej sytuacji ze mną w roli głównej. Brak szacunku,zero pokory ,nabijanie postów,prestiż cham, bydlak terrorysta i Bóg wie co jeszcze . Podciagacie kogoś do granic wytrzymałości kompletnie ignorując bądź nie czytając w ogóle tego co pisze tylko nakrecacie się wiedzą teoretyczną (co do ewentualnego rozmieszczenia 402s) i efekty są jakie są.  Ten za którym stoi wiedza( Cinema pro)  zarówno teoretyczna jak i praktyczna ( montuje taki shit na codzień) odpuszcza z klasą wyraźnie dodając "jak ci tak pasuje to ok" ale do was znafcóf to nie dochodzi . Po co odpuścić skoro ktoś twierdzi że tak jest najlepiej bo to sprawdził, jeżeli można wywołać guwno burze podsycajac no bo po co odpuszczać skoro tak łatwo mu bezpiecznik wyskakuje . Może dajcie do przeczytania dwie ostatnie strony komuś bliskiemu ,bezinteresownie i obiektywnie a was oświeci od czego się zaczęło. 

Kino to moje hobby ale jeżeli coś osobiście sprawdzałem lub testowałem to będę za tym obstawał i trzymał się tego rękami i nogami podczas gdy wy rzucacie cały czas poglądy i opinie z instrukcji głośników lub ze strony producenta która ma się do moich warunków  jak Konczita Wurst czy to do Brata Pita czy to do Angeliny Jolie  czyli "PRAWIE".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pyskówki personalne będą równoznaczne z chęcią opuszczenia tego tematu w postaci "ban na temat".

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie na temat ale wszystkim bez wyjątku życzę zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Fajnych prezentów. Oczywiście audiofilskich. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, STELVIO napisał:

Wiem że to nie na temat ale wszystkim bez wyjątku życzę zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Fajnych prezentów. Oczywiście audiofilskich. Pozdrawiam.

Dzięki, wzajemnie :)

4 godziny temu, STELVIO napisał:

Wiem że to nie na temat ale wszystkim bez wyjątku życzę zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Fajnych prezentów. Oczywiście audiofilskich. Pozdrawiam.

Dzięki, wzajemnie :) Ja również życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Kurczaki...te białe "kolumienki" to nic dobrego dla projekcji...tym bardziej tak blisko... :)
Chyba że ekran zjeżdża z góry i jest delikatnie przed kolumnami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 5z0p3n napisał:

A gdzie TV/ Projektor? Co Zasila te Goldy? Onkyo?

TV dopiero za jakieś pół roku. Aktualnie Denon X4400H, ale wraz z zakupem TV bedzie też zakup jakiegoś dodatkowego urządzenia, pewnie końcówka mocy, czy coś w tym stylu.

Szafka RTV pójdzie do wymiany, coś węższego musi być, obecna ma 160 cm, muszę poszukać coś o maksymalnie metrowej szerokości, i podobnej wysokości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon do Golda to dobre połączenie. Ale i tak proponuję końcówkę mocy. Słuszny kierunek.

To co na razie słuchasz bez wizji ?:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 5z0p3n napisał:

To co na razie słuchasz bez wizji ?:D

Miałem przez jakiś czas podpięty monitor ultrapanoramiczy, ale musiałem odpiąć, bo nie miałbym na czym grać na kompie, i surfować po necie :)

Ciekawe, co wyjdzie ciekawego w tym roku, jesli chodzi o TV. Najprawdopodobniej będę brał 65 cali, odległość od ekranu będzie wynosiła jakieś 2,5 m, chyba będzie optymalnie. Zastanawiam się, na ile taka końcówka mocy poprawi dźwięk, czy będą jakieś naprawdę słyszalne różnice, czy minimalne, oraz ilu kanałową kupić, na wszystkie głośniki, czy tylko fronty i centralny. Jest jeszcze kwestia muzyki, jeśli już będę miał końcówkę mocy, to czy wzmacniacz stereo będzie zbędnym zakupem? Oczywiście mam na myśli muzykę.

Zapomniałem jeszcze o odtwarzaczu do filmów, i płyt CD. Też będę miał zagwozdkę, kupić jedno urządzenie, czy dwa, oraz subwooferze, też się na pewno przyda, plus kalibracja całego systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że będą.

