Skocz do zawartości
IGNORED

AMPLIFON TACD01 promocja CD


amplifon

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Przypominam, ze mozna zglosic niektore wpisy do moderacji. :)

 

Podoba mi sie bardzo design TACD01, niestety nie chce tyle wydawac na cd-player.

 

Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> jar1

Jeśli do testów w klubie może się nadać Amplifon WL25 na lamapach EL34 RFT (rocznik 82) - w każdej chwili służę wzmakiem na kilka dni. Mogę też zmienić lampy na standardowe 6P3C-E ;-). Jakby co, kontakt na priva ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amplifon

robisz swietny sprzet,o czym moglem sie przekonac obcujac z WM 200,

do tego masz bardzo przyzwoite ceny.

zgadzam sie ze polacy sa w wiekszosci idiotami,kupujac chinskia tandete,ale w mojej branzy jest podobnie.

nie mozna dobrze i zarazem tanio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Andrzeju,

cieszę się, że wyjaśnił pan całą sprawę.

 

Zastanawia mnie jednak fakt na czym prowadzi pan odsłuchy i wyciąga wnioski. Jest to sprawa ważna, bo jeżeli na swoich wzmacniaczach to nieporozumienie. Darowałbym panu to wszystko, gdyby choć jeden pana wzmacniacz grał przyzwoicie. Nie używa pan dobrych elementów, dlaczego bo ich pan nawet na oczy nie widział.

 

Pana transformatory buczą, dlaczego bo ręczna robota, a bas najlepiej słuchać w pomieszczeniu obok. Jest dużo detali, jakich na czym pan to słucha i podaje takie wnioski, czy na pewno są w 100% pewne. Dziwi mnie jeszcze jedna sprawa, wiedzę każdy tam jakąś ma, pan ma swoją a ja swoją. Jestem w stanie udowodnić panu, że to co pan robi w zderzeniu do prawdziwych urządzeń to kpina. Fakt, że wytwarza pan jakieś urządzenia nie oznacza jeszcze wszechwiedzy. Nie trzeba koniecznie produkować, żeby wiedzieć najwięcej.

 

Dla mnie nie gra roli kto robi urządzenie, to ma grać i tyle. Pana wyroby to hi-fi, jednorazowa zabawka dla osób, które posiadają ich kilka.

 

Proszę na koniec opisać swój sysytem odsłuchowy, niech wszyscy dowiedzą się jaki on powinien być.

 

P.S. powinien się pan wstydzić za siebie i swoje wyroby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Mirosław powiedział co wiedział.

Jak wcześniej napisałem nie jestem fanem urzadzeń asygnowanych nazwa Amplifon, co nie oznacza ze może kiedys cos mi sie spodoba?

Natomiast pan Mirosław wali po rogach autora wątku swoją ignorancją. Pewnie sam nie ma zielonego pojęcia o zagadnieniach elektronicznych, a kto wie pewnie i odsłuchowych, skoro jak sam przyznał dla niego transport Mefisto II jest urzadzeniem wybitnym. A doswiadczeni melomani maja dosyc odmienne zdanie, serwisanci których znam też. Urzadzenie wybitne jak mniemam jest takim do którego nie ma mozliwości sie przyczepić.

W jakims wątku pan Mirek zarzucał niejakiemu Darkulowi oszukańcze praktyki wobec jakiegos pana doktora.

