Jump to content
IGNORED

PILNE! ADMIN ZABLOKUJ KONTO JAKOOBP!!!!!

norwidos

Recommended Posts

Jest to prośba w imieniu całego forum!!!!!

ZACHOWANIE TEGO FORUMOWICZA TO KRETYNIZM, BEZCZELNOŚĆ I HUCPA!!!!

ADMIN!!!!! ZRÓB COŚ WRESZCIE BO FORUM SPADA NA PSY!!!!

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szkoda czasu na takie donosiki...ja chcę to robić jawnie i pokazać też jak bardzo lukar ma nas w dupie bo ostatnio jego aktywność jest żadna więc może trzeba się złożyć na jakąś obsługę??? Koleś sobie nie radzi i jest to dobra okazja żeby to pokazać...

Hidden Content

==> Norwidos

Tu nie chodzi o donosy. Tylko o skuteczne poinformowanie admina o nieprawidlowosciach. Watke na forum moze umknac Lukarowi, nie czyta przeciez wszystkiego. Mail jest skuteczniejszy a wogole to kliknales ''nie na temat''

Lukasz kiedys pisal, ze za zadko tego uzywamy.

Hidden Content

Lukar mówił kiedyś, że wystarczy dać 'nie na temat'. Ułatwi mu to moderację. Nie wymagajcie też od niego, by moderował forum 24h/dobę.

Hidden Content

norwidos:

>pokazać też jak bardzo lukar ma nas w

>dupie bo ostatnio jego aktywność jest żadna

Forum jest własnością prywatną, i tylko od właściciela zależy, ile czasu i energii poświęci on na porządkowanie zawartości. Korzystasz z forum wyłącznie dzięki dobrej woli admina - nie masz prawa czegokolwiek odeń wymagać. Jeżeli nie odpowiada ci "obsługa" forum, możesz po prostu przenieść się na w inne miejsce w sieci. Albo stworzyć własne.

Hidden Content

Guest

(Konto usunięte)

Taki wieczny kłamca z b.wybujałą wyobraźnią , który nic nie rozumie i wiecznie wszystkich poucza ( ale dało się zauważyć , że ostatnio jego pierdziawki zrobiły się troche łagodniejsze )

jar1 nie prowokuj:)

jacch:

>....Forum jest własnością prywatną...

>_IDIOTA_

Szczerość w powyższym podpisie godna jest najwyższego uznania. Moje gratulacje ;)

A tak przy okazji, drogi "Idioto": czyją, twoim zdaniem, własnością jest forum? Ogółu społeczeństwa? Braci Kaczyńskich? Twojej ulubionej bohaterki literatury dziecięcej? Ostatniego plenum KPZR?

Hidden Content

Wyslijcie do Allegro donosik, że Jackoobp nagminnie spamuje na naszym forum i może zawieszą mu konto. Jest odpowiedni zapis w regulaminie :)

"Allegro zastrzega sobie prawo do zawieszenia konta Użytkownika, który łamie którekolwiek z postanowień niniejszego Regulaminu, a w szczególności zastrzeżenie sprzedaży poza aukcją, spamming(...)"

Hidden Content

jar1

zajrzyj na

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i wszystko sie wyjaśni

a orginał tutaj:

Hidden Content

pozdrawiam :)

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

norwidos, 22 Sty 2006, 11:51

>Szkoda czasu na takie donosiki...ja chcę to robić jawnie i pokazać też jak bardzo lukar ma nas w

>dupie bo ostatnio jego aktywność jest żadna więc może trzeba się złożyć na jakąś obsługę???

Zagalopowałeś się kolego, baaaardzo. Jesteśmy tutaj w gościnie u Lukara - wbij sobie do głowu że jest gospodarzem którego się nie obraża a nie usługodawcą. Moim zdaniem należą się przeprosiny.

Hidden Content

tomektoon:

Skarga skierowana do Allegro nic nie da - spam nie został wysłany za pośrednictwem serwisu, więc administratorzy mają ten fakt w głębokim poważaniu. Poniekąd słusznie - zbyt duże istniałoby pole do nadużyć.

Buraka można za to "pouczyć" prościej - na przykład "wygrywając" jego aukcje za pomocą "lewego" konta na Allegro.

