Skocz do zawartości
IGNORED

Gale 3020


Juras

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o opinie na temat tych minimonitorkow.Maja b. dobra prase(m in MiHF S&V). Kusi mnie zmiana malych Castli wlasnie na Gale 3020.Sprzet to Arcam serii alpha.Cieniem na zakup kolumn kladzie sie brak kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Witaj. Sam szukam kolumn do pierwszego audio i padło, że z Gale 3020 mało co w tej cenie może konkurować. Przeczytałem wszystko co się da na ich temat, ale niestety nie ma za bardzo gdzie ich posłuchać. Chociaż podobno w moich okolicach we Wrocławiu są w Visatex'ie. Znam parę osób, które twierdziły, że w tej klasie cenowej można rozglądać się jedynie za Wharfendale'ami D 9.1, ale są chyba 200 pln droższe. Jak coś będziesz wiedział, daj znać. Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem swojego czasu te kolumienki i moge powiedziec ze w swojej cenie to hit.

Są bardzo muzykalne z cieplą,lampową średnicą,idealne do wokali.

Grało to u mnie z jakims starym wzmacniaczem Yamahy za 300pln i było super!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem wczoraj 3020 z NADem 320 BEE. Wrażenia niesamowite. Wypełniły cały pokój, choć jak je zobaczyłem, to pomyślałem, że z tak małego czegoś dźwięk nie wyleci ;) Nie znam się zbytnio na audio, nie słuchałem wielu modeli, ale wydaje mi się, że ten za swoją cenę gra na prawdę świetnie. Myślę, że to idealny model do mniejszych pomieszczeń, dla ludzi lubiących ciepłe barwy, wokale itp. Nie miałem swoich płytek, ale obsługa włączyła jakieś żydowskie pieśni i było to nie sa mo wi te!!! Wiele zalezy od wzmaka, ale z Nadem komponowały się bardzo poprawnie. Po pierwsze, w ogóle nie słychać źródeł dźwięku. A bas z takich maleństw jest nadzwyczaj mocny. To monitorki dla mnie. Na pewno je wezmę. W tym wypadku prasa się nie myli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest .... seria gale 30 jest bardzo udana ... a zwlaszcza modele 3020 i 3030 ... ja jestem szczesliwym posiadaczem tych drugich ... ale slucham tych kolumienek z nedzna elektronika i jednym slowem sie marnuja ... jak sluchalem ich z azurem 540 to po prostu bylo to o co mi chodzi w dzwieku ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.