Co do dzis nie ma podstaw wiary. Z owym panem lekarzem miałem przyjemność sie spotkać w jednym z warszawskich sklepów. Okazało sie że ten pan jest bardzo zadowolony z urządzenia owego Darkula, choć faktycznie się naczekał . Biedny ten Darkul , szkoda ze nie ma go na tym forum bo ma człowiek wiedzę. Jest to ponoć wzmacniacz Hybrydowy o bardzo ładnej barwie dzwieku. Z wpisów darkula można wywnioskować że jest to konstruktor który za lampami nie przepada, a mimo to potrafi z nich cos ulepić. Miałem nie raz mozliwośc spotkać pana Darkula w Warszawie , ma dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli, nawet jesli pytający nic u niego nie kupił. Pan Mirosław tu i uwdzie ma manię negowania wszystkiego co nie jest zaopatrzone w przetwornik PCM63, co nie ma lampy 300B, co nie ma drogiej zabudowy i tak dalej. O wielu rodzimych producentach takich jak Amplifon opowiada dziwne historie. Jak widac z jego "O mnie" mieszka w Radomiu w którym pewno jest zaledwie kilku miłosników zabaw w hi-fi i wali teksty hałasliwe z nadzieja że może w końcu ktos go odwiedzi ,a może nawiąże towarzyskie stosunki. Doprawdy bardzo dziwne zachowanie , Fe! Zainteresowani mogą sobie przesledzic poczynania pana M.P. tu na wyszukiwarce forumowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie Mirek Potempski i dogon, mam wielką prośbę do was. Czy moglibyście przestać zaśmiecać ten temat swoimi wpisami? Nikogo nie interesuje wasze bzdurne gadanie, a już na pewno nie Pana Piwowarczyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja jest z tym tematem i z wieloma w temacie polskich produktów audio. Czyżbyśmy byli aż tak zakompleksieni, że na naszą rodzimą produkcję potrafimy wylewać tylko rzygowiny i opluwać go. Pozytywne jest, że są jednak wśród nas ludzie potrafiący wyrwać się z tego marazmu i oceniać polski sprzęt w kategoriach obiektywnych, porównując go do produktów zagranicznych. Tak się składa, że mój zestaw prawie w całości składa się z polskich wyrobów, jakoś tak podczas odsłuchów wychodziło, że stosunek jakości do ceny był najbardziej korzystny ... no i bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogon dość wpisów, dałeś mi popalić, ale mi wstyd, skąd ja jestem. proszę cię miej litość, przebacz, biję pjanę, tak to prawda.

 

Załóż system argentyński i kupujcie po 1 urządzeniu na rok. Możesz też zostać mecenasem firmy Amplifon i sponsorować to i owo.

 

Jesteś fajny gość, niesamowity takich więcej nam trzeba. Co z twoim systemem powiesz jaki masz czy zapomniałeś.

 

Nie mogę ci sprostać osaczyłeś mnie, padaję się i przyznaję rację wszystkim tym, którzy nie potrafią i nie mają pojęcia zrobić dobrego urządzenia lampowego tak jak Amplifon.

 

Dogon jesteś bydło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amplifon -->

 

Szanowny Panie Andrzeju ... chciałbym odnieść się do Pana wpisu :)

A w szczególności tego fragmentu:

 

"W ubiegłym roku w kraju sprzedałem dosłownie kilka wzmacniaczy i 2 odtwarzacze CD. W większości były

to urządzenia sprzedawane po znacznie zaniżonych cenach. Dla uzmysłowienia co poniektórym jaka to

jest ilość powiem tylko że jest to jedno średnie zamówienie z zagranicy."

 

Czy zastanowił się Pan dlaczego tak się dzieje?

 

Kilka lat temu można było Pana produkty usłyszeć i naocznie się z nimi zapoznać w kilku miejscach ... min. w Salonie Audio przy Ratuszowej w Warszawie.

Tam w miłych i kameralnych warunkach wiele osób zakupiło produkty marki Amplifon i cieszy się nimi do dzisiaj.

Tyle, że z bliżej nieznanych mi pobudek zaczął Pan stosować dziwną politykę polegającą na sprzedawaniu własnych produktów w cenie niższej niż te oferowane w salonach.... niejako pod stołem poza oficjalną siecią sprzedaży.

Tym samym podciął Pan gałąź na której Pan siedzi ....

Klienci odsłuchiwali sprzęt w salonie a później kupowali go u Pana bo taniej !!!

Czy według Pana to uczciwa praktyka?

 

W chwili obecnej robi Pan to samo za plecami zagranicznych dystrybutorów !!!

Faktem jest że bogatym Niemcom czy Anglikom nie będzie chciało się dla kilku EURO ściągać sprzęt z końca świata jakim dla nich jest Polska.

Pana bussines i Pana pieniądze !!! Mnie tam nic do tego !!!

Proszę się jednak nie dziwić gdy i ta gałąź zostanie odcięta ....

 

Wracając jednak do naszego bagienka ....

Amlifon jest nieobecny !!!