Hidden Content

Cześć Teo,

wydaje mi sie ,że co do własności tego forum masz racje ale obowiązki administratora sa troszke bardziej skomplikowane . Forum ma charakter publiczny a jego administrator zobowiązany jest liczyc sie z opinią jego użytkowników z prostego powodu- ekonomicznego. Przeciez bierze forsę za reklamy , które pojawiaja sie tu tylko dlatego ,że użytkownicy je czytają . I to jest już interes ( tak jak supermarket czy zakład fryzjerski ) gdzie jesteś w pewnym sensie klientem a nie użytkownikiem za darmo .To my - użytkownicy/klienci gwarantujemy Lukarowi dochody z reklam . Bez nas nikt tu nic nie zamieści - no chyba ,że za darmo.

Podsumowując - teoretycznie masz racje ale ta sprawa ma drugie dno - ważniejsze niz teoria- KASA.

Hidden Content

...there is no spoon...

arturp:

> Forum ma charakter publiczny a jego administrator zobowiązany jest liczyc

> sie z opinią jego użytkowników z prostego powodu- ekonomicznego

Zdecydowanie nie zgodzę się z jednym - ze sformułowaniem "administrator zobowiązany jest". Owszem, Lukar _może_ liczyć się z użytkownikami forum. Być może nawet _powinien_ się z ich zdaniem liczyć (jeśli np. zależy mu na wysokiej liczbie odwiedzin). Niczego jednak nie _musi_, i do niczego nie jest _zobowiązany_ - jeśli będzie miał kaprys, ma święte prawo wprowadzić na forum dowolne zasady, albo wręcz i przełączyć pstryczek podpisany "audiostereo" w pozycję "off". Ewentualny związany z tym spadek dochodów z reklam to już wyłącznie jego sprawa, i nam nic do tego.

Daleki byłbym więc od podejścia w rodzaju "oglądam reklamy, więc mam prawo wymagać". Kwestie ew. dochodów z reklam nie powinny tu być poruszane - uważam, że to prywatna sprawa właściciela forum, w którego kieszeń zaglądać nie mam zamiaru.

Hidden Content

Ludzie dajcie już na luz, moze gościu się zawstydził (jokoobp), poprostu zignorujcie go i zacznijcie jakiś nowy temacik o stereo. Toż to dział o stereo - prawda ?

Hidden Content

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

• Redaktorzy

koleś dostał bana na pare dni, wpisy usunięte

jeszcze raz powtórze: ja nic nie musze, ja mogę, pisałem już gdzieś że mogę zamknąć forum i dla mnie nic wielkiego się nie stanie - nie będę musiał się użerać i czytać wpisy że to wszystko robię dla KASY, a czy dla was wtedy się coś zmieni? sami sobie odpowiedzcie...

Hidden Content

==>Lukar

Jak zamkniesz forum to my Ciebie znajdziemy, Polska wcale nie jest taka duza :)

A powaznie, na ile skuteczne jest klikniecie ''nie na temat'' jak czesto to sprawdzasz i wogole ile osob musi kliknac zebys to zauwazyl??

Hidden Content

Lukar, spokojnie, poczytaj wpisy Teo. Nie wszyscy tak myślą jak Norwidos. Wypisującym brednie możesz daC bana, to się uspokoją.

Faktem jest jednak, że na forum jest wiele pyskówek i chamstwa, czemu sprzyja brak skutecznej moderacji. Może czas kogoś ustanowić? Lukar, pozostałoby Ci tylko moderowanie działań moderatorów, a to nie byłoby zbyt czasochłonne. A i malkontentom zamknęłoby to gęby. To tylko taki tam pomysł, jeden z wielu możliwych.

Hidden Content

• Redaktorzy

> A powaznie, na ile skuteczne jest klikniecie ''nie na temat'' jak czesto to sprawdzasz

> i wogole ile osob musi kliknac zebys to zauwazyl??

forum oglądam codziennie, zazwyczaj kilka razy dziennie (chyba że gdzieś wyjeżdżam), wystarczy jedno kliknięcie "nie na temat" żebym sprawdził, oczywiście im więcej tym lepiej bo dość często zdarzają się fałszywe alarmy (jedno nie na temat ale wpis w porządku)

Hidden Content

Wicje mam, mam wizje... Oczyma duszy widze... McGyver moderatorem zakladki DIY :)

Hidden Content

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Foxbat zwolennikiem spiskowej teorii dziejów. Nie chcę być moderatorem, bo to wredne zajęcie polegające gównie na usuwaniu gówna z forum. Wolę się bawić swoimi zabawkami (lub razem z dzieckiem jego zabawkami).

Hidden Content

McGyver, hie hie hie, no to moze choc wiesz kto tak naprawde stoi za zamachem na JFK? :D

Hidden Content

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

• Pokaż nowe odpowiedzi
  • Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
    • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
    The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.