Skocz do zawartości
IGNORED

Siatkówka


mag99

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z Australią spacerek. Skład ciekawy, chociaż też odbiegający mocno od tego teoretycznie najsilniejszego.
Zastanawiam się jak Heynen dokona selekcji na IO, skoro niektórzy podobno mają już udział zapewniony, a grą nie błyszczą (np. Kubiak, Nowakowski), bo podobno teraz pakują bardziej na siłowni, a inni, tzw. pretendenci robią wszystko by pokazać się z jak najlepszej strony w tym turnieju.
Efekt może być taki, że "święte krowy" - te nie do ruszenia - na igrzyskach będą w gorszej formie, niż niektórzy młodzi, którzy teraz się starają o awans, a nie załapią się do składu.
Dziś widziałem 2 razy scenkę jak Nowakowski psuje prosty serw, a Heynen poklepuje go za to po pleckach, jakby roztoczył nad nim parasol ochronny.
Dla odmiany Bednorza opierdala przy każdej okazji (w meczu z Włochami), wcześniej też widziałem podobne sceny. To nie jest dobre jeśli trener kieruje się osobistą sympatią i antypatią w stosunku do siatkarzy.

Oglądam mecz Rosja - USA. Wygląda na to, że obydwie drużyny traktują ten mecz poważnie i poziom siatkarski jest często naprawdę kosmiczny.
Ciekaw jestem składu naszych na mecze przeciwko tym drużynom. Myślę, że to nie może być team tak "miętki", jak przeciwko Słowenii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańce w końcu przerżnęli 1:3.

Myślę, że będą jutro mocno podrażnieni i Heynen powinien pod tym kątem dobrać optymalny skład.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, soundchaser napisał:

 

Myślę, że będą jutro mocno podrażnieni i Heynen powinien pod tym kątem dobrać optymalny skład.

Heynen wyraźnie stwierdził ,że składy na 9 meczów są ustalone z góry , służą tylko selekcji i nic nie będzie zmieniał.To tak jak ze Słowenią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artw

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawie się zrobiło.

Heynen pierwszy raz coś zrobił by wygrać mecz

Niedoceniany Semeniuk mocno puka do 12 na Tokio

I szykuje się wielka wojna na libero , fantastyczny Wojtaszek dzisiaj

I co dalej z Bednorzem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artw

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semeniuk ładnie sobie radzi we wszystkich meczach. Mam nadzieję, ze będzie na IO. Odniosłem podobne wrażenie, że trener ten mecz chciał wygrać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, przy Słowenii wynik był mu całkowicie obojętny, w pozostałych meczach w sumie też , a tu nagle ......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, artw napisał:

Heynen pierwszy raz coś zrobił by wygrać mecz

Co takiego zrobił?
 

2 godziny temu, artw napisał:

Niedoceniany Semeniuk mocno puka do 12 na Tokio

Poleci do Tokio.
 

2 godziny temu, artw napisał:

I co dalej z Bednorzem?

Nie poleci.
 

12 minut temu, artw napisał:

ciekawe, przy Słowenii wynik był mu całkowicie obojętny, w pozostałych meczach w sumie też , a tu nagle ......

Rozwiń tę myśl, bo nie rozumiem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, artw napisał:

Niedoceniany Semeniuk

Semeniuk gra w klasie wyżej niż pozostali przyjmujący. Leon jest tylko lepszy od niego zagrywką.

Ściągnięcie Bednorza to sygnał, że jest już skreślony. Bednorz miał dobre przyjęcie. Myślę, że wprowadzenie Semeniuka z kwadratu miało go zaskoczyć. Żadna tam chęć wygrania, tylko pozbycie się dwóch przyjmujących. Semeniuk obronił się. 

 

Śliwka grał dzisiaj za to jak ciota. Te jego odbicia oburącz i kiwki są dobre na grę na trzepaku z dziewczynkami....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

Bednorz miał dobre przyjęcie.

E tam... widziałem asa po jego odbiorze. Poza tym słaby jest w ataku...ma problem ze skutecznym skończeniem.
 

6 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Śliwka grał dzisiaj za to jak ciota. Te jego odbicia oburącz i kiwki są dobre na grę na trzepaku z dziewczynkami....

To prawda. Śliwka jest dobry na kelnerów. Nie sprawdził się też w meczu ze Słowenią.
Ciężko mu będzie załapać się do składu na IO.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, soundchaser napisał:

Co takiego zrobił?

cokolwiek ( zmienił słabego zawodnika , dał Leona na zagrywkę ) , we wcześ niejszych meczach nie robił NIC

11 godzin temu, Grzegorz7 napisał:
14 godzin temu, artw napisał:

Niedoceniany Semeniuk

Śliwka grał dzisiaj za to jak ciota. Te jego odbicia oburącz i kiwki są dobre na grę na trzepaku z dziewczynkami....

do momentu wejścia Semeniuka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, artw napisał:

cokolwiek ( zmienił słabego zawodnika , dał Leona na zagrywkę )

Leona dał na zagrywkę przy setbolu dla naszych.
Posunięcie obliczone na prawdopodobnego asa i zakończenie seta.

Myślę że przeciwko Rosjanom Leon już zagra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, soundchaser napisał:

Leona dał na zagrywkę przy setbolu dla naszych.
Posunięcie obliczone na prawdopodobnego asa i zakończenie seta.

Oczywiście ,że masz rację , było dokładnie tak jak piszesz , Heynen wpuścił Leona by wygrać seta.