Nie ma go salonach audio, w prasie .... więc proszę się nie dziwić że nikt go nie kupuje.

Na markę się pracuje latami konsekwentnie .... tutaj cudów nie ma !!! Niestety :(

 

zdezintegrowany_3PO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega widział Amplifona w jednym z warszawskich sklepów w ilośći , pare klocków !

Najpierw trzeba pochodzic a potem bjadolić.

Ten kto zechce i tak sie sam sie koło danego urządzenia zakręci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogon, 17 Lip 2006, 10:47

 

>Kolega widział Amplifona w jednym z warszawskich sklepów w ilośći , pare klocków !

>Najpierw trzeba pochodzic a potem bjadolić.

>Ten kto zechce i tak sie sam sie koło danego urządzenia zakręci.

 

A kolega to kiedykolwiek był w Salonie Audio?

Z istoty pojmowania rzeczy wnioskuję że raczej nie !!!

 

zdezintegrowany_3PO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon audio to taka inna i ładna nazwa sklepu !

>Zdezintegrowany 3 PO

Czy aby pan sam nie jest twórcą urzadzeń lampowych ?

Ta złośliwość z niczego nie wynika, chyba ?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze raz o oczyszczenie tego tematu, przynajmniej, dlatego ze jest tu pisana nieprawda.

Kilka tygodni temu uruchomiłem wzmacniacz na 6C33 w układzie SE. Trafa zasilające są z Amplifonu i nic nie buczy, całkowita cisza. Jako kondensatory sprzęgające sygnał audio użyłem kilka typów i jak zalecił

Amplifon icel MPW wypadły najlepiej razem z K40Y-ruskie wojskowe. WT40 i wzmacniacze na 6550 też nie buczały. Trafa do wzmacniaczy Amplifona są produkowane maszynowo, to wiem.

Pisanie o ręcznej robocie to czyste kłamstwo. Same transformatory są na najwyższym poziomie, a przerobiłem kilka producentów robiąc wzmacniacze DIY.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogon, 17 Lip 2006, 11:14

 

>Salon audio to taka inna i ładna nazwa sklepu !

>>Zdezintegrowany 3 PO

>Czy aby pan sam nie jest twórcą urzadzeń lampowych ?

>Ta złośliwość z niczego nie wynika, chyba ?!

 

... nie jestem twórcą urządzeń lampowych ... a złośliwości w swoim wpisie nie widzę !!!

Ot po prostu opisałem kilka faktów z przeszłości i antycypowałem przyszłość :)

 

pozdarwiam,

 

zdezintegrowany_3PO

 

ps. salon audio czy sklep ... nieważne ... to miejsce gdzie w kulturalnych warunkach powinno dokonywac się zakupu :) ... przejastrawiajac problem kupując kg cukru zapewne nie jedziesz po niego do cukrowni bo tam taniej !!! ... a może się myle ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna w treści uwaga.

A kto nakazał panu kupowac klocek na pniu, czy jest pan zmuszony ?!

Promocja to promocja, może Amplifon umozliwia wstepny odsłuch przed zakupem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogon, 17 Lip 2006, 11:26

 

>Zdezintegrowany 3 po.

>Pana nazwisko w "O mnie" mówi mi ze jest pan osba odpowiedzialna za artykuły w prasie rodem z

>konsorcium AVT.

 

... proponuję powołać komisję śledczą ... a może lepiej udać się do psychiatry !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogon, 17 Lip 2006, 11:33

 

>Zawsze mozna sie mylić.

>A co jeżeli jestem z zawodu psychiatrą?

 

To wiele wyjaśnia :) ... jak to mówią szewc bez butów chodzi ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,że w ludziach którzy mają tak szlachetne hobby jak słuchanie muzyki jest tyle jadu i nienawiści. Czyżby jednak muzyka nie łagodziła obyczajów? Panowie można dyskutować w sposób kulturalny i spokojny, choć wydaje się wam to niemożliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogon idziesz do psychiatry, wypisaĆ ci receptę.

 

A66 jaki to wysoki poziom owych transformatorów, widziałeś ty kiedyś coś z Kanady albo ze Szwecji. W Trafberze

robią dobre trafa OK, ale nie jest światowy wysoki poziom. Czy tywiesz co to jest transformator głośnikowy do lampowca.

