Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatni koncert na którym byłem


Champignon

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje tu wpisywac wrazenia dotyczące ostatnio widzianych koncertow. Ja ostatnio miałem szczescie widziec jednego wieczoru Pascala Comelade, Pere Ubu i Eugene Chadburne`a. Ten piatkowy koncert zaliczam do bezapelacyjnie udanych, mimo pewnego „ale” o którym będzie mowa pozniej. Jako pierwszy wystąpił Pascal Comelade – jeden z moich stalych faworytow. Tworca charyzmatyczny, choc niezmiernie skromny, dziala od polowy lat 70` - zaczynal od lekko minimalistycznych dziel w stylu Terry Raily`ego , w latach 90` wydal do spolki m.in. z perkusista Can Jaki Liebezeitem i Pierre Bastienem rewelacyjny album „Oblique Sessions”. Potem mieszal „dancingowe” motywy poludnia Francji i okolic Barcelony z elementami „bricolage”, nagrywając plyty ze swoim zespolem Belcanto Orchestra. To co widzieliśmy na koncercie odpowiadalo glownie temu „folkowemu” etapowi twórczości. Comelade gral na fortepianie, inni muzycy obok „normalnych” instrumentow uzywali tez „jouets”- jak plastykowa gitara dla dzieci, nadmuchiwany balon z którego uchodzi powietrze, czy slomka, której ton reguluje się przycinajac ja nożyczkami,. I wszystko bylo rewelacyjne. Bawilo niezmiernie, a ja w koncu przypisałem ulubione dzwieki do konkretnych ludzi i instrumentow.

Krople dziegciu stanowi fakt , ze nie było nic z wielkich utworow z lat 90 jak chocby Rock n ` Roll Station. Ale i tak było bardzo sympatycznie.

Jako drugi prezentowal się tego wieczoru David Thomas czyli Pere Ubu. To był rewelacyjny koncert. Po zmianie składu, w którym najmłodszym stazem członkiem jest Kate Moline (g) zespol osiągnął niesamowite zgranie. Zwraca zwłaszcza uwage bardzo mlody perkusista Steve Mehlman. Swietny technicznie a jednoczesnie ciągnący całość do przodu swoja bardzo energetyczna gra. Robert Wheeler gral na starych elektronicznych organach, ale również, a może przede wszystkim na thereminie – niezwykłym, stareńkim, instrumencie elektronicznym , na którym dźwięk generowany jest w momencie zblizania dloni do dwoch anten. Kate Moline tez radzila sobie swietnie, a Thomas prowokowal swoimi komentarzami nastawiona sceptycznie wobec Ameryki publiczność. Jak powiedział znajomy po koncercie – cholernie silna osobowość. Showman i wielki ironista. Na scenie palil, wyciągał raz po raz piersioweczke, emanowal energia.… Po tym koncercie nowy album Pere Ubu "Why I Hate the Women", zapowiadany na wrzesień tego roku, znalazł się na mojej scislej liscie zakupowych priorytetow.

Niestety ostatni koncert Chadburne`a okazal się niewypalem. Avant country przedzielane blokami muzyki konkretnej, przy zupełnym braku fuzji tych dwoch elementow okazalo się meczace i wlasnie malo konkretne. A dobil potem recital corki artysty z aranzacja Papy…

Mimo to był to super wieczor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej Pascal Comealde.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-10726-100000157 1170294826_thumb.jpg

post-10726-100000158 1170294825_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pere Ubu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-10726-100000154 1170294829_thumb.jpg

post-10726-100000155 1170294828_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Wheeler gra na thereminie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Thomas...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champignon -

Czemu taki ciekawy wątek i takie niezłe zdjęcia wrzuciłeś na bocznicę?

