Jump to content
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)

Recommended Posts

11 minut temu, JVC 4K napisał:

Nie mam Netflixa, zamiast tego kupiłem 2 tygodnie temu takie urządzenie przystawkę Apple TV.

Apple TV to ja używam od 4 lat panie kolego a w miedzy czasie miałem 5-ć blu ray playerow od kwoty 2 tys zł do 5 tys zł i najlepszy był i jest w chwili obecnej dla mnie Panasonic 9004, później byłby Pioneer LX500

9 minut temu, JVC 4K napisał:

No na pewno nie będę dawał po 140zł za jeden 2 godzinny film na płycie 4K wybij se to z głowy.

Widać że nie porównywałeś jakości miedzy streamingiem a płyta... ja tak i wiem że płyta to jest to!!! Bitrate, Metadane itp są tak kulawe  przy streamingu że szkoda gadać... internet o przepustowości 1000mb/s nic tu nie dał? 

Godzinę temu, JVC 4K napisał:

Jakim ty jezdzisz samochodem tak z ciekawości?

Już kiedyś wrzucałem fotkę i info na ten temat BMW X6m50D... 

Godzinę temu, JVC 4K napisał:

Ale i tak uważam że jesteś trolem jakieś według mnie bananowe dziecko albo gimbus co się bawi za hajs starych. Dla mnie to off top.

Ha ha uśmiałem się z tego !!! Żyje w Niemczech, zarabiam tyle że po opłatach zostaje mi jeszcze ponad 2tys € do wydania na swoje widzi mi się... mogłem od razu kupić RS3000 ale obawiałem się jak to będzie wyglądać, czy spełni to moje wymagania!!! Teraz wiem że jest zaje....ście a może być jeszcze lepiej... 

Edited by Martin Rejek
  • Haha 1

Właśnie choruję na X6, w roczniku 2017-2019 - czyli nie ten najnowszy

Wracając do tematu kina, to niestety ostatnio mało dobrych produkcji przez COVID wszystkie ciekawe dla mnie produkcje typy Bond, Top Gun przesunięte i nie ma czego oglądać, al eniebawem będzie Euro 2021 więc będzie ciekawie.

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: 130" Projektor:Optoma UHD40::: Amplituner: Yamaha RX-A3050 + NAD M25 + Denon PMA1500R Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC800V (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

8 minut temu, kivlov napisał:

nie ma czego oglądać

Jak nie ma... filmy są tylko każdego coś innego interesuje... 

1 The New Mutants 

2 Monster Hunter

3 Trolle 2

4 Greenland

5 The 800

6 Krudowie 2 

7 Uczciwy złodziej 

i wiele, wiele innych... 

Ja oglądam swoją kolekcje jeszcze raz... 200 tytułów 4K i 20 BD... teraz zamówiłem znowu pare filmów nowych i starych w nowych wydaniach... 2012, Elisium, V jak Vendeta, Bond ostatnie 4 części, Allita, i inne wszystko w 4K 

Edited by Martin Rejek
  • Haha 1
37 minut temu, kivlov napisał:

Właśnie choruję na X6, w roczniku 2017-2019 - czyli nie ten najnowszy

Wracając do tematu kina, to niestety ostatnio mało dobrych produkcji przez COVID wszystkie ciekawe dla mnie produkcje typy Bond, Top Gun przesunięte i nie ma czego oglądać, al eniebawem będzie Euro 2021 więc będzie ciekawie.

To prawda. Filmów tzw pod kino domowe jest sporo ale dobrych filmów do obejrzenia na prawdę nie wiele. Można oblukać najnowszy z Denzelem. Bo nawet ten z Hanksem dup..nie uruwa.

• Like 2

Oglądałem z Hanksem i był średni, ale gra aktorska ratowała film, Trolle 2 to bajka więc odpuszczam, tak samo Kurdowie , film uczciwy złodziej - oglądałem - szału nie robi, tak samo najnowszy film z Danzelem ( The little things) o ile dobrze pamiętam,

The Eight Hundred (800)- chińska produkcja, ale w sumie może warto?

