Jump to content
IGNORED

płyta testowa - dstr stolyca

romekp

Recommended Posts

kto chce odebrać ode mnie w weekend płytke fadeovera? tylko poważne oferty, z mailem, jeśli nie ma w omnie (bo kolega będzie nam te płyty specjalnie przygotowywał) :)

może spotkamy się większą grupą gdziesik? jestem otwarty na propozycje...

ja bardzo chetnie odbiore 2 zamowione plytki ale w niedziele - sobota nie da rady - imieniny Tesciowej ...rozumiecie sami :)

Nie wysylalem przekazu - platnosc na miejscu i tak czy owak najchetniej odebralbym w ten weekend bo w przyszlym tygodniu na ciezko zapracowany urlop sie wybieram :)

No to w końcu co? Spotykamy się w Harendzie?

Ustalmy, że sobota w ciągu dnia (tak jak wrześniowe spotkanie) o 12.00.

Fadeover przynosi płytki, my płacimy jak ustalone + piwo od każdego. Potem przyjeżdża karetka i policja...

Ale na poważnie, czy pasuje najbliższa sobota godz.12.00?

Wiem, żę tzw. Deadline jest w czwartek - czy to dotyczy daty otrzymania przekazu, czy daty jego nadania? Przyznaję, że odwiedziłem przybytek Poczty Polskiej dopiero wczoraj.... mam nadzieję, że nie z późno. MP3 osiągalna dzięki Tobie i Lukarowi (chwała Wam za to) narobiła mi smaku... między innymi na upgrade systemu (tydzień po zakupie pierwszego zestawu stereo od lat..... ;((( ). Gratuluję pomysłu i podziwiam, że jeszcze komuś "chciało się chcieć" [cyt. z mojej nauczycielki języka polskiego].

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.