Jump to content
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)

Recommended Posts

9 godzin temu, hifibloke napisał:

Spoko, tylko nie kazdy chce miec rack z tylu w narozniku

Dokładnie, są różne podejścia do kina ja tez jestem z tych których rack nie kręci. Sprzęt musi być widać ma grać ale także cieszyć oko właściciela (bez względu na wygląd) w 100% rozumiem podejście takich jak @hifibloke jak i purystów prokinowych „rackowców”

9 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Ale to Twój Dom, Twój Pokój, Twój Sprzęt, Twoje Pieniądze... 

Miłych seansów...

Martin, może już zmieniłeś swoją opinie „zmarnowane pieniądze” ale to nie zmienia tego jakie masz schematy myślowe. Oczywiście ze forum nie jest do klepania po plecach tylko po co te 3 kropki na końcu każdego zdania? Wyraźnie pokazuje ze nie szanujesz innych bo dają do zrozumienia „dobra jego pieniądze, jego pomysły ale i tak wiem lepiej bo JAAA bym tak zrobił”

9 godzin temu, Martin Rejek napisał:

@kapusta7 spójrz na odpowiedz kolegi po tym co napisałem, nie spiął się tak jak ty chodź to było kierowane w jego stronę i jego salki... 

Kolega  @hifibloke się kulturalnie wypowiedział bo jest ponad „radami” na tym poziomie i wyrażanych w takim słabym stylu. @kapusta7 nie wytrzymał bo ciężko to wytrzymać i mu się nie dziwię.

• Like 1
xavian
22 minuty temu, RAF77 napisał:

Nadmienić trzeba, że Martin pisał "klepanie po dupie", plus te więzienne tematy, które czasem wrzuca, to ja nie wiem co mu się tam po głowie plącze

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

A to po Symetrii ostatnio oglądałem ze trzy razy... i tak jakoś mi się wkręciło... staram się to stosować jednemu gościowi...hah temu wykoksowanemu...

A co Wy Pany takie wrażliwe są? Jest coś takiego, jak krytyka, i tyle. Komuś się coś nie podoba, to wyraża to w krytyczny sposób. Logiczne, żeby nie obrzucać się wyzwiskami, bo to już nie krytyka, tylko obrażanie drugiej osoby, ale konstruktywna(ważne) krytyka, jest jak najbardziej wskazana. Coś ostatnio na internetach wysyp nadwrażliwców się zrobił. Już pominę to, że dla wielu dziwnych ludzi krytyka=hejt. 

• Like 2

3 grudnia wychodzi w 4k Hobbit i władca pierścieni ja juz czekam

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: 130" Projektor:Optoma UHD40::: Amplituner: Marantz SR6010 + NAD M25 + Denon PMA1500R Kolumny Dolby Atmors 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC800V (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Wzmacniacz dojechal na sklep... bedzie zasilal fronty w kinie. 

Chyba wezme jutro na odsluch jakis svs SB

sprawdze jaka roznica, w moim pomieszczeniu wzgledem suba z portem. 

Przyznam, ze teraz wizualnie bardziej by mi odpowiadaly takie male suby ,a gabaryty jak sb svs weszlyby  x4  dwa front, dwa tyl. 

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

3 minuty temu, RAF77 napisał:

Myślę że 2x SB 3000, był byś, więcej niż zadowolony.
Dalsze zwiększanie ilości subwooferów, nie robi już takiej różnicy, jak pomiędzy 1 i 2.

Tak masz racje, to chodzi tylko o rozlozenie basu w pomieszczeniu a nie o volume czy zejscie.  Przy x4 to juz taki kaprys chyba 🙂 bo np. 4x sb2000 pro  to zdaje sie wyjdzie 2x pb3000 itd. Lepsza kalkulacja przy 4x xxls400. Z portem to moge brac w ciemno a sb to musze posluchac i zdecydowac. 

Zobacze co z tego grzebania wyjdzie. 

Szkoda że tylko jeden... ale i tak test jako tako będzie miaro dajny... z tym że jesteś przyzwyczajony do BR i na samym starcie będziesz zniesmaczony ale po dwu-trzy tygodniowym odsłuchu się przyzwyczaisz do tego brzmienia... tak mi się wydaje...ja mam w porównaniu do Ciebie popierdółki 2x 20cm i 2x 200/400watt( 2 x B&W ASW 608 ) i wiem że gdyby było z br było by niżej i mocniej, natomiast mogło by też i dudnić w miejscu odsłuchu...tego się nie dowiem, gdybam sobie...

W dniu 24.11.2020 o 22:53, kivlov napisał:

3 grudnia wychodzi w 4k Hobbit i władca pierścieni ja juz czekam

Ja również, z tym ze sprzedawca poinformował mnie iż paczka będzie u mnie między 10 a 14 grudnia... do dwóch tygodni czekania( wysyłka z Anglii ) i 2 dni kurier Polska... 

Tak na marginesie dodam iz mialem suba w obudowie zamknietej i z membrana bierna... wiec wiem czego sie spodziewac. Znam plusy i minusy tych konstrukcji. Chodzi o to iz nie mialem takiego i w tej salce. Test jeden na jeden, w sklepie zazwyczaj  jedna sztuka na odsluch. Z tym gabarytem praktycznie moge postawic takie suby w kazdym miejscu. Jezeli mi spasuje to i tak zglosze sie do kogos po PRO kalibracje. 

13 minut temu, darulok napisał:

w sklepie są otwornice o dowolnej średnicy ileż to roboty

Akurat tak się składa że mam takowe... ale psuć nie zamierzam, głośnik jest do konkretnej obudowy(litraż) i tak ma zostać... 

Tak pamietam był nim REL, stał na granicie😉 

ja właśnie oglądam Godzillę tą Jaszczurkę i Atmos robi zajebista robotę chodź to stary film...a później Mulan...

Testy nie trwały długo... 

Jeszcze słit focia angola bk i svs mejd in czajna 😁

Miejscami bylo blisko a miejscami jeden mial wyrazna przewage. Porownanie suba z portem do suba bez portu moze ktos powie jak porownanie jabłka do gruszki, dla mnie dobre to i to, w tym konkretnym przypadku wybrałem.... jak myslicie ? 

1606652127960.jpg