W poprzednich meczach zupełnie nic nie robił w kierunku wygrania seta czy meczu.Jak zawodnicy wygrali bez roszad to chwała im , jak przegrywali to nie pomagał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykre , jeśli tak grający Kubiak pojedzie na IO

komentatorzy w TVP1 najgorsi , jakich słyszałem od lat.Nie lubie Drzyzgi ale to w porównaniu z tvp niebo a ziemia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Rosjanie dostali lekcję siatkówki!
Nokaut w setach 2-4. Tak naprawdę Polacy powinni to wygrać w 3 setach...niestety przydarzył się przykry przestój w 1 secie: od stanu 20:17 do 20:24.

Godzinę temu, artw napisał:

komentatorzy w TVP1 najgorsi , jakich słyszałem od lat

Zgoda. Na Polsacie komentarz sportowy jest dużo bardziej profesjonalny.
Ale ja i tak rzadko słucham komentatorów, bo wolę słuchać w tym czasie muzyki, a mecz oglądam bez fonii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, iro III napisał:

W Polsacie od lat są najlepsi.

Nie lubie Wojciecha Drzyzgi , bo przy całym swoim profesjonalizmie jest zupełnie nieobiektywny przy grze Fabiana.Dziś dokładnie było widać skąd się brały problemy Leona ( podobnie jak z Wlochami 🙂 ) a komentarz Papy - powinien lepiej kiwać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tymi problemami Leona. On zawsze gra na granicy ryzyka, zdobywa regularnie ponad 20 punktów w meczu, w tym wiele asów serwisowych.
Wszyscy boją się go. Jak przyjdzie super forma to dopiero będzie wymiatał.

A Drzyzga jest bardzo przydatny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata Drzyzga stara się jednak być obiektywny.

Jedyne czego nie lubię w duecie POLSAT`owskim to przy wysokim wyniku dla naszych, naigrywanie się z przeciwnika; "zostali ośmieszeni", itp...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają mówić? Jak Polska prowadzi z Rosją 24:11 to rzeczywiście jest okazja do drwin.
Na TVP dziś było to samo, akurat trochę wcześniej włączyłem dźwięk z TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak ME trafimy na Słowenię... 

Kto kogo ośmieszy?...

🙂

 

Ruscy są również w fazie treningu siłowego i mecze są niewymierne...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po meczu z Rosją mam małą traumę. Przed Londynem też na Lidze Światowej moc była z nami. A co się działo na Igrzyskach, to szkoda wspominać. Z komentarzy TVP najbardziej podoba mi się zażenowanie panów komentatorów przy różnych nieparlamentarnych tekstach zawodników, które niezagłuszane przez publiczność wyraźnie słychać 😉.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez negra

Ł.A. Woman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, negra napisał:

Po meczu z Rosją mam małą traumę. Przed Londynem też na Lidze Światowej moc była z nami. A co się działo na Igrzyskach, to szkoda wspominać.

Bądźmy zatem ostrożni w osądach i ekscytacji.

Natomiast wówczas skład był węższy.

Obecnie można śmiało rotować.

Ale wiemy jak to jest. Trener nie robi zmian, liczy na odbudowanie.... czas leci... zmiennicy spalają się w blokach...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam mecz "do jednej bramki" naszych z odmłodzoną Bułgarią.
Jest 2:0, ale tu innego wyniku niż gładkie 3:0 nie przewiduję, patrząc na różnicę w poziomie gry.
Trener wystawił Leona z Bednorzem i Kaczmarkiem, co mnie trochę zdziwiło. Stąd chyba wniosek, że na mecz z Brazylią w piątek wejdzie Kurek i Muzaj (?).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kibiców siatkówki jak zwykle znów tu nie ma. Za to w wątkach o naszych miernych kopaczach, czy o tenisie ruch jak w ulu.

Dziś znów nasi rozgromili Holandię. Zastanawiam się czy nie za łatwo nam przychodzą tak wyraźne zwycięstwa nad słabymi drużynami, z którymi inne lepsze drużyny aż tak łatwo nie wygrywają. Czy my jesteśmy tak mocni, czy oni odpuszczają mecz z Polską.
Dziś zagrał Muzaj, więc jutro z Brazylią na pewno nie zagra. Czyżby Heynen szykował na ten szlagierowy mecz duet Kurka z Leonem? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2021 o 21:14, Grzegorz7 napisał:

Tata Drzyzga stara się jednak być obiektywny.

 

oglądam studio po meczu z Holandią , oglądałem mecz.Bardzo dobry mecz Łomacza i spora jego krytyka przez Papę.Ja dziękuję za taki obiektywizm 😞

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, artw napisał:

oglądam studio po meczu z Holandią , oglądałem mecz.Bardzo dobry mecz Łomacza i spora jego krytyka przez Papę.Ja dziękuję za taki obiektywizm 😞

A co konkretnie krytykował w grze Łomacza?

(nie oglądałem studia)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, soundchaser napisał:

A co konkretnie krytykował w grze Łomacza?

(nie oglądałem studia)

stwierdził ,że słaba gra Muzaja to wina złych wystaw Łomacza .No sorry , chyba inny mecz oglądaliśmy.

Krytykowanie synalka jakoś mu tak łatwo nie przychodzi ( kiwki Leona z Bułgarią po wystawach Drzyzgi np pierwsza akcja meczu ) ale do przyłożenia konkurencji zawsze pierwszy.

Ja też rzadko oglądam studio , bo w telewizji wypowiedzi są wygładzone i prawdy trzeba szukać między wierszami, ale jakoś wczoraj czekałem na coś i słuchałem.Źle się słucha jak mądrzy ludzie leją wodę by dużo mówić a nic nie powiedzieć 😞

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artw

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.