Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, WARMSTONE napisał:

To  forumowicze z mniej niż 5 letnim stażem powinni się zwracać do nas '' wujku. Szczególnie Martin.

Chłopie ja jestem na tym forum od 2003-2004 roku pod różnymi nickami!!! To ty powinieneś mi się kłaniać do samej podłogi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fetek napisał:

Kiedyś byli tu wartościowi ludzie, tworzyli bardzo fajne i zrozumiałe treści, wręcz wykłady dla szarego kowalskiego.

No widzisz, mam podobny staż to Twojego ale nie byłbym aż tak krytyczny. To co się stało z tymi wartościowymi ludźmi? Wiem ze były osoby które już są ŚP ale co z resztą? Znudziło im się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fetek napisał:

Jestem tu 13 lat a od dobrych 8 nie czytam bo nie ma tu żadnego wartościowego contentu, same pierdoły, gówna i macanki kto ma większego a kogo żona trzyma za jaja.

Kiedyś byli tu wartościowi ludzie, tworzyli bardzo fajne i zrozumiałe treści, wręcz wykłady dla szarego kowalskiego.

Sory ale większość aktywnych forumowiczów albo robi sobie jaja albo powinna się leczyć. Moderacja i Admin to era kamienia łupanego z podejściem i intelektem adekwatnym do okresu.

to spadam na urlop ?

 

Czyli w połowie stażu zmieniłeś nick? Czy też byłeś tylko czytelnikiem? Ludzie ze starszym stażem dalej są. Wiem że sporo z nich czyta ale się nie udziela. Albo po prostu tylko obserwują. Nie potrzebują przepychanek i zbędnych wyzwisk. Sam masz nie mało wojenek na swoim koncie. Dla mnie najgorsi są Ci co nie są w ogóle elastyczni. Nie liczą się z żadnym innym zdaniem. I Ci co mają zawsze (zaznaczam zawsze) wszystko naj. Pod każdym względem. W sumie dobrze znasz to forum. Więc... Jesteśmy tu i tyle.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Martin Rejek napisał:

Chłopie ja jestem na tym forum od 2003-2004 roku pod różnymi nickami!!!

Jak chcesz to mogę zwracać się do ciebie ..ujku.

 

Godzinę temu, fetek napisał:

bo nie ma tu żadnego wartościowego contentu,

Fetek ty hipokryto. Pamiętasz łikendową walkę  FETORR vs SUBFORR czyli mistrz valetudo contra chuligan ulicznik.

 

A co do mojej prośby o radę to proszę pamiętać ,że ja chcę zrobić salę kinową a nie kino domowe i w związku z tym musi być Po Taniemu.

5 minut temu, STELVIO napisał:

I Ci co mają zawsze (zaznaczam zawsze) wszystko naj.

Xajak, Kiblov i Proczek tak mają. Nudziarz klaczka trochę też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, STELVIO napisał:

Czyli w połowie stażu zmieniłeś nick?

zmęczyło mnie to samo co innych, usunąłem konto i ~3 latach wróciłem.

Oczywiście, wielu jeszcze ma konta i jakąś można z nimi złapać kontakt ale co z tego? Gdzie jest iceman, Sławcio R i podobni ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, fetek napisał:

zmęczyło mnie to samo co innych, usunąłem konto i ~3 latach wróciłem.

Oczywiście, wielu jeszcze ma konta i jakąś można z nimi złapać kontakt ale co z tego? Gdzie jest iceman, Sławcio R i podobni ?

 

Dokładnie. Miałem podobnie z tym że przerwa trwała 2 lata... i było to pomiędzy 2010 a 2013...

kiedys można było dużo tutaj osiągnąć pomocą innych forumowiczów... teraz to tylko przepychanki i wyzwiska... 

3 godziny temu, WARMSTONE napisał:

chcesz to mogę zwracać się do ciebie

Panie Marcinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Martin Rejek napisał:

kiedys można było dużo tutaj osiągnąć pomocą innych forumowiczów... teraz to tylko przepychanki i wyzwiska... 

specyfika tego forum ? na innych, które znam problem nie istnieje albo jest znacznie zminimalizowany. Tutaj nawet moderatorzy powodują konflikty. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, WARMSTONE napisał:

To  forumowicze z mniej niż 5 letnim stażem powinni się zwracać do nas '' wujku. Szczególnie Martin.

