Skocz do zawartości
IGNORED

Siatkówka


mag99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rae0113, 2 Gru 2006, 10:25

 

>Szkoda takiego widowiska dla drętwych Japończyków.

 

Fakt ;-)

 

 

I wreszcie. Po tych latach marazmu, po naszym nieszczęsnym występie na Igrzyskach w Atenach. Po tych wszystkich turniejach w których przede wszystkim dominowała huśtawka nastrojów. Jeden mecz wygrany, jeden przegrany. Wreszcie.

Właściwie przez ten czas czułam, że w tych ludziach tkwi jakiś potencjał, tylko coś ciągle nie pozwala im się zsynchronizować. Pokonał ten problem mały człowiek z dużą siatkarską intuicją. I na zakończenie muszę Wam się przyznać że nie wytrzymałam dziś psychicznie samej końcówki czwartego seta i wyszłam z pokoju z telewizorkiem ;-)

Muszę obejrzeć powtórkę na spokojnie. Mam nadzieje, że powtórzą dziś jeszcze ten mecz.

 

Jacm w tym wątku napisał kiedyś:

>26 Sie 2006, 20:59

>ech Brazylia jest poza zasięgiem wiekszości zespołów tym bardziej cieszy to co kiedyś powiedzieli o polskim >zespole że tylko nas się boją bo jesteśmy nieprzewidywalni :)

 

Ciekawe jakie nastroje panują wśród Brazylijczyków w tej chwili. Duzo bym dała żeby je poznać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ł.A. Woman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

negra, 2 Gru 2006, 10:31

 

Ciekawe jakie nastroje panują wśród Brazylijczyków w tej chwili. Duzo bym dała żeby je poznać.

 

Nastroje pewnie zachowają w tajemnicy. Trener trochę się wypowiedział:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papkin, 2 Gru 2006, 09:40

 

>W czwartek Wisła, w piątek Gwizdoń, wieczorkiem Adaś a w niedzielę???!!!!

>Co do powitania, to może ludzi z okolic W-wy wybiorą się na Okęcie w koszulkach forumowych?

 

Ja planuje byc, podobno przewiduja nawet 10 tys ludzi na powitaniu...no ale w koncu mistrza (nie zapeszam absolutnie) wita sie raz na...baaardzo dlugo czas:0

 

Mag

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałem się tego meczu przed rozpoczęciem, ale początek rozwiał mój strach. Wygrany, po dobrej grze, pierwszy set, wysoka przewaga w drugim. Wystarczyło przeciwnika dobić... Kilka błędów, prostych błędów i zrobiło się nerwowo... Gramy jednak bardzo spokojnie, można by napisać pewnie, z każdym meczem coraz pewniej. Znamy swoją wartość i gramy, tak jak mówi Wojciech Drzyzga, cierpliwie. W siatkówce można przegrać mecz "w głowie", a my mamy ją coraz mocniejszą :-) Brawo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz był obarczony wielkim stresem . Mimo to potrafiliśmy wytrzymać w końcówkach .

 

Brawo nasi . Przed mistrzostwami obstawiałem Finał Polska - Brazylia i nadszedł ten moment :)

 

Szkoda mi jednak Bułgarów to fantastyczni zawodnicy szkoda że trafili na mega-formę w tym samym turnieju co my a nie np 4 lata temu . Nalezy im się jutro medal i będę za nich trzymał kciuki .

 

Do tej pory nie trafiałem z obstawieniem wyniku tylko w jednym meczu stawiałm w meczu z Rosją na 3 : 1 a było 3 :2 . Pozostałe obstawiłem bezbłednie

 

Na jutro stawiam - Polska 3 : 2 Brazil

 

To będzie piekny mecz pełen zwrotów i dramaturgii w finale gra sie już na luzie a oba zespoły prezentuja najpiekniejszą siatkówke świata . Także jutro czeka nas MEGA-SPOTKANIE .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szaleństwo, absolutne szaleństwo. Prawie cały mecz obejrzałem na stojąco. Po zwycięstwie miałem łzy szczęścia w oczach.

 

Pozdrawiam

 

PS: dodam, że bardzo podobała mi się wypowiedź Kadziewicza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hermes, 2 Gru 2006, 23:45

 

>PS: dodam, że bardzo podobała mi się wypowiedź Kadziewicza.

 

Świetny z niego gość, uwielbiam go. Nie dość, że znakomicie gra, to jeszcze wychwala pod niebiosa swojego trenera, który przecież całkiem niedawno wywalił go z reprezentacji! :) To się nazywa podejście, prawdopodobnie niejedna "gwiazda" oryndż ekstraklasy obraziłaby się śmiertelnie i domagała się dymisji szkoleniowca. Kadziewicz zachowuje się jak profesjonalista i chyba wstrząs mu był potrzebny jakiś czas temu. Dodatkowo wspaniale się cieszy z każdej udanej akcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Japończycy, jako gospodarze, tak ustawili grafik meczów finałowych, że mecz ich drużyny jest pomiędzy meczami o 3 i 1 miejsce :-) Ciekawi mnie, czy po tym meczu publiczność zostanie czy wyjdzie? Organizacyjna porażka ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy finał bez Gacka - rozgrywajacego - kontuzja.

Zaraz się zacznie ;-)

Po 30 latach gramy w finale , może być tak ,że na następną taką okazję trzeba będzie długo czekać .........

Aby było jak w pierwszym secie z Bułgarią, jak złapią swój rytm nikt ich nie zatrzyma nawet osławiona Brazylia ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

jak się chłopaki nie pozbierają, to będzie bardzo smutny srebrny medal . A to zamieszanie przed chwilą z koszulkami to już paranoja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę można było mieć nadzieję na wygranie seta, ale to głównie przez błędy popełniane przez Brazylijczyków. Skończy się na 3:0. Za wysokie progi jeszcze dla naszych siatkarzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.