Jump to content
norwidos

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)

Recommended Posts

Posted (edited)
17 godzin temu, hifibloke napisał:

Tikkurila optiva 3  ceramic  Y498 

To jest pełna nazwa farby dostępnej ogólnie w sklepach czy jakiś " składak " ?

Edited by subfan

3 hours ago, pacman said:

A nie chciałeś płytek dywanowych? Układa się moment i mają więcej zalet

??

2 hours ago, subfan said:

To jest pełna nazwa farby dostępnej ogólnie w sklepach czy jakiś " składak " ?

Y498 to jest pigment 

Ten post wyraza moja opinie w dniu dzisiejszym i nie moze on sluzyc przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani kazdym innym nastepujacym po tym terminie.

Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Posted (edited)
1 godzinę temu, hifibloke napisał:

??

Taka wykładzina tylko w płytkach 🙂 kleisz ją do podłogi na specjalny klej który pozwala na zdjęcie pojedynczej płytki jak się zabrudzi lub w jakiś sposób zniszczy - nie musisz wymieniać całości. Układa się też wygodniej, po położeniu nie widać połączeń. 

Edited by pacman

5 minutes ago, pacman said:

Taka wykładzina tylko w płytkach 🙂 kleisz ją do podłogi na specjalny klej który pozwala na zdjęcie pojedynczej płytki jak się zabrudzi lub w jakiś sposób zniszczy. Układa się też wygodniej. 

Tak wiem co to jest....  moje gusta 😉 to akurat wykladzina w rolce 

Ten post wyraza moja opinie w dniu dzisiejszym i nie moze on sluzyc przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani kazdym innym nastepujacym po tym terminie.

Panowie poproszę Was jako fachowców o podpowiedźw co do mojego Kina Domowego. 😀 Jestem w trakcie jego budowy i mam kłopot co zrobić ze skośną ścianą za głośnikami gdzie są dwa okna. Panele które widać są z wełny 10 cm. Mają wymiar 100x50 cm. Robione własnoręcznie. Jak widać zestaw to 5.1.2 i stoi pod skosem ( niestety inaczej w tym układzie gdzie zależy mi na Atmosie nie dało się zrobić. Pokój ma wymiary 5,5 x 3,6 metra. Ścianka kolankowa na 60 cm a Sudół ma 130 cm i przechodzi w skos. Mam teraz jak klaszcze pewne echo o pewnie niskie częstotliwości przez ten skos są podbite. Proszę o poradę co dalej robić. Pozdrawiam 😀.  

IMG_20190811_215051.jpg

IMG_20190811_215101.jpg

IMG_20190811_215110.jpg

IMG_20190811_215119.jpg

Wlasnie dzis odpalalem sprzet w nowej salce.... gra lepiej jak w poprzedniej 😉

IMG_20190820_200226119.jpg

• Like 3

ekran 115" ale na tej salce wszedlby spokojnie 120" 

Kolumny widzę wyższa liga 😄 Gratulacje.

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: 120" Projektor: Benq W1070::: Amplituner: Denon AVR X3300 Kolumny Dolby Atmors 5.1.2: Focal Chorus 826V (front), 705V (tył, sufit), CC800V (centralny), SW800V (Subwooferr)

No ja już dawno użytkuje od marca 🙂

Zdjęć ogólnie jeszcze nie robiłem bo jak postawiłem to nawet kabli nie schowałem i wstyd pokazac, ale efekt jest petarda. Teraz zmienić muszę amplituner na taki co obsługuje 9.2 lub 11.2, gdyż mam kolumny tylko mój Denon nie obsługuje tylu kanałów, a dokładnie mówiąc mam aktualnie 5.3.2 (Atmos), a mam kolumny przystosowane na 5.3.2. Musze tylko zmienić jak wpsomniałem ampli i dokupić 4 Subwoofer Focala, bo cały system mam na Focalu. Jak ostatnio oglądałem Godzillę, to  aż się morda ciesyzła jakie fajne efekty helikopterów itp.. Zastanawiam się nad dodaniem atmosa na 4 kolumny (tak mam w atmosie normalnie kolumny Focal 705V). Jescze coś podziałam jesienią pewnie bo lato się niby kończy i będzie czas coś porobić.

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: 120" Projektor: Benq W1070::: Amplituner: Denon AVR X3300 Kolumny Dolby Atmors 5.1.2: Focal Chorus 826V (front), 705V (tył, sufit), CC800V (centralny), SW800V (Subwooferr)

13 hours ago, kivlov said:

Kolumny widzę wyższa liga 😄 Gratulacje.

Dzieki, daja rade 🙂

Musze dokonczyc jeszcze cala adaptacje akustyczna....ale juz teraz slychac najwieksza poprawe z moich bk mono+  jest moc  

4 godziny temu, kivlov napisał:

No ja już dawno użytkuje od marca 🙂

Zdjęć ogólnie jeszcze nie robiłem bo jak postawiłem to nawet kabli nie schowałem i wstyd pokazac, ale efekt jest petarda. Teraz zmienić muszę amplituner na taki co obsługuje 9.2 lub 11.2, gdyż mam kolumny tylko mój Denon nie obsługuje tylu kanałów, a dokładnie mówiąc mam aktualnie 5.3.2 (Atmos), a mam kolumny przystosowane na 5.3.2. Musze tylko zmienić jak wpsomniałem ampli i dokupić 4 Subwoofer Focala, bo cały system mam na Focalu. Jak ostatnio oglądałem Godzillę, to  aż się morda ciesyzła jakie fajne efekty helikopterów itp.. Zastanawiam się nad dodaniem atmosa na 4 kolumny (tak mam w atmosie normalnie kolumny Focal 705V). Jescze coś podziałam jesienią pewnie bo lato się niby kończy i będzie czas coś porobić.

Nie gadaj , dawaj foty 😁

foty ! foty !