Skocz do zawartości
IGNORED

Kubica w F1 !


lolo

Rekomendowane odpowiedzi

BMW zaskoczyło mnie tak radykalną decyzją o rozstaniu się z Jacquesem. Robert musiał zrobić na nich naprawdę mocne wrażenie.

Zbyt mała waga bolidu to nie jest w najmniejszym stopniu wina Roberta. On ma jechać i myśleć tylko o jeździe, a od liczenia wagi, taktyki pit stopów i pozostałych stu tysięcy problemów związanych z obsługą techniczną, są inni ludzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advocat -> nie do końca tak jest. Kierowca na bieżąco komunikuje się z zespołem i daje swoje relacje z tego jak mu się jedzie. Przykładem jest to jak amerykanin Speed zmieniał opony na slicki zbyt wcześnie. Przez radio komunikował się z zespołem i podawał informacje że według niego już jest czas na zmianę opon. Owszem zespół zawsze ma tu decydujący głos i kierowca musi się grzecznie słuchać jak mu każą zjechać do pit stopu. Tyle że w sprawach takich jak u Roberta trudno żeby on ważył samochód i kalkulował ile kilogramów opon zostawił na torze. Zawinił zarówno zespół jak i zwykły pech Roberta bo 2 kilo to naprawdę niedużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lolo

 

Trudno się było spodziewać profesorskiej jazdy ;) Nie tacy się rozwalali na wyścigu, a który byłby Raikkonen? ;) Kubica pokazał się i to najważniejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie gadamy o tym że zespół decyduje itp itd a tu okazuje sie że dyskwalifikacja była podobno winą Kubicy. Podobno jak wyleciał z toru to zgubił obciążnik z przodu przy spoilerze i przez to waga spadła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem ;-) Wszystko wina Kubicy ;-) A tak bardziej poważnie to Kubica ma łapać w locie ten obciążnik czy któryś z mechaników powinien to sprawdzić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek, 8 Sie 2006, 14:59

 

>My tu sobie gadamy o tym że zespół decyduje itp itd a tu okazuje sie że dyskwalifikacja była

>podobno winą Kubicy. Podobno jak wyleciał z toru to zgubił obciążnik z przodu przy spoilerze i przez

>to waga spadła.

 

Komunikat oficjalny teamu Sauber mówi o oponach i proponuję się tego trzymać, a nie jakichś onetów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterson -> Masz rację. Oficjalny komunikat na stronie saubera mówi tylko o zużyciu opon.

Ale nieważne już co było. Zostały niecałe 3 tygodnie do następnego rajdu - tym razem Turcja. W przypadku Węgier Kubica mówił że słabo zna ten tor więc jak na kiepską znajomość toru to nieźle mu wyszło. Mam nadzieję że Turcję zna lepiej ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek, 8 Sie 2006, 15:48

 

>Mam nadzieję że Turcję zna lepiej ;)

Tak odnośnie przyszłości - cytat:

"(...) Na brazylijskim Interlagos Kubica jechał raz – w 2002 roku wygrał na tym torze wyścig Formuły Renault. Stambuł i Szanghaj oraz japońska Suzuka są dla niego kompletnie nowe (...)"

 

Proponuję nie wymagać od chłopaka za dużo. Niech najpierw trochę okrzepnie.

 

(Trochę) z innej beczki:

Obawiam co się będzie dzialo na polskich drogach jak Robert zacznie jeżdzić na poważnie i odnosić sukcesy.

Nagle przybędzie domorosłych mistrzów i na drogach będzie horror. Mieszkam w stolycy i na codziań obserwuję "miszczów kierownicy" pędzących po ulicach.

Ostatni weekend było dużo wypadków śmiertelnych spowodowanych nadmierną prędkością. Zbieg okoliczności?

 

pzdr

k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komunikat mówił też że JV nie pojechał bo go głowa bolała ;-) A to info o balaście chodzi od rana po niemieckich serwisach o F1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>(Trochę) z innej beczki:

>Obawiam co się będzie dzialo na polskich drogach jak Robert zacznie jeżdzić na poważnie i odnosić

>sukcesy.