Ja zawsze byłem zdania, że nie ważne są tytuły, kto jaki ma staż, czy ile ma postów, ważne jest to, co ma się wartościowego do powiedzenia. ?

 

15 godzin temu, STELVIO napisał:

A to spoko. Czyli większość kojarzysz.? 

Na pewno nie wszystko, bo miałem kilkuletnią przerwę, w czasie której sprzęt AV musiał ustąpić miejsca zainteresowaniom sprzętem PC. ?

 

12 godzin temu, fetek napisał:

Jestem tu 13 lat a od dobrych 8 nie czytam bo nie ma tu żadnego wartościowego contentu, same pierdoły, gówna i macanki kto ma większego a kogo żona trzyma za jaja.

Kiedyś byli tu wartościowi ludzie, tworzyli bardzo fajne i zrozumiałe treści, wręcz wykłady dla szarego kowalskiego.

Sory ale większość aktywnych forumowiczów albo robi sobie jaja albo powinna się leczyć. Moderacja i Admin to era kamienia łupanego z podejściem i intelektem adekwatnym do okresu.

to spadam na urlop ?

 

"Kiedyś byli tu wartościowi ludzie, tworzyli bardzo fajne i zrozumiałe treści, wręcz wykłady dla szarego kowalskiego."

Ten problem dotyczy wielu forum dyskusyjnych. Ja sam jestem przykładem takiego ktosia, który udzielał się przez kilka lat, a potem przestał. ?

Jesteś tu od 13 lat, w takim razie kojarzysz ciemną stronę mocy, pod postacią Atoposa? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach na forum także zmienia się postrzeganie pewnych rzeczy. Przykłądem jest np film Top Gun, jako dziecko byłem zakochany w tym filmie, teraz oglądałem wersję w 4K i oczywiście jestem cały czas oczarowany, ale gdybym ogladał pierwszy raz w życiu ten film to bym powiedział gniot, a nie film. Nasze wymagania, poczucie humoru i wiele innych czynników zmienia nasz odbiór i nie chodzi tylko o kino, przecież w motoryzacji jak się jechało gdzies samochodem to było wydarzenie, teraz to ma znaczenie jakim samochodem się jedzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, kivlov napisał:

Top Gun

Przykro mi że w dzisiejszych czasach ten film Ci nie podchodzi? dla mnie ma on swój klimat i jest bestselerem w kolekcji...  mógłbym powiedzieć że dziś większość filmów to gnioty które nadrabiają efektami( dla mnie oczywiście) oraz bez przekazu... stare filmy maja to coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Martin Rejek napisał:

Nie oglądam seriali 

przykro mi bardzo...

Martin, Gra o Tron w Atmosie wymiata, obraz również świetny, to must have na proju :)

Jeszcze Mandalorianin sie tez nadaje na duzy ekran zarówno dzwiekowo jak i obraz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Anthem MRX1140 KlipschRP280F RP450 RP500M SVS PB3000 Canton865  Atmos7.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj żeby bez sensu nie włączać wyłączać proja ,to zabija lampę.Jak masz przerwę np pół godziny,godzinę w oglądaniu to nie zaleca się wyłączać gdyż to skraca żywotność lampy. Ktoś tam kiedyś jak wychodził z pokoju brał off za  każdym razem aż w końcu spalił 2 lampy przed upływem chyba 500 godzin ( jak dobrze kojarzę),JVC doszło do tego co jest przyczyną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Dzięki @darulok pamietam o tym... ostatnio proj chodził 10 h bez przerwy i przez ten czas temperatura w pokoju 16 m2 wzrosła o 3 stopnie wiec nie jest tragicznie... bez sensu nie włączam proja... ostatnio kumpel był na chwile i chciał bym włączył odparłem że nie bo lampa się niszczy, a on na to wyjebales tyle chajsu na proja a nie chcesz się pochwalić??? To są osoby które tego nie rozumieją...