Mam nadzieję, że Lukar przeniesie to wszystko do działu muzycznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ł.A. Woman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. Proponuję podawać jeszcze kiedy i gdzie odbywał się koncert, a "nóż widelec" muzycy jadą z trasą i może zawitają jeszcze do jakiegoś Zurychu czy Kutna. No chyba, że koncert miał miejsce przed pięciu laty :-)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem fotki. Tak przy okazji... tam jeszcze na tym koncercie 2+1 grało ... ale jak dla mnie to mało interesujący zespół.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-7836-100000025 1170294987_thumb.jpg

post-7836-100000026 1170294986_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monachium, Herkulessaal, J.S.Bach, Kantaty: "Lobe den Herren", "Jesus bleibet meine Freude", "Ein festes Burg ist unser Gott". Dyrygent - Enoch zu Guttenberg. Wykonawcy i dyrygent zaangażowani, nie nudzili jak Gardiner, po prostu radość słuchania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimi tenor Big band w katowickiej hipnozie. Świetna muzyka i kupa dobrej zabawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dawno nie oświeżany wątek - czyżby towarzystwo ponoć rozmiłowane w muzyce nie "uczęszczało"? ja ostatnio byłem na wielu koncertach w ramach warszawskiego festiwalu chopinowskiego, na koncertach jazz na starówce - ostatni taylor świetny, genialny koncert awishai coehna wpisał się w atmosferę starego miasta i porwał ludzi... niestety dzisiaj przepadł mi koncert nana vasconcelos + leszek możdzer - niestety pracowałem i nie mogłem się wybrać. był ktoś? jakie wrażenia?

swoją drogą możdżer gra już naprawdę z pierwszą ligą - vasconcelos, daniellson - to tylko ostatnie przykłady...

chciałbym żeby zagrał razem w kwintecie z garbarkiem, townerem, vasconcelosem i danielssonem - dla mnie byłby to dream team!

a na pradze w przyszłym chyba tygodniu poul mccreesh poprowadzi koncert - dobrze usłyszałem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj parmenides

Byliśmy z Larsonem na Możdżeże z Vasconcelos - bardzo zacny koncert. Mimo źe odbywał się w biały dzień i w miejscu raczej dla kamaralnego jazzu nie najlepszy - bardzo zacny. Brazylijski perkusjonalista znakomity. Ale to nic. Póżniej Teatr Żydowski i REWELACYJNY koncert Urszuli Dudziak. Rewelacja! Świetna atmosfera, pozytywna energia i kupa fajnej muzyi. A gdyby było komuś mało - wczoraj recital Adama Makowicz. Więcej jutro.

Stempur i Larson

 

PS. Zamiast zapełniać Bocznicę duperelami lepiej chodzić na koncerty - to mówimy my, czli Larson i Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudziak to chyba w ramach festiwalu żydowskiego "singer...". czytałem w rzepie zapowiedź tego koncertu. fajna sobota - niestety cały dzień pracowałem:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możdżer i Nana Vasconcelos na Nowym Świecie.

Koncert składał się z dwóch części, w pierwszej duet zagrał kilka kawałków z zeszytu "12 łatwych utworów na fortepian", a w drugiej grano muzykę ilustracyjną. Nie wiem czy koncert ten był zapowiadany jako koncert jazzowy, a jeżeli tak to nie uzgodniono tego uprzednio z wykonawcami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj : Massive Attack Houston, TX; Verizon Wireless Theater.

Daddy G byl nieobecny

Goscie : Elizabeth Fraser ( Cocteau Twins) i Horace Andy. Byla jeszcze jedna kobieta, ale nazwiska nie pamietam.

 

Absolutnie jeden najlepszych koncertow na jakich bylem. Poziom o jakim wiekszosc nawet popularnych wykonawcow moze tylko marzyc. Muzyka, mimo ze sluchana mnowstwo razy z CD zabrzmiala wspaniale.

Sekcja rytmiczna - dwie perkusje i bas nie pozwalala stac w miejscu.

Elizabeth Fraser rewelacyjnie zaspiewala swoje partie. Horace Andy jest tak unikalny, ze warto zawsze go posluchac.

Mieszkajacym w Stanach radze nie przegapic rzadkiej okazji posluchania Massive Attack na zywo. W Europie pewnie latwiej o to, ale tez nie przegapcie. O malo nie pojechalismy z zona do Austin lub Dallas by zobaczyc ich raz jeszcze. Moze powinnismy to zrobic.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parsec, 17 Wrz 2006, 00:38

 

>Wczoraj : Massive Attack Houston, TX; Verizon Wireless Theater.

Zazdrość mnie wypełnia... farciarzu.