 

Też mi to przyszło do głowy :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei przyszło do głowy, że te "oficjalne komunikaty" to można o kant dupy potłuc. Tego głowa bolała, ten opony miał za lekkie. Na głowę to są proszki przeciwbólowe a co do opon, to ja tam sie nie znam na ichnych przepisach, ale rozumując logicznie to mi wychodzi, że przed ostatnim okrążeniem WSZYSCY powinni zjechać do boksu na wymianę opon! Według mnie to prawda jest bardziej banalna. Jak w każdym sporcie tak i w tym rządzą układy i układziki. Tego "bolała głowa" a tamten miał sraczkę. Byc może ten wyścig miał sie skończyć zupełnie inaczej a że skończył się nie po czyjejś myśli to Kubica poleciał z tabeli bo komus na tym bardzo zalezalo. Byc moze w ogole po to tylko wystartowal, zeby zakonczyc wyscig w oponach przy drugim okrazeniu. Nie mam pojecia o co tu chodzi, ale o cos na pewno bo cala ta historyjka od poczatku do konca jest zbyt grubymi nicmi szyta. Kto powazny uwierzy w takie banialuki, ze nos byl o dwa kilo za lekki i nikt nie zwrocil na to uwagi przed startem czy nawet podczas samej wymiany. Przeciez to sa włókna węglowe a nie stal i "czuć" w rękach ze cos jest nie tak jak powinno byc. Ile taki element moze wazyc? 5kg? 10kg? cos koło tego, ale nie pół tony, zeby nikt nie zauwazył, że brakuje pare deko. Albo że do końca pozwolili mu jechac na tych kapciach mimo tego, że byl czas na zmiane znacznie wczesniej, bo na ponad 20 okrażen do konca wyscigu i zdolny chłopak moglby spokojnie krecic szybsze okrazenia nadrabiajac ewentualna strate po postoju a zamiast tego tracil na kazdym okrazeniu i tylko szczesliwym zbiegiem okoliczności zalapal sie rzutem na tasme do osemki. Poza tym ktos musial wiedziec czym to grozi jesli faktycznie takie sa przepisy. No nie wiem, ale jak dla mnie, laika, to nawet na pierwszy rzut oka to wszystko jest bez sensu. W zespolach Formuly 1 pracuja najlepsi z najlepszych a nie Zenek z PKS-u i Krystyna z gazowni. Tam gra idzie o miliardy dolarów wpływów z reklam i o prestiz marki na całym swiecie, a nie o blaszany puchar, kwiatki i pamątkowe zdjęcia. W tym biznesie nie ma miejsca na głupie pomyłki. No, chyba że chodzi o "pomyłki" a to juz inna sprawa.

To tyle, pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta teoria też już była "testowana". Sędziowe zaprzeczyli ale też nikt się nie spodziewał że cokolwiek potwierdzą. Oczywiście teorię że BMW się podkłada Schumiemu to można między bajki włożyć. Co innego teoria o dyskwalifikacji Roberta aby Schumi odrobił punkt więcej do Alonso. Ta ma pozory logiki, ale tylko pozory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla masz rację. Co z tego że Villeneueva wywalili, mamy nadzieję że Kubica zajmie jego miejsce a tu nagle pojawiają się plotki że Bmw sauber chce dać 100 baniek za sezon Schumacherowi. I co z Robertem ? Znowu testowy kierowca ?

Jednak formuła rządzi się swoimi prawami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek, 9 Sie 2006, 09:00

 

>parantulla masz rację. Co z tego że Villeneueva wywalili, mamy nadzieję że Kubica zajmie jego

>miejsce a tu nagle pojawiają się plotki że Bmw sauber chce dać 100 baniek za sezon Schumacherowi. I

>co z Robertem ? Znowu testowy kierowca ?

 

Do tej pory mowa tylko była o obecnym sezonie. Sauber nie składał żadnych deklaracji w sprawie sezonu 2007. Jestem zdania, że nawet gdyby Schumacher jeździł dla Saubera, to drugim kierowcą właśnie będzie Robert. W niego warto inwestować, a po co w zespole trzymać dwóch doświadczonych kierowców, a młodego i perspektywicznego komuś oddać (bo pewnie ktoś by po niego sięgnął)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety najgorsze moje przeczucia sprawdziły się. F1 trafia pod polskie strzechy i już namonożyło się "fachowcuf".