Mam i amplituner wyższy model i wzmacniacz. To jaki dźwięk prezentuje wzmacniacz / końcówka to inna historia. A odciąża przy tym resztę kolumn.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Yodas napisał:

Kurczaki...te białe "kolumienki" to nic dobrego dla projekcji...tym bardziej tak blisko... :)
Chyba że ekran zjeżdża z góry i jest delikatnie przed kolumnami...

A widzial kolega pokoj Bipo?  Pokoj Adi jest praktycznie identycznie robiony jak Bipo, bynajmniej mi sie tak kojazy. 

 

Amplituner ok, ale koncowek nie kupisz tej samej firmy bo praktycznie nie ma. Ja z tego powodu poszedlem w marantza 

 

Mala rada zanim bedziesz wydawal kase na koncowki to wypozycz i posluchaj, bo moim zdaniem roznicy prawie brak (mowa oczywiscie o glosnikach Central i surround) 

Co najwazniejsze to kup wzmacniacz. Koncowka jak dla mnie gra zawsze sucho - nic nie wnosi. Natomiast wzmacniacz to calkiem inna para kaloszy.  Jak nie chcesz duzo kasy wydawac to polecam przejsciowo jakiegos Denona 1500ae za 1500zl.

Do muzyki wzmacniacz Obowiazkowo. 

 

Pisze to bys sie czasem nie rozczarowal koncowkami. Bo wydasz kupe kasy a przyrost moze byc niezauwazalny.  

Adi. zobacz sobie pokoj Bipo, swietna ma szafke pod rtv. Moze tobie tez wpadnie w oko. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy musicie dosłownie każdemu konsekwentnie robić wodę z mózgu ?
No faktycznie dodatkowy wzmacniacz do amplitunera Denona jest tak potrzebny że od kilku lat zadnego nie produkują.
Hmmm...
"kolumienki" za białe ! Bo przecież białe wykluczają zupełnie satysfakcje z projekcji. a telewizor zaburzy totalnie "jakość dzwięku", poza tym zniszczy jeszcze "wizerunek intelektualisty"
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Lolo2 napisał:

Pokoj Adi jest praktycznie identycznie robiony jak Bipo, bynajmniej mi sie tak kojazy. 

Raczej nie, jak napisał Yodas, i jak dobrze pamiętam kolega Bipo ma czarny sufit, i ściany chyba też.

Projektora nie będę miał, TV wystarczy.

59 minut temu, Lolo2 napisał:

Mala rada zanim bedziesz wydawal kase na koncowki to wypozycz i posluchaj, bo moim zdaniem roznicy prawie brak (mowa oczywiscie o glosnikach Central i surround) 

Jak się ma końcówka mocy vs wzmacniacz stereo, jeśli chodzi o muzykę?

12 minut temu, Krzaku666 napisał:

No faktycznie dodatkowy wzmacniacz do amplitunera Denona jest tak potrzebny że od kilku lat zadnego nie produkują.
Hmmm...

Często spotykam się z opiniami, że w muzyce nawet stosunkowo drogie amplitunery nie mają startu ze wzmacniaczami stereo z przedziału 2000-3000 zł, więc myślę, że coś w tym musi być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Adi777 napisał:

Często spotykam się z opiniami, że w muzyce nawet stosunkowo drogie amplitunery nie mają startu ze wzmacniaczami stereo z przedziału 2000-3000 zł, więc myślę, że coś w tym musi być.

Drogie czy nawet topowe.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lolo2 napisał:

Adi. zobacz sobie pokoj Bipo, swietna ma szafke pod rtv. Moze tobie tez wpadnie w oko. 

Ładna, nawet bardzo. Taka dosyć niebanalna :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega Lolo2 napisał do tego denona x4400h będzie pasować wzmacniacz denona 1500, 1510 lub 1520ae. Dobre połączenie kino-stereo. Ale i tak sprawdź czy twoje ucho w ogóle potrzebuje wzmacniacz do stereo. Kolumny też pasują do denona.

Jeszcze taka propozycja. Z resztą jak wypełnisz swoją szafkę sprzętem to też będzie ok.db40db0addc97665b1350f16931ca20c.jpg7dc19e383b440aaeb4eda76a98f10f5b.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka szafka tylko na zamówienie. Gotowe są absolutnie nie przygotowane pod sprzęt RTV. Wymiary często nie pozwalają na zmieszczenie tam sprzętu, nie mówiąc o jakimkolwiek chłodzeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szafke z ikei - Besta.  Wysokosc polek samemu sie reguluje a na gore szklo czarne.

 

W polce mam avr i koncowke mocy, a na polce wzmacniacz i centrala. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.