Na stałe w TX?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ramach Nancy Jazz Pulsations koncert Johna Zorna i spolki. Wystapil najpierw solo a potem z Acoustic Masada i Painkillerem. Wystep solowy byl raczej srednio porywajacy, ale potem bylo swietnie - Acoustic Masada było jak dobrze naoliwiony mechanizm w którym głownymi smarowniczymi okazali się Cohen i Baron. Bardzo było przyjemnie ogladac Barona z którego promieniowała radosc grania... Painkiller dał również świetny koncert, z trzema bisami - oczywiscie głownie popis Laswella , choc i Tatsuya Yoshida ponownie potwierdził w moich oczach wielka klase. Szkoda tylko, że w trakcie koncertu Painkillera dzwiek byl jakby mniej przejrzysty i przez to bas monsieur Laswella lekko sie rozmywal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj na torwarze na koncercie kwartetu branforda. panowie - czapki z głów. to najlepszy koncert na jakim byłem od wielu, wielu lat... było dowcipnie, szybko i głośno (w języku milesa davisa: to były piekelnie groźne sk***ysyny). muzycy rozumieli się i bawili razem świetnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni jak narazie to przeswietny SBB, ktory goscil tutaj jakis miesiac temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oczywiscie powinienem cos wiecej napisac, ale zakoncze tak: Kto nie byl niech zaluje, a jesli ma szanse zobaczyc ich na zywo niech wykorzysta swa szanse. Szczerze polecam.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

w piątek gary guthman zrobił wrażenien na damskiej części widowni (typowy american style of life, nawet ukłony były wyreżyserowane) , póżniej bobo stenson trio -naprawdę fantastyczny koncert

w sobotę zacznę od końca tord gustavsen trio fajne ecm'owe klimaty( 3 bisy na koniec dostał tort;)) ,jeżeli ktoś ma czas w w-wie jest dzisiaj jego koncert w fabryce trzciny o 17 i 20 a w poniedziałek we wrocku naprawdę warto szczególnie z kobietą, natomiast to co przed tordem dla mnie koncert festiwalu -joaichim kuhn,daniel humair,piotr wojtasik REWELACJA! improwizacja na najwyższym poziomie,fantastyczny pianista perkusista i nasz trębacz poziom osiągalny przez niewielu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj: The Thing. Genialna kapela, genialna muzyka i taki koncert. Dzisiaj (będzie), podobnie jak i jutro Trio Ulisses, a w środę The Vandermark 5.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tord Gustavsen Trio - wczoraj w Fabryce Trzciny (o 20-stej). Mając ich obie płyty wiedziałem czego się spodziewać ale wysłuchanie ich na żywo to jednak coś zupełnie innego. Byliśmy naprawdę zauroczeni. Gdy szukam słowa najlepiej oddającego moje odczucia nasuwa mi się tylko to banalne - ale w tym wypadku prawdziwe: ta muzyka jest po prostu p i ę k n a!

 

Czy ktoś z Was był na tym koncercie? Jakie wrażenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę koncert jacques loussier trio choć nie należe do fanów łączenia klasyki z jazzem, o ich koncercie można powiedzieć jedno -wielka klasa! facet miał problemy z poruszaniem się na scenie (wiek) ale paluszki jak u nastolatka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem przyjemność być wczoraj na Tordzie Gustavsenie. Wspaniały wieczór.

 

Znałem ich dwie dotychczasowe płyty, często ich słucham, i muzycznie wiedziałem, czego się spodziewać a mimo to koncert był dla mnie trochę odkrywczy. Najbardziej chyba zaskoczyła mnie energia, która wydawała się momentami roznosić Torda. Przez cały czas miałem też wrażenie, że ich gra jest niezwykle harmonijna. W każdym granym fragmencie wydawało mi się, że cała trójka nie tylko doskonale się rozumie, ale że każdy z nich wczuwa się w grę do tego stopnia, że zatapia się w muzykę. Bardzo ciekawe były utwory dotychczas nie wydane na płytach, a które (jak powiedział Tord) być może znajdą się na kolejnej - zanosi się na to, że ich następna płyta będzie się trochę różniła od poprzednich.

 

Po koncercie, kiedy zorientowałem się, że 'chłopcy' są w zasięgu, szybko kupiłem 'Changing Places' i poprosiłem ich o autografy. Miła pamiątka.

 

Bardzo lubię ich muzykę i tym bardziej się cieszę, bo po tym koncercie ich gra znaczy dla mnie nieco więcej - trochę tak, jakby z jednej strony poszerzyła się moja perspektywa w odbiorze ich muzyki, a z drugiej jakby stali mi się bliżsi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.