Jump to content
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)

Recommended Posts

W dniu 5.02.2021 o 12:24, STELVIO napisał:

Też jest plan. Ale na Celan Revolution. Tak jak central.

Posłuchaj ich najpierw. Ja po odsłuchu Revolution 7 miałem mieszane odczucia. Może miałem wygórowane oczekiwania. Jakbym kupowal oczami to juz dawno staly by w salonie - wygladaja swietnie, ale po odsluchu na moje ucho  dzwiek b mocny, ale bez emocji, lekko suchy, bas potezny (moze az za bardzo), ale nie schodzi tak nisko jak jestem przywyczajony, góra mogłaby być lepsza. BArdzo duzo zalezy tez od ustawienia - kolumny musza miec odpowiedni odstep od sciany z tego co pamietam zalecane minimum pół metra. Fajna opcja z możliwościa podbicia górnego pasma +2db

Edited by MartyMcFly
48 minut temu, MartyMcFly napisał:

Posłuchaj ich najpierw. Ja po odsłuchu Revolution 7 miałem mieszane odczucia. Może miałem wygórowane oczekiwania. Jakbym kupowal oczami to juz dawno staly by w salonie - wygladaja swietnie, ale po odsluchu na moje ucho  dzwiek b mocny, ale bez emocji, lekko suchy, bas potezny (moze az za bardzo), ale nie schodzi tak nisko jak jestem przywyczajony, góra mogłaby być lepsza. BArdzo duzo zalezy tez od ustawienia - kolumny musza miec odpowiedni odstep od sciany z tego co pamietam zalecane minimum pół metra. Fajna opcja z możliwościa podbicia górnego pasma +2db

Słyszałem z Heco, Music Style (te akurat mam) , Aurory, Celany Gt i Celany Revolution. Jak na odsłuch w salonie to wszystko ok. Ale jak już przyjdzie czas to wezmę do domu. Dla pewności.?

12 minut temu, Martin Rejek napisał:

AudioPhysik grają 100razy lepiej niż Heco... 

O o o o, nie kazde ?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To powazne glosniki a nie male pierdziawki ?

Edited by xajas

Takim tokiem myślenia możemy iść w większe konstrukcje AP przekraczające 100 tys zł... ale prawda jest taka jeżeli chcemy mieć jak najlepszy dźwięk trzeba inwestować dużo €$???, to raz dwa Marka Heco to jest klasa podstawowa produktów dla zwykłego Kowalskiego natomiast AP to jest klasa premium i tam już się płaci za jakość wykonania i produktów...

Nie twierdze że marka Heco jest blee bo jak za wydane pieniądze otrzymujemy bardzo dużo...

• Haha 1
W dniu 16.01.2021 o 11:02, hifibloke napisał:

Wklejam jako info do spr jakbym kiedys tam zmieniał.... 

3letni jvej stan lampy od nowosci 

1610790815376.jpg

Ja w Ciągu tygodnia zrobiłem 43h. Kalibracja była przy 30h wiec teraz będę trzaskał godziny na potęgę...myślę że w ciągu 3-ch miesięcy zrobię tyle co ty w ciągu trzech lat?

Edited by Martin Rejek
  • Haha 1
11 minut temu, Martin Rejek napisał:

Ja w Ciągu tygodnia zrobiłem 43h. Kalibracja była przy 30h wiec teraz będę trzaskał godziny na potęgę...myślę że w ciągu 3-ch miesięcy zrobię tyle co ty w ciągu trzech lat?

6godz dziennie przez tydzień to sporo. A gdzie reszta? Inne zainteresowania, znajomi, rodzina, obowiązki, praca. Ciężko będzie ten trend utrzymać.?

Ja ledwie mam czas na 2-4h w tygodniu, a bywa, że przez miesiąc nie używam.

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: 130" Projektor:Optoma UHD40::: Amplituner: Yamaha RX-A3050 + NAD M25 + Denon PMA1500R Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC800V (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

8 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Ja mam czas na pójście trzy razy w tygodniu na siłownie, codziennie robię 30 km rowerem, chodzę do pracy, śpię po 6-7h dziennie... i jeszcze mam czas na zakupy czy gdziekolwiek pojechać... 

Martin - człowiek którym każdy z nas chciałby być 

• Like 1
  • Haha 3
2 godziny temu, PawelMitsu napisał:

Martin - człowiek którym każdy z nas chciałby być 

Nie napisał nic o kobietach. Czy chciałbyś/chcielibyście być bez kobiety u boku? ?

• Haha 1
2 godziny temu, kapusta7 napisał:

Nie, bez kobiety I dzieci nie da się żyć.

Masz coś do geji ?  Jakoś wiekszość forumowiczów dwuznacznie rozdziawia gęby pod postami Martina. Chcecie porządnego chłopaka zbałamucić ?

Żarty na bok. Martin powiedział, że kupi projo i bez rozpisywania się przez pół roku jak to bywa na forum kupił.  Nie bajdurzy tak jak choćby Procz o tym, że teraz to nawet obraz słyszy a muzę widzi. Martina wypowiedzi sa bardzo cenne ponieważ przez lata używał bardzo dobre tv a ten JVC to jego pierwszy projek.