Ludzie, dlaczego nie kupujecie tych wspaniałych urządzeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ten wątek ma się nijak do pierwotnych celów w jakich go założyłem. Panowie na obrzucanie się błotem to ja nie mam ani czasu ani ochoty. Mam mnóstwo innych zajęć bardziej twórczych niż paplanie się szambie. Przepraszam za wyrażenie ale tylko takie mi się przychodzi mi na myśl po przeczytaniu kilku wpisów. Temat miał służyć całkiem czemu innemu a służy czemu innemu.

 

=> MP w zasadzie każdy Pana wpis jest niczym innym jak oszczerstwem łatwe do podważenia ale w taką rozgrywkę mnie Pan nie w ciągnie. Po prostu są poziomy do których się nie będę zniżał bo jestem pewien że przyniosło by to więcej szkód niż korzyści.

Na zakończenie polemiki z Panem powiem tylko że nie wstydzę się za siebie ani za swoje produkty. A kto się powinien wstydzić to już niech inni ocenią. I jeszcze apel do Pana proszę zniknąć z tego wątku jeżeli ma Pan choć odrobinę przyzwoitości.

 

=>zdezintegrowany_3PO

Odpowiadam na pytania:

 

Faktycznie kilka lat temu było dużo salonów z którymi handlowałem. Sprzęt był w zasadzie dostępny w co najmniej kilku miejscach w kraju w szczytowym okresie chyba nawet kilkunastu. Niestety znaczna część tego sprzętu (+/_ 70%) dyła w tych salonach na zasadzie: jak się sprzeda to zapłacimy. Niestety przy handlu na takich zasadach powstał wielki zator finansowy. Nie dość tego odzyskanie pieniędzy za sprzedany towar czasami graniczyło z cudem. Pamiętam 2000 rok gdy miałem mnóstwo towaru po salonach ale brakowało mi na papierosy. Części należności nie odzyskałem do tej pory. Prawdę mówiąc niewiele było salonów z którymi nie było problemów finansowych. ( np.: audiopunkt, salon przy ratuszowej i jeszcze może ze dwa) i niestety na tym koniec. Nie owijając w bawełnę byłem jedną nogą bankrutem. Podjąłem decyzję o zaprzestaniu takiego handlu. Znaczną część odzyskanych urządzeń posprzedawałem bezpośrednio do klientów indywidualnych czasami poniżej cen w salonach. Czy sobie tym nie podciąłem gałęzi na której siedziałem? Myślę że nie. Ta gałąź była podcięta podczas współpracy na zasadach komisowych, a sprzedaż poniżej cen salonowych była po prostu ostatnią drogą ratunku przed upadłością. Pomimo że było to nie fer wobec uczciwych salonów. Po prostu tonący brzytwy się chwyta. Jestem pewien że gdyby był Pan w tamtym czasie na moim miejscu zrobiłby Pan to samo.

Takie były realia w tamtym czasie. Po latach mogę powiedzieć że wtedy nastąpił istny krach na rynku audio w polsce i na świecie wiele firm upadło. Jakoś przetrwałem ten nieszczęsny 2000 rok i odłożyłem trochę kasy na certyfikaty CE i zaczęła się przygoda z eksportem.

Czy obecnie sprzedawane urządzenia po promocyjnych cenach w Polsce nie podcinają mi gałęzi. Myślę że też nie. Są to tak małe ilości że żaden z zagranicznych dystrybutorów nie powinien się tym przejmować. Mało tego dużo z tych urządzeń pochodzi z rexportu to exdemo czasami po serwisach (głównie uszkodzenia mechaniczne podczas transportu). Nawet w tej chwili jest moje ogłoszenie z WT40 po cenie znacznie niższej niż cena eksportowa.

 

Myślę że odpowie to Panu również na pytanie dlaczego amplifonów nie ma w salonach. Nie stać mnie na rozdawanie na krechę a rozmowa z salonami kończy się jak się dowiadują że za sprzęt trzeba zapłacić. Konia z rzędem firmie która wyprodukuje wzmacniacz za 3500 zł „sprzeda” go do salonu za 5500 a na kasę będzie czekała 1,5 roku. Albo do końca życia. Interes życia?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.