Skocz do zawartości
IGNORED

FILMY


PPPawel

Rekomendowane odpowiedzi

Krzyśku, nie wiem jakie masz podpięte koluminy do swego amplitunerka, ale jak masz dobre, to polecam kupić płytkę zespołu The Eagles ( stereo i dts) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, U571 jest zrealizowany pierwsza klasa.

Może teraz, dla przeciwieństwa, najgorzej zrealizowany film - Kilerów 2.

Otwierają się drzwi, które widać na ekranie - dźwięk w głośnikach tylnych.

Bieganina na pierwszym planie - dźwięk w głośnikach tylnych.

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę miał chwilke czasu to podam ci sceny, o które mi chodzi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie poslkie filmy maja skopana sciezke dzwiekowa. NAjwiekasz porazka ( z tego co ogladalem) to Kariera nikosia dyzmy - dialogi zupenie niezrozumiale, efekty przestrzenne tez zadne no i na dokladke niektore postsynchrony ostro rozjechane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do U-571 to efekty sa dobre natomiast sam film jest sredni. Polecam Polowanie na Czerwony Pazdziernik (duzo lepszy film) efekty sa swietne a i subwoofer tez sie naparucuje. Jak juz tak o filmach z lodziami podwodnymi w rolach glownych i dobrym dzwiekiem no nie mozna zapomniec to Das Boat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim fabuła ale dżwiek także kładzie na kolana!!!

pozatym polecam "wladce pierścieni" szczególnie scena z fajerwerkami oraz cała saga Gwiezdnych wojen w tych filmach sprzet pracuje na najwyższych obrotach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jesko mówisz o całej sadze Gwiednych Wojen czy też O Mrocznym Widmie i Ataku Klonów ponieważ wydaje mi się ,że stare Gwiezdne Wojny na DVD jeszcze nie wyszły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej pod względem efektów polecam U-571 (szczególnie scena bombardowania przez niszczyciele bombami głębinowymi oraz jak pod wpływem ciśnienia zaczynają puszczać śruby w Ubocie)szkoda tylko ,że film ze słabą treścią ,w poniedziałek zamówiłem przeceniony (39 zł) niemiecki (Das Bot) i mam nadzieję ,że mimo tego że film ma swoje lata to nie zawiodę się na efektach.Co się tyczy polskich filmów to pod względem efektów polecam Wiedźmina ,tylko że nie wszyscy lubią takie kino.Wracając do strszych filmów polecam Obcy Decydujące Starcie (certyfikat TXH)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.oceandvd.pl jest już dostępny w przedsprzedaży rozszerzona wersja nowego Władcy pierścieni,w opisie jest najważniejsze dźwięk DTS ES - wreszcie ,nieżle ta wersja wygląda,tylko cena 230 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. czy Wy oglądacie filmy tylko dla efektów? A wartość filmu nie odgrywa roli? Czy dla was ważne są tylko efekty - bum bum - bang bang? Chyba również ważna jest treść filmu! Nie wiem jkak wy uważacie ale samo bum bum to jeszcze nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Pauli

Nie przesadzaj z takimi sądami na początku tematu było zapytanie o filmy o dobrej ścieżce dźwiękowej ,dlatego ludzie opisują filmy z najlepszymi efektami,zauważ że często ludzie dopisują ,że jest to film o słabej treści.

Polecam ci film K-Pax z Kewinem Spacey i J.Bridgesem ,niezła treść i niezła ścieżka dźwiękowa (muzyka)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli bedziemy oceniać filmy w na podstawie dźwięku i obrazu to myslę, że to mija się z celem. No chyba, że utworzymy kilka nowych postów: Film pod wględem dźwięku, film pod względem obrazu i film pod względem treści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pauli wydaje mi się, że to forum jest bardziej zorientowane na sprzęt. Tym samym omawiamy płyty "efektowne", które do granic wykorzystują możliwosci sprzętu. Cały ten wątek dotyczy zresztą "efektów", a nie treści. Tak jak w dziale "Stereo" występuje płyta Watersa Amused to Death, której nikt chyba nie słucha dla przyjemności tylko do sprawdzenia możliwości swoich systemów :-)

Jeśli chodzi ci o treści, walory intelektualne, ukryty przekaz itede to polecam grupę pl.rec.film na usenecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

==> darek2

IV, V, VI czec gwiednych wojen jest na DVD i to z poprawionymi scenami i dobrym dzwiekiem. Natomisat I i II czesc to pomieszanie ''przeminelo z witrem'', ''krzyzakow'' i jakiegos wnezuelskiego tasiemca. Ale, ze mowimy o dziwku i obrazie to trzeba przyznac, ze efekty dziwekowe sa genialne.

Jesli chodzi o ciut amiitniejsze filmy z efektami to ostatnio wpadlmi w rece film ''lzy slonca'' z Brucem Willisem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Harvi

Czy 4,5,6 część Gwiezdnych Wojen jest dostępna w normalnej sprzedaży w Polsce,ponieważ analizuje cały czas rynek płyt DVD i do tej pory wydaję mi się ,że w Polsce na oryginalnych DVD wyszły Mroczne Widmo i Atak Klonów - chyba,że się mylę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak wtrącę - jeśli filmy o łodzi podwodnej to zdecydowanie "polowanie na czerwony październik" - świetna muza a i fabuła niezgorsza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> darek 2

Czy w polsce to nie wiem a tu masz linka do movie fantasy tam sa te plytki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

=> rzuraf

No pewnie, ze czerony pazdziernik to dobry film

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz obejrzałem na DVD Terminatora 2.

Film ten oglądałem dziesiątki razy na VHS.

Dźwiękowo - rewelacja.

Special Edition z dodanymi scenami - rewelacja.

Dodatki - rewelacja :-)

Podobno wkrótce ma wyjść w Polsce. Ta wersja co oglądałem miała DTS 5.1 ES. Świetny efekt wybuchu bomby atomowej w głośnikach efektowych. Świetny wybuch budynku Cyberdyne.

Aha parę godzin wcześniej oglądałem to z kumplem na zestawie Panasonica typu "wszystko w jednym", a potem na mojej yamaszce i bw (bez subwoofera). Różnica po prostu powala na kolana he he.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy Combo czyli wszystko w wszystkim dla mnie mają mało wspólnego z kinem domowym to jest tak jak delektować się każdym detalem na jakimś jamniku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety producenci prześcigają się w wypuszczaniu coraz większej liczby tych ledwie popiskujących zestawików (czasami całkiem drogich), a klienci niestety je kupują..., a potem szukają basu, środka, a tu nic tylko piskliwe sopraniki...., o ile to w ogóle są soprany...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. ja tam sopraników nie słyszałem, tylko dudniący subwoofer, który skutecznie zagłuszał całą ścieżkę dźwiękową. no ale musi dudnić bo to robi niesamowite wrażenie na kliencie :-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żeby cieszyć się kinem domowym trzeba troche wydać, w przeciwnym razie chyba lepiej pójść do kina, a za zaoszczędzone pieniądze sprawić sobie jakiś system stereo. (za 2500zł coś się wykombinuje). Natomiast kino za 2,5 k pozostawia wiele do życzenia, kupując taki zestaw trzeba być gotowym na DUŻY kompromis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych zestawikow to jeszcze powinni za ten 1kzl monotowac jeszcze wycieraczki, zeby po podlazcnei klient nie zaplakal telewizora z e wzruszenia jakie to ma efekty dzwiekowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 15

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.