Skocz do zawartości
IGNORED

Zamieniamy się na kolumny


Audio Academy

Rekomendowane odpowiedzi

AudioAcademy wysyłam juz trzecia wiadomośc. Gdyby jednak nie dotarła zadaje pytanie na forum i prosze o odpowiedz jesli nie chce Pan udzielac takowej wlasnie tu to prosze na maila [email protected] Jaka jest Panska propozycja tzn , ktore z elementow brał by Pan pod uwage przy wymianie, kolumny, subwoofer, standy? Jaka bylaby doplata z mojej strony? Jak wygladalaby sama wymaina mieszkam w Malborku ok 50 km od Gdanska. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>kichanadeta

 

Pisałem do ciebie, ale wszystko sie wraca. Masz tam jakiś błąd, taka przynajmniej była informacja.

Najlepiej będzie jak napiszesz mi esemesa a ja do ciebie oddzwonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy sprzedajecie wasze glosniki poza granicami kraju?A mysleliscie o tym.Chetnie zajalbym sie tym.Mieszkam na stale we Wielkiej Brytani.Czytalem wiele bardzo dobrych opinii o waszych kolumnach i chetnie bym jakies posluchal.Interesuje mnie takie z wyzszej polki.Aktualnie uzywam Audio Physic VirgoIII i interesowalo by mnie cos w podobnym zakresie.Prosze o kontakt.Marcin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>martin

Cieszę sie, że napisałeś. Chciałem ci odpisać, ale nie mam do ciebie maila. Napisz proszę do mnie na priva i pogadamy sobie wtedy o być może jakiejś bliższej współpracy.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę napisać do mnie na priva.

Napisz jakie kolumny by cie interesowały i podaj mi do siebie nr. tel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Odswieze troche temat .

Intersuja mnie kolumienki Phoebe II w tej chwili posiadam Tonsil Scherzo 350 w stanie dobrym .

Jest szansa zrobic jakis interes ???.

 

lakers(malpa)simplusnet(kropka)pl

 

Pozdrawiam

Lakers

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja również bylem pełen zachwytu dla polityki firmy 'Audio Academy' ale... no właśnie, tak pożądna firma a robi takie rzeczy na Allegro , kolumny wystawione bez "kup teraz", wiec pewno niejeden sie czaił żeby policytować pod koniec aukcji, a tu tydzień przed zakończeniem pach! i aukcja zakończona, pewno ktoś dal taka cena na lewo, ze sie Pan Michał dal kupić, panie Michale , czy warto było ? jestem zniesmaczony takim zachowaniem, Ja już widziałem te kolumienki u siebie w pokoju.... Nie robi sie takich rzeczy swoim przyszłym klientom, pozdrawiam 'Audio Academy'

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jednak moja wizja z przed pół roku sie urzeczywistniła i kolumny stanęły w moim pokoju !

Za sprawą inwencji pana Michała z AA który wziął sobie do serca moje żale nad utracona aukcją z Allegro, i zrobił wszystko aby zamazać moje złe wrażenia z tamtej historii. Zamazał i to jak ! Cena super , kolor na zamówienie , specjalne dodatki w wykończeniu na moja prośbę gratis ! Doskonały kontakt i mila obsługa, cóż można chcieć więcej ? Żeby kolumienki ładnie grały ? jak grają to już inny temat, bo nie o tym jest ten post.

Poprzednim postem zrobiłem złą reklamę firmie 'Audio Academy', teraz również chciał bym ją zamazać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

>buba

 

Twoje żale były by uzasadnione o ile AA odwołało by konkretną ofertę. Z tego co piszesz wynika że ofert nie było. Zakończenie aukcji przed czasem w wypadku braku ofert jest w pełni zgodne z regulaminem Allegro. W takim przypadku wystawiający ma prawo zakończyć aukcję w *dowolnym* momencie, bez podawania przyczyny. Tym samym kierowanie jakichkolwiek pretensji pod jego adresem jest nieprozumieniem. To że AA zrobiła ukłon w Twoim kierunku (do którego w żadnym razie nie była zobowiązana) świadczy jedynie dobrej woli właściciela i rzetelności firmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

dokładnie tak! człowiek się angażuje i jeszcze po łapkach dostaje.

słuchałem Hyperionów III (8ohm)- bardzo fajny bas, konturowy, dźwięk energiczny i szczegółowy, żaden z zakresów nie próbował dominować. maja swój charakter zdecydowanie i mogą się podobać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam serdecznie wspaniałą i prężną firmę AA. Mam kolumny AA HiperionyI podłączone do zestawu audio NAD c372 i c345 kable to: głośnikowe Chorusy, interkonekty Tara Labs 5000. Jeżeli można chciałbym uzyskać informację czy lepiej byłoby wymienić kolumny na jakieś inne firmy AA czy może spróbować z kablami. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Opublikowano · Ukryte przez cir, 5 Listopada 2013 - spam
Ukryte przez cir, 5 Listopada 2013 - spam

Drodzy forumowicze pojawia się przed wami niebywała okazja nabycia nietuzinkowych, by nie użyć słowa - unikatowych Hyperionów, bądź w zestawie z elektroniką.

 

Póki co podaję link do aukcji Allegro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ogłoszenie na Audiostereo powinno niebawem się pojawić.

 

Kontakt: [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.