Aby ten sport zrozumieć trzeba trochę więcej niż obejrzany JEDEN wyścig, bo akurat Polak tam startował. Na pewno nie pomaga fakt tragicznego komentarza Borowczyka i trochę bardziej rozgarniętego Skubisa. Aż żal mnie ściska jak pomyśle, że to oni będą kształtować wiedzę o F1 w fali którą Kubica przyciągnie przed tv.

 

Nie oszukujmy się i nie wpadajmy w euforię. Jakkolwiek Kubica jest naprawdę utalentowany i kariera stoi dopiero przed nim to 7 miejsce było mocno przypadkowe i bardzo szczęśliwe zważywaszy na 2 ciężkie błędy jakie popełnił. Pomijam fakt zbyt lekkiego bolidu bo to aż tak bardzo od niego nie zależało, choć jakby postarał się to te dwa kilo mógłby nadrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jak mam to rozumieć? Wyrwana z kontekstu wypowiedź na temat nie wiadomo czego?

Czy może zarozumiałemu smarkowi sodówka już do łba uderzyła i plecie jak potłuczony?

Bo jak dla mnie, to poza w kółko tym samym od miesiąca bla, bla, bla Pana Gwiazdora nic z tej wypowiedzi nie wynika konkretnego poza tym, że jest świetny, wspaniały i w ogóle, a Polacy to jakieś to zacofane buraki z buszu, które nie rozumieją tego co widzą na ekranie tv.

W trakcie wyścigu i tuż po byłem pod wielkim wrażeniem talentu tego chłopaka, ale teraz...

Chyba powoli zaczyna mi działać na nerwy :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym poprawkę na prasę . W zeszłym roku w jednej ze znanych mi firm ukradli dwa biurka oraz 2 komputery ( stacjonarne ) w prasie napisano o włamaniu i kradzierzy 2 sejfów oraz 7 laptopów :) . Niebywała jest wyobraźnia gazet w pogoni za sensacją . i była to troche powazniejsza prasa niż gazeta Wyborcza , a ta ostatnio ma wiele wspólnego z dawnymi niegdyś Skandalami , tytuł ma szokować a w artykule samie pierdoły ogólnie poziom żenujący jedyne co da się czytać z tej gazety to poniedziałkowy Duży Format . Także nie zdziwiłbym się gdyby zdania wypowiedziane przez Kubicę w tym artykule były powyrywane z kontekstu albo wręcz nawet nigdy nie padly .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacm, 22 Sie 2006, 09:30

 

>chętnie bym obejrzał ten wywiad telewizyjny żeby się przekonać co tak naprawdę tam powiedział .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ja bym tego nie demonizował... Sporo ma chłopak racji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha prawda w oczy kole :D

 

pewnie ze ma duzo racji, ludzie od pierwszego wyscigu kubicy to sami spece od F1, a gowno prawda jak sie slucha relacji w tv to az zal dupe sciska w zwiazku z poziomem komentatorow o holku juz nie wspominajac :)

 

wielu moich znajomych tez jest teraz wielimi fanami i znawcami a jeszcze miesiac temu nie wiedzieli co to "slick" :D i to oni sa burakami a nie kubica.

 