Greenland - taki sobie

Te dwie pierwsze propozycje  czyli

1 The New Mutants 

2 Monster Hunter

To jakoś średnio to widzę, ale namówiłeś mnie zobaczę co to jest. 

Dobrych filmów jak na lekarstwo.

Edited by kivlov

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: 130" Projektor:Optoma UHD40::: Amplituner: Yamaha RX-A3050 + NAD M25 + Denon PMA1500R Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC800V (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

@kivlov z tych co podałem to tylko Monster Hunter jest wart każdej wydanej złotówki na niego... właśnie skończyłem oglądać The New Mutants... jak dla mnie przereklamowany ? spodziewałem się czegoś więcej... gdzieś na którymś portalu go polecają do testów... The 800 jest dla mnie bardzo dobry o tematyce wojennej... Atmos podczas bitew robi robotę, tak jak w Midway... 

oczywiście każdy lubi inne kino, ja oglądam większość, oprócz romansów... są dobre, bardzo dobre filmy i są gnioty... o gustach się nie dyskutuje ale nie wyobrażam sobie by raz na miesiąc wejść do salki kinowej by obejrzeć tylko super produkcje typu Godzilla vs. Kong to tak jak kupić Maybacha i jeździć nim raz na miesiąc 5 km po mieście by się pokazać... totalny bezsens??? nie poto się inwestuje pieniądze by z tego nie korzystać...

• Haha 1
4 minuty temu, max720 napisał:

Kino , to nie inwestycja ! 

Wydana kasa , ale nie inwestycja 

Tak zgadza się to hobby które trzeba lubić...

jak tam twoje kino? Nabiera już jakiś kształtów? Czy tylko skończy się na bezinteresownym pisaniu i trollowaniu??? 

auto to tez nie inwestycja ma nas zawieść z punktu a do punktu b i tyle... inwestycja to w Dom i nic innego... reszta to nic nie warte g...no

A teraz pytanie.: 

Ktory z was zrezygnowałby z salki, zainteresowania audio i video? I kupiłby najtańszy tv i radio boombox by coś tam grało do kotleta??? No słucham? Odpowiedz brzmi nikt... 

• Haha 1
53 minuty temu, max720 napisał:

To się jeszcze okaże. Martin może na seans filmowy wyrwać jakąś nadzianą Niemrę np. wygłodniałą wdowę. Ja bym tak chcial.

1 minutę temu, WARMSTONE napisał:

To się jeszcze okaże. Martin może na seans filmowy wyrwać jakąś nadzianą Niemrę np. wygłodniałą wdowę. Ja bym tak chcial.

A ja nie z tych i prosze nie cytuj mnie w swoich wypowiedziach... na chwile obecna grzecznie ale mogę tez za chwile zmienić ton i Ci nawrzucać...!!!

• Haha 1
2 godziny temu, kivlov napisał:

Trolle 2 to bajka więc odpuszczam, tak samo Kurdowie

Akurat bajki 3D popularnych wytwórni to niezłe produkcje, w zasadzie zawsze dobrze realizowane, a wartości uniwersalne (jako dorośli często o nich zapominamy) i podane w smaczny sposób. Dla mnie top to seria Kung fu Panda i jak wytresować smoka ? ja ostatnio sięgam po klasykę jak ktoś nie oglądał to polecam Lśnienie Kubricka.

2 godziny temu, max720 napisał:

Kino , to nie inwestycja ! 

Jeżeli inwestycja z definicji to coś co ma pomnażać majątek to rzeczywiście kino domowe to słaby kandydat ale @Martin Rejek wydając hajs na zabawki spełnia jakiś swoje marzenia wiec chyba jednak inwestuje w swoje szczęście jeżeli można tak w ogóle powiedzieć.

