Jump to content
norwidos

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)

Recommended Posts

8 godzin temu, cepiano napisał:

Wstawiajcie fotki panowie

Myślisz, że to jest wątek stworzony do tego co w tytule? 🙂 oj naiwny jesteś 😉 Tu tylko wyzwiska, przechwalania się wiedzą, a nawet czym kto jeździ, a i inni to biedota 🙂 Moderatorzy chyba też już odpuścili 

• Like 1

xavian
21 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Planuje zakup Platinum 100 lub GX 100 ale nie wiem czego się spodziewać

Martin , skocz do ,,Klubu Marki Monitor audio,,  cofnij parę stron i znajdziesz tam takie informacje .. z ampli Denona ciężko to widzę ale na początek może starczy ,ale może być chudo  .. pl100 potrzebują  prądu ,dość ciepłego wzmacniacza i trochę akustyki, nie gołe ściany i wtedy jest super .. 👌

19 godzin temu, cepiano napisał:

Wstawiajcie fotki panowie

Ci co mieli wstawiać , pewnie już wstawili a nowych pewnie nie ma .

U mnie sprzęt dotarł , testy były i jest mega,nie spodziewałem się takiego efektu . 

IMG_20200729_213823~2.jpg

IMG_20200727_154319~2.jpg

narazie nic nie skończone , cały na pokój do przeróbki .

Wroci projektor z serwisu to wstawie swoją wersję dobrego stereo połaczonego z budżetowym kinem ;> 

• Like 1

Raspberry Pi + Allo Digi One SE -Wireworld Starlight 8 -  Topping D50s -wireworld solstice 8-  Hegel H200 -Wireworld Luna 8 -Audio Physic Tempo VI

W dniu 29.07.2020 o 23:08, darulok napisał:

U mnie sprzęt dotarł , testy były i jest mega,nie spodziewałem się takiego efektu . 

IMG_20200729_213823~2.jpg

IMG_20200727_154319~2.jpg

narazie nic nie skończone , cały na pokój do przeróbki .

Masz porównanie z jakimś innym projektorem czy to twój pierwszy?
jakieś foty z projekcji spróbujesz cyknąć? i podaj jakie źródło

2 godziny temu, Fanek napisał:

jakieś foty z projekcji

Witaj,foty moim zdaniem są trochę bez sensu, ale robiłem coś tam na sąsiednim forum.

Mam odniesienie z kiedyś do sonego hw55 kolegi i JVC x5500 jego obecnego .. Sony z kontrastem nie ma co szukać i z filmami z szeroką paletą bo jeszcze wtedy nie było ,a z  JVC x5500 będziemy robić bezpośrednie porównanie u niego niedługo  znowu z moim x7900 , więc zobaczymy. Ogólnie nadal  jestem pod wrażeniem tego co oglądam, ale np w moim ciemnym pokoju wystarczy podświetlony pilot od tego projektora skierować na ekran z odległości 2.9 metra  i już widać jak spada kontrast w nocnych scenach😬

Edited by darulok
czuły jest
  • Like 2

Zaobserwowałem to samo z ekranem telefonu, (nie latarka), sam ekran i to przyciemniony z 3m widać w które miejsce ekranu świeci.

3 godziny temu, darulok napisał:

moim x7900

ile położyłeś jeśli można wiedzieć ?

3 godziny temu, darulok napisał:

moim ciemnym pokoju wystarczy podświetlony pilot od tego projektora skierować na ekran z odległości 2.9 metra  i już widać jak spada kontrast w nocnych scenach😬

jaki ekran ?

On 7/29/2020 at 12:47 AM, Martin Rejek said:

@hifibloke mam prośbę... jak byś mógł opisać brzmienie kolumn Monitor Audio GX jak i Platinum bo jako chyba jedyny miales je jedne po drugich... jak wypadają w kinie a jak w stereo? Planuje zakup Platinum 100 lub GX 100 ale nie wiem czego się spodziewać? Miałem RX i wiem jak one grały ale nic wyższego od nich nie słyszałem... czy jest to dźwięk odwrócony o 180’ względem RX??? Ma to grać z X4700 Denona

Bede wdzięczny za odpowiedz... 

Ps chyba @darulok tez je ma albo go z kimś innym pomyliłem, jeżeli jednak nie to niech tez coś skrobnie... 

Podziekował

To @darulok  ja mialem gx300 i pl200

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

W dniu 1.08.2020 o 20:28, JVC 4K napisał:

20200708_111630.jpg

Na jakiej wysokości jest dolna krawędzi ekranu? Widać, że strasznie wysoko. Ja nie mam dedykowanego pomieszczenia i musiałem kombinować tak żeby żonie estetyki nie zakłócić 🙂 i ekran zjeżdża mi 65cm nad podłogę. Tak to do radę oglądać bez zadzierania głowy do góry, inaczej to katorga (oczy muszą być na poziomie 1/3 wys ekranu) No chyba ze oglądasz na stojąco. 

Edited by Tserof
  • Like 1

W dniu 1.08.2020 o 19:51, JVC 4K napisał:

20200615_200428[1].jpg

Gratuluję fajnego zakupu. Projektor zacny i aż się prosi o zamówienie profesjonalnej kalibracji.

Edited by THX Ultra 2

Sony KD85-ZG9🥇 , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer BDP-LX91, Sharp LC-60LE840E. Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

3 godziny temu, THX Ultra 2 napisał:

Gratuluję fajnego zakupu. Projektor zacny i aż się prosi o zamówienie profesjonalnej kalibracji.

Są gdzieś na forum może zdjęcia Twojego setupu?
widze grubo w sygnaturce

Jakieś wcześniejsze fotki gdzieś były...

Na razie musiałem odstawić przednie kolumny i centralny na bok, żeby zrobić miejsce na montaż, bo ta bestia Sony waży 72kg.

A Sony dojechał w piątek, w poniedziałek powinien zawisnąć na ścianie. We wtorek kalibracja przez firmę Macieja K. Myślałem, że jeszcze  przed kalibracją zdążę kupić blu ray Pioneer UDP-LX500, ale okazuje się, że nikt go nie ma na stanie. Ponoć na koniec września spodziewana dostawa do DSV.

Edited by THX Ultra 2
  • Like 1

Sony KD85-ZG9🥇 , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer BDP-LX91, Sharp LC-60LE840E. Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

A sony czeka oparty o ścianę. Telefonem w tej jaskini nic lepiej mi nie wyszło.

IMG_20200807_181841.jpg

IMG_20200807_181722.jpg

• Like 1