Jump to content
IGNORED

Problem z głośnikiem w Nokii 6100

Radi 83

Recommended Posts

Wiem że to nie to forum ale nie widze potrzeby zapisywać się na forum o telefonach w celu jednej porady a tu może znajdę użytkownika tego telefonu wśród licznej grupy forumowiczów.

Tak jak w temacie proszę użytkowników Nokii 6100 aby napisali czy w ich telefonie podczas połączenia w głośniku słychać takie syczenie jak w kolumnach a ustawiłem głośność na maxa. W moim starym telefonie SE T68i ustawienie głośności nie miało znaczenia.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Nie bijcie za mocno :-))

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czy w twojej nokii jest taki szum szyyyyyyy czy może siiiiiiii a może nawet szuuuuuuuuu bo jeśli jest sssssssss to niedobrze oj niedobrze ..........

(głupia odpowiedż ale niemniej mądre pytanie

Hidden Content

Robi tak ssssssss i dodam jeszcze że była już z tego powodu w serwisie i w raporcie z naprawy wpisali tak " naprawa interfejsu, zmiana oprogramowania, strojenie a w użytych częściach zamiennych jest antena i głośnik.

Sam juz nie wiem co o tym mysleć bo wedłóg mnie jedyną poprawą jest to że jak się przyciszy głośnośc w telefonie to ten dżwięk sssss staje się coraz cichszy a przed oddaniem do serwisu nie miało to znaczenia.

Hidden Content

Zamiast nokii kup sobie cos lepszego i bedzie spokoj. Serio teraz bo czasami sobie zartujemy.

Masz prawo do reklamacji i zwrotu pieniedzy skoro to kaszanka.

pzdrw

soso

Hidden Content

Radi 83 > mialem te nokie-jakosc rozmow byla nieciekawa, myslalem ze glosniczek przeszedl juz swoje. Dlatego tez wymienilem go na nowy, ale jednak poprawa jakosci polaczen nieznaczna-dalej kiepsko. Pozniej ja sprzedalem, pospolici ludzie czasami nie zauwazaja niektorych mankamentow i wydaje im sie ze jest to wszystko normalne.

Jakos zauwazylem ze telefony ktore mialem z zagranicy maja troche nizsza jakosc polaczen, niewiem czy one bardziej dopasowane do zagraniczych sieci a z naszymi sie gryza?

Mam teraz siemensa z zagranicy, z poczatku byla niska jakosc polaczen echo itp, jedna spro w nim grzebalem z softem i teraz jest wszystko ok a i dodalem jeszcze tam takie pierdy od posliego operatora.

Hidden Content

osobiscie posiadam ta komorke od poltora roku. poza drobnymi starciami (przejechala po betonie....) sprawuje sie bez najmniejszych problemow.

soso: "kup sobie cos lepszego"

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.