2 godziny temu, Martin Rejek napisał:

auto to tez nie inwestycja ma nas zawieść z punktu a do punktu b

Jeżeli ten samochód wozi Cię do pracy albo wykonuje prace to jednak inwestycja

27 minut temu, PawelMitsu napisał:

wydając hajs na zabawki spełnia jakiś swoje marzenia

Bardzo dobrze to ująłeś ...

30 minut temu, PawelMitsu napisał:

Jeżeli ten samochód wozi Cię do pracy albo wykonuje prace to jednak inwestycja

Tak moje auto służy mi po to by mnie dowieść 12,5 km do pracy i z powrotem... do Polski na urlop z 4-5 razy w ciągu roku... i na inne zachcianki... 

• Like 1
  • Haha 1

Gdzie oglądaleś Nowych mutantów w Polsce nakładem dystrybutora Galapagos wydali tylko na DVD nie ma wydania na BD.A jezeli kupiłeś za granicą to nie ma wersji z napisami bądź lektorem PL więc kicha.

Auto nie jest inwestycją traci strasznie dużo na wartości dlatego kupuje auta tylko z salonu za gotówkę tak do maks 120-170 tys zł więcej to już nielogiczne, chociaż taką X6 powiedzmy 4-letnią z przebiegiem maks 80-100 tys km to kupi się za wspomnianą powyżej kwotę.

Zaś jeżeli chodzi o kino domowe to jest to inwestycja warta każdej złotówki dlatego wziąłem na ten cel kredyt ponieważ kino nie tylko poprawia samopoczucie ale również powoduje zwiększenie własnej wartości i do tego tak jak Martin wspomniał spaja ze sobą nowych znajomych do mnie co chwilę przychodzą kumple oglądać mecze na N7 bo u nich w domach na OLED-dzie to jakoś słabo wygląda i zawsze można napić się piwa czy zjeść popcorn. Więc w skrócie kino domowe jest spoiwem zawierania nowych przyjaźni.

• Confused 2
  • Sad 1
2 minuty temu, JVC 4K napisał:

Gdzie oglądaleś Nowych mutantów w Polsce nakładem dystrybutora Galapagos wydali tylko na DVD nie ma wydania na BD.A jezeli kupiłeś za granicą to nie ma wersji z napisami bądź lektorem PL więc kicha

Na Apple TV4K i na Płycie 4K UHD... a co do wydania Polskiego to się nie będę udzielał bo dostałbym bana za to...

• Haha 1
4 minuty temu, JVC 4K napisał:

Auto nie jest inwestycją traci strasznie dużo na wartości dlatego kupuje auta tylko z salonu za gotówkę tak do maks 120-170 tys zł więcej to już nielogiczne, chociaż taką X6 powiedzmy 4-letnią z przebiegiem maks 80-100 tys km to kupi się za wspomnianą powyżej kwotę.

To kupuj... po dwóch latach twoje nowe auto kosztuje polowe tego co dałeś w salonie... powodzenia... widać że naiwny jesteś... auto jak już kupować to właśnie po tych dwóch latach bo w tedy mniej już traci na wartości niż auto kupione w salonie...

Teraz, JVC 4K napisał:

Czyli bez napisów PL chyba bardzo dobrze ogarniasz angielski.

Niemiecki... angielski to ścieżka audio...

8 minut temu, JVC 4K napisał:

dlatego wziąłem na ten cel kredyt

Nigdy bym nie wziął kredytu na Kino Domowe... 

• Haha 1
11 godzin temu, PawelMitsu napisał:

No i widzisz koperko, dlatego nie kumasz o co chodzi ?

Choć nie przyszło mi to do głowy od razu, to chyba jednak wiem o co chodzi, a dotyczy to Waszego ulubieńca ostatnich miesięcy i powiązania z nim nowo utworzonych kont. Niemniej uważam, że podejrzewanie mnie o to, że jestem lewym kontem już po jednym wpisie, jest trochę nie na miejscu.

