Skocz do zawartości
IGNORED

Siatkówka


mag99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tamten rozgrywający grał kosmiczną siatkówkę nikt do dziś nie potrafił tego skopiować i wypracować , tam też grał zespół .

 

Tutaj decydowały prywatne animozje z czasu gry w Skrze.

 

Antiga miał za uszami.

Wesprzyj Kurka i kup Monte ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giba bez Ricardo był w ataku zawodnikiem jak każdy inny to rozgrywający czynił go wielkim .

Bzdura a na dowód tego masz Fabiana Drzyzgę,który miał grać najlepiej z Wlazłym i co?

Najlepiej zagrał w finale.......... z Zagumnym.Drzyzga pozwalał czytać przeciwnikowi swoje rozdania i Wlazły był blokowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sie w garść i znieś to po męsku.

Uważam,że z Kurkiem mogli być silniejsi.

Nie jestem kurą i nie umie nic znosić.Może ty jesteś,to sobie znieś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura a na dowód tego masz Fabiana Drzyzgę,który miał grać najlepiej z Wlazłym i co?

Najlepiej zagrał w finale.......... z Zagumnym.Drzyzga pozwalał czytać przeciwnikowi swoje rozdania i Wlazły był blokowany.

 

Z Gumą najlepiej zagrał Mika, twórca Mistrzostwa Świata dla Polski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura a na dowód tego masz Fabiana Drzyzgę,który miał grać najlepiej z Wlazłym i co?

Najlepiej zagrał w finale.......... z Zagumnym.Drzyzga pozwalał czytać przeciwnikowi swoje rozdania i Wlazły był blokowany.

Nie no nie porównujmy naszych rozgrywających do Ricardo to był najlepszy rozgrywający i drugi taki raczej szybko się nie narodzi ich sekret polegał też na tym że wielu z nich grało od juniorów wciąż razem i znali się lepiej niż z własnymi żonami ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis na poziomie Nowakowskiego

czy Możdżonka to raczej żenada o Mice nie wspominając.Brazylia w składzie z Gibą by naszych rozniosła

 

Sorry, ale kiepsko znasz się na dobrej siatkówce.

Ale może nie do końca zrozumiałem Twojego toku myślenia.

 

Umiejętności Kurka są bardzo duże inaczej nie grałby w drużynie mistrza Włoch.

Jego klubowy trener powiedziął,że gdyby to on decydował o składzie to nie zrezygnował by z takiego zawodnika.

 

Pewnie. Tylko ten trener nie zdawał sobie sprawy z tego, że "gwiazdor" Kurek mógłby rozwalić atmosferę w drużynie.

która jest ważniejsza niż potencjał tego gwiazdora.

Najwyraźniej Antiga zdał sobie z tego sprawę i chwała mu za to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika grał niesamowity turniej podoba mi się jego podejście bez spinki na luzie i wszystko mu dziś wychodziło , finał a jego to nie ruszyło , ta kiwka wzdłuż siatki w pierwszy metr na luzie jak na treningu dobiła Brazylię .

To chyba był klucz do sukcesu luz młodszych kolegów odrobinę udzielił się tym starszym którzy kiedyś przegrywali takie mecze mentalnie już w szatni .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jacm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj decydowały prywatne animozje z czasu gry w Skrze.

 

Antiga miał za uszami.

 

Kurek to Twój kolega?

 

Bzdura a na dowód tego masz Fabiana Drzyzgę,który miał grać najlepiej z Wlazłym i co?

Najlepiej zagrał w finale.......... z Zagumnym.Drzyzga pozwalał czytać przeciwnikowi swoje rozdania i Wlazły był blokowany.

 

Daj spokój już tym herezjom.

Wlazły był najlepszym atakującym. Parę razy musiał być zablokowany,

a Zagumny w finale zagrał epizodycznie, ale dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Wiesz tutaj obowiązują pewne zasady wszyscy robią co sobie życzy moderacja ;)

Moderacja ma imię, widzę, że już zapomniałeś. Co do mojej prośby/sugestii ma moderacja??? Napisałem to jako zwyczajny kibic, nic więcej. Trzeba było koniecznie coś dowalić?

 

Życzę dobrej nocy i udanego świętowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkarze zdobywają Mistrzostwo a Prezydent kraju gratuluje i dziękuje piłkarzom i Solorzowi :)

 

Moderacja ma imię, widzę, że już zapomniałeś. Co do mojej prośby/sugestii ma moderacja??? Napisałem to jako zwyczajny kibic, nic więcej. Trzeba było koniecznie coś dowalić?

 

Życzę dobrej nocy i udanego świętowania.

Kolega nie poznał żartu a ja nie poznaję kolegi może Snickers pomoże ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy słyszeli i trudno.

