Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Leskos

Wytłumienie pomieszczenia

Recommended Posts

Mam do was takie pytanie?

Jestem w trakcie remontu i chcę wytłumić pomieszczenie tak aby jak najmniej dźwięków wydostawało się na zewnątrz. Dokładnie chodzi mi o to: kiedy oglądam film używając zestawu kina domowego oglądam go dosyć głośno to, wiadomo dla czego? Mam taką sąsiadkę której to przeszkadza dodam, że mieszkam w bloku. Zastanawiam się czy jest jakiś sposób na ograniczenie przenikania dźwięków przez ściany. Obecnie próbuje to zrobić stosując na ściany płyty gipsowo-kartonowe a między je daje styropian.

Może Wy macie jakieś ciekawe pomysły na rozwiązanie tego problemu.

Sprawdź tu

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pod nazwą SONACEL oraz tu

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

LOK

> Leskos

a regulamin forum czytałeś?

Twój problem (niemal identycznie sformułowany) był wałkowany na forum po wielokroć. Użyj wyszukiwarki, znajdziesz co najmniej kilka wątków, a w niektórych również ściągi dla leniwych - listy dodatkowych tematów pokrewnych (sam takie ze dwa razy przygotowywałem, trzeci raz mi się już nie chce).

A w ramach pokuty użyj funkcji "Dodaj podobne tematy" i zamieść te tematy, które znajdziesz, w swoim wątku.

xavian

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.