Skocz do zawartości
IGNORED

O co chodzi z tymi kotami ? :>


wovo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio koty za oknem przedziwne odgłosy wydają... Czasem przypomina to płacz, a czasem śmiech (!!!) małego dziecka. Zwykle darły się na wiosnę, ale teraz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Tym razem z nowego mieszkania. W łazience tuż obok lustra właścicielka umieściła dyskusyjnej

>proweniencji murek z Dziurą. Hmm... ;-)

 

He, he, urocze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!Psy Górą!!!

 

Oto moje pociechy :D :D :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-8569-100009674 1170295479_thumb.JPG

post-8569-100009675 1170295478_thumb.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pociecha z ulubioną zabawką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w liczbie 1?? hłehłehłe, nie znasz naszej siły

 

psy górą!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że bez gracji to jeszcze się brudzi

 

;-)

 

Kot jest uosobieniem hedonizmu i egotyzmu na wszystkich poziomach, jak powiedział Wilde: "Miłość do samego siebie to początek romansu na całe życie". Koty są doskonałym ucieleśnieniem tej sentencji więc nie powinniśmy się pytać co kot może zrobić dla nas; powinniśmy się raczej zapytać co my możemy zrobić dla kota który jak już w tym wątku spomniano składa się z materii, antymaterii i fanaberii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinka, 27 Cze 2006, 20:04

 

>no, który kot tak zrobi?? no, który??

 

Nie wiem który. Wiem, że nie mój. Nie wiem też co w tym fajnego, jak - za przeproszeniem - prosię...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu taki ładny wątek został sprofanowany jakimś 4 nożnym obrzydlistwem z sierścią,

zwanym potocznie psem?

 

Apeluje aby psy wyrzucić z tego wątku i zostawić koty tylko.

A co, taki psi rasista ze mnie, o !

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no slodki swiniaczek z niego, a z ktorym kotem byscie tak gonili, zeby w koncu sie w blocie chlodzil? LOL

zaraz wkleje zdjecie ciagu dalszego, czyli jak ladnie wygladal jak juz wyszedl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinko, nie z jakim kotem ganiać tylko jak kota nosić na grzbiecie (w koszyku?). Chyba nie wyobrażasz sobie biegania z kotem bo wygladałoby to tak idiotycznie jak kot na smyczy. W praktyce kot poszedłby gdzie chciał a my po parugodzinnych poszukiwaniach znaleźlibyśmy go przy samochodzie/domu (niepotrzebne skreślić)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja choć raz zabawię się w trola i zamieszam w tym wątku jeszcze bardziej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ł.A. Woman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocia ciekawosc nie zna granic. to moj futszak a właściwie futszanka ;P

 

akurat miałęm rozberane kolumny tonsila i cos w zwrotnicy mieszałem, mid-bass wykręcony, to kot

poszedł spenetrować środek.

uchwycone w ostatniej chwili jak wychodził. była tam cała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, a skąd tu moje kolumny. :)) Myślałam, że dogorywają na strychu. Całkiem miłe utylitarno-jajcarskie przeznaczenie obudowy. Mam pomysł: mój kot będzie miał domek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapelli:

 

>kot poszedł spenetrować środek.

 

Tu się nie ma czemu dziwić - wiadomo, że każde ze znajdujących się danym pomieszczeniu pudeł, pudełek, toreb czy innych pojemników wcześniej czy później (z naciskiem na "wcześniej") zawierać będzie kota ;)

 

Werra:

 

>utylitarno-jajcarskie przeznaczenie obudowy. Mam pomysł: mój kot będzie miał domek.

 

Może być i domek, do czasu. A gdy już chałupka się kotu znudzi, zakryj większą dziurę, zawołaj futrzaka, i w otwór po tweeterze wrzuć kocią zabawkę. Zajęcia sierściuchowi dostarczysz na długo ;)

 

Do tego celu świetnie nadaje się też średniej wielkości karton - np. taki po sześciu butelkach wina. Wycinamy kilka otworów (mieszczących łapę lub dwie, ale nie całego kota), wrzucamy sztuczną myszkę, i... wystawiamy na śmietnik telewizor, bo nowy program jest o niebo lepszy, i w dodatku na żywo ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

popatrzcie jaki ten teo mądry! - wszystko o kotach wie:)

A wy głąby nie iedzieli , że kot do dziury będzie właził ?;)

 

....Do tego celu świetnie nadaje się też średniej wielkości karton - np. taki po sześciu butelkach wina......

 

Hi , hi ,hi , nie wiedziałem ,że tu można spotkać towarzystwo co pija wina z sześciopaków:)))

 

Ale za jedno cię podziwiam .....powstrzymałeś się !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeStat:

 

>Po sześciu butelkach wina kot już nie będzie nam do niczego potrzebny...

 

Racja, ale... jeżeli ktoś ma delikatny problem polegający na tym, że każdy znajdujący się w okolicy napój alkoholowy musi jak najszybciej umieścić wewnątrz siebie, to może użyć pudełka po czymś innym. Po hurtowej ilości esperalu, chociażby ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, albo celownik laserowy od mojego Heckler&Koch'a (USP compact). Można kotka zamęczyć na śmierć: po ostatniej akcji biegania za czerwoną plamką Lady padła na podłogę i ostatkiem sił macała przed sobą łapką, gdy plamka zbliżała się do niej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bynajmniej nie chłodziła się w błocie: jak pies, fuj. Kulturalnie napiła się wody Perriera. Ze spodeczka - bez niedomówień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werra:

 

>Tak, albo celownik laserowy od mojego Heckler&Koch'a (USP compact).

 

Jeżeli to jakiś wypasiony laser (a wnioskuję, że takim być może), to radzę uważać. Wystarczy krótkie, przypadkowe narażenie kociego oka na wiązkę, i z okiem tym może stać się coś złego. Serio-serio, zapytaj dowolnego weterynarza.

 

Zamiast super-duper celownika albo wskaźnika laserowego z górnej półki, dużo lepiej użyć chińskiej zabaweczki za kilka złotych. Efekt podobny, a dla kota dużo bezpieczniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak przy okazji: tak wygląda najprostsza kocia zabawka. Pudełko (tu akurat po... hmm, nie wiem, po jakim winie?), jakieś otwory, zabawka w środku, i kupa futrzanej uciechy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kot odkrył całkiem niedawno, że stojąca sofiasta kanapa ma dziurę od... spodu. I tak sobie dzisiaj patrzę co on wyprawia, ponieważ prześwit między podłogą a dnem kanapy jest wielkości jego szanownego odwłoku, a ten ni stąd ni zowąd rozpłaszcza się niczym żaba w stawie, wpełza pod wyro i zgrabnie zajmuje ciepłe (w ten upał!) czeluścia kanapy. Ech... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.