Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkania na Mazurach


jakobs

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ja rezygnuje z przyjazdu. Pogoda ciagle sie pogarsza. Sniegu napadalo potwornie duzo. Znajac nasze sluzby drogowe mozna sie spodziewac najgorszego na drogach w Warm-Maz. Mimo zimowych opon nie zdecyduje sprawdzac sie ich skutecznosci;) nie ma przymusu jeszcze;)

 

Bede z niecierpliwoscia czekal na realacje z odsluchow:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z zaproszeniem na spotkanie w Giżycku konstruktora Lorelei zamieszczam odpowiedź pana Andrzeja Markówa:

 

Dziękuję za zaproszenie na zjazd do Giżycka. Niestety, nie będę mógł tam pojechać. Mam umówione spotkanie na Wolumenie i muszę tam być ze względów strategicznych, aby lampy nie wpadły w niepowołane ręce. Co więcej, składam teraz równolegle dwa wzmacniacze LORELEI i ci, którzy wpłacili pieniądze nie byliby zachwyceni, gdybym balował przy rybce, a nie realizował ich zamówień. Uważam, że trzeba tych, którzy mi zaufali i czekają na wzmacniacze, traktować z szacunkiem i powagą. Za to zapraszam wszystkich (ze swoimi płytami na próbę), którzy przyjadą na Audio Show do Warszawy, aby odwiedzili też mnie i posłuchali osobiście LORELEI. Będzie włączona na długo i taka gorąco wabiła swoim głosem. Proszę umówić się telefonicznie: 22 843 27 28. Na wystawie Audio Show będzie można posłuchać mocnego Egovoxa na EL34 PP ze świetnymi kolumnami z tubowymi głośnikami średnio-wysokotonowymi. Do zobaczenia i usłyszenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dążę by się pojawić tylko jeszcze niemam sprecyzowane czym - z kim się dostanę,do Girzycka moze pociągiem , lób autobusem. Dopiero wróciłem z pracy i muszę się zoriętować co jak jeździ. Pozdrawiam Bodo_z.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodziu- nie daleko. Taxi sądzę za ten kawałek kika złotych. Od dworca równiez mozna dojść spacerkiem (dla zdrowia). Pamiętam zimowe spacery w (mundurze) z giżyckiego wagała do jw 4012 :):) które zawsze prowadziły przez (mazurską i wodnika).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dworca PKP/PKS ulicą Bohaterów Westerplatte do ul. Warszawskiej, skrećić w prawo i cały czas prosto.

Przy PKN Orlen wybrać ul.Suwalską (ta po lewej stronie). Droga prosta, spacerkiem 20min, może mniej.

Może się przyda.

Jest też taxi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moja skromna osoba na parę godzinek zawita do Giżycka :)))

Jak bodo_z dotrze do mnie to przyjedziemy razem. Opon jeszcze nie zmieniłem - kolejki u wulkanizatorów są straszne :(( dosłownie szał zmieniania opon. Mam jeszcze ratunek w postaci kontroli trakcji :)) czasami ratuje d..ę ;)) mam nadzieje, że szczęśliwie dojadę i poznamy się.

 

z żoną miałem twardą przeprawę, ale jakoś przeżyłem

choć będę w Giżycku, ale najpóźniej o 18 zmywam się :((

 

pozdrówka jodel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko spacerom ;o) pod warunkiem ze nic nie niosę a zamierzam nieść ;o) będzzie tego z 15kg ;o)

lecz nie martwię cię jak przyjadebop będzie sporo czasu.

Tylko by zdążyć na powrotny transport.;o().

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie zawiadamiam,że Adam i Grzegorz dotarli do Giżycka zjedli kolację i właśnie poszli grzecznie spać. Koledzy z bagażnika wyciągnęli wcześniej 2 pary podłogówek Minas Anor oraz prototypowe monitory. Audiofilską moc zapewnią monobloki Pana Maćka + pre tranzystorowe. Od ok. 14 czekamy na Was !

 

> Bodo_z. Masz na spotkaniu zarezerwowany czas na prezentację swojego wzmacniacza. Nie daj plamy ! Mazury wierzą w Ciebie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie,

 

Smutna prawda- nie dotrę do Was pomimo moich najszczerszych chęci...

Złożyły się na to dwie podstawowe prawdy- brak zimówek, a wymiana dopiero w poniedziałek...

i druga - po dwóch dniach pobytu na mazurach w stroju letnim załatwiłem się dość ostro i przez cały weekend muszę grzecznie leżeć w łóżeczku:(((

 

Dla ciekawych wczorajszej sytuacji drogowej na mazurach wklejam fotkę z mojego powrotu do Gdańska.

Droga zajęła mi prawie 6h (ok.250km), widzałem po drodze 14 stłuczek... prędkość podróżna na niektóych odcinkach spadała poniżej 10 km/h.. a trasa Lidbark - Orneta.....to odrębna smutna historia.