Godzinę temu, Martin Rejek napisał:

COCO

Coco piękna bajka traktująca o przenikania się świata śmierci i życia, zranionych uczuciach, wolnym wyborze, pasji i rozczarowujących ideałach. 

16 minut temu, koperko napisał:

Choć nie przyszło mi to do głowy od razu, to chyba jednak wiem o co chodzi, a dotyczy to Waszego ulubieńca ostatnich miesięcy i powiązania z nim nowo utworzonych kont. Niemniej uważam, że podejrzewanie mnie o to, że jestem lewym kontem już po jednym wpisie, jest trochę nie na miejscu.

Przecież nie napisałem, że masz lewe konto, tylko właśnie dlatego ze jesteś nowy to nie rozumiesz.

• Like 1
2 godziny temu, WARMSTONE napisał:

Aż tak u Ciebie krucho? ?

31 minut temu, koperko napisał:

Nie po jednym. Już po dwóch. Nowi nie wchodzą w takie dyskusje z innymi. Tylko na początek czegoś potrzebują.?

8 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Tak zgadza się to hobby które trzeba lubić...

jak tam twoje kino? Nabiera już jakiś kształtów? Czy tylko skończy się na bezinteresownym pisaniu i trollowaniu??? 

50/50 ?

Od 3 miesięcy słucham tylko stereo  . I właśnie od kilku godzin dumam , czy potrzebuję te wszystkie Atmosy i Auro 3D 

Na dodatek czeka mnie wymiana pieca ?

A  , i plan jest taki , aby za 3 lata sprzedać dom i ruszyć może na stare śmieci - do Wrocławia  

9 godzin temu, WARMSTONE napisał:

Szambo, nieuleczalne

Godzinę temu, max720 napisał:

Od 3 miesięcy słucham tylko stereo  . I właśnie od kilku godzin dumam , czy potrzebuję te wszystkie Atmosy i Auro 3D 

Po 15 latach oglądania/sluchania 5.1 przestawiłem sie na 7.2

7 subwooferow + 2 stereo zestawy glosnikowe

niczego mi nie brakuje ?

10 godzin temu, STELVIO napisał:

Aż tak u Ciebie krucho? ?

Nie, jedynie chciałem Martina zachęcić a na poczatek poprzeczkę trzeba nisko ustawić. Jednak on nie jest z tych. Ale przyznasz, że pomysł stworzenia haremu dzięki seansom filmowym przedni. Szkoda,że nie byłem taki kreatywny za kawalera.

3 godziny temu, xajas napisał:

Zartuje

Na forum żartujesz po raz pierwszy. Dziwne.

10 godzin temu, PawelMitsu napisał:

Przecież nie napisałem, że masz lewe konto, tylko właśnie dlatego ze jesteś nowy to nie rozumiesz.

Jestem nowy, ale przed założeniem konta czytałem zawartość forum.

10 godzin temu, STELVIO napisał:

Nie po jednym. Już po dwóch. Nowi nie wchodzą w takie dyskusje z innymi. Tylko na początek czegoś potrzebują.?

Rozumiem Cię doskonale. Mimo to uważam, że zbyt szybko rzuciłeś na mnie podejrzenia, że jestem nowym/starym użytkownikiem.

OK. Panowie, nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Miało być trochę humoru z mojej strony, a skończyło się na podejrzeniach mnie o lewe konto, ponieważ nie wpisuję się w zwyczaj typowego nowego użytkownika, szukającego pomocy.

Godzinę temu, koperko napisał:

Jestem nowy, ale przed założeniem konta czytałem zawartość forum

Miałem podobnie. Od początku istnienia tego forum poczytuję a pytać nie mam o co bo wszystko przeczutuję. Gdy załozyłem konto po latach kolega Subfan też dałby sobie łapsko odciąć,że wcześniej miałem parę kont ponieważ jestem za bardzo do przodu. Stelvio natomiast jest przewrażliwiony ponieważ kolega Subfan naobiecywał mu co to będzie robił z jego żoną i trauma na lata.