Co jeszcze można wyciągnąć złego, zamiast się cieszyć? Nie rozumiem tego.

Mi w radości nie przeszkadza merytoryczna rozmowa na temat z kolegą .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, ogarnijcie się, nawet w takiej chwili musicie targać się za te swoje ohydne, parszywe ryje?

to forum niech zmieni nazwę... może audio-polaczkowo-kompleksikowo.pl ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlazły ogłosił koniec kariery w reprezentacji jak grać to tylko na najwyższym poziomie a zdrowie już nie pozwala , Igła też , Winiar zapowiedział że w 2015 też nie zagra w reprezentacji rodzina ważniejsza przez siatkówkę nie był przy narodzinach córki teraz czas na zmianę priorytetów w życiu a na olimpiadę zobaczy .

Wczoraj nasi nawet nie bardzo mieli siłę się cieszyć mówili że mieli już dość tego turnieju i czekali na jego koniec widać ile ich kosztowała ciągła koncentracja . To samo robili niemcy pełna koncentracja przed zawodami a Francuzi luzik pełny przed finałami i przegrali już w szatni .

Podobało mi się jak Antiga w pierwszym secie na przerwie powiedział że jesteście dobrym zespołem ale nikt tego nie zobaczy jak nie zaczniecie walczyć o to aby to pokazać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pełen obaw szczególnie w 2 secie jak nasi wygrywając 17:11 potrafili stracić 7 punktów z rzędu. Przypomniały mi się poprzednie mistrzostwa i to jak pięknie grając potrafili nagle stracić kilka punktów po kolei. Wtedy było po jabłkach. A wczoraj nawet to ich nie załamało. Piękne mistrzostwa i wspaniały widok jak niepokonani od 2002 roku brazylijczycy są bezradni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz, wspaniałe chwile.

Gdy wygraliśmy drugiego seta,to powiedziałem -zwyciężymy.

I tak się stało.

A teraz oglądam powtórkę,żeby przeżyć to jeszcze raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
0_1_58120_Nie_zesrajcie_sie_przez_daga88.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlawekR
Ostrzeżenie za Trolling (Netykieta pkt. 11)
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja miedzy Modrzewiem a kolegą Jacm, ciekawa, ale mi to zawsze szkoda czasu na zastanawianie się co by było gdyby..., ponieważ zawsze jest jak jest.

Moje babskie refleksje:

1. Wybaczam wszystkim kolegom, którzy zaczynali wpisy per "Panowie!" mimo że pisywałam tu ja i chociażby &Ania ;-).Przez tyle lat obecności na forum już się do tego przyzwyczaiłam ;-).

2. Mam wrażenie, że ogólnie turniej stał na średnim poziomie w porównaniu choćby do wielokrotnie tu wspominanych mistrzostw z 2006. i że nasza drużyna wygrała tylko dlatego, iż taki poziom reprezentowały wszystkie drużyny.

3. Ale oczywiście to fantastycznie, że mamy ten złoty medal. Cieszy mnie to przede wszystkim z uwagi na Mariusza Wlazłego, który niejednokrotnie już oberwał od życia po głowie a także ze względu na Stefana, któremu dobrze z oczu patrzy i który silnie zaryzykował formując skład tak a nie inaczej.

4. Skoro niektórzy zawodnicy rezygnują z kariery w reprezentacji, to znaczy że zrobiło się miejsce dla tych których nieobecność była taka kontrowersyjna. Pocieszające jest to, że mamy wybór i alternatywę.

 

Dzięki za wspólne kibicowanie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ł.A. Woman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Mam wrażenie, że ogólnie turniej stał na średnim poziomie w porównaniu choćby do wielokrotnie tu wspominanych mistrzostw z 2006. i że nasza drużyna wygrała tylko dlatego, iż taki poziom reprezentowały wszystkie drużyny.

 

Nie moge się zgodzić. W tym turnieju finał był finałem. Liczba obron i długość akcji pokazała jak zmieniła się siatkówka na przestrzeni ostatnich 10-kilkunastu lat: wtedy było zazwyczaj 1-2-3 i koniec akcji. W tym turnieju wszyscy walczyli jak lwy, poziom obrony i asekuracji bloku był na najwyższym dotychczas poziomie.

Co do poziomu jescze: pisanie, że wygraliśmy bo był ogólnie słaby jest po prostu krzywdzące i nie odzwierciedla prawdy. Musisz trochę więcej argumentów przytoczyć, bo inaczej tej wypowiedzi brakuje podstaw i merytoryki.