@STELVIO przyjacielu mój że się tak spytam, jak wyglada postęp prac nad montażem Heco CelanGT102f??? Masz już zamontowane? Jeżeli tak to podaj jakieś różnice względem STX No i czy warto było... dowiedziałem się że ktoś kupił ostatnie dwie pary na Allegro które miałem/ chciałem kupić by w przyszłości wykorzystać na rozbudowę systemu... do 6 Atmos lub i więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Martin Rejek napisał:

Dzięki @darulok pamietam o tym... ostatnio proj chodził 10 h bez przerwy i przez ten czas temperatura w pokoju 16 m2 wzrosła o 3 stopnie wiec nie jest tragicznie... bez sensu nie włączam proja... ostatnio kumpel był na chwile i chciał bym włączył odparłem że nie bo lampa się niszczy, a on na to wyjebales tyle chajsu na proja a nie chcesz się pochwalić??? To są osoby które tego nie rozumieją...

@STELVIO przyjacielu mój że się tak spytam, jak wyglada postęp prac nad montażem Heco CelanGT102f??? Masz już zamontowane? Jeżeli tak to podaj jakieś różnice względem STX No i czy warto było... dowiedziałem się że ktoś kupił ostatnie dwie pary na Allegro które miałem/ chciałem kupić by w przyszłości wykorzystać na rozbudowę systemu... do 6 Atmos lub i więcej...

Wymieniłem tylko surroundy. Sufitowych jeszcze nie ruszałem. Chyba brak czasu/chęci. Chciałbym to połączyć z wymianą suba/subów. Bo to też mam w głowie. Ja kupiłem trzy pary ?. Sorry. Jeszcze ekran w planie. Na szczęście to jeść nie woła.? Różnica surround Music Style, a Celan : dla mnie żadna. Tylko design. Gdybym dostał następne music style na sufit, tak bym zrobił. A, że chciałem mieć z jednej linii to wyszło tak jak wyszło. Są Celany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Martin Rejek napisał:

A co tam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

E21E5787-0B9F-4356-B3B9-1175BF1B2B9D.jpeg

Wiem jak to wygląda na żywo. Tutaj też jest super. Nawet wiedząc, że to tylko zdjęcie. Ciekawe czy ten od kredytu 140tyś ma lepszy obraz??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Teraz, STELVIO napisał:

Wiem jak to wygląda na żywo. Tutaj też jest super. Nawet wiedząc, że to tylko zdjęcie. Ciekawe czy ten od kredytu 140tyś ma lepszy obraz??

Tez mnie to zastanawia... tak się nim chwalił ale żadnego zdjęcia nie wkleił... pewnie dla tego że warunki nie pozwalają mu uzyskać takich jakością a do tego jak się ogląda na HBO czy Cinemax to nie ma co się dziwić że jakość marna i aż żal się pochwalić zdjęciami... 

PS jestem ciekaw ile jest użytkowników tych że projektorów (RS i N) na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

X7900 tez bardzo dobry proj... zastanawiałem się nad nim ale dołożyłem do natywnego 4 K i nie żałuje... z początku nie chciałem wydawać nawet takiej kwoty, miał być JVC ale budżetowy... i z czasem miał być wymieniony na po niemiecku to się pisze Spitzenklasse - najwyższa jakość chyba... czyli NX9 lub RS3000 ale że miałem wolna gotówkę to dołożyłem i mam teraz RS1000 i nie żałuje, kolory i czerń robią zajebista robotę , jedynie się obawiam czy za te dwa lata odczuje tak wielki przeskok jakościowy gdy bym miał x7900 zamiast RS1000 na rs3000??????

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę Hobbit i do tego spider man w jedną noc - szacunek ?Trylogie WP i H uwielbiam i jest to dla mnie produkcja nr 1, ale już niestety nie mam czasu, aby obejrzeć dwóch filmów, ba czasami ciężko o jeden, bo nie ukrywam, że rodzina, znajomi i inne hobby są ważniejsze ?  Obejrzałem Film Łowca Potworów - dźwiękowo super,ale scenariusz taki jakiś płytki....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

No niestety mój organizm już tak ma... pracuje od 9 lat na ta sama zmianę, pracuje na nocki miedzy 17:00 a 3:00 i gdy mam wolne to zamiast spać siedzę przed PJ i oglądam filmy do tej godziny o której bym kończył... przychodzi 4:00 i w tedy dopiero śpię i tak do 10/11:00... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.