Jump to content
IGNORED

Audioquest type 6.2 czy ktos zna?

maciek1

Recommended Posts

Witam! Wybaczcie, ze zakładam nowy wątek, ale to ciekawa sytuacja. Czy ktokolwiek zna takiego głosnikowca? Konkretnie 6.2 Nie znalazłem go w oficjalnej ofercie AQ (albo słabo szukałem:)) Wygląd zewnętrzny inny niz "szóstka" - w tekstylnym oplocie, szarawym. Czy w ogóle AQ produkuje jakieś wersje "dwójki"? Pozdrawiam. MAciek

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jacch>>> Dzięki! Ale po Twoim zdjeciu sytuacja jak dla mnie wcale nie jest jasniejsza:) Wybacz:))) To co jest na zdjęciu to type 6+ ??? Bo takie "coś" właśnie "wyłaziło z koszulek:)) A na zdjątku jest "gołe":) I do tego ma symbol własnie 6.2. No to o co tutaj chodzi?:)

Z tego co pamiętam wszelkie "szóstki" też chyba były 'gołe"? Oczywiście mogę sie mylic znacznie:)

Hidden Content

Type 6.2 to inaczej Type 6 mk II. Nowszy model.

Hidden Content

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Nie bardzo rozumiem o jakiej "plecionce" mówisz. Jeżeli chodzi ci o tą kolorową "skarpetkę" to kable ze szpuli mogą jej nie mieć.

Podobnie przebiegała ewolucja kabla CV-4. Najpierw był oryginalny CV-4, potem CV-4.1, a teraz jest CV-4.2. Zmiana polegała na zastosowaniu lepszego materiału przewodnika i dodaniu 2 żył do systemu dbs.

Hidden Content

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

No tak, ale rozumiem, ze i tak mk II nie zmiesciły sie w aktualnej ofercie AQ (brak wzmianki o tym kablu na ich stronie oraz cenniku). Czy zna ktos dokąłdniejsze różnice pomiedzy tymi kablami? Czym nowsze wersje róznią sie od starszych i co z tym oplotem? Ma być czy też nie? A tak na marginesie: jak brzmi. Do tej pory mam type 4+ i wiem, ze to już malutko do VA Mozartów....:))) Ale i tak jak na razie ok...

Hidden Content

W TopHIFI opuścili do 65 zł za metr - normalnie po 69zł /m. Wersja 6+ mk2 ma 8 zył (2 x bass i 2x treble) zamiast poprzednich sześciu - identycznie jak w nowym: type 8. To, że 6+ już nie ma na stronie AQ to typowa zagrywka - ma go zastąpić type 8 po prostu ;)

Hidden Content

• 5 months later...

Trochę odświeżyłem,ale mam pytanie:

co to za kabel: Audioquest 8 żyłowy w granatowej koszulce?

Sprzedający mówi,że type 6+,czy może ktoś potwierdzić i jeżeli tak to jak gra w porównaniu do wersji 6 żyłowej w szarej plecionce z białą przeplotką.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.