Jump to content
IGNORED

Jaki rower wybrać?

qrczak
 Share

Recommended Posts

Gratuluję wycieczki po irlandzkich bezdrożach i radości z jazdy rowerem  ale ten poniżej to towarzystwo wątpliwej jakości . Ja wczoraj zwyczajowo 60 km szosa. Dziś wietrzny dzień , po południu  wyskoczę do lasu na godzinkę, o ile nie będzie deszczu  , ale ekstremalnym wyczynem  minionego tygodnia było niedzielne  65 km na szosie mojej małżonki)) Upał tropikalny  do 35 C w cieniu a na szosie termometr w jej liczniku , o ile był wiarygodny wskazywał 42 C. Dała radę pochłaniając 3 bidony wody , 2 banany i jakieś lody po drodze, ale po powrocie, bordowa z wysiłku na twarzy,   powiedziała że więcej na tego rodzaju temperaturowy survival się nie pisze)) Byliśmy dobrze posmarowani ( TO WAŻNE !!)  wiec słońce krzywdy nie uczyniło. Tak wysoka  temperatura jest  naprawdę przyjemna do jazdy ,  ale przy szybkościach ok. 30kn/h . Tutaj było 8 mniej , efekt chłodzenia powietrzem był trochę upośledzony i pod koniec na podjeździe było kryzysowo. Miałem wyrzuty sumienia bo to ja ją do tego namówiłem , ale z drugiej strony kilka komplementów dotyczących hartu ducha i przekraczaniu barier i ograniczeń swojego organizmu złagodziło sytuacje i temperament mojego Kruczka. Odebrałem dziś wyniki morfologii krwi i badań moczu i muszę się pochwalić. Jest praktycznie idealnie, glukoza poniżej 100, hemoglobina 16.3 , za wyjątkiem cholesterolu 218 ale wartość HDL 64 , wiec chyba nie ma się czym przejmować, tym bardziej , że sobota i niedziela były grillowe z hamburgerami , kiełbasą i piwem .Zawdzięczam to dwu kółkom.  ROWER DZIAŁA ! 

44 minuty temu, Tyrion.L napisał:

ten poniżej to towarzystwo wątpliwej jakości

Wkurzyli mnie, bo nic się nie zgadza. Ten rower to analog a nie elektryk. Widać po hamulcach - Miller ma szczęki a ten elektryk ma tarczę. Poza tym wmawianie, że koszulka Cube i elastyczne gacie z pampersem (150 zł jak dobrej jakości) to koszt kilku tysięcy cebulionów jest kretyńskim populizmem.

Miller zarabia w Parlamencie Gejropejskim jakieś 20 tys € miesięcznie bez podatku. Więc stać go i na jego Audi S8 i na dobry rower. Nawet gdyby to był elektryk Porsche ( a tak naprawdę Rotwild z plakietką Porsche) to ja nie widzę problemu.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

40 minut temu, il Dottore napisał:

Wkurzyli mnie, bo nic się nie zgadza. Ten rower to analog a nie elektryk. Widać po hamulcach - Miller ma szczęki a ten elektryk ma tarczę. Poza tym wmawianie, że koszulka Cube i elastyczne gacie z pampersem (150 zł jak dobrej jakości) to koszt kilku tysięcy cebulionów jest kretyńskim populizmem.

Miller zarabia w Parlamencie Gejropejskim jakieś 20 tys € miesięcznie bez podatku. Więc stać go i na jego Audi S8 i na dobry rower. Nawet gdyby to był elektryk Porsche ( a tak naprawdę Rotwild z plakietką Porsche) to ja nie widzę problemu.

Problem nie w rowerze , ale w tym osobniku.

Zobacz sobie active bike 3, do którego możesz kupić przedłużkę na 4 rower.

Oczywiście w ciemno można też polecić Thule, ale cena x2.

Generalnie, nie jest łatwo kupić bagażnik na 4 rowery, na który rzeczywiście będziesz mógł w miarę szybko i łatwo zamontować te rowery. Ja po prostu podjechałem i próbowałem mocować 4szt. Większość bagażników poległo, mieszczą się 4szt, ale dziecinne.

Profilaktycznie po zamontowaniu i tak wszystkie razem spinam linką.

Jakikolwiek by nie był, wiadomo im droższy tym lepszy, polecam zdecydowanie BAGAZNIK NA HAK HOLOWNICZY. Trzeba tylko zwrócić uwagę aby był odchylany czyli istniała możliwość otwarcia bagażnika samochodu .Mam taki kilka lat i świetnie się sprawdza na krajowych wyjazdach i 8 lub 7 do Chorwacji. Pewność, lepsza aerodynamika i mniej hałasu w porównaniu do dachowego. Na dach w tym  w czasie można zainstalować bagażnik dachowy tzw. łódkę. Mój mieści 2, ale taki na 4 może być nieco problematyczny 

W dniu 21.06.2022 o 13:05, Allmr napisał:

Oczywiście w ciemno można też polecić Thule, ale cena x2.

Uebler i21 90o na 2 rowery kosztuje ponad 3600 cebulionów. Ale waży 13kg a ten polski Aguri Active Bike 2 - 19 kg. Przepaść. Ale w cenie też.  Aguri nieco ponad 1500 cebulionów. Ktoś używa tego Active Bike i może podzielić się wrażeniami?

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.