Jump to content
IGNORED

komórka na kartę c.d.

Meloman

Recommended Posts

dziękuje wszystkim za poprzednie odpowiedzi,

ostatecznie zdecyduję się na Nokię 6100...

Era ma w tej chwili ciekawą ofertę, która pozwoli kupić mi ten aparat za złotówkę, pomimo, że nie jest na abonament, ale na kartę

warunki- umowa na 24 miesięcy, i co miesiąc muszę doładowywać za min. 20 zł lub 50 na kwartał.

w piątek nawet już byłem w punkcie usługowym, ale z transakcji nici. potrzebne są papiery o zatrudnieniu.

i tu mam zagwozdkę bo nie wypytałem się do końca.

czy Operatowi wystarczy tylko potwierdzenie, że aktualnie jestem zatrudniony czy muszę dodatkowo udokumentować, że w okresie najbliższych 2 lat mam zagwarantowaną w umowie pracę?

szkopuł w tym, że w mam czasową umowę, która kończy mi się listopadzie...

czy w ogóle o tym wspominać czy pominąć to milczeniem. a czy trzeba im udokumentowywać zarobki?

wiem, że najlepiej spytać się w sklepie, ale jutro chcę w biurze załatwić formalności z księgową a po południu zawrzeć transakcję i w końcu kupić ten telefon.

chyba ważną informacją jest staż pracy, że np. nie jestem stażystą, asystentem itp....

w sumie gdybym miał umowę o pracę bezokresową, to ona przecież też w żaden sposób nie zagwarantuje, że w ciągu tych 2 lat nikt mnie nie zwolni.

więc w sumie nie pownni się czepiać.

proszę o poradę jaki świstek im przygotować....

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pomimo, że nie

>jest na abonament, ale na kartę

>warunki- umowa na 24 miesięcy, i co miesiąc muszę doładowywać za min. 20 zł lub 50 na kwartał.

co z ludzi robi marekting.. skoro musisz co miesiac/kwartal placic to to jest abonament... czy zwie sie to mix, fun czy jakis inny grzyb ale jest to abonament.. (okresowe swiadczenie pieniezne w zamian za usluge.

>proszę o poradę jaki świstek im przygotować....

przede wszystkim zgodne ze stanem faktycznym, inaczej wprowadzasz w blad druga strone umowy (oszukujesz?), a czy majac takie a nie inne zatrudnienie podpiszesz umowe mozesz ise dowiedziec w kazdym punkcie Ery.. wiem wiem byloes nie zapytales, ale zamiast wchodzic na audiofilskie forum moglbys wejsc na strone www.era.pl i tam poszukac albo zadzwonic na ich infolinie. W ostatecznosci sa tez grupy dyskusyjne i fora posiwecone telefonii gsm. Szanujmy Lukara... skoro jest to forum audio/kinodomowe to poruszajmy sie w obszarze tych sfer. to nie onet ani inna interia...

Hidden Content

• Redaktorzy

jeśli masz problem z zaświadczeniem o zatrudnieniu powinno wystarczyć poświadczenie o zameldowaniu z Urzędu Gminy, ale zaświadczenie o zatrudnieniu na czas określony przynajmniej w Plusie jest akceptowane (musisz być zatrudniony w dniu podpisywania umowy i tyle).

Hidden Content

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Fr@ntz bocznica cy nie bocznica... w zamierzeniu bocznica miala byc miejscem dyskusji ogolnych a nie zadawaniu pytan na ktore odpowiedzi mozna szybciej i lepiej otrzymac gdzie indziej... co ma telefon z audiofilstwem? tylko mi nie mow ze mp3.

Hidden Content

• Redaktorzy

a naprzykład to, że część forumowiczów jest pracownikami operatorów GSM. Pasi ;)

Hidden Content

Fr@ntz

"I am an audiophile"

poza tym kazde kolejne pytanie z cyklu jaki cd za 632 zlote sie kwituje "ARCHIWUM" i "WYSZUKIWARKA" to chyba ma to na celu ze najpierw delikwent ma poszukac informacje ktora go interesuje, zwlaszcza ze akurat ta informacja nie jest scisle tajna, a nie zasmiecal forum...

Hidden Content

Fr@ntz nie pasi... to jest forum o takim hobby co zwie sie audio, rownie dobrze wg ciebie mozemy dyskutowac o mace, plynie do naczyn, weglu, ropie, prostytutkach itd bo w takiej duzej grupie (cos kolo 5000?) znajdziemy chyba ludzi majacych jakies powiazania z kazdym biznesem. I co? to jest audio? audiostereo.pl jest forum tematycznym, a przynajmniej stara sie.

i starajmy sie zeby tak bylo, zeby tu bylo merytorycznie a nie pieprzenie kotka za pomoca mlotka...

Hidden Content

• Redaktorzy

idąc Twoim tokiem rozumowania na bocznicy nie można byłoby pisać o "polityce, motoryzacji i 99% innych rzeczy które tutaj się znajduje ;)

eot.

Hidden Content

Fr@ntz

"I am an audiophile"

Fr@ntz masz racje :) nie powinno sie pisac od tego sa inne fora.. wejdz na fora foto, komputerowe, motoryzacyjne.. czy tam az tyle off topicow??

Fr@ntz masz po raz drugi racje: EOT

Hidden Content

do tej pory traktowałem tą grupę forum dyskusyjnych za ostatni bastion rozsądku i kultury

jeżeli znajdziesz mi ofertę, w które nie będę MUSIAŁ płacić za korzystanie z telefonu będę wdzięczny.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.