Poziom siatkówki na świecie b. się podniósł od 2006 r. weźmy taki Iran, który wtedy w ogóle na mapie siatkówki nie istniał. Podobnie Niemcy. Weź Włochów - niby silna liga, tradycje, ale stali w miejscu i myśleli, że to wystarczy, a zostali wyeliminowani, bo cały świat szedł do przeodu. Weź drużynę Kuby - obstawiam, że na olimpiadzie będzie ostro mieszać, bo to jest drużyna juniorska w tej chwili, ale z ogromnym potencjałem. Itd. itp.

 

ze względu na Stefana, któremu dobrze z oczu patrzy i który silnie zaryzykował formując skład tak a nie inaczej.

 

Podobało mi sie jak Stefan powiedział 'teraz to już jestem na 100% Polakiem' :) Miłe.

 

Serwis na poziomie Nowakowskiego

czy Możdżonka to raczej żenada o Mice nie wspominając

 

Flot 70kmh to nie żart, tylko b. trudna zagrywka. Zauważ ile drużyn zagrywało w tych mistrzostwach flotem - znacnzie wiecej, niż kiedyś, kiedy wszyscy tylko walili z wysoku.

Żartem niestety jest flot Gumy - to zdecydowanie jego najsłabszy element. ale to nie ma znacznia.

 

Brazylia w składzie z Gibą by naszych rozniosła a ta to tylko nędzna kopia,która i tak doszła do finału....fartem.

 

Lucarelli, Wallace i Lucas to nędzna kopia...?! Nie no sorry...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się zgodzić. W tym turnieju finał był finałem. Liczba obron i długość akcji pokazała jak zmieniła się siatkówka na przestrzeni ostatnich 10-kilkunastu lat: wtedy było zazwyczaj 1-2-3 i koniec akcji. W tym turnieju wszyscy walczyli jak lwy, poziom obrony i asekuracji bloku był na najwyższym dotychczas poziomie.

Co do poziomu jescze: pisanie, że wygraliśmy bo był ogólnie słaby jest po prostu krzywdzące i nie odzwierciedla prawdy. Musisz trochę więcej argumentów przytoczyć, bo inaczej tej wypowiedzi brakuje podstaw i merytoryki.

Poziom siatkówki na świecie b. się podniósł od 2006 r. weźmy taki Iran, który wtedy w ogóle na mapie siatkówki nie istniał. Podobnie Niemcy. Weź Włochów - niby silna liga, tradycje, ale stali w miejscu i myśleli, że to wystarczy, a zostali wyeliminowani, bo cały świat szedł do przeodu. Weź drużynę Kuby - obstawiam, że na olimpiadzie będzie ostro mieszać, bo to jest drużyna juniorska w tej chwili, ale z ogromnym potencjałem. Itd. itp.

 

 

 

Podobało mi sie jak Stefan powiedział 'teraz to już jestem na 100% Polakiem' :) Miłe.

 

 

 

Flot 70kmh to nie żart, tylko b. trudna zagrywka. Zauważ ile drużyn zagrywało w tych mistrzostwach flotem - znacnzie wiecej, niż kiedyś, kiedy wszyscy tylko walili z wysoku.

Żartem niestety jest flot Gumy - to zdecydowanie jego najsłabszy element. ale to nie ma znacznia.

 

 

 

Lucarelli, Wallace i Lucas to nędzna kopia...?! Nie no sorry...

 

 

przepraszam Cię, ale dyskusja z modrzewem na temat siatkówki mija się z celem.poczytaj ostatnie dwie strony to zrozumiesz o co mu chodzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poziomu jescze: pisanie, że wygraliśmy bo był ogólnie słaby jest po prostu krzywdzące i nie odzwierciedla prawdy. Musisz trochę więcej argumentów przytoczyć, bo inaczej tej wypowiedzi brakuje podstaw i merytoryki.

 

Romku, ale ja napisałam, że "mam wrażenie" a nie że jestem przekonana. I nie wiem czego tu oczekujesz w ramach udowodnienia Tobie i samej sobie, że moje wrażenie nie jest mylne. Że przewertuję teraz stare strony i zrobię analizę porównawczą? Ile więcej błędów zrobiła obrona? Ile więcej zagrywek było zepsutych? Ile mniej punktów zdobyto, przez źle oceniony atak?. Ile tzw. "kiwek było bez sensu? Oczywiście jest to możliwe, bo są strony na których można znaleźć zapiski meczy sprzed lat, ale wybacz ja niestety nie mam na to czasu.

Oczywiście, że sport się rozwija i zmienia. Analizy komputerowe gry, dobrodziejstwo, czy przekleństwo kamer challenge'owych, mierzenie prędkości uderzenia, technika, technologia... Tylko czy to wszystko zastąpi talent oraz odrobinę myślenia podczas gry?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ł.A. Woman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.