Martin a ty nie pękaj. Teraz są takie badu czy jakoś tak. Tylko nie wybrzydzaj. 50 latki na początek zapraszaj na seanse home cinema ( upiorą i ugotują, no znają różne sztuczki ) a jak sasiadki obczają jaki jesteś rozrywkowy to dopiero będzie jazda. Nie żartuję.

3 godziny temu, koperko napisał:

Nie napisał nic o kobietach. Czy chciałbyś/chcielibyście być bez kobiety u boku? ?

Spowiadać się na ten temat nie będę, to jest moja prywatna sprawa...

34 minuty temu, WARMSTONE napisał:

Żarty na bok. Martin powiedział, że kupi projo i bez rozpisywania się przez pół roku jak to bywa na forum kupił.  Nie bajdurzy tak jak choćby Procz o tym, że teraz to nawet obraz słyszy a muzę widzi. Martina wypowiedzi sa bardzo cenne ponieważ przez lata używał bardzo dobre tv a ten JVC to jego pierwszy projek.

Miałem w życiu tylko jeden tak Bardzo Dobry TV jakim był to Sony 75XE9405, wcześniejsze to były najtańsze z największym ekranem...

Teraz mam pierwszy Projektor w życiu i wiem że jest budżetowy tak jak miało to miejsce z tanimi TV... jeżeli w ciągu dwóch lat JVC nie wypuści nowych następców obecnej serii to zawita za te dwa lata u mnie RS3000/NX9 a jeżeli się pojawi no to w tedy zobaczymy... na chwile obecna jestem zadowolony z osiągniętego obrazu... teraz pozostało jeszcze popracować nad akustyka i pierwszymi odbiciami od ekranu...( ściany boczne i sufit oraz podłoga )

Projektor za 28 tys detal nazywasz projektorem budżetowym?

Jakim ty jezdzisz samochodem tak z ciekawości?

To jak nazwiesz projektory BenQ, Epson czy Optoma w przedziale 2-10 tys detal, według mnie JVC w projektorach to heigh-end czy premium nawet taki N5 czy X7900 a nie NX9 to jest już urządzenie dla szejków arabskich co nie wiedzą co z kasą robić, masa ludzi kupuje projektory za 2-4 tys zł właśnie takich firm jak BenQ, Epson czy Optoma do swoich salek kinowych i jak nazwiesz takie zakupy nie trafionymi, ludzie pomimo tego ze mają kasę wolą ją wydać w inny sposób na samochody,nieruchomości, podróże jakieś pasje itp a nie projektor no chyba ze to jest hobby. Jakby mi zdolność kredytowa nie wyszła pytaliśmy prawie we wszystkich bankach i tylko w jednym się zgodzili to w życiu nie kupił bym takie projektora jak N7 i całej reszty komponentów drogiego kina, bo są inne priorytetowe ważniejsze sprawy/zakupy. Nawet przestałem kupować filmy na Blu-ray bo stwierdziłem że to głupota i tylko miejsce zajmuje a filmy są na Cinemax, HBO i tam oglądam na moim boskim N7. Ale i tak uważam że jesteś trolem jakieś według mnie bananowe dziecko albo gimbus co się bawi za hajs starych. Dla mnie to off top.

• Haha 2
7 minut temu, JVC 4K napisał:

Projektor za 28 tys detal nazywasz projektorem budżetowym?

Jakim ty jezdzisz samochodem tak z ciekawości?

To jak nazwiesz projektory BenQ, Epson czy Optoma w przedziale 2-10 tys detal, według mnie JVC w projektorach to heigh-end czy premium nawet taki N5 czy X7900 a nie NX9 to jest już urządzenie dla szejków arabskich co nie wiedzą co z kasą robić, masa ludzi kupuje projektory za 2-4 tys zł właśnie takich firm jak BenQ, Epson czy Optoma do swoich salek kinowych i jak nazwiesz takie zakupy nie trafionymi, ludzie pomimo tego ze mają kasę wolą ją wydać w inny sposób na samochody,nieruchomości, podróże jakieś pasje itp a nie projektor no chyba ze to jest hobby. Jakby mi zdolność kredytowa nie wyszła pytaliśmy prawie we wszystkich bankach i tylko w jednym się zgodzili to w życiu nie kupił bym takie projektora jak N7 i całej reszty komponentów drogiego kina, bo są inne priorytetowe ważniejsze sprawy/zakupy. Nawet przestałem kupować filmy na Blu-ray bo stwierdziłem że to głupota i tylko miejsce zajmuje a filmy są na Cinemax, HBO i tam oglądam na moim boskim N7. Ale i tak uważam że jesteś trolem jakieś według mnie bananowe dziecko albo gimbus co się bawi za hajs starych. Dla mnie to off top.

Wziąłeś kredyt , kupiłeś projektor plus inne sprzęty żeby oglądać filmy z HBO, CINEMAX i NETFLIXA?

• Like 1