Ale ku radości żony i własnej dotarłem szczęśliwie do domciu..:)).

 

pozdrawiam i mam nadzięję, że spotkamy się na AS w W-wie...

 

P.S. tylko jakieś plakietki trza przygotować dla forumowiczów cobyśmy się poznali...;-)

 

nobik8

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mnie niestety tez zabraknie nie zdazylem wymienic opon na zimowe a kolejki wszedzie sa takie ze zapisy dopiero na wtorek ach ta zima

pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie ale drogi sa w fatalnym stanie przynajmniej u mnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynier pada śniek , na tarasie mam dobre 25cm śniegu . Ja będę twardy i wsiądę do pociągu, nie odpuszczę . chyba że kolej zastrajkje, lub niedotrę na dworzec, na czas na razie do spotkania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę opisywał jak mnie krew zalała :(0 jak zobaczyłem to co się dzieje teraz za oknem

Panowie niestety ja odpuszczam, śniegu nawaliło dobre 20-30 cm, auta już prawie nie widzę spod śniegu, nie mam zimówek, dopiero założę w następnym tygodniu.

Żałuje strasznie.

 

pozdrawiam jodel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiadomość od syna, że prócz śniegu na jezdni jest lód pod sniegiem. To zgroza ze znów jak co roku służby odpowiedzialne za odsnieżanie "zaspały". Zapewne bedą się tłumaczyły że ich śnieg i lód zaskoczył :) i to na ulicach kilkuset tysięcznego miasta. Aż boję się wyobrazić sobie co musi się dziać na drogach poza miejskich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałujemy, że nie przyjedziecie ! Usprawiedliwienie macie jednak niepodważalne. Zdrowie ważniejsze niż słuchanie burczybasów i oglądanie lampek :) A więc do zobaczenia na AS !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez na 100% juz nie bedzie. Bodo mnie namawial na pociag bardzo mocno, ale nie wiadomo jak bedzie z powrotem do Olsztyna w przypadku pogorszenia pogody niechcialbym utknac na noc;) O 20.00 jest tylko autobus, pociagu nie ma. Samochodem nie bede ryzykowal, do Gizycka nie ma niestety autostrady;) sa waskie zasniezone drogi.

 

Bobo sie nie poddaje i napewno przyjedzie:) Podziwiam go:)

 

Ja natomiast bede czekal z niecierpliwoscia na relacje z odsluchow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się powstrzymać, żeby nie skomentować sytuacji spotkania. Ja od razu postanowiłem, ze nie przyjadę, bo przyszłe kilka najbliższych weekendów mam w planach zajęte (w tym Audio Show) i jedynie ta sobota daje mi szansę dopieścić mój system audio i powiesić nową kinodomową zabawkę.

Może i bym się sam nawówił na przyjazd, ale jakoś nie wypatrzyłem zdjęć oferty kolumn, które będą grały w Giżycku. To jest niedopatrzenie producenta, że nie umieścił w wątku czegoś w rodzaju przewodnika. Gdyby mi się wzrokowo jakiś model spodobał, to bym chciał posłuchać, a gdyby potem genialnie zagrał, to bym myślał nad zakupem. A tak nie wiem co będzie grać i z czym, więc nie czuję straty posłuchania czegoś dobrego. Jechać, aby jechać..."sztuka dla sztuki nie jest sztuką."

No i najważniejsze. Skoro ktoś się zapowiada i zbiera się założona liczba osób, która nadaje sens przyjazdu producentowi, to nie można się wycofać! A argument o złej pogodzie jest dziecinny. Trzeba wziąść poprawkę na warunki drogowe, wcześniej wyjechać i wszystko. Czyżby na ulicach i drogach nie było żadnego samochodu?

Panowie, wykazaliście prawdziwie hobbystyczne podejście. A wypadało w tej sytuacji zachować się profesjonalnie.

PS. Też czekam na opis wrażeń... ze zdjęciami. głaz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500km za mną... (połamane gałęzie, drzewa na jezdni, do 50cm śniegu...). Zmieniam autko i jadę. Niestety na oponach letnich :(, bo kto i gdzie mi dzisiaj zmieni (?)

Do zobaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głaz

 

Bede sie bronil,

 

Wcale nie dziecinny, tylko jest to podejscie z glowa. Jesli ja sie nie czuje na silach jechac w taka pogode jak dzis to po prostu nie jade. Nie widze powodu dla ryzyka. Majac opony letnie wogole nawet bym o tym nie myslal( mam zimowki) bo nie dosc ze sobie moge cos zrobic to jeszcze innym. Pozatym ok 20 moze ta chalpe co teraz jest przymrozic i bedzie naprawde zle.

 

Mysle jednak ze spotkanie bezemnie nie ucierpi. Ja swoja opinie na temat kolumn MG wyrazilem juz wczesniej. Nie zostala ona przyjeta obiektywnie. Wiec moze nawet lepiej jak mnie nie bedzie.

 

Czekamy na relacje z odluchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.