po za tym uwazam ze akurat on ma pelne prawo czuc sie lepszy od wielu ludzi, trafic tam gdzie on mozna na dwa sposoby: albo ma sie kase na utrzymywanie dennego teamu albo jest sie jednym z najlepszych wsrod najlepszych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Kubicy, więc nie mogę powiedzieć, czy to jego lub być może jego rodziców cechuje spora determinacja. Przecież należy pamiętać, że jego obecna pozycja to wynik samodzielnego poruszania się w świecie sportów motoryzacyjnych od młodziaka. Jego rówieśnicy w tym wieku prosili raczej o forsę na kino lub loda. Jeśli dalej będzie podążał wybrana drogą, to raczej można być spokojnym o jego trwałe miejsce w światku formuły pierwszej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Kubica w wywiadzie ma rację. Tak samo u nas jest z każdym sportem - mamy milion znawców piłki nożnej, F1, skoków narciarskich. Jak ktoś z naszych kierowców zacznie startować z sukcesami w rajdach WRC to nagle okaże się że i w tym jesteśmy specami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom wiedzy naszych dziennikarzy na temat F1 jest żenujący, to absolutna prawda, Kubica wcale się tu nie myli. Zawężając grono do komentatorów TV4 można powiedzieć, że Borowczyk wykonuje pracę zleconą wogóle nie czując specyfiki wyścigów, ten drugi młody, którego nazwiska nie pamiętam wykazuje na szczęście progresję i z kompletnego żółtodzioba wyrasta powoli na jedynego dobrze zorientowanego w temacie. O zgrozo Chołowczyc wali takie babole,że aż głupio słuchać czasami. Ostatnio zdziwił się, że komuś w strefie pitstopów klapka od wlewu paliwa się nie zamknęła, ciągle gada o oponach, Schumacher daje się wyprzedzić w deszczu to dowód na przewagę technologiczną francuskich oponiarzy nad japońskimi, tor lekko wysechł, zrobiło się przy okazji cieplej, Schumacher zaczął wyprzedzać i znów teoria o wyższości Japończyków tym razem nad Francuzami, tragedia, potem zaczyna jechać wolniej i znów gadka o szybko zyżywających się Bridgestonach w wysokich temperaturach, tym razem francuziki górą, gdyby był bystry i się trochę znał na F1 to zorientowałby się,że Ferrari po prostu ustawione były na typowe suche warunki a tego, że w końcówce Schumacher jechał na intermedium nie zauważył żaden więc wieszali równo wszyscy trzej psy na Bridgestonach, że takie słabiutkie bo Schumachera gorsi naciskają. Oj długo by jeszcze pisać.

 

Jedno jest jednak pewne, ci trzej z TV4 i tak są geniuszami w porównaniu do panów z Canal+ kiedy to jeszcze dawał transmisje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Kubica ma rację. Zresztą sam wcześniej napisałem, że namnożyło się speców od siedmiu boleści.

 

Swoją drogą jak już nerwy puszczą to można nieźle ubawić się z komentatorów. Borowczyk dajmy na to bardzo często bierze replay za aktualną sytuację i wychodzą kwiatki

 

Edson

W C+ była opcja wyłączenia komentarza polskiego. No i kilka kanałów do wyboru. Tylko dlatego kupiłem Syfrę. No i rzeczywiście komentarze były cudne. Niejaki Gucwa je popełniał. Boję się, że mogą go wsadzić teraz do ITI Neovision na komentatora bo ponoć będzie tam F1 w HD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę piania z zachwytu nad talentem i umiejętnościami naszego wielkiego mistrza. Mam nadzieję, że ta lekcja nieco utemperuje parcie na lansing młodego gwiazdora i zajmie się treningami, a nie opowiadaniem bajek i mamrotaniem trzech oklepanych kwestii w każdym wywiadzie dla byle szmatławca. Pozdrawiam kolegów, a Panu Zarozumialcowi mimo wszystko życzę jak najlepiej i proponuję trochę umiaru w samozachwytach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co? Ktos sie spodziewal, ze Kubica w drugim starcie zajmie pierwsze miejsce? Wybacz, ale zaczyna to przypominac typowe polskie piekielko na zasadzie, ze albo jestes pierwszy albo jestes szmaciarzem, ktorego wyprzedzi niewidomy rowerzysta...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie przeciez to pierwsze starty , poza tym zrobili beznadziejnie ten pierwszy zjazd na 40 którymś tam okrążeniu jak wyjechał samochód techniczny na tor widac że Ci co zjechali pózniej sporo miejsc zyskali .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jak by parantulla pojechal (jakby ktos go poprosil) to ho ho... on by im pokazal jak sie jezdzi buahaha

 

paruntulla zastanow sie co ty wypisujesz za brednie, ja rozumiem ze zazdrosc ciebie zjada,jak sobie pomyslisz ile on zarabia, ale juz sobie daruj bo wrzodow sie nabawisz :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.